Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FHM 2014

Diskuze o všem možném i nemožném.

Po dlouhých SEDMI letech máme na světě nový HOKEJOVÝ MANAŽER! Odehrál jsem zatím pouze pár hodin, ale už i tak můžu tuto hru doporučit, navíc je i zadarmo. :jupi:
Zadarmo nie je, ale warez je warez :giggle:
warez = jako zadarmo. :D :sarcasm:
tak stiahol som to a vyzera to paradne :good:
Tak hru som poriadne začal hrať za Edmonton, momentálne mám odohranú prvú sezonu v ktorej sa mi darilo nečakane dobre :D . Obrázek Zaujímavé je že Buffalo, ako suverénny líder ligy vypadol hneď v prvom kole play-off 0:4 proti víťazovi SC Caroline. Ja som sa nakoniec tiež porúčal v prvom kole s LA Kings, keď som doplatil na marodku hráčov (Šmíd - 10 mesiacov, Hall - 9 mesiacov pár dní pred po sa zranil, Nugent Hopkins DtD, Belov 3 týždne a pod..)
No nevim chlapi jak vy...ale mne sa viac páči EHM 2007 s tými všetkými updatmi :neviem:
Kdyby někdo chtěl, můžu darovat Steam Key k téhle hře. Zatím mám volné 4, takže stačí napsat :)
FHM15
Obrázek Obrázek
Ono to ještě pár měsíců potrvá, než vůbec bude demo 15ky :-D

EDIT: Poslední volný klíč, tentokrát už neplatí pravidlo kdo dřív přijde, ale pravidlo "TTho volba" :-D
Keby už nikto další z HF nemal záujem tak by som zobral aj pre kamoša ten jeden :jn: .

Inak začal som novu sezonu ked už to mám origoš :dudo: , skúsil som ísť cestou nových Canucks :arrow: Vrbata,Miller, Bonino, Sbisa.. a zatial docela des , každú chvílu ma vykopnú asi.. Potom asi radšej skúsim neakú juniorskú ligu a postupne sa prepracujem do NHL. Ale stále sa mi nepáči že tých taktických možností je tam málo, hráčom sa individuálne nedá nastaviť ako majú hrať, dá sa to len pre celú formáciu aj to len že ako majú hrať za určitého stavu a ono to je nastavené dobre už defeaultne, to je škoda no, v ehm sa s tým dalo pohrať viac a bavilo ma to.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS