Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Haxballovy predkrm Cesko - Slovensko

Diskuze o všem možném i nemožném.

Kedy chcete hrat?

Můžete vybrat 1 možnost


Aj tak sme staaale FRAJERI :slovakia2:
danny111 píše:Ja si počkám na odvetu, Česi neboli ďaleko od prehry :jn:
5-6 golu, to behem par zapasu stahnete..
:dup: tak ať už sem dá Anty/arek tu reportáž, ať vidíme, jak to bylo těsný... :sarcasm: :jn:
konecne dobry inHF zapas :poklona: a to sme na to potrebovali pomoc hokejistov? :hroza:
mohli by sme z toho urobit tradiciu.
namalujte si radsi sachovnice sousedi :cze:
arek píše:konecne dobry inHF zapas :poklona: a to sme na to potrebovali pomoc hokejistov? :hroza:
mohli by sme z toho urobit tradiciu.
Kdy bude reportáž?
Rono píše:
arek píše:konecne dobry inHF zapas :poklona: a to sme na to potrebovali pomoc hokejistov? :hroza:
mohli by sme z toho urobit tradiciu.
Kdy bude reportáž?
:slap:
danny111 píše: :slap:
:?:
Ja lenže arek píše niečo a ty niečo úplne od veci, veď on vie že to sem má pridať - akoby to nepočkalo
On to sice ví, ale já nevím, v kolik cca to očekávat. Tak jsem se zeptal. Ale ok, když nemůžu.
ja som ziadnu reportaz neslubil :lol:

CESKO - SLOVENSKO 7:2 (2:0, 2:0, 3:2)

Goly:
3. Rono (Wanic) 1:0
7. Wanic 2:0
10. Cathy vl. (Anty, Wanic) 3:0
13. Wanic (Rono) 4:0
16. Rono (AndyF, Redy) 5:0
20. danny111 (Anty) 5:1
21. danny111 (arek) 5:2
21. Rono (AndyF) 6:2
21. Rono (Wanic) 7:2

Zostavy:
Cesko: Redy, Wanic, Rono, AndyF
Slovensko: kajo, Anty, arek, danny111, Cathy, finch182

Po zapase sa uskutocnili sutaze zrucnosti (najazdy), v ktorych zvitazilo Slovensko. Jedinou uspesnou exekutorkou bola Cathy.

Vyjadrenie areka, hrdinu zapasu: "Na Ceskej strane nastupil klasicky utok Stesti-Klika-Nahoda a to sa pretavilo do vysledku. Dostali sme same stastne, odrazene goly, ci goly z lagov, zatial co nase nechytatelne strely koncili na konstrukcii Redyho brany. Tesime sa na dalsi suboj, kde sa uz snad prejavi skutocna kvalita."
arek :good: kludne z toho mozme urobit tradiciu a v tomto topicu (prvy prispevok) drzat historiu vzajomnych zapasov a produktivitu hracov. Neverim, ze tak raz za mesiac by sa nenasli traja hraci z kazdej strany, co by si zahrali.

Kazdopadne na odvetu sa tesime :box:
kajo píše: Kazdopadne na odvetu sa tesime :box:
Cemuz my nikdy nerozumime :neviem:
Slovaci su zvyknuti na prehry a vieme sa zabavit aj ked prehravame :P
arek :poklona:
Co si takhle dát ještě dneska nebo zítra před zápasem zápas. :petrik:
Vím, chcete z toho udělat tradici, což jsem rozhodně PRO, a tak by bylo lepší se takhle sejít jednou tři týdny či víc.

Ale zase takovýto hokejový souboj je prostě jednou za čtyři roky, ale může to třeba trvat i dalších šestnáct, dvacet let... proto bych toho využil a okořenil hax i dnes či zítra. :fight:
Ja dnes by som mohol iba tak do 19:00 najneskor. Slovaci by sa dovtedy mozno aj zisli, ale Cesi? :jn:
Ja jsem ready.
Tak co? :jn:
ja by som sa zajtra pridal, aspon budeme mat poriadneho bitkara :box:
tiez dam
Ok. A čas? Vyhovuje mi cca 16:30.
dnes o tej 16.30 to mozme skusit.
Jsem pro. :yes:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO