Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EA NHL 13

Diskuze o všem možném i nemožném.

Tema k NHL12 tu uz je, tak si dovolim zalozit k NHL13. Hra by u nas mela vyjit 14. zari 2012
(ja se zajimam pouze o ps3 verzi, ale da se ocekavat, ze to same bude v nabidce i pro xbox)

Tady citace ze stranek jrc
Vydavatelství EA Sports dnes představilo hlavní funkce a prvky titulu EA SPORTS NHL 13, který přináší největší změny v této herní sérii od premiéry ovládacího systému Skill Stick v NHL 07. Díky zcela novým systémům bruslení a umělé inteligence přinese NHL 13 herní zážitek, který věrně zachytí rychlost, kreativitu i různé herní strategie hokeje v NHL. Mezi další novinky patří vzájemné propojení fanoušků se spoluhráči a světem skutečného hokeje v nových režimech či dokonce prostřednictvím mobilní aplikace.

Co nás čeká?
[li]True Performance Skating – bruslení na základě reálných fyzikálních přesně replikuje výbušnost, energii a maximální rychlost hráčů současné NHL. Tato inovace v kombinaci s ovládáním Skill Stick dává konečně hráčům do rukou kompletní arzenál „zbraní“, jakými disponují hvězdy NHL.[/li]
[li]EA SPORTS Hockey I.Q. – Inovativní systém umělé inteligence řídí chování hráčů, brankářů i celých týmů. Dříve měli hráči povědomí o dalších hráčích jen v jejich nejbližším okolí a brankáři reagovali jen na hráče, kteří právě měli puk. V rámci systému EA SPORTS Hockey I.Q. však nyní všichni hráči vnímají přítomnost každého spoluhráče i protihráče na ledě a jsou tak schopni přijímat rychlejší, chytřejší a realističtější rozhodnutí.[/li]
[li]GM Connected – Vrcholná fiktivní liga se spoluhráči. Tento režim má základ v nejpopulárnějším offlinovém režimu série EA SPORTS NHL s názvem Be a GM a umožňuje hrát proti přátelům nebo s nimi ve vlastní NHL s 30 týmy. Ať už patříte mezi ostřílené mazáky sportovních her, nebo máte pouze povrchní povědomí o práci generálního manažera, režim vám nabízí široké možnosti řízení celého klubu, včetně přímého koučování a hraní zápasů. Virtuální generální manažeři navíc budou moci dohlížet na dění v klubu i ve chvílích, kdy nebudou u svých konzolí, a to prostřednictvím mobilní aplikace, díky níž jim neuteče nic důležitého[/li].
[li]NHL Moments Live – Přepište historii nejzajímavějších a nejnapínavějších momentů nejlepší ligy světa. NHL 13 rozvíjí koncept, který byl již dříve představen v jiných sportovních hrách: každý scénář obsahuje na úvod videozáznam ze skutečného zápasu NHL, aby hráči získali přesnou představu o atmosféře daného okamžiku. Disk s hrou bude obsahovat momenty ze sezóny NHL 2011-12; nové momenty ze sezóny NHL 2012-13 budou přidány později v jejím průběhu.[/li]
Krome upravene gameplay a brusleni me nejvic zatim zaujal mod Be a GM online - jsem ale zvedavej jak to nakonec dopadne :)

Jaky je vas wishlist pro NHL13?
Kéž by udělali matláci od EA NHLko zase na PC :cry: Se vším všudy co je nového na konzolích. Třeba se jednou dočkáme :pray:
Ja si myslim, ze na pc to neni kvuli ovladani. To vsechno nove co je na konzolich je udelano pro ovladani na gamepadu. Na klavesnici by se hralo jen skriptovite.. a i kdyby udelali nakou ochranu" ze by se mohlo i na pc hrat jen na gamepadu, tak by to behem chvilky nekdo obesel... A za ty male prodeje, ktere by na pc byly to EA asi nestoji :)
pitak píše: Jaky je vas wishlist pro NHL13?

Velmi zaujimava sa mi javi moznost GM Connected. Vsetky tie ligy co prebiehaju a rataju sa len na fan forach budu moct byt hratelne v realnej ligy v ramci EA.
Trochu vidim zadrhel v tom ako bude pracovat tento mod s datumami.
Napriklad ci player 1 bude v 18.novembri a player 13 uz bude moct byt v 3.januari.
Lebo ak nie tak na niekoho kto pojde na 1-2 tyzdne mimo tak bude stat cela liga.

Ja by som privital v 13 (budem pisat vlastne co by som chcel v GM mode lebo ten hravam):
1./ moznost pridelovania XP bodov hracom rucne (obdobne ako v mode Be A Pro)
2./ moznost hlasovania pre trofeje
3./ zavedenie First and Second All-Stars na konci sezony.
4./ uzivatelske menenie hracov na buly (podobne ako vo FIFA 12 na priamy kop, roh ci jedenastku)
5./ user-friendly rozhranie
6./ predlzovanie zmluv z hracmi aj pocas sezony ako je to v reale. (Konkretne sa mi stalo, ze Erik Johnson mal mluvu na 3.8 mil dolarov. Po sezona sa stal UFA hracom a za podpis novej chcel 12.400 mil $. Ak by som to vedel v sezone, tak ho pri trade deadline vymenim, resp. by som si spravil priestor na podpisanie)
7./ moznost exportu sezonnych statistik do napriklad do CSV formatu (napriklad cez LIVE).

8./ odstranit bug ze brankar vyjde za branu, zachyti puk, spravi otocku od mantinelu, ze ide rozohrat a dostane sa s pukom mimo jeho zony a je vylucenie. To ma irituje.
http://www.youtube.com/watch?v=d4b5jmabViA" onclick="window.open(this.href);return false; supr video, ktere ukazuje brusleni...
Ja svuj wishlist napisu az bude troska casu, takze nekdy behem zitrka... je toho dost co me stve, hlavne ruzny malickosti :)
Nebudu to robit pre palicov na PC ktori si to nidky nekupia.
mitch píše:Nebudu to robit pre palicov na PC ktori si to nidky nekupia.
Toto moze byt strategia EA Sports. Aj ked oficialna urcite nie je.
Pre mna je to ale docela prekvapujuce, ze vynechavaju tak velky segment trhu.
Tak ja zapomnel sem dopsat svuj wishlist, tedka uz to prdim :D 22. srpna tusim ma vyjit demo tak budeme moc hodnotit. Krome jineho, proslo zmenou i hodnoceni hracu a nektere je fakt komicke.. Napr u oilers ma Horcoff i Gagner vetsi OA nez RNH.. (ale tak na naky OA se nehraje:p).

Nejvetsi oa ve hre ma Datsyuk a Crosby..
pitak píše:Tak ja zapomnel sem dopsat svuj wishlist, tedka uz to prdim :D 22. srpna tusim ma vyjit demo tak budeme moc hodnotit. Krome jineho, proslo zmenou i hodnoceni hracu a nektere je fakt komicke.. Napr u oilers ma Horcoff i Gagner vetsi OA nez RNH.. (ale tak na naky OA se nehraje:p).

Nejvetsi oa ve hre ma Datsyuk a Crosby..
Kde jsi zjistil OA hráčů? :)
Rono sem posielal raz aj overally hráčov Philadelphie a tiež to bolo veľmi divné. Voráček mal moc nízky overall a tak. Aspoň ten Datsyuk ma teší, ale zas Crosby aj Ovečkin majú moc vysoký.

A to demo ako stiahnem na PS3? Ja to PS3 nemám ani rok a ešte s tým nemám také skúsenosti. Proste sa len napojím na internet, pôjdem na nejakú stránku a odtiaľ to stiahnem?
yzy19 píše:Rono sem posielal raz aj overally hráčov Philadelphie a tiež to bolo veľmi divné. Voráček mal moc nízky overall a tak. Aspoň ten Datsyuk ma teší, ale zas Crosby aj Ovečkin majú moc vysoký.
Bohužel, overraly se zdají být na pi*u. Ale uvidíme, třeba to nakonec bude jinak :modlenie:
yzy19 píše:A to demo ako stiahnem na PS3? Ja to PS3 nemám ani rok a ešte s tým nemám také skúsenosti. Proste sa len napojím na internet, pôjdem na nejakú stránku a odtiaľ to stiahnem?
Stačí se přihlásit na PS do PlayStation Store a tam pak si najdeš dema a stáhneš to :yes:
Obrázek
tady je Edmonton /ostatni jsem nehledal a ani nevim jeslti jsou k videni/

http://sports.yahoo.com/blogs/nhl-puck- ... --nhl.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://sports.yahoo.com/blogs/nhl-puck- ... --nhl.html" onclick="window.open(this.href);return false;

a tady je 5 nejlepsi hracu podle OA z kazdeho tymu. Letos se to nak menilo, uvidime jak. Na druhou stranu o OA, az tak moc nejde. Obcas se mi super hraje i s hraci, co maj oa naprd /ale davaj do toho to srdicko :D/


e: a jeste sem si vsiml, ze hraci maji jjine OA pro HUT a jine pro ostatni mody
e2: chicago¨
Obrázek
e3: na tom odkazu od yahoo co sem hodil staci rozkliknout tym a hodi to vsecky obrazky:)
Jako každej rok, overally na ....
tak celkovej oa neni imo tak dulezitej. Spis me seroiu pozice u nekterych hracu, ktery sou nekdy i hodne mimo:)
Ov je zbytečné nyní řešit, po prvním rosters updatu se to velmi často změní. Ale každý se mi zdá, jako by OV dělali nějací tupouní, kteří hodnotí na základě jména a nikoliv skillu, to zas bude mít Ovca 95 a Crosby "120 všude" vyhasínající hráči jako Lecavalier 88-89 a Gomez 85 atd ... Briere bude zase křídlo, prostě trapky..U průměrných nebo nováčků tam prostě nasypou skill podle šablony a tím to hasne..

Pánové letos to snad pořádně rozjedeme, jak se tak dívám, tak už nás začíná přibývat a snad hlavně hřáců co chce hrát kreativní hokej a né na klasiku jako tupouni, nezapomeňte že je to nastavení prevážně pro handicapovené a občasné hráče a né pro zdravé lidi co NHLkem žíjí ;)
http://thenosebleeds.com/nhl-13-team-pl ... -released/" onclick="window.open(this.href);return false;

no ty kravo, nestacim cumet. to jim delaj overally a soupisky cviceny opice? Dubinsky lepsi nez Elias? atd, atd, :lol:
Demo je venku a ja jsem zatim nadsen ! :)
Vysvětlení OV od EA. citace od uživatele kapik76CZE z hrajto.com

Co je tedy v NHL 13 celkově nového? Celkově je overall vzhledem k hráči stanoven i pro jeho celkové dovednosti v dané pozici hráče. Každá pozice má své vlastní vážený vzorec, který poskytuje celek. Zatímco útočné statistiky dopředu povedou k vyššímu nárůstu overallu, to však neznamená, že nezáleží na obraně ! Overall je schopnost "HRÁČE JAKO CELKU", a to zahrnuje útoku a obrany.
Pavel Dacjuk je rovněž dokonalým příkladem toho, jako se o něm často říká "kompletní hráčem". Ofenzivně je naladěn podobně jako Steven Stamkos a Alexander Ovečkin. Obranně však Pavel Dacjuk je jedním z nejlepších, ne-li nejlepší na světě. A to je to, co ho odlišuje od Stamkose a Ovečkina. Zase si budete pamatovat to, že mnoho hráčů jsou útočníci ale obrana jim overal nevylepšuje. Ano útočník je hlavně od střílení gólů a měl by produkovat ofenzívu, ale také by měl být schopen hrát obranně. Proto Ovečkin a Stamkos neexcelují v obraně ani v hodnotách DEFENCE. Pavel Dacjuk exceluje na obou stranách a proto je jeho overall vyšší.
Dalším příkladem je při pohledu na hráče Mike Richards (87) v porovnání s Anze Kopitar (86) rozdíl v celkově je velmi malý. Když se podíváš na Kopitara v útočném hodnocení, tak ty jsou mírně lepší než Richardse ale Richards má mnohem lépe defenzivní a fyzické atributy a že díky tomu je jeho overal lepší nežli Kopitara i přes jeho lepší útok.

Letos ve verzi NHL 13 jsme tedy rozšířili celkovou hodnotu hráče a umožnili další varianty ovlivňující hráčské hodnocení, což rozeznáte až po pár odehraných hrách.
Takže níže je seznam, jak a co celkově obecně odpovídá pokud se jedná o Roli hráče v NHL 13.
Útočníci NHL:
1 řada - hráč 84 - 99
2 řada – hráč 81 – 85
3 řada – hráči střelci a rozrážeči 77-82
4 řada – hráči z nižších lig a záložních týmů 63-74
Obrana NHL:
obránci do TOP 2, první dvojice * 86-99
obránci do TOP 4, druhé dvojice * 81-86
obránci do TOP 6, třetí dvojice * 76-81
obránci z nižších lig a záložních týmů 72-75
Brankáři NHL:
Elita 87-92
Jedničky 81-87
Dvojky 73-80
Brankáři z nižších lig a záložních týmů 69-73

Jako tedy můžete vidět výše, OVERALL 78 hráče není nutně špatné hodnocení, jak bývalo zvykem v předchozích variantách hry NHL. OVERALL 78 znamená plně upotřebitelného hráče NHL, který může být buď střelec nebo drtič, pravidelně nasazovaný obránce NHL nebo brankářská dvojka.
Také časem zjistíte, že existuje určité překrytí mezi různými hráčskými rolemi. To je proto, že hráč může mít vysoký overal do druhé řady, ale jeho hodnocení je lepší v jeho obranných atributech a nikoliv v jeho útočných dovednostech a proto je spíše jako 2.řada zařazen pro svoje Checkovací schopnosti až do 3 řady a ne proto, že nesplňuje schopnosti hrát ve druhé řadě.
Díky za čtení a doufám, že to vám dává nový pohled do nového systému OVERALLů, které budete s vašimi oblíbenými hráči objevovat při hraní NHL 13. Nezapomeňte si pořídit NHL 13 jakmile se objeví na pultech. V Americe 11. září 2012 a v Evropě 14.září



Tohle je vše krásné a u spousty hráčů to opravdu sedí, ale proč má potom proboha hráč jako Gagne 86? I když je to můj oblíbenec tak 86-88 mohl mít tak v nejlepší letech u Flyers a né v době, kdy má od svého vrcholu hodně daleko, tak 81-82 více ani ťuk..Je tam spousta chyb a některé bijí vyloženě do očí, ale je opravdu důležité brát komplexnost hráče a nezapomínat, že OV nemusí znamenat přimou úměru ve kvalitě. Protože je rozdíl jestli je univerzálnější tvrdák s ov 80 (se silnými atributy v bitkách,agresivitě,hitování v obraně atd.), nebo technický útočník který na tom není dobře silově a obraně, ale pro něj podstatné atributy má výsoko ( 85-90 ), to pak může mít OV buď stejný nebo i nižší než univerzál a bude se za něj hrát mnohem, mnohem lépe. Takže než začnete kritizovat, proč má takový Karlsson méně než ten a ten, tak se zamyslete, že je to praktiky další útočník a že OV ztrácí na def a silových atributech, přitom v OF skille bude naprosté TOP stejně jako v realu...
Díky moc neis za tento príspevok. Aj tak som z toho rozladený. Pointu som pochopil hneď, ale nechce sa mi veriť, že Michálkovi až tak veria, kdežto Enstrom je jeden z najuniverzálnejších bekov v NHL a má len 81.

Viac ma ale sere Vermette. Podľa toho je to 4th liner, pretože má overall 73. Ja vôbec nepochybujem o jeho defenzívnych kvalitách, chodí aj na oslabovky, strelu má dobrú, tak kde ku*va sa zobralo tak nízke číslo.. Yandle podobne. Proste mne sa to až tak nepozdáva.
yzy19 píše:Díky moc neis za tento príspevok. Aj tak som z toho rozladený. Pointu som pochopil hneď, ale nechce sa mi veriť, že Michálkovi až tak veria, kdežto Enstrom je jeden z najuniverzálnejších bekov v NHL a má len 81.

Viac ma ale sere Vermette. Podľa toho je to 4th liner, pretože má overall 73. Ja vôbec nepochybujem o jeho defenzívnych kvalitách, chodí aj na oslabovky, strelu má dobrú, tak kde ku*va sa zobralo tak nízke číslo.. Yandle podobne. Proste mne sa to až tak nepozdáva.
z Vermetteho bych brečel.. toho prosrali.. na jeho OV vysvětlení není.. Ještě nechápu absolutně Theodora.. vzhledem k tomu, že jej coach Panthers hodnotil jako nejlepšího hráče Panthers uplynulé sezóny..
První rosters update to spraví nebojte. Fans je sežerou ;)

První dojmy z dema jsou velmi dobré, bruslení vypadá opravdu skvěle a konečně ovládáte hokejisty a né 50 kilové krasobruslaře. Váha jde opravdu cítit a všechno se i díky tomu hodně přiblížilo k hokeji. Nahrávky jsou méně přesné, obránci lépe drží modrou, ale zároveň zde zle velmi lehce udělat hrubku, po které následuje brejk.Díky zrychlení funguje výborně i nahazování. UI mi taky příjde mnohem hokejovější.Konečně se dostanete do breaku i proti CPU! Změn je letos opravdu hodně a zatím k lepšímu, ale uvidíme až hru prověří čas, protože mám takové obavy, aby se to v onlinu nezvrtnlo, až se hru hráči pořádně naučí, protože se nějak hůře hituje... Jinak nevím jestli to není náhoda, ale za 4 třetiny jsem dal snad 15 tyček ! Buď je to nezvykem z PS3 ovladače nebo haluz, ale snad to nebude na denním pořádku, to by mě asi je*lo...
neis píše:První dojmy z dema ..
Sakra, jakto, že já to demo NHL 13 ještě stáhnout nemohu? Prostě najedu jak říkal Rono na PlayStation Store, najedu na Dema ale.. né a né jej tam mít.. děám někdě chybu?
Reeper.89 píše:
neis píše:První dojmy z dema ..
Sakra, jakto, že já to demo NHL 13 ještě stáhnout nemohu? Prostě najedu jak říkal Rono na PlayStation Store, najedu na Dema ale.. né a né jej tam mít.. děám někdě chybu?
Taktéž to nechápu. Já to tam také zatím nemám :?
Je to na US účtech..jsem se nemohl dočkat tak jsem si ho založil :D
neis píše:Je to na US účtech..jsem se nemohl dočkat tak jsem si ho založil :D
jo my xboxaci uz to mame i na ceskych uctech :D jinak overaly a jejich vysvetleni jsou kecy. Elias 81, stejne jako Lejno? Patty je vzor pro univerzala, 10. v bodovani cele NHL a Dubinsky ma vic? fakt joke a jejich vysvetleni jeste vetsi. nemluve o Sykorove 69 WTF? chapu neni rychlik ani drtic u mantinelu, ale 69 z nej dela hrace na farmu.

Jinak me se to taky libi, tycek mi pada taky hafo a prijde mi ze AI je o dost lepsi. Libi se mi to brusleni jako takove a dost se mi libi moznost bruslit pozadu, ktery dava dost moznosti ke klickam, az se to clovek nauci (ja asi nikdy, jsem na to trochu levej). Ale odhlasil jsem SWTOR a v zari si chvili pockam a budu doufat v akci jako loni, kdy slo dat starsi verzi na "protiucet"
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES