Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Jaký antivir je nejlepší?

Diskuze o všem možném i nemožném.

Od doby, co mám internet používám záasně ESET Nod 32.. jenže poslední dobou mě začalo štvát neustálý shánění passwordů (ano, mám ilegal verzi :giggle: ). Do počítače sem si natahal 500 klíčů a fungoval sotva jeden. Licence byla třeba do orku 2017 ale po třech dnech byla nefunkční. A ne, žádný minodlogin a podbný hledače klíčů mi nikdy neungovaly a nikdy nic nenašly :D

Rád bych proto přestoupil na jinej antivir, na takovej, kterej nebude vyžadovat každej den novej klíč, ale zároven zastane stejnou nebo alespon hodně podobnou službu jako ESET. Třeba tenhle topic pomůže i jiným. Když jsem brouzdal po netu, dočetl sem se nejvíc o free antivirech AVAST! a AVIRA. Tak se připojte k diskusi, řekněte svůj názor a zkušenosti :)
ked ta nebavi si vybavit licenciu raz za mesiac behom 5 minut cez minoda tak si toho eseta zaplat. Hod si ho na rok, maju aj zlavu na isic 50% a potom mas dalsie roky lacnejsie vernostne licencie. Absolutny top antivirov je kasperky. Free debility ako avg, avast a dalsie free pi*oviny su do kompu ani nedavaj. Tie programy su vir sami o sebe, lepsie je bez nich. Databazu maju nulovu, hodne spomaluju, aktivna ochrana nulova. Uz ked najde vir tak ho casto objavi az po nejakej dobe a to uz je neskoro. Viry su jak klieste, ked ich nechas zazrat tak uz casto skody nenapravis inak ako reinstalom. Ked chces mat klud tak si vazne vybav ten Eset a este ti poradim to podporit programom advance system care. Lahko najdes na wareze aj s klucom. Program na mnozstvo dobrych veci pri sprave pc. Mozes tam robit manualne scany pc a je tam zahrnuta antivirova ochrana, zabezpecenia prehliadaca, chyby disky, defragmentacia, registre atd. A najlepsie je, ked si ho nastavis, aby tieto scany a opravy vykonaval sam pri necinnosti pc a plus tam mas zapnuty monitoring vykonu pc a pise ti to znamku vykonu a podla toho este vidis jak na tom pc je. Firewall to ale nema a ziadny free antivir ti aktivnu ochranu neposkytne a ta je najdolezitejsia cize je mi luto ale bud dalej osieraj cez minoda jak ja alebo ked chces klud tak si ho zaplat. Ale tahat si tam freeantivir je hodne kontraproduktivne. V pripade ze mas niekedy vazny problem s virmi tak doporucujem pouzit malware byte.
Finch182 píše:casto skody nenapravis inak ako reinstalom.
Na to je nejjednodušší odpověď v podobě osekaných Windowsů, jež se reinstalují ani ne 15 minut... pak už jenom stačí používat vše portable a nepotřebuješ antivir :klobuk:
ja som odchovany na antivirakoch, takze ma nelakaju nejake mimo antivir riesenia
NOD32 :klobuk:
riesil som ho na isty cas, podobne ako painki, ilegal, ale hladat ten ci onen kluc :stop2:
3 al. 4 rokom, sa s 3 kamosi skladam na original verziu; 2 rocny balik pre 4 (jeden kamos to ma doma na 2 pc), plati 2 roky, pricom po uplynuti 2 rocnej lehoty, si ju opät automaticky predlzujeme; vychadza to na cca 25€ pre jedneho :thumbsup:
Ja som za, Microsoft Security Essentials a je zadarmo :v:
Umna NOD 32 , Avira, momentálne po preinštalovaní systemu využívam Aviru :)
Ja mám tiež Aviru.
chlapci to ze je nieco zadarmo neznamena ze je to nieco dobre :D tym ze si tam nahodite takyto "antivir" si akurat vytvorite placebo efekt. Presne takyto istí su moji kamarati. A jedneho pekneho dna uz je to na ten windows moc a zavolaju ma nech sa na to idem kuknut a tolko dobrodruhov tam najdem.....

Wanic ja mam vytvoreny system recovery a len si nahodim za 15 min staru zalohu. Ale aj tak musim zalohovat aktualne veci a to da roboty to nathat na externaky. Ale ked to niekoho bavi tak prosim :D ja som sa naucil o svoje pc starat a taketo riesenia nie su uz u mna casto potrebne a uz ked tak raz za rok z prevencie
no v prvom rade ide o to ci chces platenu verziu alebo free...tiez dost zalezi na tom aky mas PC/notebook..ja napriklad mam uz niekolko rocny PC zo slabou ramkou preto sa pozeram po takom antivire co moc nezatazuje

ak nieco platene tak si myslim ze Kaspersky by mohla byt vhodna volba..ak Free tak podla mna Avira..nikdy som s tymto antivirom nemal problem ale samozrejme zalezi na uzivatelovi..ak stahujes casto warez tak ti nepomoze nic...ak vsak chces proste antivir ktory minimalne zatazuje a je zdarma a ma slusnu detekciu tak Avira je vhodny kandidat(ma lepsie detekcne schopnosti ako niektore platene antiviry napriklad take AVG je uz daavno z formy a okrem toho ma velku zataz) kedysi som mal avast taktiez som bol spokojny ale nova verzia 6.0 sa mi tak nepozdavala.. potom je tu este Microsoft Security Essentials (ak mas original windows) je to tiez v pohode antivir.. neodporucam free Nod mam z nim zle skusenosti..ak NOD tak jedine plateny

samozrejme su aj dalsie antiviry a povedat v tejto chvili ktory je ten najlepsi je tazke kedze vyvoj stale pokracuje a teda to co platilo pred rokom uz dneska nemusi vobec...ale hlavne nestahovat warez..neliezt po zasvinenych strankach (aspon obmedzit :D ) a neklikat na kazdu pikacovinu..ani nehovorim o pravidelnych aktualizaciach prakticky vsetkych programov ale to ani pisat snad nemusim..a snad myslim si ze dobry napad je mat aj nejaky Firewall...ja obcas navstivim jeden cesky web(viry.cz neviem ci to mozem sem pisat ked tak to premazte :D) kde ti vedia precistit velmi kvalitne PC

odporucam este raz za cas (trebars raz tyzdenne) prejst PC CCleanerom ten to trochu precisti od zbytocnosti
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS