Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EA NHL 13

Diskuze o všem možném i nemožném.

Pánové co hrají GM, napiště prosím prospecty, kteří se po sezoně nejvíce vylepšují..díky moc
v tom pripade si mi ale stale nevysvetlil jak prebiehaju zapasy, je normalny hraci den, mas stanoveny cas zapasu a musis sa dostavit a ked ne tak hra za teba a.i.?
Sezónu máš rozdělenou do částí a každá část má určitý počet zápasů, podle rozpisu sezóny, které můžeš odehrát v libovolném pořadí, ale máš na to domluvený počet dní, jinak proběhne simulace a posuneš se do další části. Třeba v prvním hrací části jsem měl s Jacket Chicago a Minnesotu, v druhé mám Tor,Van,Flo,Det,Min,Car. Až zápasy odehraji, tak budu čekat do konce termínu na ostatní, pokud budou mít i oni v předstihu odehrané zápasy, tak se jede dál ihned.
mal som stastie a s kupou cd som dostal kupon na live na mesiac, v piatok by snad uz mohol byt aj net tak hned do toho pojdem....
Jo ale to chce sehnat schopné lidi, jinak je to o ničem. Na Psku je obrovká komunita, tak jsem dokonce ve dvou aktivních ligách. Ale hrát to s náhodnými lidmi, asi nemá moc význam...
no ja si to musim prave otestovat ze jak sa to hraje a mna laka dost hrat online zapasy za jedneho hraca, asi si vyberem obrancu. neviem ani jaky je rozdiel v hrani eashl, hut a gm con. ale tesim sa na hranie proti ludom, aj ked ich nepoznam, mozno prave o to lepsie ze budem hrat proti neznamym jak keby som tu mal dostavat sodu od vas :D pc hra hrozne spomalene a tazkopadne, malokedy ma vie prekvapit, ide hrozne na istotu, ked hram s kamaratom tak ma vdy bavil hokej viac.
Eashl prakticky kariera jednolivce online. Buď hraješ náhodně drop-in, nebo jsi v klubu.
Hut budování týmu od píky online i offline, pomocí kartiček. Jednotlivé zápasy i turnaje.
GMC je stejné jako normál GM, jenomže proti lidem.
tak to hut ma nejak nelaka ale tie dalsie skusim
tak prva sezona hotova

play off : prve kolo s torontom bolo easy, v kazdom zapase som bol lepsi a skoncilo 4-0
druhe bolo tazsie, winipeg ma par krat prestrielal a dva krat vyrovnal stav na zapasy ale postupil som 4-2
najtazsie bolo finale konferencie s buffalom kde bol miller takmer neprekonatelny, dva krat som mu dokazal dat iba jeden gol a raz ma vynuloval uplne a seriu som este otacal z 2:3 na zapasy pricom v oboch pripadoch sa dlho predlzovalo, strasny nervak a nehorazne nadavky leteli z izby :D
vo finale som sa stretol s wild, cakal som tazsieho supera podla kadra ako bolo buffalo ale nakoniec to bolo 4:2

Najviac bodov v sezone Giroux = 81
Najlepsi strelec Voracek = 40
Naj ofenzivny obranca = Meszaros
Naj defenzivny obranca = L.Schenn
Naj hrac PO = Hartnell

V brane mi odchytal 70 zapasov Bryz s 92,14%

Po sezone som si z 13 miesta vybral def. obrancu Roya a z prveho miesta druheho kola Grigorenka
Zvysne drafty su nepodstatne, zmluvu nedostali :D

Vymeny a podpisy :
Voracek mi strasne vyletel v hodnoteni, ma 87 momentalne a stale 4,5 hviezdny potencial, bude mat urcite aspon 90 tak som ho podpisal na 6 rokov za 6,3m
Simmonds postupil na 84 a predlzil mi za 5,2 na 5 sezon (tu mi to pride ako trocha moc ale co uz)
Spokojny som ale s podpismi Hartnella a hlavne s B.Schennom
Hartnel na 7 rokov za 3m
B.Schenn na 8 rokov za 3,2m hlavne u Schenna som spokojny, uz teraz ma 81 hodnotenie a bude z neho o dve sezony elitny hrac za malo penazi

Pri drafte dosla ponuka na vymenu Fedotenka za druhe kolo draftu z prveho miesta tak som to prijal.
Dalej som kvoli velkym zmluvam potreboval uvolnit platovy strop tak sa pakovali Sellane so Smythom a s jednym hracom z aktualneho draftu (nizsie kolo) do Colorada za prve kolo draftu ( tam pocitam ze budu s Dalasom na absolutnom dne tabulky)
Dal som offer sheet na Del Zotta (4 sezony za 3,2m) a uspel som, do Rangers putovala moja prva a tretia volba
Talbot sa stal volnym hracom lebo som na neho uz proste nemal a tym padom mi z tretieho a stvrteho utoku odisli styria hraci a vzhladom na pretlak v obrane putoval Grossman do Chicaga za Frolika.
Nepredlzil som po sezone kontrakt s Leclairom pretoze Hovinen poskocil strasne vysoko takze bude dvojka on a akurat na farmu som podpisal Holtbyho
A z volnych hracov som si podpisal troch okolo 75 hodnotenia na farmu aby mali zase uspesnu sezonu (piaty v lige a vypadli v druhom kole PO)

zostava:
1.utok hartnell-giroux-voracek
2.utok simmonds-schenn-briere
3.utok read-couturier-frolik
4.utok zolnierczyk-holmstrem-crombenn

obrana :
1. Del Zotto - Schenn
2. Meszaros - Shattenkirk
3. Coburn - Pronger

brana :
Bryzgalov / Hovinen

Z obrany som velmi nadseny, Del Zotto, Schenn a Shattenkirk maju 4,0 zlty potencial a hodnotenia Schenn,Shattenkirk 87,Meszaros 86,Coburn 85,Pronger, Del Zotto 84

Pocas sezony budem akurat chciet vymenit Briera alebo Prongra ale hlavne Briera, potrebujem uvolnit platovy strop, teraz tam mam volno 1,3m a Giroux si vypyta pytel zlata......
A tesim sa hlavne na draft, mam tam 3 vybery v prvom kole a od muzstiev ktore budu veeeelmi nizko v tabulke
Rono me premluvil, abych se take trochu rozepsal o mem BeaGM. Manazeruju samozrejme Avalanche, obtiznost Superstar, i kdyz sem si ji musel trochu poladit k tezsimu, protoze se mi letosni rocnik zdal prilis lehky. Po 35 zapasech se tedy pohybuji kolem 5-8.mista v konferenci s bilanci 17-12-6, tak jak to mam rad. Doufam, ze se o playoff bude jeste muset poprat :)

Pri vymenach se letos snazim byt trochu konzervativnejsi. Zadne velke zasahy do sestavy, snazim se spis vybudovat jeste vetsi zakladnu prospectu a postupne je zapracovavat do sestavy.

vymeny:
- Zanon + Rutkowski :arrow: Liles
- Mitchell :arrow: Gordon
- 1.draft 2013 + Bourke + Jones :arrow: Bartschi ..... tady jsem trochu preplatil, ale Bartschi je mozna nej prospect ve hre a Jonese jsem se chtel zbavit
- Gaunce + Raanta(z FA) + L.Walker + 3.draft 2013 :arrow: 1.draft 2013 (BOS) + 2.draft 2013 (BOS) ..... Bruins se zatim prilis nedari :petrik:
- Wilson + Kuusela(z FA) + 5.round :arrow: Galchenyuk + Desjardins ..... zatim asi nejpovedenejsi vymena

FA:
Knuble - 1rok
Harju - 3roky, 2way

soupiska:
Landeskog - Stastny - Duchene
Downie - O'Reilly - Parenteau
McGinn - Gordon - Hejduk
McLeod - Knuble (Olver) - Kobasew

Liles - E.Johnson
Hejda - Elliott
O'Brien - O'Byrne

Varlamov - JSG

Problem s nedostatkem kvalitnich kridel jsem vyresil presunutim Duchenea na RW (slabe FO).
Chtelo by to hlavne TOP2 obrance, na kterem pracuji! (nebo pockam az do nej nekdo z Elliott/Barrie/Siemens doroste) :wink:
TRADE DEADLINE:

Jose Theodore :arrow: Philadelphia Flyers
2nd round '14 :arrow: Florida Panthers

Tu jsem dost prodělal. Chtěl jsem nabídnout logicky třetí kolo, nějak jsem se překlikl :giggle:


3rd round '13 :arrow: Philadelphia Flyers
Michael Leighton :arrow: Buffalo Sabres

Byl třetí gólman a pro příští sezonu na backupa počítám s Hovinenem...


Darrol Powe :arrow: Philadelphia Flyers
From waiver list :minus: Minnesota Wild

Příští sezonu odejde Arnott, takže Powe do 4. lajnky se bude hodit. :yes:
no hovorili ze znacne vylepsia ai ale nezda sa mi to, urcite je to sto a jedna oproti starym nhl ale aj tak je pc strasne tazkopadny ale hlavne mi vadi ze pc nedokaze hrat oproti mne rovnocenne, musim to mat nastavene tak ze veskere oberanie, napadanie, hru telom atd ma on na maximum a ja na minime, tym padom staci ze okolo mna pc prejde a obere ma a naopak on je na puku silnejsi a vypichnutim ho oberem len vynimocne ale na hru telom je stale nachylny a ja hram teda velmi vrazedne :D , je taky tazkopadny, malokedy vie prekvapit, aj ked je silny na puku tak staci hrat dobre pozicne a on malokedy striela ked som dobre postaveny, dlho mu trva nez nieco vymysli, dufam ze na nhl 14 sa zase zameraju na tu ai, toto je asi najvacsi kamen urazu. A to iste brankar, niekedy ma vedia tak vytocit, kolkokrat by som potreboval pomoc pri rozohravke ked hram PP a vyhodia puk a ne on je*e na to a musim utekat s obrancom az dozadu kde hrozi ze ma stihajuci hrac rozmlati o mantinel, alebo sa stava ze sa vyhodi puk ktory ide na brankara ale zastavi sa tak dva metre pred nim....a on prdi na to a necha dobehnut utocnika aby mu to tam je*ol z prvej. Zajtra mi pridu konecne spravit internet tak pojdem na gm connected kde budem konecne hrat proti ludom.

A zacal som si aj Be a pro, spravil som si vsestranneho obrancu ale taku gorilku kedze ja lubim hrat telom, 196 cm :D. dal som si na vstupny draft kde som siel z prveho miesta draftovany bulumbusom. Aj tuto ma prdka ta ai kde sa zase ukazuje ze pc nevie dobre hrat proti pc, chcel som hrat hlavne defenzivne ale naopak mam najviac bodov lebo sa musim starat o utok ...a trochu ma sklamalo ze som okamzite stavany ako dolezity hrac aj ked na zaklade overalu mam byt niekde v tretej lajne ahl, ja som sa chcel sam vypracovat a nie hned dostat maximum a potom si to uz iba vykonmi udrzat......

v gm hram teraz druhu sezonu, zatial bilancia 18-5-4, uz nemam taky raketovy start ako tu prvu sezonu ale tam som mal casto v zapasoch ohromne stastie ze to bolo vyrovnane a zlomil som to niekde dve min pred koncom alebo v predlzeni :D na zaciatku tejto sezony mi nesli ale v poslednych zapasoch to tam padalo a uz som na prvom ale oslabovky :scare: , ja ich hram velmi dobre, ale pride mi to ze bryz na to je*e ked hram v oslabeni :D ja ich drzim cely cas v strednom pasme,nehorazne som sustredeny na defendenie modrej popripade im zoberem puk a potom v ich utocnom robim suboje pri mantineli a zbieram cas, ale staci ze sa raz dostanu do utocneho pasma, daju lahku strelu niekde od modrej a gol.....ale ked nehram v oslabeni tak bryz chyta neskutocne...
tak vcera som sa rozhodol to prekopat pretoze po sezone by som mal problem s podpismi hracov a chcel som si radikalne uvolnit miesto v platovom strope, sedel som nad tym vyse hodiny :D

prvu som menil draftovu volbu na aktualny rocnik za 2015, z priezkumu to vypada ze jediny kto za nieco stoji bude jednicka draftu, zvysni hraci maju potencial max 3 hviezdy a menej, este drzim jednu na 2014 ale vymenim aj tu, len sa casom rozhodnem ze do ktoreho muzstva.

1st 2014 + Pronger :arrow: Columbus
1st 2015 + 2nd 2015 :arrow: flyers


Pronger siel kvoli vyssiemu platu a veku, nechcem aby mi skoncil karieru a mal som z toho prd.

Dalej som menil bryza, veril som ze mozem mat dobreho brankara aj s mensim platom a stalo sa.

Bryz +2x 2nd 2014 :arrow: jets
Pavelec :arrow: flyers


Zlate rybky som nasiel na trhu volnych hracov, podpisal som ich do konca sezony aby som si vylepsil oslabovky.

Doan, Huselius,D.Cleary - vsetci okolo 3,2m

Huselius+Peter Regin :arrow: Detroit
Ericssona + 2nd 2015 :arrow: flyers

Meszaros+Eric Roy :arrow: Phoenix
Oliver Ekman Larsson + Derek Morris :arrow: flyers

Morris :arrow: flames
2nd 2015 :arrow: flyers


Celkovo som tymto ziskal na posezonne podpisovanie cez 10m k dobru, namiesto mesza som chcel menit Briera ale vzhladom na jeho plat ho nikto nechce ani zadarmo, Za Pavelca som rad, brankar s potencialom a slusnou dlzkou zmluvy a malo rocne takze mam na par sezon klud.
Nadseny som hlavne z Larssona, uz teraz ma overall 83 v 22 rokoch, potencial 4,5 a zmluva na 4 roky za nejakych 2,2 rocne. Mesz mal u mna overall 86, po sezone by si vypytal docela dost a nemuselo by byt na Girouxa. Musel som sice s nim menit aj moju draftovu jednicku Erica Roya ale inak to neslo pretoze vymena mesz/larsson im prisla malo.

Dalej som sa rozhodol ze vyuzijem Couturierov potencial a aj ked nema velky overall tak som poslal namiesto Briera do druhej lajny a nech hra aj presilovky, po sezone mu konci kontrakt, podpisem s nim na dlho za vela penazi a verim ze ked bude pravidelne bodovat tak slusne porastie, Briere bude robit centra tretej lajne. Obranu som sice docasne mierne oslabil odchodom Mesza a Prongera ale bol to nevyhnutelny krok a aj tak mam stale najsilnejsiu obranu v lige a z Larssona bude mozno velmi elitny bek.
PO 1. SEZONĚ

Základní část:

Bilance: 58-17-7
Divize: 1. místo :thumbsup:
Konference: 1. místo :thumbsup:
Celá NHL: 1. místo :good:

P.S.: Poslední (opět) Edmonton :lol2:

Statistiky:

Góly: Claude Giroux - 34 gólů
Asistence: Claude Giroux - 57 nahrávek
Body: Claude Giroux - 91 bodů
Plus/Mínus: Claude Giroux - +50
Vítězné góly: Claude Giroux - 8 VG
Góly v přesilovce: Brayden Schenn - 6 GVP
Góly v oslabení: Sean Couturier - 4 GVO

Úspěšnost zákroků: Ilya Bryzalov - 92,38%
Výhry: Ilya Bryzgalov - 45 výher :-O

Play-off:

Philadelphia 4:0 New Jersey :thumbsup:
Philadelphia 4:1 Florida :thumbsup:
Philadelphia 4:2 Toronto :good:
Philadelphia 4:1 Minnesota :oslava:

:groupwave: :cup: :groupwave:

Statistiky:

Góly: Danny Briere - 9 gólů
Asistence: Claude Giroux - 10 nahrávek
Body: Danny Briere - 18 bodů
Plus/Mínus: Luke Schenn - +15
Vítězné góly: Claude Giroux - 4 VG
Góly v přesilovce: Danny Briere - 3 GVP
Góly v oslabení: Matt Read - 1 GVO

Úspěšnost zákroků: Ilya Bryzalov - 95,22% :poklona:
Výhry: Ilya Bryzgalov - 16 výher

Ocenění:

President's Trophy :vitaz:
Prince of Wales Trophy :vitaz:
Stanley Cup :vitaz:

Art Ross Trophy - Claude Giroux :vitaz:
Hart Memorial Trophy - Claude Giroux :vitaz: :klobuk:
James Norris Memorial Trophy - Kimmo Timonen :vitaz: :klobuk:
Lady Byng Memorial Trophy - Claude Giroux :vitaz:
Clader Memorial Trophy - Eric Wellwood :vitaz: :klobuk:
Conn Smythe Trophy - Ilya Bryzgalov :vitaz: :poklona:
William M. Jennings Trophy - Ilya Bryzgalov + Jose Theodore :vitaz:

Off-season:

Trejdy:
1st round '13 (2. overral pick) :arrow: Philadelphia Flyers :jupi: :jupi: :jupi:
1st round '13 (14. overral pick) :plus: 1st round '13 (30. overral pick) :plus: 1st round '14 [CAR] :plus: 1st round '14 :plus: Braydon Coburn :arrow: Edmonton Oilers

Draft:

1. kolo: Ryan Murray :wave:
3. kolo: Rasmus Ristolainen
3. kolo: Ludvig Bystrom
3. kolo: Brandon Whitney
4. kolo: Scott Laughton
5. kolo: Yuri Mogilny
6. kolo: Cody Ceci
7. kolo: Henrik Samuelsson

Trejdy po draftu:

Dylan McIlrath :arrow: Philadelphia Flyers :jupi:
Ludvig Bystrom :plus: Rasmus Ristolainen :arrow: New York Rangers
Získal jsem obě priority tohoto léta - Ryan Murray + Dylan McIlrath :oslava:

Prodlužování smluv:

Kimmo Timonen - 3 roky ; 4.300 USD
Maxime Talbot - 3 roky ; 2.000 USD
Jakub Voráček - 4 roky ; 5.800 USD
Wayne Simmonds - 5 let ; 4.200 USD
Brayden Schenn - 7 let ; 2.800 USD
Scott Hartnell - 2 roky ; 4.200 USD
Ruslan Fedotenko - 1 rok ; 1.600 USD
Erik Gustafsson - 2 roky ; 1.000 USD
Niko Hovinen - 5 let ; 1.700 USD
Ryan Murray - 3 roky ; 2 way
Blair Betts - 2 roky ; 2 way
Eric Wellwood - 3 roky ; 2 way
Matt Walker - 2 roky ; 2 way
Oskars Bartulis - roky ; 2 way
Tom Sestito - 2 roky ; 2 way
Marc-Andre Bourdon - 3 roky ; 2 way
Ben Holmstrom - 2 roky ; 2 way
Blake Kessel - 2 roky ; 2 way
Shane Harper - 2 roky ; 2 way
Luke Pither - 1 rok ; 2 way
Matt Ford - 1 rok ; 2 way
Harry Zolnierczyk - 2 roky ; 2 way
Cory Conacher - 3 roky ; 2 way
Brandon Whitney - 3 roky ; 2 way
Ludwig Bystrom - 3 roky ; 2 way
Rasmus Ristolainen - 3 roky ; 2 way

Neprodloužili smlouvu:
Adrian Aucoin
T.J. Brennan
Brian Lashoff

Ukončili kariéru:
Jason Arnott :salute:

Přišli z volného trhu:
Braden Holtby - 3 roky ; 2 way
David Clarkson - 1 rok ; 3.000 USD

Formace:

Hartnell 84 - Giroux 91 - Voráček 87
B. Schenn 79 - Briere 83 - Simmonds 84
Fedotenko 77 - Couturier 78 - Read 79
Wellwood 74 - Talbot 79 - Clarkson 80

Pronger 86 - L. Schenn 83
Timonen 86 - Murray 80
Meszároš 84 - Grossmann 81

Bryzgalov 86
Hovinen 80
Rono nechceš do GMC ligy? Asi bude volné Calgary ;) Já hraju za BUF a už mám pomalu tým přestavený :cinka:
neis píše:Rono nechceš do GMC ligy? Asi bude volné Calgary ;) Já hraju za BUF a už mám pomalu tým přestavený :cinka:
Rád bych, ale pořád jsem nevyřešil problém s připojením (ještě jsem se do toho ani nedal, nějak se mi nechce) :tired:
a hra tu niekto gmc na xboxe?
Finch182 píše:a hra tu niekto gmc na xboxe?
ich bin ein xboxer
Zdravim pani

Pochvalim sa mojim Be a GM

Hra za Chicago Blackhawks

V polovici sezony 1. v lige

Prestupy pocas sezony:

CHI :plus: 3rd 2013 BUF
BUF :minus: Olesz LW

CHI :plus: Tatar LW + 4th 2013 DET
DET :minus: Bickell LW

CHI :plus: Halak GK
STL :minus: Crawford GK + 2nd 2012 CHI + 1st 2016 CHI + 1st 2018 CHI

tu som sice trochu prerobil, ale Crawford mi v brane nestacil...

CHI :plus: MacDonald D NYI z waiver list

CHI :plus: 2nd 2013 PHI + 3rd 2013 MIN + Akeson RW
PHI :minus: Rozsival D

potreboval som sa Rozsivala zbavit, 5,0 m za rok, zbytocne drahy... a navyse som stiahol z waiver listu MacDonalda z NYI

Moja aktualna supiska:

1st line: Sharp 87 - Toews 90 - Hossa 89

2nd line: Kane 86 - Bolland 84 - Frolik 79

3rd lline: Brunette 78 - Morrison 77 - Stalberg 81

4rd line: Carcillo 76 - Kruger 74 - Hayes 73


1st: Keith 90 - Seabrook 86

2nd: Hjalmarsson 84 - Oduya 80

3rd: Leddy 79 - McDonald 81


Starting: Halak 85 (Emery 76)


Na farme zatial z tych co stoja za rec: Tatar 75 LW, Saad 62 LW, Beach 72 LW, Morin 68 LW, Pirri 72 C, Shaw 71 RW, Smith 70 RW, Montador 78 D, Lepisto 75 D, Lalonde D, Simpson GK
a ty si čí synku? :D
megaton píše:
Finch182 píše:a hra tu niekto gmc na xboxe?
ich bin ein xboxer
jak budem mat net tak by sme mohli spolu nieco rozbehnut
ach jo, chtel sem s gm pockat na naky update soupisek (Schultz pro oilers atd...), ale tech se asi jen tak nedockam, tak asi rozbehnu fantasy gm ligu, kdy vsech 30 tymu prekopu a budu hrat s uplne novyma squadrama :)
Tak dnes jsem udělal několik trejdů, během nichž jsem se zbavil nepotřebných hráčů (resp. mladíků).

Bruno Gervais :plus: Matt Walker :plus: 3rd round '14 :arrow: Los Angeles Kings
2nd round '14 :arrow: Philadelphia Flyers

Henrik Samuelsson :plus: 2nd round '15 :arrow: Colorado Avalanche
1st round '15 :arrow: Philadelphia Flyers

Cody Ceci :arrow: Washington Capitals
3rd round '14 :arrow: Philadelphia Flyers

1st round '14 :arrow: Phoenix Coyotes
1st round '15 :plus: 3rd round '14 :arrow: Philadelphia Flyers

Yuri Mogilny :arrow: Phoenix Coyotes
3rd round '15 :arrow: Philadelphia Flyers


Pak jsem vyměnil i Clarksona, se kterým jsem vůbec nebyl spokojený (jenže nikdo ho nechtěl, tak jsem musel přeplatit :? )

David Clarkson :plus: 3rd round '14 :plus: 3rd round '14 :arrow: Toronto Maple Leafs
Jay McClemment :arrow: Philadelphia Flyers

Do McClemmenta jsem sice šel s rizikem, ale po třech zápasech jeho příchodu vůbec nelituju, ba naopak. Jasně nejlepší vhazování ze všech mých centrů, v obraně se min. rovná Talbotovi a překvapivě má i dobré bruslení. Lajna: Wellwood-McClemment-Talbot :ciga: Parádička!
Docela vás obdivuju, že vás baví, takto se drbkat s týmem v singlu. Já osobně buď hraju za realný tým bez výměn a nebo si udělám tým snů hnedka od začátku, stačí podepsat free agenty, nebo prodat nepotřebné Kubiny atd. k ním přihodit nějaký draft a dostanete pomalu kohokoliv. Do další sezony se sice nikdy nedostanu, ale kdyby jo, tak bych po sezoně zase vyměnil drahé hráče za levnější a opět all-star tým.Hrát GMC je naprosto něco jiného, tam když se povede trade, tak z toho máte opravdu radost a získat některé hráče prostě nejde.

V jednom GMC hraju za CBJ, tam se mi toho moc nepovedlo, protože hráče CBJ nikdo nechce, nebo nabízí do hry nevhodné hráče. Tam jsem přivedl jen Zherdeva z free agents a vyměnil Kubalíka za Amstronga.
Za Buffalo jsem, ale perfektně využil situace ( Pens navíc, top golmana. Tampa žádného kvalitního golmana a LA se zranil Doughty na půl sezony) a krásně pozměnil tým, kde naprosto chyběli pořádní centři.

Vokoun,Jeffrey za Gerbe,Enroth
Stafford - Voráček
Miller,Sekera,Adam za Stamkos,Lindback,Lee
Leopold, Mancari-Stoll,Martinez

Už se mi to začíná rýsovat a v rámci atributů od EA se za toto Buffalo hraje skvěle!
neis píše:Docela vás obdivuju, že vás baví, takto se drbkat s týmem v singlu. Já osobně buď hraju za realný tým bez výměn a nebo si udělám tým snů hnedka od začátku, stačí podepsat free agenty, nebo prodat nepotřebné Kubiny atd. k ním přihodit nějaký draft a dostanete pomalu kohokoliv. Do další sezony se sice nikdy nedostanu, ale kdyby jo, tak bych po sezoně zase vyměnil drahé hráče za levnější a opět all-star tým.Hrát GMC je naprosto něco jiného, tam když se povede trade, tak z toho máte opravdu radost a získat některé hráče prostě nejde.
Já doladil konečně nastavení, jak potřebuji a po 9 zápasech bilance 4-4-1. Hned je PC daleko nebezpečnější a je to fakt fantazie. Navíc ani u PC nejde získat všechny hráče... Drafty jo, ale hráče ne... Za Gagneho jsem jen tak zkusil Girouxa s 1. roundem a stejně to LAK nevzali... :?
tak neis mna to zase ohromne bavi, nemohol by som si do vstupu spravit all stars team a potom s tym hrat, ja som rad ked si to staviam postupne a zatial co sem ludia pisu zostavy tak som na tom overallovo asi najlepsie, som schopny pri tych vymenach zabit hodiny a hladat si najlepsiu alternativu. Akurat som si ale teraz neskutocne nachcal do bot s tym pavelcom, chyta mi tragicky, do konca sezony s nim musim vydrzat a potom pocitam s tym ze tohtorocná free agenti budu zaujimaví. Zmluva konci napr sedinovcom a kosatky nebudu mat na oboch. Spravim to tak ze pri podpisoch zmluv hodim Girouxovi kvalifikacnu ponuku, na FA podpisem sedina a niekoho dalsieho dobreho a ponasnazim sa ich vymenit za nejakeho velmi kvalitneho golmana nech mam pokoj.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS