Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF HAXBALL TURNAJ

Diskuze o všem možném i nemožném.

napsat v pul seste ze zaciname v sest, je great :good:
ja som za..pisal som to uz vyssie, ale nech sa arek vyjadri
kajo píše:vyzera to tak, ze si zahrame jeden zapas (arek, cepi, anty vs ja, maro,redy). ak vobec to :D inak ja od 18:00 mozem

a ja som kde??? :dup: , takto ma vynechat :nono2:

tu NIKDE NEBOLO NAPISANE, ze sa MUSIA vytovrit teamy??? Ale ozaj blbost ze v piatok das napad na turnaj a zrazu hr hrr, zahrame si normalne a dajme si teraz len take priatelaky....lebo takto sa to neda...

my opinion
Cathy píše:
kajo píše:vyzera to tak, ze si zahrame jeden zapas (arek, cepi, anty vs ja, maro,redy). ak vobec to :D inak ja od 18:00 mozem

a ja som kde??? :dup: , takto ma vynechat :nono2:

tu NIKDE NEBOLO NAPISANE, ze sa MUSIA vytovrit teamy??? Ale ozaj blbost ze v piatok das napad na turnaj a zrazu hr hrr, zahrame si normalne a dajme si teraz len take priatelaky....lebo takto sa to neda...

my opinion
:yes:
Cathy píše:
kajo píše:vyzera to tak, ze si zahrame jeden zapas (arek, cepi, anty vs ja, maro,redy). ak vobec to :D inak ja od 18:00 mozem

a ja som kde??? :dup: , takto ma vynechat :nono2:

tu NIKDE NEBOLO NAPISANE, ze sa MUSIA vytovrit teamy??? Ale ozaj blbost ze v piatok das napad na turnaj a zrazu hr hrr, zahrame si normalne a dajme si teraz len take priatelaky....lebo takto sa to neda...

my opinion

AKO SA PRIHLASIT? staci napisat do tejto temy
Ked si zlozite trojice, vymyslite nazov timu a jeho zlozenie napiste sem alebo mne sukromnou spravou.

ehmm..je to len v prvom prispevku :jn:
tak bude sa hrať alebo čo?
:slap: je jasne, ze ten turnaj dnes nezrealizujeme cely cathy, ved som to pisal. Aspon par zapasov sme mohli, keby ste si aspon timy vytvorili. Kedze mame len dva, tak sa na to mozme asi vyprdnut a turnaj odlozime a zorganizujeme zrejme sposobom, ze kazdy si odohra zapasy vtedy, kedy mu bude vyhovovat. Zlozte si timy, urobime rozpis zapasov a na datume a case sa dohodne samotne timy. Kto ma lepsi napad, sem s nim. Naraz sa to zrealizovat s tolkymi hracmi neda.
A my co mame timy, si mozme dat aspon priatelaky :yes:
typická Slovač, nikdy sa nedohodnú ani na takejto maličkosti, aj keď sú jasne stanovené pravidlá :cool:
no ja by som spravil system kazdy s kazdym dvakrat..ked sa vytvori nejaky tim tak sa to s nim kludne dohra neskor..len treba aspon tu do temy dopisovat nazvy timov a zlozenia nech v tom nieje zmetok
este musime potom niekedy spravit 2vs2 turnaj tam by mohlo byt kopu dvojic
tak sme si zahrali turnaj 4 timov. Vitazmi sa stal tim v zlozeni dejf-finch182-wanic. Turnaj bol pomerne uspesny a herne vyrovnany :good: Snad coskoro zopakujeme aj s dalsimi timami.
Dakujem vsetkym zucastnenym a dejfovi za rum :serus:
do turnaja sme sli ako total outsideri a ja konkretne s tym ze sa pojdem aspon pobavit a nebudem riesit ze nas zvysol rozseka....a nakoniec az na jeden fail sme odohrali takticky vyborne zapasy a vyhra....

jak to popisat...

http://www.youtube.com/watch?feature=en ... TDoy8&NR=1
parádní jízda a skvělej týmovej výkon!! :good: :wave: díky chlapi (finch182 a dejf) za hexball the hard way... nehráli jsme sice pohledně jako Pittsburgh nebo Phila... ale takovej výkon ala LA :cool: vybojovaný vítězství, tak to má bejt :jupi: :vitaz: :cup:
poprosil by som rychlu reprizu :D som hladny po dalsom uspechu :D
jj kedy bude dalsi :D
vitazny tim nahodou nepozabudol na smajla podla vlastneho vyberu?
ak, kontaktujte pana areka mareka
ja som v tom prvom prispevku cital iba:

KEDY? Nedela 24.2.2013, poobede-/-vecer

a dalej som nesiel :D
Kde si najdem vsetky mozne smajliky?
dajme dnes vecer repete
zajtra mozme turnaj zopakovat. Bol by zaujem? A potom zorganizujeme aj ten, ktoreho by sa zucastnili aj timy z f4f fora (samozrejme sa mozu zucastnit aj zajtra v pripade zaujmu :D ).
no ja este uvidim ale 2 hodiny by sa asi nasli
Ještě doplním výsledky posledního turnaje z 24.2.2013.
Zůčastnily se 4 týmy, které tvořily jednu základní skupinu, ve které se hrálo systémem každý s každým. Do Playoff postoupily všechny týmy (1-4, 2-3) a hrálo se v něm na 2 vítězné zápasy.


Týmy:

Admin's Power - Cepi,Arek,Anty
Dejfovci - Dejf,Wanic,Finch
Kajovci - Kajo,Maro,Redy
Ronovci - Rono,Cathy,TF

Základní skupina:

Kajovci - Dejfovci 0:1 OT
Admin's Power - Kajovci 1:3
Kajovci - Ronovci 2:1 OT
Dejfovci - Admin's Power 2:0
Ronovci - Admin's Power 2:1
Dejfovci - Ronovci 1:5

konečná tabulka po základní skupině:
1.Ronovci ... 7b
2.Kajovci ... 6b
3.Dejfovci ... 5b
4.Admin's Power ... 0b

Semifinále:

Kajovci - Dejfovci 1:2
Dejfovci - Kajovci 0:1
Kajovci - Dejfovci 0:1 OT

Ronovci - Admin's Power 1:2 OT
Admin's Power - Ronovci 1:2
Ronovci - Admin's Power 3:0

Finále:

Ronovci - Dejfovci 0:1
Dejfovci - Ronovci 0:1
Ronovci - Dejfovci 0:1


:winner1: Dejfovci
:winner2: Ronovci
:winner3: Kajovci
:tomato: Admin's Power
tak dnes uz asi nie, ale ak budem doma buducu sobotu/nedelu, mozme si to kludne zopakovat.
to Redy: nehapruje ti v tý tabulce něco? :hmm: ... my sme postoupili až z třetího mam pocit :evil:

posledních našich 5 zápasů dopadlo 1:0 :cool: i v haxballu Hax Cup vyhrává obrana :jupi:
což mimochodem znamená, že jsme potvrdili že jsme v play off perfektní venkovní tým.... Oba zápasy který jsme hráli doma jsme prohráli... naopak všechny 4 hraný venku jsme vyhráli :D ta prohra s Ronovcema 1:5 nakonec asi byla klíčová :giggle:
Wanic píše:to Redy: nehapruje ti v tý tabulce něco? :hmm: ... my sme postoupili až z třetího mam pocit :evil:

posledních našich 5 zápasů dopadlo 1:0 :cool: i v haxballu Hax Cup vyhrává obrana :jupi:
Ja bral, ze rozhoduje vzajemny zapas a v tom jste nas porazili, skore ale mame lepsi... Tak at se k tomu vyjadri poradatele dejf s arekem. :wink:
Nastesti to nemelo na nic vliv.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS