Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

nhl 14

Diskuze o všem možném i nemožném.

To nevypadá vůbec zle! :jn: Škoda, že sis nevybral Calgary. hodně mě zajímalo, kam až to může vytáhnout Monahan, protože jsem jej chtěl získat do týmu. Jinak, Howdena bych asi hodil do 4. a do druhé hodil Trochecka. Mně Howden vůbec nerostl a to hrál v první lajně na farmě s hráčema, s kterejma hodně bodoval. BÚ jsou prostě na pichu. :neviem:
Bohužel jsem zapomněl, když jsem upravoval ty hráče, na centry a tak Pirri, Bjugstad i Trocheck mají vhazování 60. :hroza: Takže časem určitě asi dojde na to, že Trochecka posunu na křídlo a Pirriho možná vytrejduju, resp. ho nahradím draftovaným centrem (pokud nějakýho vyberu).. Koneckonců s Pirrim se mi zatím nehraje nějak dobře. :D

Co se týče Howdena uvidím časem. Zatím tak nějak body dělá.

Ono vůbec jestli odehraju skoro všechny zápasy, tak i s tímto ten :cup: vyhraju. :lol2: :sarcasm:
Na progress je šablona. Rozhoduje věk v závislosti na typu hráče, délka dosavadní smlouvy (větší progress mají hráči s končící smlouvou) a potenciál, ale ten paradoxně tak důležitý a náhoda . Např bránící útočníci a silovi hráči dosahovali vylepšení až kolem 25let.V ideálně, když se stali Ufa..V období do 25 šli dokonce i někdy dolu. Technici hráči šli nahoru klidně i v 21. Třeba Seth Jones by se měl vylepšit až ta 3sezonu a to skokově odhadem tak 84-86.. Ve 13 třeba splňovali tyto podmínky hráči jako Gormley, Summers, Miele, Joensuu, Rakhsmani atd. Gormley do toho sedí i teďka, takže ten se podle mě druhou sezonu vylepšit tak na 84 atd...
neis píše:Na progress je šablona. Rozhoduje věk v závislosti na typu hráče, délka dosavadní smlouvy (větší progress mají hráči s končící smlouvou) a potenciál, ale ten paradoxně tak důležitý a náhoda . Např bránící útočníci a silovi hráči dosahovali vylepšení až kolem 25let.V ideálně, když se stali Ufa..V období do 25 šli dokonce i někdy dolu. Technici hráči šli nahoru klidně i v 21. Třeba Seth Jones by se měl vylepšit až ta 3sezonu a to skokově odhadem tak 84-86.. Ve 13 třeba splňovali tyto podmínky hráči jako Gormley, Summers, Miele, Joensuu, Rakhsmani atd. Gormley do toho sedí i teďka, takže ten se podle mě druhou sezonu vylepšit tak na 84 atd...
Tak to pak jsou ale bránící útočnící na pichu. Já většinou víc jak 5 sezon neodehraji a aby mi 20 letej mladík stoupl až po pěti letech? brrrr.. Ale já si myslel, že tak nějak to bude. Jinak ten Seth Jones..to je jinak ne? Vždyt má Potenciál 4 a půl hvězdy + je spíše ofenzivní, tudíž by měl růst okamžitě a za ty tři roky by měl být tak 90?.. Ale třeba to s těma smlouvama jsem nevěděl.. Celkově je to nějaké celé pošahané. Prostě měli udělat potenciál a růst podle toho, jak si povede v sezóně. + Samozřejmě věk. Pokud má na začátku ten hráč 18 a overall 65, musí ze začátku růst rychle, pokud se mu daří. Takhle je v tom zbytečně bordel. Hlavně teda ti silový a bránící útočníci. Jestli rostou až za 3-5 let, tak je to solidně dodrbané. Už vidím, jak by mi např. Colin Wilson dělal 100 bodů a byl pořád 84 nebo kolik má.. To stejný Kulikov. Měl u mě 80 bodů a nestoupl ani o píď. Snad to v 15ce změní, pokud na ni ještě budu mít čas..

Jinak.. Jde třeba změnit po pár sezonách zaměření hráče? Tím myslím, že třeba se z def. obránce stane of. ?
only FOR FUN :giggle:

FLORIDA PANTHERS
Obrázek
F1. sezónaF
Hned na začátek prozradím, že jsem více jak polovinů zápasů prosimuloval. Přecijenom ten kádr byl papírově fakt jeden z nejslabších v lize, tudíž by nebylo moc vhodné, kdybych s ním dokázal dojít do play-off, nebo dokonce třeba ještě i do finále konference. :giggle: A že jsem k tomu po prvních deseti zápasech, které jsem odehrál sám, měl rozhodně našlápnuto (8-2-0)...
Obrázek
I tak jsem byl ale spokojený s tím, co jsme předvedli. Navíc jsme splnili cíl majitele klubu (36 výher), tudíž jsem se o své křeslo nemusel nijak bát. Navíc si pár zápasů zahráli i mladíci jako Peter Cehlárik, který přitom disponuje pouhým overralem 57, ale díky častým zraněním byl v několika utkáních členem prvního útoku vedle Aleksandera Barkova.

Jenom bych dodal, že Huberdeau by měl na svém kontě jistě více bodů, kdyby se v březnu nezranil až do konce sezóny. Ale holt i takováto zranění jsou bohužel součástí nejlepší hokejové ligy světa. Pak mě dost překvapili výkony N. Bjugstada, E. Gudbransona a D. Shorea. Barkov i Kulikov hráli přesně tak, jak jsem chtěl a očekával. Jeden táhl celý útok, druhý celou obranu.

A ještě bych zmínil to, že M. Moulson nebyl jedinou novou tváří v organizaci Floridy během sezóny, neboť z tzv. waiver listu jsme si stáhli hned tři hráče. A to Mattiase Tedenbyho (NJ Devils), Michala Jordana (Carolina) a Jeremyho Smitha (Columbus).
DRAFT:
Pokud jste shlédli i první "díl" kariéry za Floridu Panthers, pak jistě víte, že na tento draft se bylo opravdu proč těšit. Vlastnili jsme totiž až čtyři výběry jen v prvním kole draftu (což byli nakonec 11., 15., 20. a 22. pozice). Akorát naopak věřte tomu, že nebylo vůbec lehké vybírat. Nad každým výběrem jsem dlouho pečlivě přemýšlel, snad se časem vybraní mladíci ukážou jako dobré výběry.

[li]11. výběr: Kasperi Kapanen[/li][li]15. výběr: Julius Honka[/li][li]20. výběr: Michael Dal Colle[/li][li]22. výběr: Jake Virtanen[/li]
Dále jsme draftovali ještě minimálně dalších pět hráčů, mezi nimiž byl vybrán i Anthony DeAngelo, Ryan MacInnis, Aaron Haydon či Adrian Kempe. Po draftu panovala ve vedení Panterů obrovská spokojenost, neboť jsme doplnili přesně ty pozice, které jsme chtěli.[/size]
SMLOUVY:
Poté přišli na řadu kontrakty a jejich prodlužování. A v tomto nás čekalo opravdu mnoho práce, neboť na novou smlouvu čekalo více jak dvacet hráčů! A nakonec jsme odvedli skvělou práci, neboť ani jeden z nich neodmítl s náma prodloužení smlouvy, což se týká i útočníka Matta Moulsona, jenž zůstává Panterem na další tři sezóny. Největší radost nám pak udělalo až šesti-leté obnovení smlouvy s D. Kulikovem a pěti-leté prodloužení s E. Gudbransonem za více než solidní platy.
M. Moulson :arrow: 3 roky - 6 000 000 USD
D. Kulikov :arrow: 6 roků - 4 400 000 USD
E. Gudbranson :arrow: 5 roků - 2 950 000 USD
T.J. Galiardi :arrow: 3 roky - 2 615 000 USD

J. Hayes :arrow: 2 roky - 1 235 000 USD
J. Caron :arrow: 2 roky - 820 000 USD
K. Kapanen :arrow: 3 roky - 650 000 USD
M. Dal Colle :arrow: 3 roky - 750 000 USD
J. Virtanen :arrow: 3 roky - 700 000 USD
J. Honka :arrow: 3 roky - 675 000 USD
A. DeAngelo :arrow: 3 roky - 625 000 USD
R. Hägg :arrow: 3 roky - 580 000 USD
P. Cehlárik :arrow: 3 roky - 580 000 USD
M. Tedenby :arrow: 1 rok - 925 000 USD
G. Wilson :arrow: 2 roky - 790 000 USD
J. Akeson :arrow: 2 roky - 735 000 USD
D. Olsen :arrow: 2 roky - 680 000 USD
M. Caruso :arrow: 2 roky - 710 000 USD
J. Racine :arrow: 2 roky - 665 000 USD
L. Shaw :arrow: 2 roky - 675 000 USD
M. Jordan :arrow: 2 roky - 650 000 USD

Pozn.: Platy jsou uvedený v ročním období (resp. cap hit)
SESTAVA:

J. Huberdeau - A. Barkov - K. Kapanen
M. Moulson - N. Bjugstad - D. Shore
M. Dal Colle - J. Virtanen - B. Boyes
T. Galiardi - V. Trocheck - J. Caron
J. Hayes

D. Kulikov - E. Gudbranson
B. Campbell - J. Honka
C. Robak - A. Petrovic
R. Hägg

R. Luongo
J. Smith
PROGRESY:
Vzhledem k tomu, že by téměř určitě padla otázka, kdo a o kolik se zlepšil/zhoršil, tak tomu zkusím předejít a sepsat zde u všech hráčů z prvního týmu jejich zlepšení/zhoršení celkového hodnocení oproti začátku první sezóny.
A. Barkov - 80 :arrow: 82
J. Huberdeau - 82 :arrow: 87
N. Bjugstad - 80 :arrow: 81
D. Shore - 80 :arrow: 81
V. Trocheck - 73 :arrow: 74
T. Galiardi - 82 :arrow: 84
M. Moulson - 86 :arrow: 86
B. Boyes - 82 :arrow: 82
J. Hayes - 76 :arrow: 77
J. Caron - 76 :arrow: 77
B. Campbell - 84 :arrow: 84
D. Kulikov - 84 :arrow: 84
E. Gudbranson - 82 :arrow: 83
C. Robak - 75 :arrow: 79
A. Petrovic - 74 :arrow: 77
D. Olsen - 74 :arrow: 76
R. Hägg - 68 :arrow: 69
M. Caruso - 73 :arrow: 77
R. Luongo - 86 :arrow: 85
J. Smith - 74 :arrow: 82
C. Heeter - 64 :arrow: 70
M. Tedenby - 74 :arrow: 77
Q. Howden - 72 :arrow: 74
P. Cehlárik - 57 :arrow: 59
M. Jordan - 73 :arrow: 74
Huberdeau nemá na začátku 85 ne? (teda, možná po Updatu posledním jo, ale to by mě trefilo :D ) ..Ale z 82 na 85 by stoupnout mohl. Jinak, ti mladící teda nerostou nic moc, i když půlka sezóny odsimulována pravda. U mě vyrostl Gudbranson o 2. Víceméně to roste stejně i když máš průměrnou sezónu. A na bodech tím pádem absolutně nesejde. Protože ja měl s některými hráči xxx bodů a vysostli stejně jak tobě. DIvné a pěkně blbé. :slap:

Jo a díky! :)
Jo, máš pravdu. Měl vlastně 82. :) O to víc těší jeho upgrade. :jupi:
Ty bláho, mě udělal 106 bodů, dal 60 branek (tehdy sem měl EA default nastavení). a stoupl stejně. Tvl. vědět, že stačí aby nasbíral 55 bodů, hodím sido první lajny jiné. :lol2: Ale vtipné je.. když mám Gudbransona ve 3. páru, neroste ale když je v prvním, roste už během sezóny. Kdežto třeba Huberdeau mi z 82 na 87 stoupl az v nove sezone. :| Kurna mohli by to ti kluci z EA nějak líp udělat. Přijde mi, že to je strašně odfláknuté. Proto hraji JEN Online.

Tak mě napadlo.. asi ten overal poroste tehdy, když je hráč v 1. lajně nejvíc.. Tudíž i ten COuture nebo Colin Wilson i když jsou BU a SU tak by MOHLI hned narůst. Ted me to trklo s tim Gudbransonem.
Zase Huberdeau neodehrál všechny zápasy no. Víc jak dva měsíce promarodil. Ale jo, na 60 branek či +100 bodů rozhodně neměl našlápnuto...

Asi je to fakt dělané podle jakési šablony, kterou bohužel ale nikdo z nás nezná, nebo nevím.. :giggle:
ja som zistil este jednu zasadnu vec. Po vyhratom SC a poslednom zapase som spravil save a dal simulovat k draftu a podpisovaniu zmluv, vtedy sa tam menia overally. pozrel som si progress, vratil sa do menu a loadol zase ten save po poslednom zapase a dal simulovat.....
Zistenie bolo sokujuce :D polovica hracov mala nakoniec ine overally :D to je snad uplne at random
O důvod více hrát jen online.. :lol2: Díky za info Finch!
BE a GM
2. SEZÓNA
___________________________________________________________

• Flyers dávají zapomínat na BSB. A už podruhé za sebou získali Prezidentovu trofej! •

Obrázek
Tým okolo kapitána Clauda Girouxa už dal mnoha fanouškům Philadelphie Flyers další důvod na to, aby mohli zapomenout na slavná sedmdesátá léta klubu, kdy Letci dosáhli na své první dva poháry v čele s kapitánem Bobbym Clarkem a vynikajícím brankářem Bernie Parentem.

Klub z Pensylvánie zažil další skvělou základní část, kterou jasně opanoval průběhem start-cíl. No, počet 61 vyhraných utkání z 82 hovoří za vše. A zasloužil se o to především kapitán a lídr týmu, který odehrál osmdesát utkání a nasbíral v nich slušných 79 bodů za sedmadvacet branek a dvaapadesát asistencí. Životní sezónu pak odehráli také Jakub Voráček, Wayne Simmonds, Sean Couturier a Keith Yandle. Překvapil především mladý centr až třetí formace, Sean Couturier, jenž nasbíral rovných padesát bodů!

A zapomenout nesmím také na brankářskou jedničku - Stevea Masona. Nasbíral 46 vítězství a zaznamenal celkově v šedesáti zápasech skvělou 92,79%-ní úspěšnost zákroků. Great job, Mase! Really. :yes: Pro informaci: Během uzávěrky přestupů jsme nevykonali žádný trejd.

Základní složení formací:
Hartnell-Giroux-Voráček
J. Schwartz-B. Schenn-Simmonds
Read-Couturier-Downie
Raffl-Laughton-Rinaldo

Yandle-Coburn
Streit-L. Schenn
Grossmann-Gustafsson

Mason
Emery
• Philadelphia podruhé za sebou získala také Stanleyův pohár! •

Obrázek
V prvním kole čekal na Letce osmý Boston Bruins. Papírově jsme samozřejmě byli velkými favority, ale opravdu jasné to tak nebylo. Boston dost těžil ze zkušeností J. Iginly i T. Selänneho a také z toho, že mě se opravdu nemálo rozpadly obranné řady. Kvůli zranění totiž do celé série nemohli zasáhnout B. Coburn ani N. Grossmann. A navíc v některých utkáních jsem nemohl počítat ani s M. Streitem, L. Schennem či E. Gustafssonem. Což znamenalo to, že si v play-off svůj debut odbyli hráči jako Oliver Lauridsen, Brandon Manning či Robert Hägg Nakonec ale Philly především díky vynikajícímu Jakubu Voráčkovi dokázala Medvědy zdolat v šesti zápasech.

Semifinále konference přineslo velkou sérii pro všechny hokejové fandy. Narazili totiž na sebe dva nejnenáviděnější týmy v snad celé lize. PHI verus PIT. My už hráli téměř s plnou sestavou (chyběli už "jen" Coburn a Grossmann) a hned to bylo znát. A nakonec víc, než kdo by čekal. Penguins totiž nedokázali ani jednou jedinkrát v celé sérii porazit svého rivala, tudíž vypadli hned po čtyřech zápasech ve druhém kole play-off! Vynikající sérii odehrálo duo Giroux-Voráček.

Ve finále konference jsem se střetl vcelku oblíbeným týmem - Ottawou Senators, kterou jsem pravidelně porážel a jejich styl hry mi naprosto vyhovuje. A myslím, že jsem to také dokázal během pěti zápasů, které mi stačili na postup do poslední bitvy o Stanley Cup.

A že se v ní střetnu s Calgary Flames, to bych opravdu nečekal. Ale NHLko je v tomto vskutku zajímavé. V první sezóně proti Oilers, ve druhé proti Flames. Že by ve třetí to byli Predators nebo Jets, pokud se tam opět dostanu? :D Bohužel ve finálových soubojích jsem nemohl počítat se Scottem Laughtonem, pro něhož skončila sezóna po třetím zápase s Ottawou, což me dost mrzelo. Naopak se ale konečně vrátil Braydon Coburn a s ním také Nicklas Grossmann.

Jen tak pro zajímavost. Tyto Calgary, kterým jsem čelil, by opravdu skoro nikdo nepoznal. No, posuďte sami. Joni Pitkänen, Derek Roy, Josh Harding, Corban Knight, Wojtek Wolski, Joel Ward, Clayton Stoner... Ale ani těchto jmen se opravdu nezalekl a tvrdě si šel po druhý :cup: v řadě.

Ale hned v prvním zápase jsem se pořádně spotil. Nakonec ale díky bravurnímu výkonu Maseho jsme nakonec zvítězili 2:0. Výhru jsem si připsal i ve druhém domácím utkání. V tom třetím ale už byli úspěšnější Flames, když prostřelili Masona hned pětkrát. To bylo ale vše, na co se v této sérii zmohli. Čtvrtý duel byl jasně v naší režii a ten pátý, byť jsme sice byli nečekaně horším týmem, mi vyhrál Steve Mason s Braydenem Schennem, který zaznamenal čistý hattrick. Utkání nakonec skončilo 3:0. A dalšké velké oslavy ve Philadelphii tak mohly započít! Pro Conny Smythe Trophy si zaslouženě při vyhlašování dojel útočník Jakub Voráček, který ve dvaceti zápasech vstřelil deset branek a na dalších sedmnáct přihrál. :klobuk:
• Mimosezónní období •
Ocenění:
Art Ross Trophy: John Tavares
Hart Ross Trophy: John Tavares
James Norris Trophy: Niklas Kronwall
Lady Byng Memorial Trophy: Logan Couture
Calder Memorial Trophy: Robin Lehner
Conn Smythe Trophy: Jakub Voráček
Vezina Trophy: Mike Smith
William M. Jenning Trophy: Steve Mason - Ray Emery
Bill Masterton Trophy: Keith Aulie
Frank J. Selke Trophy: Pavel Datsyuk
Ted Lindsay Award: Jimmy Howard
Maurice Richard Trophy: Bobby Ryan
Draft:
Těsně před zahájením draftu 2015 jsem se rozhodl, že v příští sezóně dám příležitosti našim mladíkům, tudíž jsem na tzv. "trade block" umístil Nicklase Grossmanna. A myslím, že se to vyplatilo. Přišli za něj opravdu vynikající nabídky. A nejlepší byla ta od Montrealu - výběry v prvních kolech draftu. Jeden v tomto a jeden v příštím draftu. Nebylo nad čím váhat.

Nakonec jsme logicky teda brali v prvním kole hned dvakrát, ale až ze 26. a 30. pozice. A po poradě se skauty jsem vybral Travise Dermotta a Mattea Gennara. V dalším kole, kdy jsme tahali z 60. místa, jsem vybral zadáka jménem Alexandreho Carriera. Nakonec se však ukázalo, že ani jeden z nich ani z těch pozdějších výběrů nemá před sebou zrovna kariéru na úrovni NHL. Ale uvidíme...
Smlouvy:
Před 1. červencem, kdy se otevírá trh s volnými hráči, bylo ještě třeba prodloužit smlouvu s několika hráči. A to se také povedlo na výbornou. Nové smlouvy za, myslím si, parádní ceny s námi podepsali Jaden Schwartz, Erik Gustafsson i Zac Rinaldo Naopak jsem se rozhodl, že Masemu záda již nebude krýt Ray Emery, jenž si tak mohl hledat nové angažmá.

Jaden Schwartz :arrow: 2 roky - 7,2 mil.
Erik Gustafsson :arrow: 3 roky - 5,4 mil.
Zac Rinaldo :arrow: 2 roky - 1,8 mil.

Z farmářů jsme obnovili kontrakt s Oliverem Lauridsenem, Kerbym Rychelem, Calem Heeterem, Mattem Konanem i Robertem Häggem. Naopak jsem se rozhodl, že už dále nebudu spolupracovat s Tylerem Goulbournem.
• Kdo je vítězem léta? Philadelphia! •

Obrázek
Fanoušci i média zřejmě opravdu nečekali, že budu na letním trhu nějak aktivní, vždyť tento kádr byl po celou sezónu suverénni, takže snad ani nepotřeboval žádnou změnu. Jenže když zjistíte, že máte pod stropem dostatek místo na hráče, jako je Patrick Kane, tak prostě nemůže nad tím jen tak mávnout rukou.

Tudíž jsem hned po otevření trhu nabídl jednomu z nejlepších hokejistů NHL čtyřletou smlouvu s ročním příjmem 7,350 milionů dolarů. Jak to sám žádal. No a po pár dnech přemýšlení nám také kývl! Nelze tudíž pochybovat o tom, že Flyers se stali vítězi letošního trhu s volnými hráči.

A aby toho ještě nebylo málo, tak jsme na roční dvou-cestnou smlouvu získali i relativně mladého brankáře Darcyho Kuempera, jenž bude v nové sezóně plnit roli druhého brankáře v prvním týmu. Na farmě brankářský post pak posílil nikdy nedraftovaný Brandon Hope, který by měl krýt záda Calu Heeterovi.
Legendy:
A to nejhorší nakonec. Po sezóně 2014/15 totiž skutečně až mnoho skvělých hráčů oznámilo ukončení kariéry, což mi dalo důvod se o to podělit i s vámi. Kariéru z těch lepších hráčů ukončili:
• Chris Pronger
• Jarome Iginla
• Teemu Selänne
• Kimmo Timonen
• Pavel Datsyuk
• Mark Streit
Pomozte mi!
Opravdu zatím nevím, jak složit útočné řady. Jistý jsem si zatím pouze čtvrtou formací (Raffl-Laughton-Downie). Dále také tím, že ve třetí lajně bude působit duo Read-Couturier. Šéfovat první bude Giroux a té druhé Brayden Schenn. Pake tu jsou ale neobsazené křídla, na které mám dosadit tyto hráče: Voráček, Hartnell, Kane, Simmonds a Schwartz.

Proto vyzývám vás čtenáře a hokejové fanoušky, abyste mi poradili a podali své návrhy!

Obrana bude hrát ve složení: Yandle-Coburn; Gustafsson-L. Schenn; Morin-McKeown. V bráně pak samozřejmě Steve Mason a Darcy Kuemper.
No tak, hoši... HELP ME.. :please:
Easy, Simmera ke Cootsovi, první lajnu tak jak byla a Kanera k Schennerovi :klobuk:
:hmm: Taky možnost. Akorát jsem Kanera chtěl zkusit s G. :giggle: Ok, díky za návrh. Snad přibudou i další. :)
Rono píše::hmm: Taky možnost. Akorát jsem Kanera chtěl zkusit s G. :giggle: Ok, díky za návrh. Snad přibudou i další. :)
tak není nic snadnějšího než je prohodit, oba jsou podobné typy hráčů ... každopádně proč bourat něco co funguje ... a trojka Read-Coots-Simmer už spolu taky hrála a celkem dobře :-P
Taky si privedl Yandlea a Kanea? :lol2:

Moje COL ve druhe sezone:

O'Reilly (84) - Duchene (88) - P.Kane (88)
Landeskog (85) - Stastny (85) - MacKinnon (82)
Whitney (83) - Sobotka (80) - McGinn (84)
McLeod (75) - Sgarbossa (74) - Mitchell (79)

Yandle (85) - E.Johnson (86)
Hjalmarsson (84) - Barrie (83)
Hejda (82) - Elliott (77)

Varlamov (83)
Lehner (83)

Po 30 zapasech druhe sezony mam bilanci 17-10-3. Tym zatim tahne MacKinnon (18+16), Stastny (12+17) a Duchene (19+9). Lehner se zlepsil behem leta z 77 na 83 a pravidelne se strida s Varlamovem.
Pánové má tu někdo odehráté 2. úplné sezóny? Potřeboval bych zjistil overally těchto hráčů:
Sven Baertschi, Brayden Schenn, Luke Schenn, Mikkel Boedker a Gabriel Landeskog. Díky! :) V TDL chci posílit mužstvo a tito hráči jsou moji adepti.
Luke 85.
Brayden 83.

Ostatní ti zjistím až zapnu NHLko. :giggle:
Brayden 83? Ták to nic.. Takže Schennovce neberu. :giggle:
Vkládám velké šance do Bartšihó, tak doufám, že narostl o dost..
U nás v gmc má B. Shenn 85 a Luke 87 a je neskutečný zabiják :-)
Ti brankáři :slap: Je tu někdo kdo má Xbox a hraje to online?
Sedlo40 píše:Ti brankáři :slap: Je tu někdo kdo má Xbox a hraje to online?
Ja posledni dobou hraju hlavne HUT, uz se mi podarilo poskladat slusnej tym:

ROR-Duchene-Carter
Landeskog-Stastny-Voracek
Tanguay-Plekanec-PAP
McGinn-Helm-Downie

Hedman-E.Johnson
Carlson-Shattenkirk
Vlasic-Niskanen

Lehtonen (Varlamov)


Hodne mi pomohlo, ze jsem hned v prvnim gold balicku narazil na Raska a prodal ho za 80 000 pucks :)
Redy píše:
Sedlo40 píše:Ti brankáři :slap: Je tu někdo kdo má Xbox a hraje to online?
Ja posledni dobou hraju hlavne HUT, uz se mi podarilo poskladat slusnej tym:

ROR-Duchene-Carter
Landeskog-Stastny-Voracek
Tanguay-Plekanec-PAP
McGinn-Helm-Downie

Hedman-E.Johnson
Carlson-Shattenkirk
Vlasic-Niskanen

Lehtonen (Varlamov)


Hodne mi pomohlo, ze jsem hned v prvnim gold balicku narazil na Raska a prodal ho za 80 000 pucks :)
Tak dal bys kdyžtak? Napiš PM,prosimtě..Dáme klidně HUT :)

NHL 15 has Doc Emrick and Eddie Olczyk in the broadcast booth with Ray Ferraro between the benches. And without PIERRE McGUIRRE! :wave:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES