Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prispevkove Jubilea

Diskuze o všem možném i nemožném.

Už se blíží nádherných 25 000 a říkám dopředu že mám na ně zálusk :D

No myslim si,ze co som tipoval,ze o rok budeme mat cca 60 000prispevkov,tak je to dost realne.Aj ked to bude "len" 50 000,tak to bude skvele!!!!A myslim si,ze vacsia cast prispevkov su kvalitne a nie su spam.....Vivat hokejforum.com!!!!!!

BigPete píše:UĹľ se blíží nádhernĂ˝ch 25 000 a říkám dopĹ™edu Ĺľe mám na nÄ› zálusk :D
Neuveritelne :shock: , aj ja sa uz mozem pochvalit, 25000-ka je moja :dance:

to mi musel roadne tesnu ujst :(

dnes som pokoril svoju osobnĂş 500-ku 8)
30000-ka je moja :lol:

aa moja

Tak jsem 9. kdo překonal jubilejní hranice 1 000 příspěvků :clap:

Ja uz sem na 1800 a blizim se k 2000
Edit cile:2000 prispevku presne na Stedrej den... 8) :lol: :lol:

toto je moj 1000 prispevok!Tak uz aj mne sa podarilo prekrocit hranicu "nesmrtelnosti" :D :D

...

ja som uz prekrocil 300 prispevkov..
uz niesom hoc jake ucho..aj ked este to zdaleka nic moc

Ja som dufal, ze 1000. prispevok stihnem este tento rok, ale uz to vyzeralo, ze asi nie. Lenze trosku to tu ozilo, hlavne vdaka marekovi a prispevky pribudaju, takze 1000-ka padne este tento rok, o tom uz nepochybujem :juchu:

...

ta ne nboj.davam ti take dva tri dni a mas to tam..1000..kto ma vobec najviac prispevkov v historii foora
marek85 píše:ta ne nboj.davam ti take dva tri dni a mas to tam..1000..kto ma vobec najviac prispevkov v historii foora
Predsa Senator Palpatine. Uz bude mat 2000 prispevkov, riadne hyperaktivny clen, na to, ze tu je od augusta :D Tu 2000-ku bude oslavovat hadam v kazdej teme :hufi:
WildCelt píše:Tu 2000-ku bude oslavovat hadam v kazdej teme :hufi:
Tim si jako chtel rict co????? :twisted: :D

ja chcem tiez este tento rok mat tu 1000 musim sa snazit
len sa budem snazit ako kajo povedal zbytocne prispevky :censored: ale nechcem ani BANN

medik911 píše:ja chcem tiez este tento rok mat tu 1000 musim sa snazit
len nie zbytocnymi prispevkami a spammi :wink: ako bol aj mimochodom tento moj

A JE TO TADY
Jubilejni prispevek ÄŤĂ­slo 2000

:dance: :pivo2: :ejha: :juchu: :fan: :wins: :gitara: :clap: :super: :cool:

Senátor Palpatine píše:A JE TO TADY
Jubilejni prispevek ÄŤĂ­slo 2000

:dance: :pivo2: :ejha: :juchu: :fan: :wins: :gitara: :clap: :super: :cool:
spammer :lol:
vidíš, ja sa pokladám za pravidelného návštevníka HF a mám len necelých 600 :) píšem, kolko potrebujem :wink:
WildCelt píše:Predsa Senator Palpatine.
no nie som isty, s derrylom (ale aj inymi borcami ale nepamatam kto presne odkedy) sme pisali uz v oktobri 2005... :)

fuu...to je aj tak nic...na profutbale boli ludia,co mali aj cez 5000! napriklad-minke-9000,azbest-7000, master-11 000,phillipe-5500, ja 5000 :D ....este dlho bude trvat,kym to tuna dosiahnu

canes tam ste co pisali prispevky po jednom pismenku??? :lol:
Napr:Prvy prispevok
m
Druhy:n
Treti:e
atd :lol:

nie...ale na tom fore bolo asi tak 80 - 90 000 prispevkov,tak to bolo kapco ine :wink: ...a boli dni,ked tam v pohode prislo aj 300 - 400 prispevkov!

29.000 je mooje :D :D

Nee ta byla moje :!:

Pro senátora : Neplánoval jsi to jubileum na Silvestra???
379 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS