Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prispevkove Jubilea

Diskuze o všem možném i nemožném.

100 000? Vsak to uz tu ani nebudem, to tu budu uz moji vnuci a pravnuci diskutovat :lol: :D

to by si musel uz teraz dakych synov mat :D

100 000 bude mozno o rok a den :D je nas 109 pre lahsie pocty dajme tomu ze 100 co pripeje raz za cas aj ked to asi je este mensie cislo tak kazdi napise 1000 prispevkov a je to pozrite na opena ten ak si pamatam uz pred mesiacom mal skoro 900 tak si z neho berte priklad :lol: :lol:

janik píše:100 000 bude mozno o rok a den :D je nas 109 pre lahsie pocty dajme tomu ze 100 co pripeje raz za cas aj ked to asi je este mensie cislo tak kazdi napise 1000 prispevkov a je to pozrite na opena ten ak si pamatam uz pred mesiacom mal skoro 900 tak si z neho berte priklad :lol: :lol:
Len v poslednom case sa Open nejak flaka a kasle na Forum :D

eman22 píše:
janik píše:100 000 bude mozno o rok a den :D je nas 109 pre lahsie pocty dajme tomu ze 100 co pripeje raz za cas aj ked to asi je este mensie cislo tak kazdi napise 1000 prispevkov a je to pozrite na opena ten ak si pamatam uz pred mesiacom mal skoro 900 tak si z neho berte priklad :lol: :lol:
Len v poslednom case sa Open nejak flaka a kasle na Forum :D
Ho chápu - jsou prázdniny...

po tych 10 000 prispevkoch to tu akosi upadlo..neviem preco....za den tu pribuda tak 20-30 prispevkov :?

canesman píše:po tych 10 000 prispevkoch to tu akosi upadlo..neviem preco....za den tu pribuda tak 20-30 prispevkov :?
no su prazdniny, neviem kto by sedel doma ked je vonku tak pekne. Navyse niektory este maju nejake skusky cez prazdniny :evil: dufam ze vo stvrtok spravim aby som uz mal pokoj Obrázek

canesman píše:po tych 10 000 prispevkoch to tu akosi upadlo..neviem preco....za den tu pribuda tak 20-30 prispevkov :?
Ja to chapem, nec sa nedeje, malo prestupov, chcelo by to nejak ozivit

mas pravdu......ale aj tak by sa zislo to tu ozivit trocha

10 000 prispevkov, tolko budem ja zanedlho na profutbale 8)

canesman píše:po tych 10 000 prispevkoch to tu akosi upadlo..neviem preco....za den tu pribuda tak 20-30 prispevkov :?
no hej, vsak je leto, nehra sa hokej, vsetci su prec. A ja som dokonca cakal, ze to tu bude este horsie :roll:
A ked sa pozrem na prvu dvadsiatku prispievajucich podla poctu prispevkov, tak sem teraz pravidelne chodia len siesti :?

ako to myslis??to sa mi nezda

ja chodim sem casto, ale co ked nie som v 10-ke? to sa nerata? :evil: :evil: :evil: :x :x :x :x

Joe S.: nehovorim o desiatke, ale o dvadsiatke. A tam si.
canesman: toto je prva dvadsiatka
1 OpenFire
2 Chester
3 canesman
4 kajo
5 arek
6 eman22
7 Matejko
8 janik
9 Alex
10 medik911
11 Joe S.
12 kelemantia
13 Derryl
14 excelent
15 kuko
16 doktor
17 BigPete
18 milos76
19 j0man
20 Luis
no a teraz si porataj, kolki z nich sem chodia kazdy den :?

sedem az osem ludi z dvadsiatky

ja som tu kaÄľdĂ˝ deĹ

Joe S. píše:ja chodim sem casto, ale co ked nie som v 10-ke? to sa nerata? :evil: :evil: :evil: :x :x :x :x
Joe si 11ty, tesne snaz sa.

arek,ktorych 6 si myslel??ja by som 8 aspon nasiel

Chlapi ja chodim ale len vecer lebo inak mi to teraz nevyda :? :? :? :(

ved chodia sem:openfire,chester,canesman,kajo,arek, eman, alex,joe.s,, jomankuko, doktor...niektori pomenej,ale vacsina z nich aspon raz za den sem kukne

aj ja sem raz za ÄŤas kuknem

Ja sem chodim kazdy den :D ked pridem z prace vzdy sa tu kuknem :P

teraz sa nehra nic,neni ani co tipovat..to bude asi dovod

vsak hej, uz to nechajte tak. Teraz mozme chodit na FF, tam to teraz dost ozilo :)

ozilo to na profutbale :twisted:
379 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO