Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Kúpa hokejové rukavice

Diskuze o všem možném i nemožném.

Caute možno sa tu nájde niekto kto by mi vedel poradiť....
rozhodujem sa nad kúpou rukavíc...velkosť 15
medzi týmito troma:
Bauer Vapor x 3.0
Nike Bauer Vapor XII
Bauer one 40

Nemam možnosť si ich vyskúšať, tak skúste...cena je takmer rovnaká
EASTON píše:Caute možno sa tu nájde niekto kto by mi vedel poradiť....
rozhodujem sa nad kúpou rukavíc...velkosť 15
medzi týmito troma:
Bauer Vapor x 3.0
Nike Bauer Vapor XII
Bauer one 40

Nemam možnosť si ich vyskúšať, tak skúste...cena je takmer rovnaká
Aniz bych ti mohl nejak poradit ohledne rukavic, muzu zkusit poradit ohledne dotazu:

Musis aspon naznacit, jake kriterium je pro tebe podstatne!

Edit:
Don Cherry napriklad doporucoval, aby meli rukavice vyssi ochranu zapesti :jn: (proti sekyre), ale predpokladam, ze to bude mit trochu vliv na rozsah pohybu zapesti.
ospravedlnujem, sa rukavice budu na rekreačny hokej, sem tam niekedy cez rok v zime na lade, vonku jazero, otvorene ladové plochy :) nič profesionálne :)
On skôr myslel či máš rád užší profil, alebo naopak. Takisto, či ti záleží na materiáli a profile vnútornej časti rukavice, ktorou držíš hokejku.

Mojou radou by bolo zájsť si na FB profil obchodu ako Luky Sport a poslať im správu s konkrétnou otázkou. To znamená tak, ako som ti povedal, aby pochopili čo presne chceš. Kupovať ČOKOĽVEK bez vyskúšania je vždy riziko, ktoré príliš neuznávam, ale keď už si sa tak rozhodol, konzultuj to s niekým, kto má prístup k desiatkam modelov a skúsenosti s nimi. Ak to nebude práve Luky Sport, popýtaj sa na konkurenciu. :D Niekto ti hádam už len tú odpoveď dá. Každý má totiž iné preferencie a požiadavky, takže lepšie ti poradí práve predajca, ktorého sortiment je širší.

Užívateľ s menom EASTON dáva na výber 3 rukavice Bauer... :-/ :giggle: Ale vážne, byť tebou nevylúčim ani Combat, Eagle, či Warrior resp. CCM/RBK.
Getzo5 píše: Užívateľ s menom EASTON dáva na výber 3 rukavice Bauer... :-/ :giggle: Ale vážne, byť tebou nevylúčim ani Combat, Eagle, či Warrior resp. CCM/RBK.
Taky ne to pobavilo. Ja mam zrovna Eastonky a kdyz jsem s nima "rybnikaril" vyhovovaly mi, prave ze byly spis vic pres zapesti
loool, čo ma s tym spoločne EASTON , to neznamena, že nosim aj slipy od nich :D :D dobre idem im napísať :D
easton S3 dobrá cena a na rekreačny hokej ti stačia tie ake ty chceš su zbitočne drahe lebo su profi načo ti su profi na rekreačny hokej
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO