Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NHL 12

Diskuze o všem možném i nemožném.

Uz ho mate? jake je? jste Gold?
Je to zase o fous lepší, ale pokrok je docela malý, spíše jsou tam vychytanější všechny ty serepetičky okolo,ale v samotné hře toho nového moc není.Ale uvidím jak se bude hrát mulťak. Můj nick neis75, tak klidně můžeme zahrát.
Jsem zvědavej! Naposledy jsem hrál 2010 a říkal jsem si, že 11 vynechám a skočím do 12, tak uvidím jak to poskočilo...
jsem na tom stejne, v tomhle tydnu si ji hodlam poridit. jeste musim udelat nejakou praci, pak mame vyjezdove zasedani :x a pak do toho hodlam skocit
Chlapi zkuste rozjet mod season a simulujte zapasy, mne to vzdy kolem 10-20 zapasu cele spadne (X360) a mluvil jsem s kamosem (PS3) a ma ten stejny problem. :-( Hlavne aby bez problemu slapal mod Be a Gm! Jak jste na tom vy?

Jinak ja jsem nejvic nadseny z predelaneho modu Be a pro. Drive bylo uplne jedno jestli hrajete 1. nebo 4. formaci, stejne jste si mohli na led chodit kdy se vam zachtelo a odehrat klidne 50 minut za zapas. Ted vas na led posila trener, podle toho jak se vam dari a hlavne cas na stridacce muzete odsimulovat! Navic dostavate od trenera behem zapasu dilci ukoly, za ktere pri splneni dostavate dalsi zkusenostni body. Konecne se do tohoto modu s nadsenim pustim. :good:
Kašlete na singl..pojdťe dát přáteláčky ;) Jestli budete hrát z 10 na 12 tak to bude velký skok a pokrok (nemyslím grafiku, ta je furt stejná). Mohli bychom si udělat svojí malou ligu ;)
je to už aj na PC?
neis píše:Kašlete na singl..pojdťe dát přáteláčky ;) Jestli budete hrát z 10 na 12 tak to bude velký skok a pokrok (nemyslím grafiku, ta je furt stejná). Mohli bychom si udělat svojí malou ligu ;)
kdyz ty asi budes moc dobrej :) ale lize se nebranim
Ale to by nás muselo být více, bohužel to moc lidi nehraje, což se divím, protože já jsem si kvůli NHLku koupil i xbox a nelituju toho..
Chlapi pokud by jste měli zájem o ligu v NHL, tak se podívejte na http://nhl.hrajto.com/" onclick="window.open(this.href);return false;. Liga je velmi dobře organizovaná a admin tým na úrovni i když jsem se snima hnedka pohádal;) Plánují otevřít i druhou ligu ( bohužel NHL komunita je u nás silná jen na PSku kde jsou 4.ligy)
Rayiner píše:je to už aj na PC?
Není, a nebude...
Azizek píše:
Rayiner píše:je to už aj na PC?
Není, a nebude...
Na ty časy pamatuju, kdy jsem se modlil aby NHL vyšlo i na PC až jsem si koupil xbox :D
neis píše:Chlapi pokud by jste měli zájem o ligu v NHL, tak se podívejte na http://nhl.hrajto.com/" onclick="window.open(this.href);return false;. Liga je velmi dobře organizovaná a admin tým na úrovni i když jsem se snima hnedka pohádal;) Plánují otevřít i druhou ligu ( bohužel NHL komunita je u nás silná jen na PSku kde jsou 4.ligy)
ja nejdriv poridim NHL a pak dame pratelak, uvidim na jakem jsem urovni a podle toho se zaridim :D
neis píše:
Azizek píše:
Rayiner píše:je to už aj na PC?
Není, a nebude...
Na ty časy pamatuju, kdy jsem se modlil aby NHL vyšlo i na PC až jsem si koupil xbox :D
Jo, kdybych na to měl... :)
Tak já jsem se dozvěděl že na to udělali nějakou novou ochranu a je třeba si udělt nový flash jinak to nerozjedu ( pokud má někdo nějaké bližší info k tomu tak pište ), takže skočím flashnout a hned na to najedu :)
Tak už se nám to tady rozšiřuje, minimálně můžeme udělat nějakou menší ligu. Napiště mi prosím vaše gamertagy, pokud máte nějaké známé kdo hrají NHL na xku, tak jim taky můžete dát vědět ;)
ja kupujem kazdy druhy rocnik takze tento rok vynechavam. je tam nejake podstatne zlepsie oproti 11 ?
Hráčí lépe najízdějí, lepší srážkový engine a přidané i některé animace a potom jsem vypilovanější účinnosti jednotlivých hokejových aktivit. Rozhodčí mi taky zatím příjde citlivější. Samostatné úniky konečně neznamenají jístý gol.Jsou to takové drobnosti, ale potěší. Ale na první pohled prakticky nic...
Tak jsem zatím předbězně založil ligu přímo přes NHL. Název hokejforum a heslo: maro . Ještě jsem to nikdy nezkoušel, ale mělo by tam jít i normálně měnit hráče atd. Takže by to mohla být sranda ;)
neis píše:Tak jsem zatím předbězně založil ligu přímo přes NHL. Název hokejforum a heslo: maro . Ještě jsem to nikdy nezkoušel, ale mělo by tam jít i normálně měnit hráče atd. Takže by to mohla být sranda ;)
chtel jsem si to jit koupit zitra do JRC pres e-shop ale osobni odber je jen pres pracovni dny. Chci to koupit tam rovnou se zlatym uctem a precejen dve kila rozdil mezi nakupem pres net nebo v kamenym obchode je rozdil
Jinak letos zkuste ultimate hockey league.. je to celkem sranda, už se mi pomalu začíná rýsovat velmi slušný tým ;)
Tak co pánové jak to vypadá? Už se na vás docela těším, jen by to chtělo sehnat více lidí =)
neis píše:Název hokejforum a heslo: maro .

:lol3:
Tak co pánové bude někdo ještě hrát NHL ? S megatonem už jsme si zahráli, tak by bylo super kdyby jste se taky připojili ;)
neis píše:Tak co pánové bude někdo ještě hrát NHL ? S megatonem už jsme si zahráli, tak by bylo super kdyby jste se taky připojili ;)
no zahráli, já byl vyskolen :D
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS