Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EA NHL 12

Diskuze o všem možném i nemožném.

Pochlubte se svými nejlepšími kroky/věcmi, které se vám podařili v této oblíbené hře, ať už v BE a GM, BE a PRO nebo cokoliv jiného :)
Já se na úvod musím pochlubit tímto tradem v režimu BE a GM za Philadelphii Flyers :wub:
J. van Riemsdyk + I. Bryzgalov + 2. pick 2012 (LAK) for R. Kesler + S. Salo + C. Schneider
Aktuálně vedu československou xbox ligu na nhl.hrajto.com s marným Columbusem (aktuálně OV 75 73 77). JInak v Eashl mám zatím legendu 1 a cca 2 body na zápas což je nic moc. Jinak v singl je dost o ničem, ale nasbírál jsem s vlastním hráčem ve vstupním memorial cupu 43 bodů na all-stars a pak me z prvního fleku draftoval WSH ;)
Rono pojd si zahrát online, bude sranda ;)
Tak jsem si zkusil založit a zahrát si to NHL Ultimate Team a musím říct, že je to fakt paráda :slintac:
Navíc mě to baví, díky tomu, že hned na začátku jsem z balíčků vytáhl trio: Eliáš-McDonald-Yakupov a bylo rozhodnuto o první lajně :good:
No vidíš a můžeš tam hrát i online turnaje až si trošku poladíš tým ;)
neis píše:No vidíš a můžeš tam hrát i online turnaje až si trošku poladíš tým ;)
Jojo :) No zatím mám 4V a 1P :good:
Tak jsem si počkal na TDL, teď když mám ty new roster, tak jsem začal BE a GM... To předchozí jsem musel ukončit kvůli těm technickým problémům :(

Kádr kompletní, včetně s Kubinou i Grossmanem a před sezonou následovaly tyto trejdy:

[PHI] J. van Riemsdyk for R. Suter :slintac: [NSH]
[PHI] C. Pronger :bye2: + 3rd round pick 2012 (SJS) for 1st round pick 2012 [NYI]
[PHI] S. Bobrovsky + 1st round pick 2012 for J. Harding + 1st round pick 2012 [MIN]
[PHI] B. Coburn for R. Diaz + 1st round pick 2012 [MTL]
[PHI] I. Bryzgalov + 1st round pick 2012 (MTL) + 6th round pick 2012 for K. Lehtonen [DAL]
[PHI] P. Kubina + B. Schenn for D. Girardi [NYR]
[PHI] B. Betts + O. Bartulis for D. Helm [DET]
Sestava 11/12 - Philadelphia Flyers
Hartnell - Giroux - Voráček
Read - Briere - Jágr
Helm - Couturier - Simmonds
Wellwood - Talbot - Zolnierczyk
13. útočník: T. Sestito

Suter - Carle
Timonen - Girardi
Meszároš - Grossman
7. bek: Lilja

Lehtonen
(Harding)
Rono píše:Pochlubte se svými nejlepšími kroky/věcmi, které se vám podařili v této oblíbené hře, ať už v BE a GM, BE a PRO nebo cokoliv jiného :)
Ja hrám na NHL 12 za Avalanche. Aktualne som v sezone 2013-2014.

Zacinal som so supiskami platnymi k 15/09/2011.

Robil som nasledovne obchody (podstatnejsie, netykajuce sa v hlavnej miere prospektov):
v priebehu sezony 2011/12
LA M.Hejduk + 2012/1 (od StL) - S.Gagne + 2012/2
CHI Ch.Kobasew + 2013/1 - M.Hossa

pred sezonou 2012/13
LA P.Stastny + J.Hejda + S.Gagne - A.Kopitar + J.Johnson

v priebehu sezony 2012/13
MIN P.Bergfors + nieco - D.Setoguchi

pred sezonou 2013/14
CHI M.Hossa + D.Jones - P.Kane

v priebehu sezony 2013/14
NYI K.Quincey + J.Lindstrom - T.Hamonic

momentalne zostava v sezone 2013/14 aj s progressom hraca odkedy bol ziskany:
G.Landeskog 81->85 - A.Kopitar 88->90 - P.Kane 92
T.Galiardi 81->82 - M.Duchene 87->90 - P.Mueller 84->88
M.Granlund 77->81 (RFA od Min) - R.O'Reilly 81->83 - D.Setoguchi 85->85
N.Foligno 82->83 (RFA od Ott) - McClement 82->82 - Ch.Higgins 82->82 (UFA)
13-ty utocnik: D.Winnik 80->80

E.Johnson 87->90 - S.O'Brien 82->83
R.Wilson 82->84 - J.Johnson 85->87
T.Hamonic 85->85 - T.Erixon 77->82 (ziskany z NYR este pred sezonou 2011/12 za nejakeho hraca z farmy)
7-mi obranca: J.Holos 77->80

S.Varlamov 84->87
J.S.Giguere 81->82->80

zostava na farme v Lake Errie
R.Howse 74->79 (Cgy) - Hishon 72->78 - Pulkkinen 75->78 (Det)
Niederreiter 75->77 (NYI) - R.Strome 71->75 (NYI) - Z.Kassian 75->77 (Buf)
G.Meuers 70->73 - M.Olver 74->76 - D.Smith-Pelly 73->74(Ana)
M.Puempel 74 (UFA) - A.Henrique 76 (UFA) - R.Panik 72->74 (TB)

S.Elliot 74->79 - C.Gaunce 74->76
T.Barrie 72->74 - J.Chouinard 73->75
T.Rutkowski 71->73 - D.Siemens 71->73


C.Pickard 72->77
S.Aitokallio 72->75
MinonkySK píše:Ja hrám na NHL 12 za Avalanche. Aktualne som v sezone 2013-2014.
Hodně zajímavé i logické trejdy. Ale akorát ten Hossa + Jones for P. Kane... To se mi zdá aji hodně za Kaneho :ja_neviem:

Každopádně se mi líbí jak myslíš na budoucnost, tedy myslím mladíky na farmě.. Elliott, Henrique, Niederreiter, Smith-Pelly, Kassian, Strome, Panik :good:

A každý zápas hraješ ručně nebo i simuluješ? :hmm:
Hossa mal 34r/90 a progress C- C- C-, trhova hodnota 34
David Jones tusim 28r/82 progress C C C trhova hopdnota 14
Kane 24/92 progres B- C C thova hodnota 40
Hossovi padala uz trhova hodnota, Jonesovi stagnovala. Kane je momentalne leader bodovania (Hossa skoncil v sezone predtym druhy). Vymenil som 34+14=48/40. Ziskal som renome od Chicaga. Momentalne mam 4 timy so skvelymi vztahmi, 6 s dobrymi vztahmi, 16 neutal, 2 zle a 2 rivalita (Min, Edm).
Celkove renome z mojich ponuk 137 (zvysilo mi renome) /9 (znizilo mi renome).

Momentalne este hravam cely zapas. Farmu simulujem 2 tretiny a tretiu hravam ak je stav vyrovnany. a;ebo prehravam.

Hraval som aj NHL 11. Tam som to dotiahol s Coloradom do sezony tusim 2022/23. Prve tri sezony som hraval kazdy zapas za AVS. Potom uz simulacia dvoch tretin a hranie 3.tretiny. Tam uz ma to prestavalo bavit. Za tu tretiu tretinu som dal 6-8 golov a vyhraval prakticky vsetko (z 82 zapasov cca 75-78 vyhier).

Teraz sa mi zda NHL 12 ovela lepsia. Z najazdov nemozem dat gol ani za boha. Predtym som dal 9 z 10 (aj ked na zaciatku som takisto nevedel/nemal skill. Tazsie davam goly. apasy su zaujimave. Viem asi ked ziskam skill tak to bude to iste, ale zatial ma to este drzi.
Zdaju sa mi lepsi brankari (hlavne moji).
V 11 mali moji brankari uspesnost cca 85-88%. Teraz uz okolo 90-91 % co sa mi pozdava trosku viac.
Chlapi zkuste HUT;) Ale aukce jsou docela zabiják času :D
Ty kks, miňonka, pekne talentovanú máš farmu :good: Hlavne ten bombardér Teemu sa mi pozdáva :oops:
Pasha píše:Ty kks, miňonka, pekne talentovanú máš farmu :good: Hlavne ten bombardér Teemu sa mi pozdáva :oops:
Dik. V NHL 12 neviem dobre vyuzivat pravorukych hokejistov. Takze u mna pocitovo zatial vedu Niederreiter a Howse.

Trochu ma mrzi ze progress medzi sezonami nie je zavisly od vykonov v sezone.
Napriklad som dokoncoval sezonu 2012-2013 v ktorej som vytrejdoval okolo vianoc Niederraitera.
Hral v prvom utoku Niederreiter-Granlund-Pulkkinen, a mal u mna bilanciu v AHL 42 34+16 50.
Ryan Howse hral v 3 utoku a mal za celu sezonnu bilanciu 76 12+25 37.

Ich progress v medzisezone ? Niederreiter zo 75->77 a Howse zo 74->79.

To iste v prvom muzstve, napriklad u Landeskoga:
sezona 2011-12: novacik, bilancia 82 23+24 47, ziskal Calder Trophy. Progres po sezone 81->84
sezona 2012-13: bilancia 80 58+52 110 (najlepsi strelec, najproduktivnejsi hrac, zisk ART ROSS, HART MEM, TED LINDSAY, MAURICE RICHARD) a progress ? z 84->85

Taktiez ma trosku trapi, ze nie je mozne "vykonostne vystrelit" s draftovanym novackom v prvej sezone.
Ako priklad by som uviedol SKINNERA v NHL 11. Pri drafte mal 68 v hre. Teraz v NHL 12 ma tusim 84. V supiskach NHL 11 zo sezony uz mal tusim 82-83.
Ale ak hrajem s hocijakym novacikom z miest 1-5 draftu nespravim taky progress.
Ak ho mam v prvej lajne, spravim za sezonu maximalne 2 (napr na 70) a v medzisezonne cca 1-3.
Ak ho necham v junioroch a vobec s nim nehram spravi v medzisezonne cca 4-6.
Tak mám za sebou první sezonu a vyhrál jsem :cup: S tím mužstvem co jsem měl to bylo "jednoduché"... :jn:

Před Trade Deadline jsem udělal ještě jeden velký přestup:
[PHI] D. Briere :bye2: + 2nd round pick '13 + 2nd round pick '14 for C. Perry :slintac: [ANA]

Pak individuální trofeje, které jsem vyhrál:
:vitaz: Conn Smythe :arrow: Kari Lehtonen :poklona:
:vitaz: Maurice Trophy :arrow: Corry Perry :poklona:
:vitaz: William M. Jennings Trophy :arrow: Kari Lehtonen :poklona:

_________________________________________________________________________________________________

Poté jsem v mezisezoně provedl několik změn...

Kariéru ukončili: Jágr :cry: a Shelley
Re-Sign:
R. Suter :arrow: 7 let - ročně 4 600 000 USD
J. Voráček :arrow: 5 let - ročně 2 800 000 USD
M. Carle :arrow: 3 roky - 3 600 000 USD
M. Hanzal :arrow: 3 roky - 1 700 000 USD
N. Grossman :arrow: 3 roky - 1 600 000 USD
D. Helm :arrow: 4 roky - 1 015 000 USD
B. Prust (UFA) :arrow: 3 roky - 1 140 000 USD
A. Asham (UFA) :arrow: 1 rok - 1 060 000 USD


Z draftu, od NYI, který skončil celkově 29, jsem tedy z druhé pozice získal Mikhaila Grigorenka :slintac:

Současná sestava: „A“ TÝM
Hartnell 85 - Giroux 90>91 - Perry 90
Doan 85 (UFA->MIN->PHI) - Couturier 80>82 - Voráček 84>85
Read 80>82 - Hanzal 83 (PHX) - Simmonds 83
Prust 80 (UFA) - Helm 81 - Asham 80 (UFA)

Suter 87 - Carle 83
Timonen 84 - Girardi 83
Grossman 82>83 - Meszároš 82

Lehtonen 87
Nittymaki 82 (UFA)


Současná sestava: Farma
Psurny (UFA) - Murray (UFA) - Laperriere
Glotz - Pither - Holmstrom
Hamel - Noebels - Ford
Ranford - Harper - Rowe

Eddy - Trutman
Kessel - Lauridsen
Abeltshauser (UFA) - Baldwin (UFA)

Aebischer
Bacashihua/Backlund


Juniorské týmy apod.:
M. Grigorenko
G. Hodey
C. Suellentrop
N. Cousins


Momentální finance týmu:
Plat. strop :arrow: 65 800 000 USD
Platy hráčů :arrow: 58 065 000 USD
Volné místo :arrow: 7 735 000 USD
Rono píše:Tak mám za sebou první sezonu a vyhrál jsem :cup: S tím mužstvem co jsem měl to bylo "jednoduché"... :jn:
Před Trade Deadline jsem udělal ještě jeden velký přestup:
[PHI] D. Briere :bye2: for C. Perry :slintac: [ANA]

Současná sestava: „A“ TÝM
Hartnell - Giroux - Perry
Doan (UFA->MIN->PHI) - Couturier - Voráček
Read - Hanzal (PHX) - Simmonds
Prust (UFA) - Helm - Asham (UFA)

Suter - Carle
Timonen - Girardi
Grossman - Meszároš

Lehtonen
Nittymaki (UFA)
Perry for Briere :scare: O tomto som hovoril minule, trade v skutočnosti absolútne nepravdepodobný, toto mi na tých NHL vadí :nono:

Tím máš skvele nadupadný, prvé tri útoky parádne, predpokladám, že jedna PK Line sa skladá z Helma a Prusta :wink2: Obrana :klobuk_dole: Myslím, že takýto tým by minimálne finále konferencie uhral. :good:
Edit : 7,73 voľné miesto v strope :klobuk_dole: Páni, hlás sa na miesto GM :D Pri TD môžeš urobiť niečo veľké.
Pasha píše:Perry for Briere :scare: O tomto som hovoril minule, trade v skutočnosti absolútne nepravdepodobný, toto mi na tých NHL vadí :nono:
Toho Brierea jsem už upřesnil.. Bylo to tam špatně :sorry: Pochopitelně, že samotného Brierea mi zamítili... Musel jsem přidat picky :yes:
Pasha píše:Tím máš skvele nadupadný, prvé tri útoky parádne, predpokladám, že jedna PK Line sa skladá z Helma a Prusta :wink2: Obrana :klobuk_dole: Myslím, že takýto tým by minimálne finále konferencie uhral. :good:
Ano, hádáš správně... Druhá PK line Couturier - Asham :slintac: Co víc si přát :klobuk_dole:
Pasha píše:7,73 voľné miesto v strope :klobuk_dole: Páni, hlás sa na miesto GM :D Pri TD môžeš urobiť niečo veľké.
Jo to můžu, ale nemám moc co... První pick už nemám na letošní sezonu a s obranou naprostá spokojenost, teda až na golmana No. 2 :scare:

Útok uvidíme jak bude šlapat průběhem sezony a zase vyhrát 2x po sobě SC je trapné :jn: Takže teď ani moc se SC nepočítám, minulou sezonu jsem se fakt snažil hlavně kvůli Jágrovi, protože to byla jeho poslední sezona :giggle:
Rono píše: První pick už nemám na letošní sezonu a s obranou naprostá spokojenost, teda až na golmana No. 2 :scare:
Mne sa zda ten post dvojky obsadeny celkom kvalitne. Len tak pre zaujimavost. Ake % uspesnosti maju tvoji golmani ? V RS a v SC ?
Rono píše: Útok uvidíme jak bude šlapat průběhem sezony a zase vyhrát 2x po sobě SC je trapné :jn: Takže teď ani moc se SC nepočítám, minulou sezonu jsem se fakt snažil hlavně kvůli Jágrovi, protože to byla jeho poslední sezona :giggle:
Tak si nájdi motiváciu aj teraz, prečo vyhrať pohár :wink2: Alebo hraj pre radosť a neber to tak vážne.
MinonkySK píše:
Rono píše: První pick už nemám na letošní sezonu a s obranou naprostá spokojenost, teda až na golmana No. 2 :scare:
Mne sa zda ten post dvojky obsadeny celkom kvalitne. Len tak pre zaujimavost. Ake % uspesnosti maju tvoji golmani ? V RS a v SC ?
Lehtonen byl nejužitečnějším hráčem play-off, jak jsem psal, vyhrál Conn Smythe... Měl 15 výher a nad 95% :sok: :poklona:
V základní části měl Lehtonen nad 92.30%... Harding nad 91%
Pasha píše:Tak si nájdi motiváciu aj teraz, prečo vyhrať pohár :wink2: Alebo hraj pre radosť a neber to tak vážne.
Novou motivaci jsem si našel, nebo teda né já, ale dal mi ji Redy :good:
Já hrál na all-star to BE a GM, protože jsem zjistil od ostatních pařmenů, že na superstar jsou protihráči vždy vylepšení o cca +3 u všech atributů než mají původně, proto jsem to nechtěl hrát...
Ale all-star bylo pr omě jaksi lehké, proto jsem vyhrál v pohodě ten :cup: ... Tak mi Redy popsal jeho přiběh BE a GM a že hraje na superstar a že do PO se mu podařilo postoupit až ve třetí sezoně, že je to opravdu těžké, tak jsem se rozhodl, že založím teda nový a bude hrát taky superstar... Ale trejdy jsem udělal stejné jako při předchozím a před TDL si opět přivedu Perryho, napodobím ty trejdy jako v předchozím BE a GM, s tím jsem byl totiž spokojený :good:
Jestli umíš pořádně Otečka, nebo "florbal střely" tak je to i na superstar lehké ;) Na druhou stranu na superstar hrát nemůžu a to né kvůli obtížnosti, ale kvůli zminěnému podvůdku se zvýšením skillu a řekl bych že je to více než +3, což prakticky znemožní zajímavé akce, brejky, parádičky a další blbůstky, kvůli kterým má význam hrát i proti kompu. Na superstar padají prakticky jen jisté goly, semtam dorážka nebo úplný náhoďák, takže je to naprosto o ničem. A pokud budu chtít nastřílet goly, tak je dám na superstar stejně jako na all-star, takže pro mě je jasná volba all-star a hrát to jako hokej...
Rono píše:
Pasha píše:Tak si nájdi motiváciu aj teraz, prečo vyhrať pohár :wink2: Alebo hraj pre radosť a neber to tak vážne.
Novou motivaci jsem si našel, nebo teda né já, ale dal mi ji Redy :good:
Já hrál na all-star to BE a GM, protože jsem zjistil od ostatních pařmenů, že na superstar jsou protihráči vždy vylepšení o cca +3 u všech atributů než mají původně, proto jsem to nechtěl hrát...
Ale all-star bylo pr omě jaksi lehké, proto jsem vyhrál v pohodě ten :cup: ... Tak mi Redy popsal jeho přiběh BE a GM a že hraje na superstar a že do PO se mu podařilo postoupit až ve třetí sezoně, že je to opravdu těžké, tak jsem se rozhodl, že založím teda nový a bude hrát taky superstar... Ale trejdy jsem udělal stejné jako při předchozím a před TDL si opět přivedu Perryho, napodobím ty trejdy jako v předchozím BE a GM, s tím jsem byl totiž spokojený :good:
Hej, hej, SUPERSTAR je v tomto velmi dobre. Ale casom aj tak ziskas skill a budes to tlct do radu. Ja mam momentalne v sezone na SUPERSTAR bilanciu tusim 32-3-3. Ale fakt je, ze vysledky su tesne a takmer kazdy zapas je napinavy do konca.

Inac moji brankari maju % uspesnosti od 85-90%. V tejto sezone ma Varlamov 87 a uspesnost zatial 92.22% ale to ide vzdy smerom dole takze cakam na konci sezony ze sa dostane pod 90.0%
Fúha, takovou bilanci na superstar :poklona: Já zatím teda odehrál dva zápasy a mám 1-1-0 :) Boston jsem porazil, ale o fous 2:1... Pak s NJD prohrál 2-0 :( Já, tím že hraju odjakživa na Klasiku, tak strašně těžko dávám goly :cry: Ale zase učit Výchozí se mi nechce :giggle: :ee:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS