Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

UFO - všeobecná diskuze (+mimozemšťané)

Diskuze o všem možném i nemožném.

Jako první dávám odkaz na nedávný případ pozorování, které se mi jeví velice zajímavě! Určitě jste to už zaregistrovali! Jde o videozáznami létajícího objektu, pořízené v Jeruzalémě!

http://www.novinky.cz/koktejl/224230-na ... o-ufo.html



V poslední době se s UFO doslova roztrhl pytel. V noci na sobotu 29. ledna kolem jedné hodiny místního času bylo z několika míst v Jeruzalémě zachyceno zářící světlo, jež mnozí považují za UFO [pozn. a zatím to UFO je]. Objekt se vznášel nad Skalním dómem (The Dome of The Rock) a nad Jeruzalémskou Chrámovou horou (Temple Mount.)

:hop: asi tolko k tejto teme
arek: Vidím, že zesměšňovací taktika (či politika) přináší své ovoce! A vůbec nejlepší jsou lidé, kteří při zmínce o UFO odvětví: "Žádní marťani nejsou", jako kdyby s nimi mělo UFO něco společného! :roll: Jinak to video z Ruska je :cool:
asi to nepatří ani tak úplně sem,ale jeden "ufon" z Jindřichova Hradce,tady neustále porušuje pravidla fóra a vytváří nicky jak na běžícím pásu....... např. Chabal91,Bender9,Jimmy-70,Hockey_king,Leonardo a další....možná by aktuálně Joe_B o tom věděl něco víc...... :giggle:
Trumfuje uz legendarniho Phillyho :D A to pry 4 nicky byly moc...
Co je špatného chtít mít narozeniny vícekrát do roka? :giggle:
Nevím co to se mnou je. Asi bych se měl jít léčit. :oops: :oops: :oops:
K srandám sa vyjadrovať nebudem, skôr niečo na serioznejšej báze než nejaké video z ruskej stepi :giggle: NASA objavila mimozemské fosílie? :hmm:

http://news.yahoo.com/s/digitaltrends/n ... falienlife

http://news.yahoo.com/s/afp/20110306/ts ... 0306163636
Getzo5 píše:K srandám sa vyjadrovať nebudem, skôr niečo na serioznejšej báze než nejaké video z ruskej stepi :giggle: NASA objavila mimozemské fosílie? :hmm:

http://news.yahoo.com/s/digitaltrends/n ... falienlife

http://news.yahoo.com/s/afp/20110306/ts ... 0306163636
Vím o tom. Pokud se to potvrdí, bude to jeden z největších objevů v historii lidstva, neli největší. Co většího může být, než důkaz o mimozemském životě? Bylo by to úžasné, ale já jsem co se týče potvrzení spíše skeptický.

Nechápu ale, co to dělá v topicu o UFO. Kdy už konečně lidé přestanou spojovat UFO s mimozemšťany. :bitka3:
ked nechces spajat ufo s racionalnymi vysvetleniami (lietadlo, vtaky, svetelne efekty, halucinacia atd.)(lebo ak by si chcel, tento topic nema vyznam), ostavaju uz len mimozemske dopravne prostriedky alebo cestovanie z buducnosti alebo prelinanie paralelnych svetov.. tak potom nechapem co sa cudujes
švolco píše:ked nechces spajat ufo s racionalnymi vysvetleniami (lietadlo, vtaky, svetelne efekty, halucinacia atd.)(lebo ak by si chcel, tento topic nema vyznam), ostavaju uz len mimozemske dopravne prostriedky alebo cestovanie z buducnosti alebo prelinanie paralelnych svetov.. tak potom nechapem co sa cudujes
Když lidé slyší o UFO, hned začnou kroutit hlavou a říkat, že na žádné mimozemšťany nevěří. Přitom UFO a mimozemšťané jsou dvě rozdílné věci. Věř mi, že už mi to občas leze na nervy. Ano, souvisí to, ale ne nezbytně. UFO je prostě neidentifikovaný létající předmět.

Ale Getzovo téma je dobré.
Čítal som rôzne rozhovory a z nich vyplynulo, že UFO neexistuje, ale mimozemský život pravdepodobne áno.
Yzíku UFO existuje ať chceš nebo ne. :roll: Když hodím do vzduchu zmuchlaný papír a ty vidíš že něco letí, ale nevíš co to je, v tu chvíli je to pro tebe UFO, takže říct že UFO neexistuje je hloupost :)
TT1905 píše:Yzíku UFO existuje ať chceš nebo ne. :roll: Když hodím do vzduchu zmuchlaný papír a ty vidíš že něco letí, ale nevíš co to je, v tu chvíli je to pro tebe UFO, takže říct že UFO neexistuje je hloupost :)
A o tom právě mluvím!! :hroza:
TT1905 píše:Yzíku UFO existuje ať chceš nebo ne. :roll: Když hodím do vzduchu zmuchlaný papír a ty vidíš že něco letí, ale nevíš co to je, v tu chvíli je to pro tebe UFO, takže říct že UFO neexistuje je hloupost :)
Nemáš pravdu, lebo to F znamená Flying a ak hodíš do vzduchu zmuchlaný papier, tak ten nebude spĺňať fyzikálne zákony potrebné pre označenie pohybujúceho sa telesa ako flying. :oslava: :D

UFO na Zemi je podľa mňa samozrejme nezmysel.
Bluesman píše:Nemáš pravdu, lebo to F znamená Flying a ak hodíš do vzduchu zmuchlaný papier, tak ten nebude spĺňať fyzikálne zákony potrebné pre označenie pohybujúceho sa telesa ako flying. :oslava: :D

UFO na Zemi je podľa mňa samozrejme nezmysel.
Já myslím že pokud uvidíš něco letět ve vzduchu, nebudeš přemýšlet o tom jestli splňuje fyzikální zákony potřebné pro označení pohybu za let. Tudíž to pro tebe bude UFO :)
TT1905 píše:
Bluesman píše:Nemáš pravdu, lebo to F znamená Flying a ak hodíš do vzduchu zmuchlaný papier, tak ten nebude spĺňať fyzikálne zákony potrebné pre označenie pohybujúceho sa telesa ako flying. :oslava: :D

UFO na Zemi je podľa mňa samozrejme nezmysel.
Já myslím že pokud uvidíš něco letět ve vzduchu, nebudeš přemýšlet o tom jestli splňuje fyzikální zákony potřebné pro označení pohybu za let. Tudíž to pro tebe bude UFO :)
Souhlasím. Myslím, že ten papír jako příklad je v pořádku. Prostě to v daný okamžik letí ve vzduchu a ty to nemůžeš identifikovat. Jasné UFO.
Joe_B píše:
TT1905 píše:
Bluesman píše:Nemáš pravdu, lebo to F znamená Flying a ak hodíš do vzduchu zmuchlaný papier, tak ten nebude spĺňať fyzikálne zákony potrebné pre označenie pohybujúceho sa telesa ako flying. :oslava: :D

UFO na Zemi je podľa mňa samozrejme nezmysel.
Já myslím že pokud uvidíš něco letět ve vzduchu, nebudeš přemýšlet o tom jestli splňuje fyzikální zákony potřebné pro označení pohybu za let. Tudíž to pro tebe bude UFO :)
Souhlasím. Myslím, že ten papír jako příklad je v pořádku. Prostě to v daný okamžik letí ve vzduchu a ty to nemůžeš identifikovat. Jasné UFO.
Ten papier neletí sakra :D Len padá. Ale OK, možno na to pozerám príliš vedecky :D
Bluesman píše:Ten papier neletí sakra :D Len padá. Ale OK, možno na to pozerám príliš vedecky :D
Tak znovu, z fyzikálního hlediska možná neletí, ale pro pozorovatele, který vidí cosi pohybovat se ve vzduchu, se jedná o UFO :)
Neviem, naco sa hadate. Podla TT1905 je to Unidentified Flying Object a podla Bluesmana je to Unidentified Falling Object. Je to UFO tak ci tak :-P
My se nehádáme, já se mu pouze snažím vysvětlit jak to je :lol2:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS