Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF HAXBALL TURNAJ

Diskuze o všem možném i nemožném.

to je v pohodě.. to jsem asi jenom blbej (to neni nic neobvyklího ;) )... mě totiž furt nejde do hlavy to rozdělení bodů :hmm: ať počítám za OT jakýkoliv bodový zisk pro oba týmy.... nějak mi tam chybý či přebejvá jeden bod.... :slap: :scare:
ano, rozhodoval vzajomny zapas.... a ta vysoka prehra kde sme boli vytrestani za chyby prisla vhod, uz sme si na ne dali pozor :-D
Wanic píše:to je v pohodě.. to jsem asi jenom blbej (to neni nic neobvyklího ;) )... mě totiž furt nejde do hlavy to rozdělení bodů :hmm: ať počítám za OT jakýkoliv bodový zisk pro oba týmy.... nějak mi tam chybý či přebejvá jeden bod.... :slap: :scare:
Tak blbej jsem ja, prepocetl jsem to a opravil. :oops: diky za upozorneni
ja som myslel ze pravidla sme mali nhl a vyhra je za 2 :waa:
to finch: když si může dovolit neznat pravidla jistý Jay Feaster z pozice GM klubu NHL.. my můžeme v haxballu hádam taky :jn:

to Redy: Hlavně že jsme se dobrali ke správnému výsledku :cool: ... Kdyby se na to někdo kouknul třeba za rok.. mohl by pak korektnost turnaje zpochybňovat :scare: :scare: (možná bych si tu výhru mohl připsat do životopisu :hmm: )
tak ma napadlo co sa tyka tych smajlov ze by mohol byt pridany nejaky meme smajlik......bud yao ming alebo troll face.....vzhladom na to ze tu vela ludi na chatu troluje :D
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS