Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Vitazne tikety

Diskuze o všem možném i nemožném.

No musim sa pochvalit dnes som dal toto sice to bol len bocny tiket ale predsa vysiel :

Aston Villa - Manchester City 2
Villareal - Arsenal Polcas/Koniec XX
Ruzomberok-Trnava 1polcas X
Artmedia - Nitra 1
Francuzsko - Velka Britania 1x

Dal som za 50 Vyhra 2200 :cool:

Inac dakujem Lehmanovi ze chytil penaltu minutu pred koncom

:poklona: :poklona: :poklona: LEHMAN
Pekne trafené :good:
Obrázek
:good: :good: pekne
Pekne ixo, ale niečo za tým bude... ten čas 14:14:14 :hmm:
Ohlund: Ten čas mi aj spolužiak/kamoš tuším vravel. Ten čas som si vôbec nevšimol. Ja som ani nechcel prvo podať a ani nemal v pláne, len kamoš ma volal, že ideme podať ja, že dobre. Prišli sme do stávkovej a je, že dobre podaj si ja néjdem a niekoľko krát mi vravel ty nič nedáš a vravím mu dobre už ma neje* teraz ti akážem, ako sa podáva a vyhráva :D . Tak som niečo navyberal a keď sme vyšli zo stávkovej kukám a vravím no to mám dosť real. zápasy na výhru a výhra bola 24e a ďalej vravím kamošovi no to budem mať akurát na tu šiltovku nike :D . Šiltovku som si, ale nekúpil nakoniec.
Obrázek

No opet som skusil verit Atletiku a nakoniec sa to oplatilo,ale Real mal viacero dobrych sanci a takmer vyrovnali do polcasu,ale nastastie sa im to nepodarilo.Len skoda ze nakoniec odchadzalo Atletiko po skvelom zapase bez coilen jedneho bodu.Takýto kurz sa mi uz asi nepodari trafit :juchu:
Konečne som vyhral :oslava: :oslava: :oslava: .
Konečne :clap: :clap: :clap:
Tak jsem si po dlouhý době vsadil, dva tikety, stejný, akorát na jednom o zápas víc :-D
http://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket/ ... DYsecMI%3D
http://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket/ ... 7GkNDlg%3D
Zajimave, dneska v KTLce jsem z 13ti zapasu trefil 3, ale na ostro beru. Byl jsem si po vice nez pul roce dobit konto tak jsem si vsadil takovou rychlovku za kilco :)

INTER -TWENTE 1
TOTTENHAM - BREMY 1
VANCOUVER - COLORADO 1
ISLANDERS - COLUMBUS 02
ST.LOUIS - NASHVILLE 10

vyhra neco kolem 850kc
to vas bavi akože vyhravat take trapne sumy okolo 10 €? :? šak podam už poraidne ne
medik911 píše:to vas bavi akože vyhravat take trapne sumy okolo 10 €? :? šak podam už poraidne ne
medik911 píše:to vas bavi akože vyhravat take trapne sumy okolo 10 €? :? šak podam už poraidne ne
Ale keď vyhráš toľko éčok dajme tomu 5-krát, tak nemusíš ani podávať poriadne tiket, ktorý ti s veľkou pravdepodobnosťou asi nevýjde.
yzy19 píše:
medik911 píše:to vas bavi akože vyhravat take trapne sumy okolo 10 €? :? šak podam už poraidne ne
Ale keď vyhráš toľko éčok dajme tomu 5-krát, tak nemusíš ani podávať poriadne tiket, ktorý ti s veľkou pravdepodobnosťou asi nevýjde.
Pravdebpodobnosť že ti vyjde 5-krát lahký tiket je menšia ako že ti vyjde jeden ťažký, si myslím
mide16 píše:
yzy19 píše:
medik911 píše:to vas bavi akože vyhravat take trapne sumy okolo 10 €? :? šak podam už poraidne ne
Ale keď vyhráš toľko éčok dajme tomu 5-krát, tak nemusíš ani podávať poriadne tiket, ktorý ti s veľkou pravdepodobnosťou asi nevýjde.
Pravdebpodobnosť že ti vyjde 5-krát lahký tiket je menšia ako že ti vyjde jeden ťažký, si myslím
Podľa toho čo dáš...
Nocny tiket mi vysiel doslova v poslednej sekunde. Sice vyhra je len 35e, ale ide o to, ze som mal na zapas NBA Sacramento-Memphis over 195 a Evans trojkou v poslednej sekunde z viac ako polovice ihriska rozhodol o vyhre kings v pomere 100:98... Tyreke :wub:
kajo píše:Nocny tiket mi vysiel doslova v poslednej sekunde. Sice vyhra je len 35e, ale ide o to, ze som mal na zapas NBA Sacramento-Memphis over 195 a Evans trojkou v poslednej sekunde z viac ako polovice ihriska rozhodol o vyhre kings v pomere 100:98... Tyreke :wub:
no ja som mal dnes pre zmenu Portland nad 189, samozrejme skoncilo 100:89 :lol2:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS