Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Online hranie NHLky na PS3/Xbox

Diskuze o všem možném i nemožném.

Sice mám xbox, ale jestli to chceš jen kvůli NHLku tak ber PS3, protože je zde mnohem větší komunita a nemusíš platit za multiplayer. Za xbox live se platí kolem 900kč za rok. Xbox jedině s hdd, protože jinak dost řve, pokud nejsou hry naistalované, ale zase třeba 250gb ani nevyužiješ. Kinect je super věc, ale potřebuješ velký prostor před televizí. Flash bych si ani nedával pokud to chceš jen na nhl jako já ;)

Ale z čistě sobeckého důvodu by ti doporučil xbox, abychom mohli zahrát i spolu. Hodně zajímavý pro nás hokejové fandy je Ultimate tým, kde si vytvoříte tým od píky a to ať online zápasy nebo offline.
Dado píše:Diky neisi. Musim to vsetko poopravit, aj to editujem v prvej sprave: pre mna je NHL, mladsi brat by chcel ostatne hry. Proste teraz na PS2 ich ma desiatky, takze on je gambler, ja len hokejista :D. Takze nielen pre mna a NHL, ale aj pre neho.

Takze hry sa na obe konzoly mozu, ale nemusia instalovat? Ked sa nainstaluju, tak netreba CD a spusta sa to priamo z HDD?

Mne sa na Xboxe prave zapacil ten Kinect... A najma to, ze tam mozu ist napalene hry, no ale potom mozem na online asi zabudnut, nie?
Když ji nenaistaluješ, tak bude více chrčet xbox nebo PS3 protože pracuje mechanika a taky bude o něco dále trvat načítání, ale divko musíš mít v mechanice tak i tak. Při flashi můžeš hrát online, ale riskuješ možnost banu. Osobně mě hry na xboxu nebaví, ale sporty (hlavně NHL) je fakt super a pokud člověk rube online tak ho to zabaví na celý rok. Jak už jsem editnul v předcházejícím postu, raději bych byl pro xbox, ale PS3 je asi správnější volba. Dát 1300kč za hru je hodně, ale těch hodin co u NHLka člověk stráví a hlavně máš jistotu, že ti nehrozí ban a na konci roku ji za 300 prodáš a znova :D
xbox i ps3 su kvalitativne velmi podobne. bral by som to co maju tvoji znami a kamosi aby ste mohli hrat proti sebe, vymienat hry, atd.
Je to fakt stejné, PS3 má více exluzivních her, ale multiplatformovky vypadají o něco lépe na xboxu. PS3 má navíc BR, kdežto xbox jen DVD, ale je to spíše jen papírová funkce protože nevím kdo by dneska kupoval BR filmy, když si na netu stáhne cokoliv ve Full HD... Hry nejsou tak drahé ani na jednu platformu, když člověk nekupuje hnedka supernovinky. Pokud se kupujou použité hry, nebo hry v akcích tak to není špatné. Ale flashe bych se nebál, při nejrhorším konzoli prodáš a koupíš novou...
Víc lidí jak včem, ale zase nebudeš moc hrát snáma ;) Zkusil bych treba i hru, kdy každý ovládá jednoho hráče, to by mohla být sranda, ale zatím nevím ským..
mam xbox. Hlavne proto, ze ho ma bracha a tedy muzem menit hry, respektive on je kupuje a kdyz je dohraje tak si je nenavratne pujcuju. pro me i x-box kvuli jinym hram (Gears of War) ale hlavne jsem nabyl (mozna mylne) pocitu ze xbox ma vic lidi a tedy je tu vetsi trh s pouzityma hrama a kdyz jsem ho kupoval tak porizovaci cena byla o nejake 3.000 mensi.

To byla taky dobra story, kupoval jsem ho v o-key kdy meli spatne nacenenej elite. Vystavovali ho jako arcade v akci a tak jsem se na to zeptal a oni, ze kdyz tam je ta cena tak ze to plati :)
http://www.alza.sk/xbox-360-zadarmo" onclick="window.open(this.href);return false;

myslite, ze sa to oplati :?: alebo ta cena Xboxu je zahrnuta v cene notebooku
WildCelt píše:http://www.alza.sk/xbox-360-zadarmo

myslite, ze sa to oplati :?: alebo ta cena Xboxu je zahrnuta v cene notebooku
je to v cene notasov, stoja okolo 1000 eciek co je trochu moc na priemerne notebooky.
tak uz aj ja riesim jedno z najtazzsich rozhodnuti svojho zivota, Xbox 360 alebo PS3 :hroza:

zatial som viac nakloneny PS3, ma ho este niekto okrem Dada :?:

a ohladom PS4, myslite, ze je nejaka sanca, ze bude skor ako v roku 2014 :?:
Má ho ještě RONO;)

Jestli chceš hrát jenom online NHLko,FIFU a plánuješ hrát nějaké československé ligy, tak jednoznačně PS3 atd. Na PS3 je mnohem větší NHL komunita v Českoslovenku. Xbox multiplayer je z poplatněn, výjde to asi na 900kč za rok, ale zase máš parádní konfort a funkce, které PS3 nemá a taky je xlive stabilnější. Jestli tě aspoň někdy bavily auta, tak by jsi byl nadšený z Forzy, ve které se už taky rozvíjí komunita.

Jinak je to víceméně šul nul ve všem, takže bych se rozhodl podle tvého okolí. Docela mě mrzí, že jsme všichni tak rozházení, protože bychom jinak mohli hrát klubovku v NHL, což je někdy parádní prča, ještě když jsou všichni v párty... Pokud by jses rozhodl pro xko, tak se ozvi ;)
chcem to hlavne koli Madden NFL a NHL

o Xboxe som uvazoval koli tunajsej NHL komunite, ale aplikacia GCL pre PS to asi prevazi
kto chce hrat s Dadom NHL po sieti (ma Xbox) :arrow: dadoman9 na live, email :arrow: david.puchovsky@gmail.com

:-(
kto chce hrat online, tak mam nick dadoman9 - rychlom lebo redeem code ci ako to je mi konci do par dni
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO