Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FIFA World Cup Fantasy

Diskuze o všem možném i nemožném.

No pekne ja som posledný s takym odstupom i keď mi hral len 1hráč je to jeden z mojich naj tahúnov - Diego Forlán , takže 4body som nečakal ...
ale dnes mi hrajú

SAMUEL - TERRY
DEMPSEY - JI SUNG
MARTINS - MESSI

Tak dúfam že sa z posledného miesta odpútam !!!
Mě hrál Diaby a Sagna, 17 b :-)
¨
Dneska hraje Messi :cool:
Mne bodoval Gourcoff (4) a Gallas (8).
Dnes v akcii: Messi, Lampard, Dempsey a Terry.

Dobre že trochu upravili to bodovanie. Pretože tie - body za stratu lopty riadne znevýhodňovali tvorivých a ofenzívnych hráčov a naopak defenzívny hráči boli v riadnej výhode. Takto sa to vyrovnalo.
ja mam za gallasa 16 bodov. Ale tam na zaciatku, v Home, mi tiez pri nom ukazuje cislo 8. Nechapem tomu poriadne :ja_neviem:
Nemáš Gallasa ako kapitána?
mam
Kedze prvy den prebehol bez problemov tak sa dalo cakat, ze v druhom pridu komplikacie :x , nedal som hrat ako messiho tak lennona, parka a odemwingieho :doh:

Steven :scare: :hroza:
nechce sa mi studovat pravidla - hracov co uz hrali mozem v zostave vymenit za niekoho z mojich nahradnikov ?
petrik píše:nechce sa mi studovat pravidla - hracov co uz hrali mozem v zostave vymenit za niekoho z mojich nahradnikov ?
Ešte som to neskúšal, ale malo by to tak fungovať. Teda, že hráča zo základnej 11 kt. už hral môžeš vymeniť za hráča zo striedačky kt. ešte len bude hrať.
Můžeš vyměnit ty co hráli pokud si myslíš že ti ten náhradník udělá víc, protože body za toho co vyměníš se ti už nepočítají.
ahaaa - diky
The Thrasher píše:Můžeš vyměnit ty co hráli pokud si myslíš že ti ten náhradník udělá víc, protože body za toho co vyměníš se ti už nepočítají.
To funguje tak ??? a ja som to menil rad radom :hroza: :roll:
mide16 píše:
The Thrasher píše:Můžeš vyměnit ty co hráli pokud si myslíš že ti ten náhradník udělá víc, protože body za toho co vyměníš se ti už nepočítají.
To funguje tak ??? a ja som to menil rad radom :hroza: :roll:
Aspoň jsem to tak pochopil z toho co ti píšou před potvrzením výměny :)
ide vam to tak? lebo mne sa to neda menit
Ja som dnes vymenil Terryho za Holanďana van der Wiela či ako sa volá. Takže to ide.
Jaj, ale dá sa striedať iba od polnoci do 15 minút pred začiatkom prvého zápasu dňa.
ahaa vdaka, tak preto mi neslo, skusim zajtra
na fife je aj CASTROL'S FIFA WORLD CUP PREDICTOR CHALLENGE, teda tipovacka
vytvoril som tam ligu klasicku, zacina sa bodovat az od druheho kola, tak ak chcete, tu je kod 261604-12793
tak dnes ma potesil higuain :thumbsup:
No ty kokos petrik Higuain ti riadne zahral zatial s obrovským odstupom najlepšie na MS o 6b lepšie ako môj Forlán :cool: ...
Dnes to tam mám riadne nabité a to som musel vyhodiť zo zostavy len Samuela ktorý získal aj tak len bod ...
HANDANOVIČ
TERRY - CESAR - LAHM - VIDIC
DEMPSEY
-

Útok mi už prakticky dohral v prvých 2dnoch kola už je tam len Okazaki a toho nehám zrejme sedieť :ja_neviem: ...
vyhodil som 7 bodoveho messiho za rooneyho, dufam ze ma wayne nesklame :P
petrik ty blazen, kde by som si ja mohol dovolit niekoho 7 bodoveho :scare:
Tak dnes som vyrazne obmenil kader uvidime ci to prinesie nieco :good: ... Hraci ale zacnu hrat az v tretom kole:
Prisli: Higuain, Maicon, De Jong, Godin
Odisli: Lahm, Evra, Di Maria, Webo
:wawe:
fuha, este len teraz mam dilemu...
etooo dal 10 bodov, mal som ho ako kapitana, takze 20...
vymenit ho zajtra za torresa alebo nie? spanieli potrebuju s hondurasom vyhrat, zrejme budu hrat utocne, teoreticky by torres mohol dat viac ako tych 10 bodov...
kua :-P
petrik no ja som tiež povyhadzoval hráčov síce nie 20bodových ako chceš ty ale ja som ich vymenil riskantne za odosť slabších ...
petrik píše:fuha, este len teraz mam dilemu...
etooo dal 10 bodov, mal som ho ako kapitana, takze 20...
vymenit ho zajtra za torresa alebo nie? spanieli potrebuju s hondurasom vyhrat, zrejme budu hrat utocne, teoreticky by torres mohol dat viac ako tych 10 bodov...
kua :-P
petrik ale aj ked bude prestup tak ti ho aktivuje az od nasledujuceho kola, aspon mne to tak spravilo :wink:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS