Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Kam pocas leta?

Diskuze o všem možném i nemožném.

Niekam na brigádu, ale zatiaľ nie je kam :? :cry:
Pasha píše:Niekam na brigádu, ale zatiaľ nie je kam :? :cry:
tymto sa, s dovolenim, inspirovat nebudem :D
idem znova USA, znova Baltimore, tentokrat ale pozmenim vylety (minuly rok NYC, Philly, Miami, Karibik) tentokrat planujem viac do vnutrozemia - Pittsburgh, Cleveland, Detroit, Chicago, Millwaukee, Indianapolis, Cinncinati, Columbus no a Buffalo a Niagary urcite :) a teda mrknut trocha aj do Kanady.. ale inspirovat sa asi tiez nebudes, kedze si to uz absolvoval :)
tam poznam len autobusove stanice (Pittsburgh, Cleveland, Columbus), resp. letiska (Chicago) :) Co budes v mestach robit? Mna prave mesta nikdy nelakali (okrem NYC a SF). Pridu mi strasne rovnake, narozdiel od napr. europskych.
tak bavia ma stadiony, univerzity(hlavne teda ich sportove timy), vacsinou maju v mestach svoje typicke jedlo + nejaku svoju pychu.. to bude pravdepodobne taky vylet dookola, tak v tych mestach nebudeme moc dlho na to, aby nejak zovsedneli, tak uvidime :)
Ja by som aj niečo prihodil, ale po tom, čo Skorpi absolvoval Nepál či kerú gutu (sorry, nechce sa mi listovať :giggle:) sa úprimne bojím dať sem niečo obyčajné. :ninja:

Predvlani Taliansko, vlani Nemecko a Holandsko, tento rok snáď Monaco a FR rivéra. Všetko autom s partiou, čiste chlapská záležitosť. :giggle: A čo tam? Drugs, sex, rock`n`roll :ciga: :ninja: atrakcie, športové akcie (Juve, Dortumnd, Ajax) a Obrázek

Milerád by som si dal aj nejakú vyslovene turistickú kým ešte nie som starý dochrámaný chren ako cepi. :sarcasm: Bohužiaľ však niet veľmi s kým a na exotickejšiu destináciu by to chcelo o dosť hlbšie to vrecka.

A čo sa týka výletov, tak súhlasím so Skorpim, že sú mestá nuda (príroda a vidiek :thumbsup:) ale aj so švolcom (športové kluby a školy :thumbsup: ). Pekné leto aj vám páni. :klobuk:
Tibet/Nepal bola samozrejme vynimka. To tak nie je kazdy rok :D Odvtedy som sa nehol z Europy a tento rok to nebude inak. Zatial este nebudem pisat, co a kam presne, pretoze plany sa stale finalizuju (vacsinou az do poslednych dni a niekedy az za "jazdy"). Kazdopadne ziadne leharko na plazi ma necaka :)

Monako a FR riviera :good: . Pocul som o tom samu chvalu - vraj pekne miesta. To su dalsie miesta, ktore mam na zozname. Uz len nieco poriest s casom a peniazmi :D :-(
Monaco :good: dobre spomienky
Monaco by sa mi veru lubilo :) ale ako ja mam rad aj prirodu samozrejme, len co sa USA tyka, tak tieto moje vysnivanejsie miesta su skor na zapade
aj Apalace by stali za nejaku turu :-P
Foto z dovolenky:

MTB TransAlp

Povodne to mala byt pohodovejsia cesta cez Alpy, no uz prvy den sme pochopili, ze to asi bude trosku inak. Vela tlacenia, malo jazdenia. Na druhej stranze, rozhodne to je nezabudnutelny vylet :)
- zajedu do Jaroměře na Brutal
- budu na chatě v Jeseníkách nějaký čas, tam je mi nejlíp..
- možná Tatry, nebo ještě nějaké jiné hory, podle chuti zahraniční (Rumunsko, Bulharsko, Ukrajina) taky se plánuje nějaký čundr.. vzledem k tomu, že se budu zase (a opět) stěhovat, bude to hodně nabité

No a pak nevím. Možná se něco rychle sesmolí, s rodinou ovšem mimo chatu asi jen těžko něco, děcko furt brečí, nedá se s ním nikam..
Skorpion píše:Monako a FR riviera :good: . Pocul som o tom samu chvalu - vraj pekne miesta. To su dalsie miesta, ktore mam na zozname. Uz len nieco poriest s casom a peniazmi :D :-(
Monaco tento rok. Na plane je 2. rocnik akcie "cyklo-kamzik". Minuly rok mal uspech (teda az po par tyzdnoch, ked sa na vsetko zle zabudlo :D ), tento rok su ocakavania este vacsie. Bude to asi 200km cez Alpy s nastupanymi metrami okolo 12000. Finisujeme v Monacu.
Keby som mal čas a vedel, že to moje KTMko zvládne, aj by som sa pridal. :roll: Ale tú riviéru mám stále na pamäti a chceli by sme to zrealizovať ešte tento rok. Možno aj sever Španielska. Tak sa hádam aj na polceste niekde stretneme. :dudo: Veľa šťastia prajem.
Na bicykli moc nezalezi. Ja mam "stroj" za 400 euro. Chce to mat hlavne aspon priemernu fyzicku a vybornu psychicku vydrz (na hlave zalezi najviac). A nejaku lahku bivakovaciu vybavu. 2-3 noci v horach nemame vyriesene. Mozno budeme spat pod sirakom... Kazdopoadne zatial sme 2 a "nabor" stale prebieha. Len sa nikto nehlasi :D

Idete na bicykloch? Mate uz danu trasu?
chcel by som raz skusit taku poriadnu cyklo turistiku, ale asi by som este nebol na to pripraveny psychicky.. :|
ja zas USA, teraz uz ale len na 3 tyzdne, smer West Coast. :thumbsup:
švolco píše:chcel by som raz skusit taku poriadnu cyklo turistiku, ale asi by som este nebol na to pripraveny psychicky.. :|
:-O parada, konecne mam s kym ist.
arek píše: :-O parada, konecne mam s kym ist.
vymysli nieco kratsie pre mna, plus musime zohnat bike a mozme ist :D
Skorpion píše:Na bicykli moc nezalezi. Ja mam "stroj" za 400 euro. Chce to mat hlavne aspon priemernu fyzicku a vybornu psychicku vydrz (na hlave zalezi najviac). A nejaku lahku bivakovaciu vybavu. 2-3 noci v horach nemame vyriesene. Mozno budeme spat pod sirakom... Kazdopoadne zatial sme 2 a "nabor" stale prebieha. Len sa nikto nehlasi :D

Idete na bicykloch? Mate uz danu trasu?
Jediný "biker" (not really ale mám a pravidelne jazdievam) som ja, takže nie, plán je znova road trip na aute, len iná destinácia. Ale kamarát dnes napísal, že ide z Prahy do Berlína tak sa možno už aj on preorientoval. :-O Reálne to tento rok asi ešte nebude, ale raz sa určite ozvem. :giggle:

Zatiaľ sa možno psychicky (hádam mne už netreba, ale predsa) začnem pripravovať s arekom a švolcom. :D
Getzo5 píše:ale raz sa určite ozvem
:serus:
arek píše:
švolco píše:chcel by som raz skusit taku poriadnu cyklo turistiku, ale asi by som este nebol na to pripraveny psychicky.. :|
:-O parada, konecne mam s kym ist.
Spravime Blue Angels team :)
Skorpion píše:
Getzo5 píše:ale raz sa určite ozvem
:serus:
arek píše:
švolco píše:chcel by som raz skusit taku poriadnu cyklo turistiku, ale asi by som este nebol na to pripraveny psychicky.. :|
:-O parada, konecne mam s kym ist.
Spravime Blue Angels team :)
a váš BA tím skončí KO pod prvým kopcom :dudo:
Skorpion píše:
Getzo5 píše:ale raz sa určite ozvem
:serus:
arek píše:
švolco píše:chcel by som raz skusit taku poriadnu cyklo turistiku, ale asi by som este nebol na to pripraveny psychicky.. :|
:-O parada, konecne mam s kym ist.
Spravime Blue Angels team :)
zoberiem aj lano, budes nas tahat hore kopcom :)
arek píše:zoberiem aj lano, budes nas tahat hore kopcom :)
and this is what I am talking about :lol2: :dudo:
arek píše:zoberiem aj lano, budes nas tahat hore kopcom
a co som kon? :-D Slapte si sami :-D
Budeme spoznavat Slovensko, ma niekto tip, kde by sme mohli ist s dietatom na voziku, okrem Tatier a Bratislavy? Aby to pre dcerku bolo zaujimave.

A taktiez sa chcem spytat, rada by som s nou navstivila nejaku jaskynu, viem, je to tazke, ale... je nejaka jaskyna, kde by bolo mozne ist aj z vozikom? Aspon cast.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO