Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

nhl 14

Diskuze o všem možném i nemožném.

no neviem, kolkokrat ma aj prejde chut hrat zapas, kym ho konecne spustim :-D
tvoje prispevky nemaju logiku :D co ma spolocne nemoznost updatovat na najnovsie supisky s tym, ci sa ti chce konzola zapnut alebo nie :matika: :-D
Tak NHLko přišlo v úterý a už teď konstatuju zklamání. Schválně jsem pro první zápas nastavil superstar a dále nepřenastavoval - vyhrál jsem 13:1. :dudo: Poupravoval jsem to, přesnost střel jsem např. dal na NULU, a ejhle, Vyhrávám další zápas s předělaným nastavením (v dost atributech jsem CPU zvýhodnil) 9:1...

To mě pak má bavit? :thumbsdown:

Začal jsem teda i to HUT, a to už je lepší. :yes: S úvodním balíčkem (nějvětší hvězdy C. Kelly, E. Gustafsson, B. Gervais, jinak samí Evropani okolo overralu cca 48) jsem porazil jednoho borce, co tam měl samí hvězdy z NHL (Getzlaf, Krejčí, Doughty, Green...), 3:2. :cool:
Já to hraji už cca od vydání a mám to podobně. PC je mimoň. Hraje pořád zbrkle a moc nešikově. (vjede do útočného pásma a buď to šmudlá v rozích nebo střílí na bránu. Žádná akce, klička..). Hraji pouze a jenom HUT.. :)

Co mi přijde už dlouhou dobu divné jsou brankáři. Já už to onehdá řešil s Finchem ale.. i ve 13ce mi pouští laciné góly a sezónu končí s úspěšností 86%. Zkoušel jsem i upravení v nastavení a nic. Nwm jestli neumím bránit ale když PC pustím k cca 10 střelám za zápas a on dá 3 branky.. Nemá někdo podobnou zkušenost? :|
Chcem sa spytat, myslite ze ked bude NHL15 nextgen vide aj na PS3 a Xbox360??

A ci sa oplati kupit nejaky lacny xbox koli NHL14, bol som celkom rozhodnuty ale ked som cital tento hate na NHL13 musim sa uistit :-D ?

Díky za odpovede :)
tym ze vyjde next gen tak to neznamena ze old gen prestane byt automaticky podporovany. Posledna hra na ps2 vysla dva a pol roka dozadu napriklad. Ak si hral doteraz nhl iba na pc tak urcite si kup lacnu konzolu. Ja som velmi kriticky clovek takze si najdem vela vyhrad k tomu nhl, ale ta hra je dobra a ten skok oproti tomu co bolo na pc je obrovsky a hlavne na zaciatku budes velmi uneseny nez si zacnes vsimat drobnosti. A skorej ta to bude stvat az vyjde dalsi rocnik, u ktoreho mas velke ocakavania a zistis ze predavaju za 50€ hru, do ktorej takmer nic nepridali.

Xbox kup ked nechces hrat online lebo ten je tam plateny. Ma to trocha rychlejsie loadingy ked si hru nainstalujes na konzolu.
Ps3 je v tomto pomalsia a na hranie potrebujes full hd tv inak to bude sekat, ale konzola ma daleko mensiu poruchovost a online zdarma a tie ligy su tam o dost plnsie, xbox ma v nasich koncinach malo ludi a este o dost menej si ten online plati
J diky za nazor :) , ale bojim sa velmi tej AI. Proste ked budem vyhravat 7:0 (postupom casu) je to naprd :neviem: a vyhodim za to slusne prachy.

Nevedel som ale ze sa za X box ucet plati, teda ak si kupim neflashnutu tak to budu dalsie peniaze, a multiplayer je aky? Cital som nieco o Ultimate teamy ze manazujes svoj team v online svete, ake to je?
Ja tolko napr nevyhravam, to zalezi od toho jak to mas nastavene. To nastavenie je tam velmi citlive a kazdy si to musi urobit podla seba a bude ti to ladenie trvat dlho. Mne prvy krat okolo dvoch mesiacov. Navyse vtedy som zacinal ako lama a postupne sa ucil tak som si to musel postupne rychlejsie stazovat ale teraz uz mam tu uroven lepsiu a zlepsujem sa pomalsie takze iba malokedy robim upravy. Ja som mal napr v sezone nejak 50-25-7 a stale som si este hru mohol o dost stazit.

Multiplayer je fajn ale ja som strasne sutazivy a neviem prehravat. Aj ked som vyhraval zc s nejakyi 8 prehrami tak som vecne pri zapasoch nadaval na kazdy spatny pohyb a nepodarenu prihravku a dvihalo mi to tlak a v play off sa to vystupnovalo tak, ze po konci som uz radsej hral offline. Ked ma nabije pc tak ma to nesere
ako ale myslis ze si si mohol hru este stazit? teda tam to nie je podla urovni easy medium profesional atď ? a ako je to s brankarmi daju sa vylepsit ked pustaju blbe goly?

a ten multiplayer si hraval ten ultimate team alebo len klasicky za svoj team?
be a gm. ultimate som nikdy nehral.

to easy, all star superstar...ja tam ani nejak necitim rozdiel. Rozdielove to potom je v samotnych detailnych nastaveniach. Stazit si to mozem este dost. Brankarov treba vyladit, ich dat na plno a strely niekde pod stredom tusim a mas take primerane skore zapasov.

Hru si este stale mozem stazit pomerne dost. Momentalne mam s pc celkom vyrovnane zapasy
Ja uz hraju na konzoli od NHL10 a vyhral jsem zatim jedinej Stanley Cup a i jsem parkrat nepostoupil do PO, takze kdyz si to dobre nastavis, tak urcite vyhravat 7:0 nebudes. :)

Zrovna ted mam 10 zapasu pred koncem sezony ztratu 4 body na PO, tak me ceka pekne drama! :petrik:
No dúfam že budem dosť lama a PC bude zábava ale i tak sa stale zamyslam ci kupit x box s flashom alebo bez koli tej hre online. Strasne ma laka ten ultimate team online
BE a GM
1. SEZÓNA
___________________________________________________________

• CHRIS PRONGER se stěhuje do San Jose! •

Obrázek
Před začátkem sezóny bylo mým cílem dát dohromady tým, který by měl patřit k těm nejlepším v lize, ale zároveň abych v platovém stropu měl rezervu několik miliónů na případné posílení před Trade Deadline. Proto jsem se rozhodl vytrejdovat zadáka Chrise Prongera, o kterého se však zajímaly pouze dva týmy, tudíž to nebylo vůbec lehké vyjednávání. Nakonec jsme si ale plácli se Žraloky ze San Jose, kteří za hrající kanadskou legendu byli ochotni obětovat svůj výběr v prvním kole draftu 2014. Spolu s ním do Pensylvánie putoval také Taylor Doherty, který posílil obranné řady Adirondacku Phantoms.

Obrázek Chris Pronger + 3rd round pick '14 :arrow2: :arrow: Taylor Doherty + 1st round pick '14 Obrázek


Kufry si o pár týdnů později balil také další obránce, když jsem se rozhodl vyměnit slovenského beka Andreje Meszároše, neboť jsem do základní sestavy počítal s Erikem Gustafssonem, tudíž nebyl důvod držet Mesze dále v týmu. O bývalého hokejistu Ottawy či Tampy byl vcelku slušný zájem, tudíž bylo z čeho vybírat. Nakonec jsem kývnul na dohodu s Columbusem Blue Jackets, jenž za 27letého hráče nabídli nadějného 19letého mladíka Kerbyho Rychela.

Obrázek Andrej Meszároš :arrow2: :arrow: Kerby Rychel Obrázek
• Prezidentova trofej je naše!•

Obrázek
Válec! Fantazie! Základní část se Letcům povedla opravdu na výbornou. Dokázali něco, co už dlouho nikdo jiný nedokázal - nasbírat během 82 zápasů neskutečných 139 bodů za sedmašedesát výher, (pouze) deset proher v základní hrací době a pět proher po prodloužení či nájezdech!

A to jsme navíc až tři měsíce se nemohli spoléhat na služby kapitána Clauda Girouxa, který léčil zlomeninu pravé holenní kosti. A právě v této době ukázal Vincent Lecavalier to nejlepší ze svého umění. Po přesunu do první lajny začal sbírat opravdu nemálo bodů až se postupně dostal na samotné čelo bodování celé ligy! A na něm dokázal vydžet i po návratu našeho kapitána, když ve dvaaosmdesáti utkáních nasbíral úctihodných 83 bodů (40+43). Bylo to ovšem do konce velké drama, neboť druhý Crosby nasbíral pouze o bod méně. Leci navíc před posledním zápasem základní části okupoval druhé místo právě za kapitánem Penguins, ale dva body proti Hurricanes mu zaručili zisk trofeje Art Ross Trophy.

Skvělé výkony po celou sezónu předváděl také brankář Steve Mason, jenž odchytal 56 utkání a zaznamenal hned 47 vítězství, což bylo samozřejmě nejvíce v celé NHL! K tomu měl 93,03%-ní úspěšnost zákroků, čímž si vysloužil ocenění Vezina Trophy!

Poté bych dodal, že před TDL jsme do týmu přivedli hráče s bohatýmu zkušenostmi, když jsme za výběr ve druhém kole draftu v roce 2015 získali z Anaheimu finského útočníka Teemua Selänneho.

Základní složení formací:
Hartnell-Giroux-Voráček
B. Schenn-Lecavalier-Simmonds
Read-Couturier-Selänne
Raffl-Hall-Downie

Coburn-Timonen
Streit-L. Schenn
Grossmann-Gustafsson

Mason
Emery
• Válec Flyers pokračoval i v play-off! •

Obrázek
V prvním kole se tým z Pensylvánie střetl s Rudými křídly z Detroitu. Tým okolo Henrika Zetterberga neměl na dominující tým ze základní části nejmenší nárok a odnesl si ostudné vyřazení v poměru 0:4 na zápasy. Dalším katem Letců se stali rivalové z Pittsburghu, kteří byli ovšem silnějším protivníkem než Detroit. Série nakonec skončila 4:2 ve prospěch Philadelphie.

Ve finále konference jsme se střetli s Ottawou Senators, která nám cestu do finále Stanley Cupu celkem usnadnila, když se na výhru zmohla v pouze v jednom jediném utkání. V samotném finále, kam se Letci dostali po čtyřech letech, nás čeka souboj s outsiderem - Edmonton Oilers sice tak, tak postoupil do vyřazovacích bojů, ale v něm chytli Taylor Hall, Jordan Eberle a hlavně Ilya Bryzgalov famózní formu, díky které Olejáři překvapili opravdu celý svět, když se probojovali až do finále SC.

Osobně jsem nechtěl nic podcenit, ale prostě i tak mi hlavou pobíhaly myšlenky, že tým, který nemá zrovna nejlepší obranu a v bráně nastupuje Bryzgalov, nemůže dělat velké problémy. No, nakonec se mi to vymstilo. Bryz opravdu chytal jak "nacheatovanej", ve dvou zápasech ho totiž Philla nedokázala dokonce ani jednou prostřelit! Série nakonec měla trvání sedmi zápasů! V něm jsme nakonec byli úspěšnější Letci a fanoušci Philadelphie tak mohli započít velké oslavy!!!

Nejproduktivnějším hokejistou play-off 2014 se stal Taylor Hall s 25 body (14+11). Cenu pro nejužitečnějšího hráče vyřazovacích bojů však obdržel brankář Steve Mason, který zaznemanl 92,48%-ní úspěšnost a stal se základem tohoto úspěchu týmu z města Bratrské lásky.
• Mimosezónní období •
Ocenění:
Art Ross Trophy: Vincent Lecavalier
Hart Ross Trophy: Vincent Lecavalier
James Norris Trophy: Drew Doughty
Lady Byng Memorial Trophy: Frans Nielsen
Calder Memorial Trophy: Kevin Poulin
Conn Smythe Trophy: Steve Mason
Vezina Trophy: Steve Mason
William M. Jenning Trophy: Steve Mason - Ray Emery
Bill Masterton Trophy: Stephane Robidas
Frank J. Selke Trophy: Pavel Datsyuk
Ted Lindsay Award: Vincent Lecavalier
Maurice Richard Trophy: Michael Grabner
Draft:
Před samotným zahájením draftu jsem chtěl získat tolik potřebného TOP beka, což se také podařilo, jsme dokázali do svých řad zlákat amerického zadáka Keitha Yandla a spolu s ním také Mathieua Brodeura, jenž doplní zadní řady na naší farmě. Opačným směrem pak jako hlavní protihodnota putoval Vincent Lecavalier, nejlepší hráč uplynulé sezóny. Ano, možná se vám to bude zdát divné, ale bylo opravdu těžké se rozhodnout mezi Vinnym a B. Schennem. Nakonec jsem ale dal přednost budoucnosti. Kromě Lecavaliera do Arizony zamířil také Jay Rosehill a výběr ve druhém kole draftu 2018.

Obrázek Vinny Lecavalier + Jay Rosehill + 2nd round pick '18 :arrow2: :arrow: Keith Yandle + Mathieu Brodeur Obrázek

Osobně si myslím, že tento trejd se nám opravdu povedl, neboť jsme dokázali udržet své oba výběry v prvním kole. A vzhledem k tomu, že San Jose zažilo mizerný ročník, tak jsme poprvé vybírali už z celkově sedmého místa. A ukázali jsme na talentovaného zadáka Rolanda McKeowna! Ze třicáté pozice byl draftován útočník Jared McCann. Dalším dřívějším výběrem byl ještě výběr ve druhém kole, odkud jsme si vytáhli Aarona Haydona.
Smlouvy:
Před otevřením volného trhu nás čekalo ohledně kontraktů opravdu dost práce, neboť smlouva měla vypršet až 23 hráčům! A hned pěti z nich jsme oznámili, že nemáme zájem o další spolupráci. Po několika letech se s naší organizací musel rozloučit například Kimmo Timonen, jenž se rozhodl pokračovat ve své kariéře a upsal se Senátorům z Ottawy. Dále si nové angažmá hledali také Teemu Selänne, Adam Hall, Kris Newbury a Bruno Gervais. Ze smlouvy pak byl vykoupen farmář Derek Mathers.

Nové smlouvy se naopak dočkalo více jak 15 hokejistů. Steve Downie prodloužil na další dva roky za pět miliónů dolarů. Nový kontrakt z hráčů prvního týmu také podepsali Steve Mason, Brayden Schenn, Erik Gustafsson a Ray Emery.

Steve Mason :arrow: 3 roky - 15,8 mil.
Steve Downie :arrow: 2 roky - 5 mil.
Brayden Schenn :arrow: 4 roky - 9,6 mil.
Ray Emery :arrow: 1 rok - 1,3 mil.
Erik Gustafsson :arrow: 1 rok - 1,1 mil.

Nováčkovský kontrakt jsme podepsali se všemi třemi prvními volbami z letošního draftu a také s Kerbym Rychelem, jehož jsme získali před sezónou z Columbusu. Dále v naší organizaci pokračují Cal Heeter, Robert Hägg, Taylor Doherty, Brandon Manning, Jason Akeson, Ben Holmstrom, Mathieu Brodeur, Chris VandeVelde, Marc-Andre Bourdon, Tye McGinn a Eric Wellwood.

Z volného trhu hráčů jsme pak museli zacelit díru po Halu Gillovi, který ukončil kariéru. Mj. plnil u nás roli sedmého beka. Tuto pozici v dalším ročníku nakonec bude zastávat Yannick Weber, který přijal nabídku na jeden rok ve výši osmi set pěti tisíc dolarů.

A pokud jste dobře pozorní, pak jste si jistě uvědomili, že po odchodu Vinnyho Lecavaliera, Teemua Selänneho a Adama Halla nám v základní sestavě vznikly určité mezery. Konkrétně na levém křídle ve druhé formace, na pravém křídle ve třetí lajně a na centru v posledním útoku.

Roli čtvrtého centra pro příští sezónu bude plnit Scott Laughton, který oproti loňské sezóně už disponuje kvalitami, které na čtvrtou formaci bohatě stačí. Do třetí lajny se pak vrátí Steve Downie a do základní sestavě se tak posune Zac Rinaldo.

No a pak zbývalo zacelit díru po Lecavalierovi, což se nám podařilo nakonec pomocí trejdu se St. Louis. Po dlouhém zvažování několika jmen jsem se rozhodl získat nadějného mladíka Jadena Schwartze, který by měl typově vhodně doplňovat duo B. Schenn - Simmonds. Blues nakonec souhlasili s následující protihodnotou:


Obrázek Jared McCann + 1st round pick '16 :arrow2: :arrow: Jaden Schwartz Obrázek

Základní složení formací pro sezónu 2014/15:
Hartnell-Giroux-Voráček
Schwart-B. Schenn-Simmonds
Read-Couturier-Downie
Raffl-Laughton-Rinaldo

Yandle-Coburn
Streit-L. Schenn
Grossmann-Gustafsson

Mason
Emery
Grabner maurice? U mě měl v sezóně 10 branek :sok: .. Jinak docela dobré, jen by mě to nebavilo. Asi hraješ nějaké default nastavení protože tolik vítězství.. Mě osobně by bavilo si to upravit tak, aby to vypadalo jednak jako hokej a jednak abych neměl po 30 zápasech postup do PO jistý. Nicméně, i moje první sezóna s Floridou vypadala podobně (tolik výher zrovna ne). S Huberdeauem jsem měl 60 branek a 106 bodů. Kulikov měl 80 bodů atp. Samozřejmě zisk SC. Hrál jsem na default All-Star. No upravil jsem si to a je to o poznání jiná hra. V půlce sezóny mám 20 vítězství ku 18 prohrám a baví mě to mnohem víc, protože každý zápas musím hrát naplno. Jinak mám dotaz, kolik Overall má v tvé druhé sezóně Barkov? Já to hrál tehdy s default rosters a Barkov tam měl tehdy 55 hodnocení. Teď jej zvedli na 77 tudíž po jeho první sezóně má? Díky.
Default nastavení nemám... Mám:

All-Star
Obecné:
Rychlost hry: 2
Efekty vlastnotí: 3
Vliv únavy:
Člověk: 4
PC: 3
Zotavení z únavy:
1
2
Četnost zranění:
2
2
Ovládání puku:
1
1
Zrychlení hráče:
2
3

Počítač:
Učení PC: max
obtížnost PC: max
úprava strategie PC: max
úprava strat. lidské: 0
obtížnost vhazování: 3
obtížnost bitky: 2
vyloučení PC i člověka: 3

Přihrávky:
pomoc with passes: 1
přihrávky ručně: zapnuto
rychlost přihr.: 2
rychlost přihr. vzduchem: 3
Přesnost:
1
1
Snadnost zpracování:
1
2
Zachycené přihrávky:
1
2

Střelba:
přenost střely:
1
2
síla střely:
2
3
přes. střel z nápřahu:
0
1
síla střely z nápřahu:
3
3
one-timer:
1
1

napadání:
asistence v os. soubojích: 2
agresivita:
3
4
síla v os. soub.:
3
4
účinnost přizdviž. hole:
2
3
vypichování puku:
2
3

brankáři:
rozehrávka: 3
četnost krytí: 3
efekt clonění:
4
5
rychlost reakcí:
2
3
__________________________________________
takto jsem to měl tu 1. sezonu, ted přidám něco PC v napadání, snad to bude vyrovnajější.

Barkov po první sezóně má 78ovr
Ty upgrady jsou nějaký slabý, Couts u mě udělal 60bodů, životní sezóna a furt má 82, žádnej upgrade. Vlastně se mi upgradl jen Raffl ze 77 na 81, jinak nikdo nic žádná změna. :ee:
Grabner jinak dal 45 gólů, Tavares byl třetí bodování s 81 body...
Barkov 78? No ono to je hodně o bodech. Jinak k tomu upgradu. Pokud máš v sezóně hráče ve 3. - 4. lajně, prakticky nerostou. :) A taky jsem si všiml, že zelení hráči nerostou takřka vůbec. Kulikov měl zelený potenciál a s 80 body nevyrostl ani o píď. Naopak Matthias s červeným mi narostl o 5!! a to měl jen 30 bodů (+24 v tabulce pravdy a nejvíc gólů v oslabení v lize). Celkově jsem ten růst hráčů letos vůbec nepochopil. Na druhou stranu.. Huberdeau mi vyrostl o 6 .. Ti úplní mladíci rostou vážně o dost, když se jim sezóna hodně povede. :neviem:

Na druhou stranu mi přijde, že lepší jak zelený potenciál je ten zlatý. Zelený má být nejlepší (velkej progres), zlatý ujde (mírnější progres), stříbrný že praktický neroste (overall zůstává) a červený že už půjde jen dolů.. Nicméně, pak tedy nechápu, jak mi Matthias mohl stoupnout ve třetí lajně o 5 (červený potenciál a 3 hvezdy).. Tudíž první část mého příspěvku vyzní jako lež. Z pohledu EA by to ale lež být neměla, protože to na takové bázi fungovat mělo. Netuším, kde je chyba.

Co se ovládání týče, tak se mi nezdá, že by jsi to měl nastavené nějak špatně, asi jsi prostě dobrý. :thumbsup: Ono to NHL je každý rok takřka stejné. Já offline vůbec nehraji a hraji pouze to HUT. Tam je opravdu práce si vydělat na ty hráče, co člověk chce. Nicméně chápu, že pro někoho, kdo má rád Girouxe není v mezích odehrát 500 zápasů, než si na něj vyděláš. :lol2:
ten červenej a stříbrnej si pochopil špatně...

střibrnej mají všichni hráči, což už jaksi naplnili všechen potenciál, což jsou hráči od cca 27 let a už se jim ovr nemění, jenom v pozdějších letech klesá...

zatímco červený potenciál neznamená, že hráč bude klesat, ale že na zvýšení overralu je menší šance, neboť v mládí nebyl nikdy považován za budoucí hvězdu nebo tak, prostě nedávalo se mu moc šancí a neměl tak velkej potenciál...

jednoduše řečeno je to asi nějak takto:

od juniorů do cca 27 let mají hvězdičky určitej potenciál
zelená (největší)
žlutá (průměrný)
červená (slabý)

od cca 27 let vejš
všichni stříbrný
Ahá. Tak takhle. Díky. :klobuk:

+ bych řekl, že je tam určitě i nějaký rozdíl v hráčích a jejich schopnostech. Například bránící útočník určitě neporoste tak, jako třeba sniper. Tudíž možná v tom je krpa, proč Couts neroste. :neviem: Ale ten Kulikov teda vyrůst měl. 80 bodů v 80 zápasech co u mě mě.. Nevadí, momentálně jsem v sezóně vsadil na Gudbransona a už po 20 zápasech mi stoupl o jeden. Takže ten asi poroste o dost. Jinak je dobré házet své prospekty na farmu a dát k nim volné hráče, s vysokou úspěšností střelby, aby ti ten prospekt dělal hodně bodů (v asistencích) a rostl. Sem měl takhle Trochecka na farmě a vedle Boyese a Gagneho my narostl za sezónu o 7. :frajer2: Navíc, veteráni na jeden rok moc nezaberou.
Florida Panthers Be a GM

Tak jelikož mám momentálně od školy pokoj, tak jsem si zvolil jako jeden z relaxů právě Be a GM mod. Nikoho asi nepřekvapí, že jsem si vybral tým Floridy. Nastavení mám samozřejmě na All Star a Hardcore mod + drobná upravení v nastavení, aby byl pc konkurence schopnější. Vypnul jsem si i zranění protože i když jsou vždy dána na minimum, zraněních je kupa a mým cílem hry je zjistit, kam až šahá potenciál mladých hráčů a navíc už tak mám kádr slabý. A ještě jedna věc před začátkem, Upravil jsem si v editoru hráčů Petera Muellera hrajícího v klotenu na původní (82) overall se stejnými parametry jako v defaultu. Důvod je jasný, tohoto hráče jsem si během působení u Panthers značně oblíbil. No takže na začátek..

Snažil jsem se si vybudovat dobré renomé u týmu Oilers. Takže jsem jako první výměnu s výhledem do budoucna měnil právě s nimi. Oscar Klefbom je má nová akvizace se kterou v budoucnu počítám vedle Erika Gudbransona na místo již brzy kariéru končícího kapitána Eda Jovanovského. :klobuk:

1. pick (2016) + Ryan Whitney -> Oscar Klefbom

Další posilou pak byl z volných hráčů podepsaný Peter Mueller (1 rok - 3 Mil.) + Jared Smitson (4 roky - 1 Mil.). Muellera hodlám postavit do první lajny, jelikož je to střelec a Smitsona jsem podepsal kvůli výtečnmu vhazování. Do 4. lajny ideálka. :klobuk:

Peter Mueller -> waiver list
Jared Smithson -> waiver list

Další výměna pak byla Scott Gomez, jenž mi byl na centru příliš přebytečný za Jacka Skilleho, kterého jsem si u nás také oblíbil kvůli jeho bojovnosti. V ten samý den jsem ještě z waiveru stáhnul George Parrose, abych měl nějakého "zlého muže". :klobuk:

Scott Gomez -> Jack Skille

George Parros -> waiver list

A to bylo vše.. Vše alespoň do konce přípravných zápasů. V bloku přestupů jsem si navolil, že mám zájem o první kola a druhá kola draftu a nabídky se docela hrnuly. Využil jsem pak dvou pro mě výhodných nabítek. Do Minnesoty sem poslal Gilbertou a na oplátku získal jejich 1. pick (2014). Podobně pak smýšlel Washington, Dylan Olsen za jejich 1. pick (2014). Jelikož myslím na budoucnost, tak jsem s těmito trejdy značně spokojen. Jediné, co mě mrzelo je problém 2. RW.. Nepodařilo se mi sehnat nikoho a jelikož sem poslal Boyese na farmu, aby mi "naskilloval" mladíky, měl jsem tu velkou mezeru v Kopeckém.

Do sezóny tak vstupuji se sestavou:

Útok:
Huberdeau - Barkov - Mueller

Fleischmann - Shore - Kopecký

Bergenheim - Matthias - Upshall

Winchester - Smithson - Skille/Parros

Obrana:
Campbell - Robak ( :D )

Kulikov - Weaver

Jovanovsky - Gudbranson

Brankáři:
Markstrom
Thomas

Captain: ED Jovo!

:)
Ahoj, mám takový problémek, hraju na all star- hardcore a hraju za Tampu prvních 7 přípravn.zápasů jsem vyhrával o 3,4 goly, přišla sezona a nyní mám 14-0-0 zatím, sice pavda 2x jsem vyhrál o 1 gol ale i tak, poradíte mi? Mám to hodit na superstar-hardcor.simulace? nebo pomuze i něco jiného?


JInak mé trejdy, chtěl jsem mladičky tým tka jsem provedl nasledujíci:

Stamkos,purcell,connolly,st.louis-> Hall,Paajarvi,eberle,hemsky
Salo->2.kolo (WINNIPEG)
T.pyatt->3.kolo (winnipeg)
zbyl mi tedy malone kterého jsem nemohl vymenit tak cekam nabidku od jinych tymu. tot vse, dik za rady.
nedavaj si prednastavene styly ale zvol si uroven sam
Hlavně si dej na co nejméně "kontrolu puku" a PC to dej na co nejvíce. tam poznáš nejvíce rozdíl. Samozřejmě, pak to ještě závisí na síle bodyčeků a vypichování. Ale ta kontrola puku je základ. Když jsem to měl vyrovnané s PC, tak sem měl skore jak ty, ale jakmile jsem jej zvyhodnil, tak to bylo víc jak OK.
Superstar je težší, ale jestli jsi pokročilý hráč, tak ti stejně nic nepomůže, protože komp je furt stejný, takže se to naučíš na jakékoliv nastavení. . Hardcore simulace mi přijde slušně nastavená a zvyšovat obtížnost tím, že si nastavím velký handicap mi příjde trošku mimo. U singlu to sice nevadí, ale to už bych raději změnil styl hry a více si užíval a nehrál na jistotu. Jinak vykašli se na offline a hrej online. GM connected v 30 aktivních lidech je naprostý luxus pro fans jako jsme my a nemusíš řešit, nějaké nastavení hry, aby to bylo obtížnější ;)

Jinak pánové mohli by jste mi napsat tipy na hráče s největším progressem ve 3 sezoně? On je ten progress sice šablona,takže je to tak na 90% jasné kdo se vylepší, což je hodně naprd, ale jen pro zajímavost...Tuhle hrubku snad ea smaže v 15tce a GMC bude fantazie :D
neis píše:Jinak pánové mohli by jste mi napsat tipy na hráče s největším progressem ve 3 sezoně? On je ten progress sice šablona,takže je to tak na 90% jasné kdo se vylepší, což je hodně naprd, ale jen pro zajímavost...Tuhle hrubku snad ea smaže v 15tce a GMC bude fantazie :D
Tak to se nedá napsat. Já hrál pouze za Floridu zatím a Huberdeau má asi největší potenciál z toho, co jsem viděl. Narostl mi za sezonu o 5. Hodně slušný by měl být Nugent Hopkins. U mě se zvedl po sezóně o 3, samozřejmě, hrát za Oilers, mohlo by to být víc. Nedá se to soudit, protože spousta talentů hraje kvůli PC na farmě nebo 4. lajny, kde prostě neporostou. Já si své talenty hážu do prvních dvou útoků + PP. takže ti rostou jak víno. :thumbsup:
only FOR FUN :giggle:

FLORIDA PANTHERS
Obrázek
Poté co vyšly v pátek aktualizované soupisky jsem si řekl, že proč si to nezkusit začít za jeden z momentálně nejslabších týmů v lize. Rozhodoval jsem se dlouho mezi NY Islanders a Floridou Panthers. Dále byli mezi možnostmi také Edmonton, Calgary a Buffalo. Ty jsem ale odmítl jako první.

Dodal bych, že po stažení aktualizovaných soupisek týmů a upravených overallů hráčů jsem i upravil několik hráčů (vylepšil/zhoršil) a to hlavně juniory, jenž letos mají být draftování v prvním kole (dle mynhldraft.com). A také se to určitě vyplatilo. Protože je určitě blbost, aby Conner Bleackley, jenž je umístěn na 23. příčce, měl potenciál pouhé 2,5 hvězdy a to ještě červeného (nebo-li nízkého) potenciálu.
Obrázek
Kapitán, jak jste mohli z obrázku poznat, byl vytrejdován do Chicaga, a jeho nástupce jsem zatím nevybral, tudíž do sezóny vstoupím se třema "Á"-čkama. Ty obdrželi Brian Campbell, Erik Gudbranson a Aleksander Barkov.

Vlastně jsem vyměnil skoro všechny starší hráče, kteří už svá nejlepší léta mají za sebou a získal plno draftových výběrů, které, doufám a věřím, dobře využiju. Pro zajímavost nyní vlastním až 4. výběry jen v prvním kole v draftu 2014 (vlastní + od LAK, PHI a BOS). Pokud nadraftuju dobře, určitě Floridu čeká slibná budoucnost.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG