Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Haxball HALLOWEEN CUP

Diskuze o všem možném i nemožném.

Chcete aby boli hraci Projectu HF spolu alebo nie?

Můžete vybrat 1 možnost


ahojte haxballisti a dalsi uzivatelia, ktori toto citate.

Kedze v lige mame off-season a zahajili sme pripravni kemp, rozhodli sme sa v ramci neho usporiadat 3v3 turnaj timov s nazvom Halloween Cup. Ide o turnaj v ramci HF. Od zrusenia chatu sa inHF zapasy uz takmer nehravaju, takze dufam, ze o tento turnaj bude zaujem a opat si raz dobre zahrame.

KEDY?
31.10. (stvrtok) - 3.11. (nedela)
zamerne som vybral cas sviatkov, kedy bude takmer kazdy doma.

AKO?
3v3, 2x7 min. (v PO sa pri remize hra na golden goal)
Presny system turnaja bude urceny, az ked bude znamy pocet timov.
Nebudu presne urcene casy zapasov, zalezi na dohode timov. ZC by sa ale mala odohrat do soboty a playoff v nedelu.

TIMY?
My z Projectu HF zostaneme pokope, pretoze by pre nas nemalo vyznam hrat oddelene. (zatial som sa o tom bavil len s kajom, ale dufam chalani ze sa vsetci zucastnite turnaja :-D )
Takze nase timy by boli:
Pupkaci - Redy, Kajo, Wanic
Analfabeti - Anty, Arek, Danny

PRIHLASOVANIE?
ostatni zaujemcovia sa prihlasujte v tejto teme. Tim si mozete poskladat i sami po vasej dohode. Hracov bez timu rozdelim do timov ja (zrebom). Kazdy tim musi mat kapitana, ktory bude zapisovat strelcov golu a vysledky zapasov (i polcasovy vysledok). Tim by mal mat 3 clenov, ak vsak bude 1 alebo 2 hraci nazvys, budu zaradeny do niektoreho z timov a mozu sa tam striedat. Vsetkych moznych zaujemcov kontaktujem aj cez PM, snad na nikoho nezabudnem.

Ak sa nezlozia aspon 4 timy, turnaj sa neuskutocni :!:

VYHRA?
na vitazny tim caka tato trofej
Obrázek

Pumpkin Trophy pre najlepsieho golmana
Obrázek

Wicked Witch Trophy pre najlepsieho strelca
Obrázek
Uff pre mna zly termin vzhladom na t ze vo stvrtko mam lekarsky zakrok a neviem ci budem po nom schopna sediet pri pc :D
Ked sa najde blbec co ma bude chciet do timu zahram si
FF, já si tě klidně vemu. Teď jen sehnat třetího. :giggle:
ja se do tohoto turnaje nepřihlašuju.
u mna nehrozi, nehral som to od maja a navyse ta uroven hracov na hf sla riadne hore a fackovacim panakom sa mi byt nechce
ok, vytvoril som anketu o tom, ci by sme mali byt spolu alebo nie. Tak hlasujte :yes:
Vysledok je asi jasny :-D
no pokud bude v rámci inHF dostatečný zájem tak neni problém.. pokud by se ale třeba složil jenom jeden tým mimo PHF, možme pozvat i týmy z venčí... takový Genius s náma stejně hrajou furt, ty by hádam neodmítli...
Tak jsme dali dohromady team - Rono, Heny, Flyers Fan ... už jen domyslíme název týmu.. :wink2:
Pozrite sa, ak budem schopna hrat tak si zahram....ale az v piatok----
takze zatial

arek - in
danny - in
anty - in
redy - in
wanic - in
kajo - in
rono - in
heny - in
flyers fan - in
cathy - questionable
finch182 - questionable (predpokladam, ze ak bude nas ligovy tim rozdeleny, tak sa zucastni)
arek píše:takze zatial

arek - in
danny - in
anty - in
redy - in
wanic - in
kajo - in
rono - in
heny - in
flyers fan - in
cathy - questionable
finch182 - questionable (predpokladam, ze ak bude nas ligovy tim rozdeleny, tak sa zucastni)
neskusal si posielat PMky aj dalsim?
Anty píše:
arek píše:takze zatial

arek - in
danny - in
anty - in
redy - in
wanic - in
kajo - in
rono - in
heny - in
flyers fan - in
cathy - questionable
finch182 - questionable (predpokladam, ze ak bude nas ligovy tim rozdeleny, tak sa zucastni)
neskusal si posielat PMky aj dalsim?
skusal..mnohym, ktori v minulosti okusili hax.
tak nejak sa nikto nehlasi tak bud to zrusime, spravime iba 1vs1 turnaj alebo pozveme niekoho z vherne
ved je nás 11, ešte niekoho a máme štyri tímy... ak nie tak budeme pupkaci,analfabeti + ronov tím a niekoho z vherne
tak je nas malo. Popravde ma zaujem sklamal, cakal som, ze sa prihlasia aspon ludia, ktori hravali hax pravidelne.

Este som skusil pozvat hracov z vherny. Snad sa ten 4. tim prihlasi a odohrame to.

//edit: zaujem uz prejavil FC genius.

Rono - vymyslite si ten nazov timu.
arek píše:tak je nas malo. Popravde ma zaujem sklamal, cakal som, ze sa prihlasia aspon ludia, ktori hravali hax pravidelne.
noo tak zrejme aj ked postupime tak z Bcka nebude nic
uz mame 5 timov.

Pupkaci
Analfabeti
Ronov team bez nazvu
FC Genius (C-Tomi)
Detroit (C-Fotbal)

prihlasovanie uzavriem dnes o 18.00, potom urobim nejaky predbezny rozpis a bude sa moct zacat hrat.
nooo mozno by som si zahrala ak by dakto vypadol :D musim totuz sediet, aj celu noc :D
jestli má jeětě někdo místo v týmu tak bych si zahrál :)
Rosters:

Pupkaci - Redy (C), Wanic, Kajo
Analfabeti - Anty (C), arek, danny111
Forsbiho Defky - Lukyno (C), Forsbi, Davis, Marcelo, Namorahink, dandy
FC Genius - Tomi (C), Spalda (A), Caba (A), CW, Aldaron, Icarus
Genius Academy - Quaresma (C), ULR, Deu, Carlos, Killer, FunDinDung
Ham Kam - Fotbal (C), popi, tsuba, Donatte, armando
Karlsberg - 16DodgE16 (C), Respect, Arshavin, XXX, Mysak, AMW
Stara Garda - Rany93 (C), shooter (A), tuzak
TEAM4HIGH - Zeko (C), Narky, Jezda, mm, AoAo
Making Money Players - benjaminn (C), ceco (A) , Zeus, keetlock

volni hraci - Cathy, The Nuge, ericku31
Skupina A
Pupkaci
Analfabeti
Forsbiho Defky
FC Genius
Ham Kam

Skupina B
Genius Academy
Karlsberg
Stara Garda
TEAM4HIGH
Making Money Players

Rono ak chcete zmenit nazov, napiste mi.
keby dakto nedostavil sa tak cez skype mi napis Arek :)
System turnaja:
Zakladna cast sa hra 2x5 minut, PlayOff 2x7 minut. Kazdy s kazdym hra v skupine 2 zapasy. Play-Off sa hra na jeden vitazny zapas.
Ihrisko: Big
Pocas turnaja je mozne menit supisku timov. Ziadny hrac nemoze hrat za 2 a viac timov!
Kazdy kapitan je povinny zaznamenavat replay zo zapasu, vysledok a strelcov golov.
Vysledky, replay a strelcov posielate arekovi na TS, skype, vhernu, HF...vyberte si.

Zakladna cast:
rozpis zapasov i tabulky najdete tu:
Skupina A: http://www.haxball.gr/league/view/119342" onclick="window.open(this.href);return false;
Skupina B: http://www.haxball.gr/league/view/119345" onclick="window.open(this.href);return false;
Nie su urcene casy. Dajme tomu ze Fixtury 1,2,3 sa odohraju vo stvrtok, 4,5,6 v piatok a ostatok v sobotu. V nedelu Playoff. Vsetko ale zalezi na dohode timov, kludne si to odohrajte v lubovolnych terminoch.
Poradie na konci ZC pri rovnosti bodov urcuje skore.

Po zakladnej casti sa odohra Play-Off:
Pocas Play-Off uz nie je mozne menit supisky :!:
hra sa na 2x7 min, 1 vitazny zapas. V pripade remizy sa hra na golden goal a menia sa strany kazdych 5 min.
Prve timy v skupinach postupuju priamo do semifinale turnaja.
Dalsie duely playoff sa odohraju nasledovne (nie v ramci skupin ale krizovo):
1. kolo:
zapas1: A2 - B5
zapas2: A3 - B4
zapas3: B2 - A5
zapas4: B3 - A4
2. kolo:
zapas5: vitaz zapasu1 - vitaz zapasu4
zapas6: vitaz zapasu2 - vitaz zapasu3
Semifinale:
zapas7: A1 - vitaz zapasu6
zapas8: B1 - vitaz zapasu5
Finale:
vitaz zapasu7 - vitaz zapasu8

Vela stastia vsetkym timom!

Na zaver moja oblubena motivacna
ronov tim napokon v skupine A nahradi tim Forsbiho Defky (Lukyno, Forsbi, Marcelo, Davis, Namorahink, dandy)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS