Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

[Haxball] 2. zapas svetovej serie SVK-CZE

Diskuze o všem možném i nemožném.

špatnej zápas z mý strany, jde vidět že mi chybí herní praxe.. strašně dlouho mi trvalo zpracování jednoduchých balonů a vůbec sem neměl správný převzetí míče z odrazu od manťáku.. celou hru jsem akorát zpomaloval a rozhodně jsem jí nepřinesl žádnej pozitivní prvek :) ... na druhou stranu nebudeme si nic nalhávat, kdybysme jim to nenechali, už by příště hrát nechtěli.. :klobuk:
Redy moc pincuje a Rono moc pi*uje..
Navic jsem se cely zapas potykal ze sabotazi linky pres Bratislavu. :evil:
:slovakia2:
Takze to vyslo :ninja:
Rád uvidím replay (ak to niekto nahrával poslal by mi to?), som zvedavý ako sme hrali..
danny111 píše:Rád uvidím replay (ak to niekto nahrával poslal by mi to?), som zvedavý ako sme hrali..
Samozrejme spatne, ale stesticko bylo na vasi strane :neviem:
report a zaznam doplnim (snad) zajtra.
SLOVENSKO - CESKO 4:1
na strely 36:26
Góly:
5. AndyF (Redy) 0:1
7. Arek (Anty) 1:1
13. Danny (Anty, Arek) 2:1
21. Arek (Anty) 3:1
21. Danny 4:1

Zostavy:
Cesko: Redy, Wanic, Rono, AndyF
Slovensko: Anty, arek, danny111

Na štadióne HC Drevák Trstená sa uskutočnilo druhé stretnutie svetovej haxballovej série medzi ČR a domácim Slovenskom. Hlavnou hviezdou, ktorá mala pritiahnuť divákov na tribúny mal byť práve rodák z Trstenej a odchovanec Dreváka kajo. Ten sa však napokon prepil a na zápas sa nedostavil. To isté sa nedá povedať o dannym, ktorý sa hrdinsky odhodlal nastúpiť aj keď mal nakúpené.
Organizátorom nevyšiel ani ťah s hymnami, ktoré mala odspievať operná diva Cathy, ale mama ju na toto podujatie nepustila. Aby nedošlo k faux-pas, tak si Redy nasadil bubon na hlavu a hymny nám zabubnoval.
Skóre otvorili hostia, keď sa po šťastnom odraze dostal k lopte AndyF a do prázdnej brány nezaváhal. To však bolo od Čechov doslova všetko. Zbytok zápasu patril domácim, ktorí krásnymi akciami zápas otočili vo svoj prospech. Po dva góly strelili Arek i Danny, gólman Anty zaznamenal tri asistencie a bol vyhlásený za prvú hviezdu zápasu. Série je vyrovnaná 1:1 a sťahuje sa do Nejdeku.
Náplasťou na dušu môže byť pre hostí víťazstvo v nájazdoch, ktoré ovládli v pomere 3:2.

VIDEO:


Štatistiky:
1. tretina
Obrázek

2. tretina
Obrázek

3. tretina
Obrázek

Zaznam: http://www.haxballtube.com/watch/7882713beb" onclick="window.open(this.href);return false;
alebo http://www.hokejforum.com/images/haxbal ... -druhy.hbr" onclick="window.open(this.href);return false;
Organizátorom nevyšiel ani ťah s hymnami, ktoré mala odspievať operná diva Cathy, ale mama ju na toto podujatie nepustila. Aby nedošlo k faux-pas, tak si Redy nasadil bubon na hlavu a hymny nám zabubnoval.
Na tomto som sa pobavil :rofl:
Po výluke sposobenej rozdielnymi platovými predstavami v slovenskom výbere by sa mohol pomaly pripravovať aj další zápas ostro-sledovanej svetovej série medzi našimi národmi. Počíta sa s účasťou hráčov či už z domácej ligy alebo zo zahraničia.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES