Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF HAXBALL TURNAJ

Diskuze o všem možném i nemožném.

:hfman:
niekolko predoslych pokusov o turnaj nevyslo, tak reku podme skusit dalsi.

KEDY? Nedela 24.2.2013, poobede-/-vecer
KTO? Hocikto registrovany na HF, ale kludne pozvite aj znamych. A niekto zozente aj yzyho :D
TIMY? Kazdy tim bude zlozeny z 3 hracov, v pripade maleho poctu ucastnikov by sme spontanne vytvorili dvojclenne timy.
IHRISKO? Big v pripade trojic, classic v pripade dvojic.
AKO SA PRIHLASIT? staci napisat do tejto temy
Ked si zlozite trojice, vymyslite nazov timu a jeho zlozenie napiste sem alebo mne sukromnou spravou.
CO ZISKA VITAZ? Obdiv a prestiz...a bude moct pridat do nasej HF smajlikovej rodiny jeden novy smajlik podla vlastneho vyberu (dohody trojice) o velkosti sucasnych smajlov.
I'm in. Neviem s kym, ale Redy by nebol na zahodenie :jn:
ja jedine ze vam niekto bude chybat do poctu a vyslovene ma niekto bude chciet. som v tom najslabsi tak by som to nerad niekomu kazil
dufam ze na to nezabudnem, som in :) dufam ze smajl moze byt hocijaky potom :)
Ja bych si urcite zahral rad, ale mohl bych az tak po 18h.
Jestli se mi i tady někdo zraní, tak už na celý forum kašlu.
ak nepojdem na hokej tak sa zapojim..ale mam podmienku :!: s dejfom nebudem v ziadom pripade :nono: ..nehodlam riskovat zlamanie/vyklbenie prstov
Hokej doma nemame, takze som volna :) po 20tej hocikedy
tak po 20:00 na 99% mozem tiez..len okolo 18:00-19:00 to nieje iste
pocitajte aj so mnou
Se mnou nepocitejte
To Finch182: Sem na tom podobně :D ... chce to ještě jednoho podobnýho... a vůbec bych se nebál dát dohromady nějakej podceňovanej manšaft.. co to nakonec celý vyhraje... nechci se jenom k někomu připojit a svést se na jeho úspěchu.. to chce pořádnou competition jako se na nejvyšší haxballovou ligu sluší a patří ;)) ... když může v Nejlepší hokejový lize vyhrávat Phoenix... my můžeme vyhrát haxball :-P (jenom Tippett nám bude asi trochu chybět.... :hmm: )

btw. hrát to má cenu jenom jestli bude dobrej pink :scare:
Wanic píše:To Finch182: Sem na tom podobně :D ... chce to ještě jednoho podobnýho... a vůbec bych se nebál dát dohromady nějakej podceňovanej manšaft.. co to nakonec celý vyhraje... nechci se jenom k někomu připojit a svést se na jeho úspěchu.. to chce pořádnou competition jako se na nejvyšší haxballovou ligu sluší a patří ;)) ... když může v Nejlepší hokejový lize vyhrávat Phoenix... my můžeme vyhrát haxball :-P (jenom Tippett nám bude asi trochu chybět.... :hmm: )

btw. hrát to má cenu jenom jestli bude dobrej pink :scare:
zoberte si do timu dawe4, alebo petrika, wildcelta... :D
opät som nejaky nachcipany :? takze s casom by nemal byt problem
môzem oprasit spolupracu s kolegom arekom :power:
ak v nedelu, tak maximalne do tej 21:00, potom sa presuvame na slnecne pobrezie FLA-BOS :frajer2:
tak ja by som zajtra mohol hocikedy, rad by som sa zucastnil :)
Tak zatial je nas cca 12, podla mna by bolo lepsie hrat to 2 vs 2, ak sa do zajtra neozve este nejaky sialeny pocet ludi (co asi nie :D )
taky se hlasim, dejte mne do hocjakeho timu dle potreby,
raul este vybavuje aj chalanov z f4f fora a zatial to vyzera na dobru ucast http://football4fun.eu/viewtopic.php?t= ... 565#p20565" onclick="window.open(this.href);return false;
vidim ale ze niektori ste casovo obmedzeni, tak sa musime nejako dohodnut. Zacnite si uz prosim dohadovat zlozenie timov (trojice), od toho sa odrazime..
AndyF :andy: : preco nie?

kto chce ist ku mne a cepimu? :power:
arek píše: kto chce ist ku mne a cepimu? :power:
can I? zachytam :jn:
arek píše:
kto chce ist ku mne a cepimu? :power:

jedine tretí podvodník, Podvodník :jn: :protest:
Anty píše:
arek píše: kto chce ist ku mne a cepimu? :power:
can I? zachytam :jn:
:good: teba bereme vsetkymi 10.
arek píše: :good: teba bereme vsetkymi 10.
ok tak :serus:
no ked tu bude par outsiderov jak ja tak sa pridam do muzstva :D mne ide betonit a v brane, smerom dopredu som nekreativny
to Finch182: To jsou přesně atributy jako stvořený pro tým 'in Coyotes style' ... :cool: Musíme hrát ale haxball the hard way.. :box: ... Tippett by řekl zaměřit se na detaily... doufat že nenarazíme na LA a :arrow: :vitaz: :cup:
ok tak uz mame dva timy, skoro tri

zatial bez nazvov.
1. arek-cepi-anty
2. kajo-redy-guillaume
3. finch182 - wanic - ?
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG