Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Haxball

Diskuze o všem možném i nemožném.

Hlásim sa.
No chcem sa spýtať na čas ktorý vám vyhovuje. Ja navrhujem zajtra, t.j 16. Máj večer o takej 19:00,20:00. Nieje žiadny hokej takže mohlo by to byť takto.
19:00 by sa mne určite nedalo ... 20:00 možno ale 20:30 by bolo tak akurát
zajtra moze byt
zítra ve 20:00 by to bylo ideální
tak co hosi
turnaj sa nekonal lebo arek nemohol, a mali by ste si poskladať timy :sarcasm:
no nikde nebolo nic povedane ze sa maju skladat timy :)
kto ma chce do tímu?

:jn:
Antonor píše:no nikde nebolo nic povedane ze sa maju skladat timy :)
to je hadam samozrejmosť ze po prihlaseni si mas hladat tim :D sam hadam hrat nechces :jupi:
vcera som sa musel ucit, mal som dnes statnice. Dnes vecer uz mozem hrat :good:
tak skladajte timy, šup :jupi:
Dnes se bohužel nezúčastním. Hrajeme se Švédskem a potom musím na noční
ved dnes urcite nie, asi najlepsie ked to nechame na zajtra, to je idealny den myslim. nic sa nehra takze :jupi: , zlozte timy, medzi sebou sa dohodnite lebo ked nie tak turnaj nebude
kto ma este volno v time alebo je bez timu?
ja niesom nikde
Antonor píše:ja niesom nikde
Mohli bysme udělt tým - já ty a dejf ( včera jsem tam tu chemii cítil :D )
no ja som reagoval na Areka ale mne je to jedno :D
ja jsem taky volny
ja tiež
bud si zložte timy alebo nič, a ak budete mat trojice tak pm alebo sem :jn:
Martin #27 píše:
Antonor píše:ja niesom nikde
Mohli bysme udělt tým - já ty a dejf ( včera jsem tam tu chemii cítil :D )
Já jsem taky něco cítil, ale možná to byla čočka z oběda. Ale můžem to dát dohromady.
verim že to nebola čočka :D tak ak chlapi suhlasia tak novy tim je Martin #27+dejf+Antonor
co tak dat niekedy cez sviatky haxball turnaj vo dvojiciach? Ak by ste sa zucastnili, tak podakujte za tento prispevok, aby sme vedeli pocet ucastnikov.
Prispevok si potom zmazem, aby si niekto nemyslel, ze si len zbieram dakovacky :D
takze..napadlo mi ci sa nezaregistrujeme na jednej stranke (http://haxball.vherne.cz/souteze/liga-3v3/#top" onclick="window.open(this.href);return false;) do haxballovej ligy pod hlavickou hokejfora..nejaky nazov vymyslime ale aby tam bolo zakompovane hokejforum (nech spravime stranke aj nejaku reklamu nie?)

je to liga ktora sa hraje uz niekolko sezon (presne neviem ale uz nejake siesta siedma uz je) cize je to normalna seriozna liga...da sa tam hrat 1vs1 2vs2 3vs3 a 4vs4 ..ja by som jednoznacne navrhol aby sme sli do 3vs3 (s nou mame asi najviac skusenosti..a mohlo by sa tam zapojit viac hracov..4vs4 preto nie lebo tam je len jedna ligova uroven a hraju tam manici od ktorych by sme dostavali len naklepy :giggle: )

v sucasnosti su v 3vs3 tri ligove urovne cize by sme sa prihlasili do tej tretej a ak by sme boli dobry tak by sme mohli postupit vyssie :giggle: na supisku mozme dat 8 hracov (su tam presne pravidla ako sa da striedat pocas zapasu to nastudujeme neskor) hraje sa na 2polcasy ..polcas trva 7 minut...v lige sa hra kazdy s kazdym a je vylosovane kto s kym v akom kole hraje..na odohratie zapasu v zakladnej casti ma kazdy tim 4 dni

momentalne tam prebieha sezona nova zacne niekedy o mesiac plus minus...v pripade postupu do druhej ligy by sme mohli zalozit aj B tym aby si zahrali viaceri nie len osmi..ale to predbieham kedze postupit by nebolo vobec lahke

najprv ale chcem zistit ci by bol zaujem a kto by do toho siel..upozornujem ze je potrebne mat stabilne pripojenie a potrebujeme mat v time dvoch az troch takych ktory mozu vytvarat roomky kde to neseka...pripominam je len osem miest (ak budem medzi nimi tak len 7) musi sa urcit kapitan a dvaja asistenti ktory by zodpovedali za dohadovanie terminov zapasov, posielanie vysledkov a pod... velmi by som chcel aby bol medzi tymito troma ludmi aj nejaky/i predstavitel/ia vedenia hokejfora :giggle: tak asi vsetko co ma napadlo k tomu

a este jedna vec ... museli by sme okrem nazvu mat aj nejake logo...ma hokejforum nejake logo? :D alebo by sa na to musel niekto podujat a vytvorit nieco
1010 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS