Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EHM 2007

Diskuze o všem možném i nemožném.

Téma o NHL Eastside Hockey Manager, kto hráva, môže sem písať svoje postrehy, prípadne napísať o kariére s tímom, za ktorý hrá.
Ak niekto hľadá nejaký update súpisiek, tak pridám link : https://skydrive.live.com/?cid=a0fa740e ... C5C5%21298" onclick="window.open(this.href);return false; ... sťahujte ten úplne najvyššie, ten je najaktuálnejší, niekedy okolo júna 2011 (v Detroite už napr. nie je Rafalski atď...)
Měl jsme několikrát touhu si toho manažera vyzkoušet ale ať jsem stáhl jakýkoliv EHM 2007, vždy se mi jej nepodařilo rozjet. :|
Na EHM som si rozohral kariéru s Detroitom, tu je sumár mojej 1.sezóny:

Moja zostava:
Howard
Bryzgalov

Lidstrom – Suter
Kronwall – Stuart
Smith – Ericsson

Franzen – Datsyuk – Holmstrom
Hudler – Zetterberg – Bertuzzi
Cleary – Filppula – Modano/Kelly
Abdelkader – Helm – Eaves

Podpisy UFA:
Ilya Bryzgalov – 2y/3,6 mil. USD – brankár č.2 za Howardom

Predĺženia zmlúv
Nicklas Lidstrom - 1y/4,53 mil. USD (NTC clause)
Patrick Eaves – 2y/1,8 mil. USD
Drew Miller – 1y/720 tis. USD
Cory Emmerton 1y/815 tis. USD – one-way
Jan Muršak 1y/720 tis. USD – one-way
Jonathan Ericsson 3y/4,5 mil. USD

Výmeny :
Ben Marshall, 3rd round pick > Ryan Suter (NSH)
Ruslan Salei > Chris Kelly, 7th round pick (BOS)

Štatistiky :
Najproduktívnejší: Pavel Datsyuk 99 bodov (40+59)
Najlepší strelec: Henrik Zetterberg 43 gólov
Najproduktívnejší obranca: Nicklas Lidstrom 55 bodov (8+47)
Pozitívne zjavy: Darren Helm 34 (16+18), Holmstrom 72 (28+44), Todd Bertuzzi 70 (26+44), Patrick Eaves 33 (13+20)
Najlepší v +/- : Jonathan Ericsson +33

Brankári:
Jimmy Howard 58 GP, 38 W, 2,67 GAA, 90,5 %
Ilya Bryzgalov 26 GP, 13 W, 2,85, 89 %

Play-off:
1.kolo: Columbus Blue Jackets 4:1 na zápasy
2.kolo: San Jose Sharks 4:3 na zápasy
3.kolo: Vancouver Canucks 4:2 na zápasy
Finále: Pittsburgh Penguins 4:1 na zápasy

Conn Smythe: Pavel Datsyuk, absolútne dominantný v PO:
23 GP, 12+16, 4 GWG, 57 hits, 23 takeaways, 31 blocked shots :)
Reeper.89 píše:Měl jsme několikrát touhu si toho manažera vyzkoušet ale ať jsem stáhl jakýkoliv EHM 2007, vždy se mi jej nepodařilo rozjet. :|
Ja som si vždy stiahol manažéra, ten bol však len v skúšobnej verzii a mohol som ho mať len 90 dní. 2 roky dozadu som skúsil šťastie zas a našiel som plnú verziu, tak už 2 roky som závislý :slintac:
Pasha píše:
Reeper.89 píše:Měl jsme několikrát touhu si toho manažera vyzkoušet ale ať jsem stáhl jakýkoliv EHM 2007, vždy se mi jej nepodařilo rozjet. :|
Ja som si vždy stiahol manažéra, ten bol však len v skúšobnej verzii a mohol som ho mať len 90 dní. 2 roky dozadu som skúsil šťastie zas a našiel som plnú verziu, tak už 2 roky som závislý :slintac:
Nojo, a mně nezbejvá nic jiného, jak hrát manažera v nhl 09. :jn:
Neako ste stíchli manažéri, len chcem upozorniť pre niektorých ktorým to ušlo že nedávno vydali nového hokejového manažéra Franchise Hockey Manager, pracovali natom dosť dlho je to od spoločnosti ktorá už roky robila kvalitných baseballových manažerov. Vyzerá to riadne premakane. Ja som to stiahol len dnes, na TPB je jednoduchý crack :jn: , ked bude viac času iste sa dotoho riadne pustím. Zatial je nevýhoda že chýbajú oficiálne loga a takéto vecičky na oko, ale podla mňa to komunita iste vyrieši a to je ten najmenší problem podla mňa. Hra sa dá stiahnuť rovno zo stránky Frančajs HM, potom stačí stiahnuť pár kB crack z TPB a môžte začať.
Obrázek Obrázek
Link na ten crack na TPB nemůžu najít, pošleš mi ho? :pray:
Dám sem link k tomu cracku aby ste to mali jednoduchšie, heslo je nhl, stačí spustiť ten program čo je v archíve a dalej pokračovať podla skrínu.

Kód: Vybrat vše

http://ulozto.sk/xPqYGfSA/franchise-hockey-manager-1-0-0-1-0-3-patch-son-rar
Pre takých čo zapali počítač včera 1x dám aj screen.
Obrázek

Po cracknutí spustíte hru a zadáte licenčný kod : FHM2014-MWWF-WVTK-PN95-LXQ7-H665 Malo by napísať že úspešne zaregistrované a môžte začať.

Atribútov je tu hádam ešte o pár viac ako v EHM, zatial mi vadí že je to spustené len v okne a nenašiel som zatial možnosť zmeniť to :jn: (Tak na úvodnej obrazovke pri spúštaní hry je dole Preferences :jn: ) , treba to dobre naštudovať lebo zatial som z toho jelen kde sa nastavujú treningy a všetko okolo toho...
Obrázek
Na thebreakaway.net už sú aj facepacky a logopacky

Obrázek :good:

Slušný facepack

Kód: Vybrat vše

https://anonfiles.com/file/0c4e923cf0e64ed9744eaa299eea419a
Loga všetkých tímov a súťaží

Kód: Vybrat vše

https://anonfiles.com/file/6abf2f67934a6e3bbf32487bb171accd
Rozbaliť oboje do My Documents\Out of the Park Developments\Franchise Hockey Manager 2014\data\quickstart_games\Majors.quick\graphics
To jsem našel, jen jsem nenašel, jak je tam mám dát. :mad:

EDIT: Tak už jsem našel. :yahoo: luxus!
Tá hra je výborná sám ju hrajem, len ma zlostí že zápas trvá viac než by som chcel.. čakám že to dalším patchom zmenia..
A pozerám že dajú sa tam spustiť aj neaké retro sezony, To by som si mohol zahrať napríklad za Canucks 1994 ? :-O alebo Rono za Clarkovu Philu v 70 rokoch? :-O Skúšal si to už danny a ked hej ako to vyzerá, tá hra má takú databázu hráčov?....
Hra je po všetkých stránkach super, oživenie na poli hokejových manažérov. Tie retro sezony su :cool: , súpisky sú tam také ako majú byť v NHL. Len keď hrajem zápas tak trvá viac než 10 minút a to mám na najrýchlejšej simulácii zápasu. Ináč štatistiky, atribúty, trady, taktika sú kvalitné spravené, no stále je čo zlepšovať. Další rok by malo pripudnúť aj 2D pohľad na zápas napr.
Myslím, že je čas na nový topic... :ahoj:
danny111 » 15 Okt 2013, 14:53 píše:Tá hra je výborná sám ju hrajem, len ma zlostí že zápas trvá viac než by som chcel.. čakám že to dalším patchom zmenia..
Stačí dať sim period end a rýchlo ti simuluje na koniec tretiny :wink2:
Ohlund píše:Dám sem link k tomu cracku aby ste to mali jednoduchšie, heslo je nhl, stačí spustiť ten program čo je v archíve a dalej pokračovať podla skrínu.

Kód: Vybrat vše

http://ulozto.sk/xPqYGfSA/franchise-hockey-manager-1-0-0-1-0-3-patch-son-rar
Pre takých čo zapali počítač včera 1x dám aj screen.
Obrázek

Po cracknutí spustíte hru a zadáte licenčný kod : FHM2014-MWWF-WVTK-PN95-LXQ7-H665 Malo by napísať že úspešne zaregistrované a môžte začať.

Atribútov je tu hádam ešte o pár viac ako v EHM, zatial mi vadí že je to spustené len v okne a nenašiel som zatial možnosť zmeniť to :jn: (Tak na úvodnej obrazovke pri spúštaní hry je dole Preferences :jn: ) , treba to dobre naštudovať lebo zatial som z toho jelen kde sa nastavujú treningy a všetko okolo toho...
Obrázek
houston mam problem :D
ked sa v tom tvojom skrine dostanem ku kroku 3, mam v tom adresari iba ten prvy podadresar "data"
tie dalsie a hlavne ten spustaci exe subor tam nie je... kde sa stala chyba? (teda okrem toho ze medzi monitorom a stolickou :D )
A už si niekedy crackoval hru? :-D
Musíš len správne hladať, ked pozeráš medzi Dokumentami tak tam ozaj nájdeš len data. Musíš teda hladať v Program Files.


Nezabúdaj že červená pilulka je správna a nie modrá :jn: . A ked to nemáš ani tam tak to už bude ozaj problém.

C:\Program Files (x86)\Out of the Park Developments\Franchise Hockey Manager 2014

C:\Ohlund\My Documents\Out of the Park Developments\Franchise Hockey Manager 2014
Ohlund píše:A už si niekedy crackoval hru? :-D
Musíš len správne hladať, ked pozeráš medzi Dokumentami tak tam ozaj nájdeš len data. Musíš teda hladať v Program Files.


Nezabúdaj že červená pilulka je správna a nie modrá :jn: . A ked to nemáš ani tam tak to už bude ozaj problém.

C:\Program Files (x86)\Out of the Park Developments\Franchise Hockey Manager 2014

C:\Ohlund\My Documents\Out of the Park Developments\Franchise Hockey Manager 2014
:cool:

ale nem pomohlo :verysad:
ked zadam ten kod tak ma posle do pecka, ze "activation error - game could not be activated, try again in few minutes" :verysad:
Ale no tak... skúsil som kvôli tebe ešte raz hru odinštalovať a nainštalovať že či náhodou ten kod už nejde alebo čo.. najskôr som schválne zadal zlý licenčný kod a napísalo mi chybu ktorú si dal sem potom som dal dobrý a ide to.. Daj CTRL + C a CTRL + V , tým nič nepokazíš FHM2014-MWWF-WVTK-PN95-LXQ7-H665
Ohlund píše:Ale no tak... skúsil som kvôli tebe ešte raz hru odinštalovať a nainštalovať že či náhodou ten kod už nejde alebo čo.. najskôr som schválne zadal zlý licenčný kod a napísalo mi chybu ktorú si dal sem potom som dal dobrý a ide to.. Daj CTRL + C a CTRL + V , tým nič nepokazíš FHM2014-MWWF-WVTK-PN95-LXQ7-H665
Já mám teda stejný problém jako kolega nahoře a zkoušel jsem to opsat i zkopírovat a stejně mě to do hry nepustí :cry:
Necrackujete správně. Ten program na crack musíte SPUSTIT JAKO SPRÁVCE, pak to všecko jede, jak má. Měl sem stejnej problém. :)
Ja mám UAC úplne vypnuté :jn: a nikdy som nemal ten "správcovský" problém a pritom už pri tolkých kreknutých hrách :dudo: mali ludia tento problém...
Caute, v novom Franchise hockey manager nejde hrat za repre? dik
Ahoj. Nemate nekdo plnou verzi EHM? Nemůžu najít. :)
Vojtari píše:Ahoj. Nemate nekdo plnou verzi EHM? Nemůžu najít. :)
Máme :wink2: http://uloz.to/xuBwbeFt/nhl-eastside-ho ... r-2007-rar" onclick="window.open(this.href);return false;

Heslo: hokejforum
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES