Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FIFA World Cup Fantasy

Diskuze o všem možném i nemožném.

Steven píše:
petrik píše:fuha, este len teraz mam dilemu...
etooo dal 10 bodov, mal som ho ako kapitana, takze 20...
vymenit ho zajtra za torresa alebo nie? spanieli potrebuju s hondurasom vyhrat, zrejme budu hrat utocne, teoreticky by torres mohol dat viac ako tych 10 bodov...
kua :-P
petrik ale aj ked bude prestup tak ti ho aktivuje az od nasledujuceho kola, aspon mne to tak spravilo :wink:
Ale on nespravil prestup ale proste pomeni základnú 11 :wink:
mide16 píše:
Steven píše:
petrik píše:fuha, este len teraz mam dilemu...
etooo dal 10 bodov, mal som ho ako kapitana, takze 20...
vymenit ho zajtra za torresa alebo nie? spanieli potrebuju s hondurasom vyhrat, zrejme budu hrat utocne, teoreticky by torres mohol dat viac ako tych 10 bodov...
kua :-P
petrik ale aj ked bude prestup tak ti ho aktivuje az od nasledujuceho kola, aspon mne to tak spravilo :wink:
Ale on nespravil prestup ale proste pomeni základnú 11 :wink:
kua ja som myslel, ze chce vymenit hraca ako prestup. Takze ho ma v time :roll:
Petrik ja mam 8 bodoveho terryho a nejdem riskovat :) btw rooney ti nevysiel
švolco píše:Petrik ja mam 8 bodoveho terryho a nejdem riskovat :) btw rooney ti nevysiel
nj, ale vcera som dal rooneyho dole a namiesto neho nasadil etoooooa :) ten dal 10b, zdvojnasobene kapitancenim 20, ale este vaham ci ho zajtra nevymenim za torresa...
dnes mam stocha - dufam ze nastupi babrak jeden...
a este kaka a kone z pobr. slonoviny...
jaj tak potom dobry tah, ja dnes weissa, to bola slabota, davam tam na zajtra Piqueho, btw dnes potrebujem vyhru brazilie vzhladom na tim :)
Steven píše:Tak dnes som vyrazne obmenil kader uvidime ci to prinesie nieco :good: ... Hraci ale zacnu hrat az v tretom kole:
Prisli: Higuain, Maicon, De Jong, Godin
Odisli: Lahm, Evra, Di Maria, Webo
:wawe:
Ale, za každý prestup ti to odráta 3 body, nie? Teda okrem toho jedného povoleného.
Ako tak sledujem ten trh z hráčmi, ľudia sa chovajú dosť nelogicky. Hromadne sa kupujú hráči kt. zahrali dobre v tomto kole a pritom v ďalšom kole majú ťažkého súpera. Naopak hráči z tímov kt. zahrali horšie sa hromadne predávajú. Pritom majú na posledné kolo prijateľnejšieho súpera. :hroza:

Tiež potrebujem, aby Brazília dobre zahrala. Vlastne nemusí, stačí, aby dal Kaká aspoň 2 góly lebo dnes je za kapitána. :)
Lukas33 píše:Tiež potrebujem, aby Brazília dobre zahrala. Vlastne nemusí, stačí, aby dal Kaká aspoň 2 góly lebo dnes je za kapitána. :)
Dva góly som hovoril, nie žlté karty. :lol:
ja som mal teraz v brane korejcana, miesto julia cesara :lol: prijmam gratulacie :lol:
to ta ako napadlo prosim ta? :D
a kolko nakoniec "ziskal" bodov ? :D
ratal som s tym ze budu strielat dost portugalci a myslel som ze daju 1-2 goly max takze bude mat vela zakrokov :D a 5 bodov cesara mi nestacilo..
no nakoniec su z toho aspon 2 body, prave kvoli tym zakrokom aj :lol2:
jam mam v brane stekelenburga a zatial som nemal dovod ho menit... 2x po 10 bodov, celkom spokojnost :)
v zalohe cakaju mucha a brankar chile ktory ani neviem ako sa vola... :)
jaj ja lajbos... rano som zabudol pomenit zostavu a teraz mozem nadavat...

v zostave zostali 0 bodovi lennon a pecnik, 4 bodovy rooney a na striedacke sedeli honda aj etooo, obaja dali gol... :(
ale aspon nasi vyhrali a co je este lepsie - po super vykone, takze toto ma dnes nemoze rozhadzat... :clap:
ja som nuteny dnes nasadit figuerou z hondurasu takze kliidek :lol: :ciga:
Ja som zatiaľ v každom kole nasadil 2mil. záložníka z KLDR. :D A vždy nazbieral viac bodov ako Van der Vaart, alebo Gourcoff. :eek2:
tak to si dobreho trafil :cool:
tento z hondurasu mava len 3 body za 90 minut odohratych :D
Včerajšok mi vôbec nevyšiel. Zaklincoval to Suarez ako kapitán. Teraz ho ani nemôžem vymeniť. :hroza:
ja som mal kapitana maicona (2 body), ktoreho som zabudol zmenit :lol:
švolco píše:ja som mal kapitana maicona (2 body), ktoreho som zabudol zmenit :lol:
ja to iste :lol:
vyhral som classic ligu :good:
lukas vyhral head to head :good:
no tak ja mam aspon 3. miesto v classic :yahoo: vo finale h2h bol vsak lukas lepsi :-( gratulujem vitazom...snad zas o 4 roky :D
Nemali by ste zaujem sa zapojit do ligy Premier League Fantasy ?
- je to skoro to iste ako tato World Cup tak napiste ak je zaujem nech vytvorim ligu :wink:
Steven píše:Nemali by ste zaujem sa zapojit do ligy Premier League Fantasy ?
- je to skoro to iste ako tato World Cup tak napiste ak je zaujem nech vytvorim ligu :wink:
Jasné, ja mám záujem. :clap: A myslíš ten na premierleague. com?
ano, presne ten :thumbsup: vyzera to tam dobre, uz mam aj poskladany tim tak co niekto dalsi :?:
JA!
Ja som manažéroval aj minulý rok. :biglol:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO