Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Czechoslovakia-Československo-ČS(F)R

Diskuze o všem možném i nemožném.

Už minule som vytvoril podobnú tému, ale čisto len o športe tu som si všimol, že sa môžme baviť o všetkom možno aj nemožnom. Tak preto hneď na úvod sa vás pýtam boli by ste za opätovné spojenie Česka so Slovenskom? Ja bezpochyby ánoo :yahoo: Dôvody prečo áno/nie si rozpíšeme ďalej, ak sa táto diskusia rozvinie samozrejme na úrovni a bez urážok z jednej, či druhej strany! :wink: Made in Czechoslovakia, kur*a to bol pojem :cinka:

Milovanému Československu

Kdysi velká, mocná země
dnes rozdělena hranicí
to nebyli lidé
to politici velicí

Kdysi velká, hrdá země
rozetnuta vedví
však v našich srdcích žije
v našich myslích spí

Kdysi velká, krásná země
dnes jen vzpomínka zůstane
však z popela obou
nová, silnější povstane!!!
nie, aktualna situacia je daleko lepsia. Iba zbytocne medzi priatelskymi narodmi vznikal hnev. Takto si hraje kazdy na svojom piesocku a nikto nemoze nikoho obvinovat ze toho druheho okrada. Eliminovalo sa to zle a mozme sa sustredit iba na vzajomne priatelstvo. Jedine minus vidim iba v sporte
Finch182 píše:nie, aktualna situacia je daleko lepsia. Iba zbytocne medzi priatelskymi narodmi vznikal hnev. Takto si hraje kazdy na svojom piesocku a nikto nemoze nikoho obvinovat ze toho druheho okrada. Eliminovalo sa to zle a mozme sa sustredit iba na vzajomne priatelstvo. Jedine minus vidim iba v sporte
dik za názor, ale nemôžem súhlasiť, aktuálna situácia je ďaleko lepšia?? v čom ako? snáď sme neboli vo väčšej prdeli jak sme teraz, najvyššia nezamestnanosť, najnižšie platy atd atd, ďalej si sa trošku pomýlil si chcel napísať, že každý si kradne na svojom piesočku však (ale veď preto som sal do našej skratky do zátvorky aj F ako federácia aby sme stále boli každý na svojom, ale predsa za jedno)? a s tím mínusom máš pravdu to je úplny super mega najväčší mínus :cry: jak sme na tom teraz ekonomicky? jeden horšie ako druhý, keď ti poviem, že za čias ČSR sme boli na 95% sebestačnou krajinou a teraz sme len na 40 tak čo ty nato? furt je lepšie, že sme maly ako ho*no a aj tak nemame žiaden rešpekt?
neplet si rezimy a statne zriadenia. Ano prave to ze oni si kradnu na svojom a my na svojom a nemoze sa navzajom obvinovat ze to ten druhy. Cesi nas nemozu obvinovat ze nas tahali zo sraciek a my ich nemozme obvinovat z vykorastovania kvoli pragocentrizmu. Rozpadli sme sa preto, lebo ta situacia vtedy bola uz fakt dost vyhrotena a slovaci hromadne protestovali v uliciach...... urcite by sa to stalo znova....nie takto je to lepsie, sme takí kamarati, nemame sa jak navzajom s*at a hotovo
nie ja si to nepletiem, no tak sa rozkradneme úplne a budeme mať pokoj a budeme sa pozerať ako je na tom každý lepšie jak my, ano nepochybujem, že pár ľudí protestovalo v uliciach, ale drvivá väčšina jak v CZ tak na SK boli proti rozdeleniu federácie, neviem prečo sa ľudia nechcú mať lepšie a vždy sa uspokojujú s tým čo (ne)majú............keby vyvoleny chceli tak sme sa nikdy nemuseli rozpadnúť...
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS