Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EA NHL 12

Diskuze o všem možném i nemožném.

Tak jak pisal neis. Velmi vela golov davam z OT. Priemerne v sezonne 4:17 na zapas, inkasujem 1.74 na zapas.
Hrát proti kompu na jisté goly by mě fakt nebavilo ani zápas, to vás docela nechápu ani jednoho.
ROno:Klasiku? To je jako že střílíš tlačítky???

Minonky máš xko nebo PS3?
XBOX. Zatial to bavi. Skusam totiz vsetky mozne aj nemozne akcie. Je ale fakt ze OT je zatial pre mna nevyhnutny.
Tak to je super a hraješ online?:-)
:)

Momentalne nie. Skusal som to minuly rok este v 11 (pred letom, na stranke co bola pred nhl.hrajto)
Bol som v RATING LIGE. Vsetko som prehral (hrval som to par tyzdnov)
Celkom ma to laka, ale nie som pravidelny hrac. Takze nemam na to zapojit sa do sutazi.
Nechcem tomu prepdanut, z toho dovodu nemam ani GOLD.
Z casu na cas by som si zahral, ale zas by som musel kupovat GOLD a bojimsa ze by som tomu prepadol... :oops:
Kašli na to, kup golda a zahrajeme ;) Já bych xbox bez multaku asi vyhodil, protože některé hry jsou bez online funkcí poloviční.


Rono: Jestli hraješ na tlačítkách, tak devalvuješ nejzabavnější část hry a to ovládání hole, veškerá krásá NHLka jde pak do háje a tvoje herní možnosti se sníží jen na tupé střílení. Na druhou stranu stímto nastavením budeš nepříjemný a otravný soupeř v onlinech, protože hra není na takové ovládání naprogramovaná a ostatní hráči zvyklí, takže to jsou vyloženě zápasy o nervy, ale zase se není kam zlepšovat, protože nemáš žádné možnosti... Např. Obránci reagují až na nějakou aktivitu tzn. když se dotkneš pravého klouboučku, kdy nastane prodleva mezi kličkou nebo střelou a pak na to reaguje. Ty kličku udělat nemůžeš a střela je okamžitá, takže CPU nereaguje. Prakticky čím mín děláš, tím je CPU hloupější a hůře funguje bránící funkce. Taky střely jsou strašně atypické a divné. Párkrát jsem proti takovým borcům hrál a to je taková nuda a ty jejich goly takové trapky, že to je fakt za trest. Doufám, že nejsi taky takový :D
neis píše:Rono: Jestli hraješ na tlačítkách, tak devalvuješ nejzabavnější část hry a to ovládání hole, veškerá krásá NHLka jde pak do háje a tvoje herní možnosti se sníží jen na tupé střílení.
Ale mě přijde to výchozí jako strašně složité ovládání. Já vím, že čase mse do toho dostanu a už to budu mít v prstech, ale... :D :ja_neviem:
Tak to už vůbec nechápu, že tě to baví, všechno proč je NHL dobrá hra tímto naprosto zničíš, naopak normální ovládání je naprosto intuitivní a vejde do krve neskutečně rychle. Hra na tlačítkách je tragedie, to je pak jako vylepšená PC verze a hlavně nemáš prostor pro zlepšení a budeš vždy lama, možná nepříjemná kvůli výše zmíněným faktům, ale to je tak všechno. No fuj Rono a já si myslel, že máš docela dobrou bilanci protože to umíš hrát ! :bitka3:
neis píše:No fuj Rono a já si myslel, že máš docela dobrou bilanci protože to umíš hrát ! :bitka3:
:hehe: :jn:
Rono píše:Ale mě přijde to výchozí jako strašně složité ovládání. Já vím, že čase mse do toho dostanu a už to budu mít v prstech, ale... :D :ja_neviem:
Ja by som podporil neisa. Ak hras na tlacitkach, zvyknes si na to a neprejdes na packy, lebo uz budes mat skill na tlaictka. Packy, packy, packy - tam treba smerovat.
Jen bych tě poopravil, že na tlačítkách skill není, to je jen zneužívání naprogramování hry ;) Tohle ovládání je dělané pro lidi, co si příjdou jednou za měsíc zahrát k sousedovi na xbox,pro lidi s handicapem, nebo děti s malýma ručkama ( i když i 8 letý brácha od přítelkyně to zvládal)..To by mě ani nenapadlo, že na to nějaký zdravý a dospělý člověk milující hokej mohl hrát na tomto....
Myslel som to v tom význame, ža akonáhle si zvyknú jeho prsty na to, že prihrávka je napríklad "A" tak sa mu neskôr pri prechode zvykaž že musí zaťahovať RT a ešte intenzitou podržania urcčit silu nahrávky. Prsty si proste zvyknú na 2-4 tlačítka a páčku. Tam už je tažšia cesta zvykať si mať palce na páčkach a ukazovákych s prostredníkmi na RT/LT, RB/LB.
(skill - zručnosť)

@neis
este by som sa chcel spytat na ovladanie:
Da sa nejak vymenit hrac iduci na buly ? Napriklad chcem aby namiesto C isiel RW. Je to mozne ?
Takisto ak by som chcel lokalne len na jedno stredanie vymenit hraca. Napriklad postavim 2.lajnu a chcel by som do nej dat centra zo 4.lajny. Bez toho aby som musel ist do SPRAVY TYMU a naklikat vymenu ?
Nejde to....
Jo tot skoda. Toto mi troska chyba.

Neviem ci mam taky pocit iba ja a ako to je v ostatnych hrach, ale NHL 12 pre XBOX sa mi nezda USER friendly. Ked mam nasadit v spravcovi zostavy Wilsona (medzi poslednymi v abecede) napriklad po zraneni, tak kym ho nasadim do obrany, PP a PK tak mam aj vyrazky na zadku. Nemoznost v roletovom zozname reolovat oba smermi ma privadza do zufalstva. Tiez ked upravujem nasadenie napriklad Landeskoga tak ocakavam, ze sa rolovaci zoznam vyroluje na jho mene, ale to je len zbozne prianie...
Cele ovladanie menu sa mi zda take kostrbate ala PC hra z roku 1992...
Tak tyto věci opravdu vychtané nejsou, ale to je jednoduše tím, že je to konzolová hra a někdy to ani lépe nejde, ale některé drobnosti by určo šly vylepšit.
Hej, je to skoda. Vedel by som si predstavit v tom managerskom mode ovela lepsie vymozenosti, hlavne co sa tyka statistik hracov v jednotlivych zapasoch a pod.

@Rono
ako sa dari na superstar ?
Tak předevčírem mi přišla hustá nabídka z Caroliny :sok: Hned jsem jí přijmul :good:

[PHI] D. Girardi + 2nd round pick '12 for E. Staal [CAR]

Při svém debutu zaznamenal Eric Staal 2+1 a pomohl k proztaímní nejvyšší mé výhře na superstar. 8:1 proti Chicagu :poklona:

Staala jsem zařadil na centra druhé lajny po bok J. Voráčka (LW) a Dannyho Brierea (RW)
MinonkySK píše:@Rono
ako sa dari na superstar ?
Mám odehráno 38 zápasů s bilancí 21-10-7.
Momentálně mi patří 6. příčka Východní konference, na devátého náskok šest bodů. :good:
Ja som práve včera večer dohral ročník 2013-2014 za Avalanche.
V základnej časti som mal bilanciu 68-12-2.
V playoff som postupne zdolal:
1.kolo Dallas 4:2 na zapasy
Conference Semi-Final: Vancouver 4:3 na zapasy
Conference Final: San Jose 4:1 na zapasy
Finale: Buffalo 4:1 zapasy.

Od San Jose som chytil v 3.zapase latu 2:7. Vtedy bola UI neprekonatelna. Ani k puku som sa nedostal.
Som prave v medzisezone a pripravujem sa na DRAFT a na podpisovanie zmluv. Kostru mam este stale z AVALANCHE, ale uz ju mam vyrazne doplnenu o novych hracov.

Inac z NHL 12 mam pocit, ze hraci pytaju vyrazne menej v zmluvach ako v 11.
Zostavu mam celkom zvucnu a stale som nejakych 5 mil pod cap hitom.
Tak TDL zamnou, momentálně (ve hře) 28. února a daří se skvěle...
Jenom jsem asi před dvěma dny, jsem se rozhodl, že vyměním Lehtonena, se kterým jsem nebyl v poslední době spokojený a přivedl jsem zpět Bryzgalova...
[PHI] Lehtonen + 2nd round pick '12 for Bryzgalov + 1st round pick '12 [DAL]

Držím si teď výbornou formu, zaznamenal jsem už osm vítězství v řadě :thumbsup:

Bilance: 61 zápasů: 39-15-7
Pozice: 1. místo ve Východní konferenci. Náskok dva body na Penguins. Ztráta dva body na celkově prvního LA Kings
Skóre: 166 : 102

Individuální statistiky:
Góly: Hartnell - 61 zápasů, 32 gólů - 5. místo v soutěži :slintac:
Asistence: Giroux - 55 zápasů, 48 asistencí - 2. místo v soutěži :klobuk_dole:
Body: Giroux - 55 zápasů, 64 bodů - 10. místo v soutěži :good:
+/-: M. Carle - 61 zápasů, +33 :sok: :thumbsup:
GWG: J. Voráček - 57 zápasů, 9 GWG :klobuk_dole:

Brankáři:
I. Bryzgalov - 50 zápasů, 2,34 POG, 28 V, 19 P, 91.3% :good: | P.S.: Jsou v tom i statistiky z Dallasu
J. Harding - 14 zápasů, 1,13 POG, 12 V, 2 P, 93.7% :klobuk_dole:

Formace:
Hartnell-Giroux-Jágr
Briere-E. Staal-Simmonds
Couturier-Helm-Voráček
Wellwood-Talbot-Read

Suter-Carle
Timonen-Grossmann
Meszároš-Gardiner

Bryzgalov
Harding
Ked hrate GM mod, tak ako to je s podpisovanim zmluv s cerstvo draftovanymi hracmi? Zacal som sezonu tesne pred draftom, vybral som si hracov. No potom som nevedel, ci mam s kazdym z nich podpisat zmluvu, lebo vsetci sa ihned vyskytli v prehlade zmluv hracov. Pri ich mene bolo, ze do dalsieho roka nemaju zmluvu... Ale naco by som podpisoval so siedmimi novacikmi? Lenze, co ked o nich pridem? Diky.
Já s nimi podepíšem hned nováčkovskou smlouvu a pak je pošlu bud na farmu, kde je postavím do první or druhé lajny, nebo je pošlu do juniorů
Aha, a kde najdem tu moznost poslat do juniorky? :)
Když ho máš v prvním týmu a chceš ho přeřadit do nižší soutěže, tak by se tě to mělo zeptat, že jestli enchceš do juniorů... Anebo ti to prostě napíše, že ho můžeš poslat jen od juniorů, tak vybereš ANO or NE :)
a este aku mi poradis obtiaznost? na NHLke na PS som vzdy hraval najtazsi, ale toto je iny level... ci superstar je fakt narocne?

+ co je game style? to si mam ako nastavit? :D diky.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS