Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF HAXBALL TURNAJ

Diskuze o všem možném i nemožném.

No pokud Finch182 zahraje jako taková kombinace Smithe s Michálkem (tedy ranec blocked shots, saves a jednoduše vyhazovat puk z obraného pásma).. já bych klidně zkusil takovou kombinaci Yandla s Korpikoskim (tedy solidní do zadu, dokázat vymyset akci + snad občas i zakončit) tak by nám ještě bodnul nějakej Hanzal, Doan (do zadu si splní svoje povinnosti... dokáže udržet puk v rohu a sám dát góla, popřípadě nabít na modrou a nebát se chodit do prostorů, kde to bolí) ... nějakej dobrovolník na "Coyotes ugly"? :D :?:
No do hajzlu wanicu, to je taktika. :good: S tou prostě nejde prohrát. Hlásím se. Ale počítejte s tím, že po prvním zápasu jednoho z vás zřejmě napíšem na IR. :-(
este si vymyslite nazov timu. Redy kajo maro taktiez...i ked maro uz navrhol Dream team :rofl:
to dejf: :cool: ... však jí vymyslel Tippett :jn: ... s tou IR :yes: to je součást competition :box:
I'm in!
musím mať aj spoluhráča alebo mi bude pridelený automaticky?
no niekoho k sebe isto najdes
wanic : tedy ranec blocked shots, saves a jednoduše vyhazovat puk z obraného pásma

Ano to je presne co ja hram :D pozicne obsadzovat, blokovat, vypichavat a vystrelovat :D taktika funguje ked super hra prilis bezstarostne a nestrazia si brejky :D tu strelu az taku spatnu nemam len mi nejdu az tak osobne suboje a nemam taku kontrolu lopty. Som destruktivny hrac :D

dej - este to chce nejake sestry co nam budu fandit
Na vašom mieste, by som to trochu preorganizoval.. dosť silno pochybujem, že sa stihne všetko za 1 deň odohrať. Navyše dať v piatok vedieť, že turnaj bude v nedeľu je podľa mňa trochu neskoro. Predĺžte registráciu tímov. Následne by som určil nejaký čas, napr. do dátumu XYZ nech sa tímy dohodnú kedy to odohrajú (cez SZ, cez chat niektorý člen tímu s druhým, to je fuk) a výsleodk poslať do nejakého centrálneho topicu.

Takto je to moc nahusto a narýchlo.
nesuhlasim raul..zbytocne to odkladat..netreba nam 50 timov..staci hoci aj 6 max 8 a nemal by byt problem to za dve hodky odohrat
Ja by som si velmi rád zahral, ale nemam ským :|
niekoho ti najdeme :) je este vela hracov bez timov
Tiez by som sa rad pridal. ale az po 18:30. :)
I am ALONE :fnuk:

kto si vezme super destruktivneho hraca, ktory je schopny zahodit aj prazdnu branu? :lol2: , obcas mi ale vyjde aj dajaka suepr akcia :frajer2:
no ja som tu napocital dost volnych hracov takze by nemal byt problem:
svolco Ivan 1David8 Rayiner danny didi 7raul Cathy

len sa nejak poparujte
mna skrtnite, nestiham to nakoniec
Anty píše:no ja som tu napocital dost volnych hracov takze by nemal byt problem:
svolco Ivan 1David8 Rayiner danny didi 7raul Cathy

len sa nejak poparujte
Ja som sa ale neprihlásil, dnes mi to žiaľ vôbec nevyhovuje.
ja jsem za system..
v zakladnej skupine kazdej s kazdym a PO na 2 wins, aby se zajistilo ze vitez nevyhra nahodou...
mne je úplne jedno s kým budem :)
Hlavně by arek už mohl napsat čas, kdy to chce hrát.
tak dajme od 18.00. Timy ktore sa zucastnia, odohraju svoje zapasy a ostatne sa odohraju inokedy podla dohody. Kedze dnes to vsetkym nevyhovuje..
koho mám teda v tíme?
Rayiner píše:koho mám teda v tíme?
dohodol si sa s niekym?
nie, mal som?
ja som bol v tom že sa tímy vygenerujú tesne pred turnajom.
vyzera to tak, ze si zahrame jeden zapas (arek, cepi, anty vs ja, maro,redy). ak vobec to :D inak ja od 18:00 mozem
kajo píše:vyzera to tak, ze si zahrame jeden zapas (arek, cepi, anty vs ja, maro,redy). ak vobec to :D inak ja od 18:00 mozem
a čo tak spraviť viac tímov na 2on2?
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS