Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Volby 2013

Diskuze o všem možném i nemožném.

Koho budete volit ?

ODS
Žádná hlasování
0
CSSD
Žádná hlasování
0
ANO
Žádná hlasování
0
TOP09
Žádná hlasování
0
USVIT
33%
1
PIRATI
Žádná hlasování
0
SPOZ
Žádná hlasování
0
KDU
Žádná hlasování
0
SVOBODNI
67%
2

Jelikoz jsem tak trosku politolog tak se vas ptam koho budete v CR volit v nasledujicich volbach do poslanecke snemovny 2013 ?

Dame si nakou malou anketku a nebudu tam vypisovat uplne vsechno.

Svuj nazor doplnil az se tu taky nekdo vyjadri.
Volim Svobodne
AndyF píše:Volim Svobodne
Sory dopsal jsem ti je tam.Ale dobra volba mam je ve svem top 3 vedle Usvitu a Piratu i kdyz jejich program mi prijde dost tezko prosaditelny.Jako napriklad zruseni dane z prijmu.To ted neni realne ale do budoucna uvidi se az lidi vyrostou z toho volit CSSD ODS nebo TOP09 kde jsou lidi co v ps sedeli 20 let a neudelali nic.
Já se ještě nerozhodl. Spíš to udělám vyřazovacím způsobem. Rozhodně nebudu volit současné parlamentní strany, ani žádné populisty (Okamura, Svobodní, Piráty) a ani komedianty (Zemanovci, Bobošíková, Vandas).
No moc mi toho nezbylo.
dejf píše:Já se ještě nerozhodl. Spíš to udělám vyřazovacím způsobem. Rozhodně nebudu volit současné parlamentní strany, ani žádné populisty (Okamura, Svobodní, Piráty) a ani komedianty (Zemanovci, Bobošíková, Vandas).
No moc mi toho nezbylo.
Po pravde to ti nezbylo skoro nic :) Chapu to ale zase za populistu se da oznacit kazdej kdo chce zmenu situace k lepsimu.Pro me nejvic populisticka krom tech malych je ODS A TOP09 ty by pro koryto udelali uplne vsechno.Pred volbami rikaji ze s danemi hybat nebudou a po volbach je meni nekolikrat.
Anger píše:
AndyF píše:Volim Svobodne
Sory dopsal jsem ti je tam.Ale dobra volba mam je ve svem top 3 vedle Usvitu a Piratu i kdyz jejich program mi prijde dost tezko prosaditelny.Jako napriklad zruseni dane z prijmu.To ted neni realne ale do budoucna uvidi se az lidi vyrostou z toho volit CSSD ODS nebo TOP09 kde jsou lidi co v ps sedeli 20 let a neudelali nic.
Politicke debaty jsou tady pokud vim (spravne) zakazane. Proto jsem k tomu vic nedodaval.. A ani nebudu.
Anger píše:Sory dopsal jsem ti je tam.
To jsi mi dal rovnou i hlas, nebo jsme tu fakt uz dva?
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS