Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Haxball

Diskuze o všem možném i nemožném.

no ja som spokojny aj s tym co je teraz
Azizek píše:Pokud se vám to nelíbí, tak už jděte do hajzlu fakt. Udělám pohár, prskáte, udělám z něj ligu, prskáte zase. Já už vám na to seru.
aspon vidis, ako si naziva Komisia KTL a admini a moderator HF :clap: :D
Je rozdíl mezi soutěží, která je dlouhodobá, organizovaná více lidmi, a kde se dokonce hraje o ceny, a v rámci příspěvků na chod fóra má i svůj určitý sponzoring, a malým turnajem který z dobré vůle udělám sám, když se nikomu jinému do toho nechce.
nechápem načo sa do toho dali tí ktorý sa nevedia ani ozvať,za 3 neozvatia nech idú preč zo súťaže a pridá sa niekto kto má záujem namiesto nich
dvojka steven+martin tu myslim nepatri
parada, liga nam vydrzala az jedno kolo :lol:
nestresujte :)
Stevenovi sa uprimne necudujem, ze to zabalil :giggle: a ktohovie, ci sa sem este v blizkom case ukaze :D
mne to v podstate vyhovuje tak ako je, tie stanovene 3 dni to sa daju zmaknut, ved sa jedna o 10 minut dokopy....beriem, ze pre 4 je aj to niekedy problem, ved kazdy riesi svoje veci a niekedy je clovek rad, ze stihne za 3 dni aspon to, co planoval za 1 :D ak niekto vypadne na dlhsi cas (ako napr. teraz kajo, ci Andy) odcestovanie, nulovy pristup k netu a pod. preposle sa TTmu pm,ako sme to spravili napr. my
that´s all
azizek, sice nerad, ale musim priznat, ze si nam zle zratal skore.. 3:7 + 7:4 .. chyba zrejme vznikla kvoli zlej prehladnosti pisma v tabulke, ratal si prvy vysledok ako 3:1
švolco píše:azizek, sice nerad, ale musim priznat, ze si nam zle zratal skore.. 3:7 + 7:4 .. chyba zrejme vznikla kvoli zlej prehladnosti pisma v tabulke, ratal si prvy vysledok ako 3:1
Nj, debilní písmo. Udělám tabulku nějakým jiným :hroza: Díky :klobuk_dole:
admini kedy dame zapas?
petrik píše:admini kedy dame zapas?
ja budem moct hadam dnes vecer..ale nie som isty
arek píše:
petrik píše:admini kedy dame zapas?
ja budem moct hadam dnes vecer..ale nie som isty
dnes, aj zajtra vecer môzem
cepi píše:
arek píše:
petrik píše:admini kedy dame zapas?
ja budem moct hadam dnes vecer..ale nie som isty
dnes, aj zajtra vecer môzem
neviem ci tu aj dnes vecer bude ohlund, ale zajtra by mal :yes:
tak dnes vecer chalani :power:
suboj doposial nezdolanych timov :cinka: :D dnes maju vtaci po pcc :D 3 prehra nepripustna :nono:
opäť výhra krása Mišo van Persie valcuje :scare: :scare:
zahral by niekto dnes vecer? ak ano, sprava.
Lukas, svolco, kedy odohrame zapas? Kedy vam to vyhovuje?
mne osobne hocikedy okrem pondelka a stredy.. zistim co lukas a dam vediet..
Ja môžem hocikedy tento týždeň, najlepšie večer.
po 4 odohratych zapasoch som nadobudol pocit ze som ohlundovi len na pritaz...
ak by teda mal napr. Steven zaujem tak by som mu moje miesto v time prenechal... ak nie tak samozrejme budem pokracovat dalej, nie je to o tom ze by som chcel silou-mocou skoncit. ide mi len o zvysenie konkurencieschopnosti timu falcons a je mi luto ohlunda ze sa musi so mnou trapit :D
Podle vyvoje v jednotlivych dvojicich se zda, ze cela soutez speje k okamziku, kdy se vsechny tymy rozpadnou, opusti soutez a nakonec zbyde jen 1 vitez.
Ktery se nasledne pohada o trofej a rozpadne..
AndyF píše:Podle vyvoje v jednotlivych dvojicich se zda, ze cela soutez speje k okamziku, kdy se vsechny tymy rozpadnou, opusti soutez a nakonec zbyde jen 1 vitez.
Ktery se nasledne pohada o trofej a rozpadne..
o trofej sa nikto nepoháda,lebo ja som brat s Ivanom a pôjde ku nám domov :scare: :scare:
Aniz bych se odprostil od faktu, ze jen pres moji mrtvolu,
znamena to, ze se s bratrem nehadate?
AndyF píše:Aniz bych se odprostil od faktu, ze jen pres moji mrtvolu,
znamena to, ze se s bratrem nehadate?
o trofej?kludne mu ju dám :)
1010 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS