Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

[Haxball] Svetova seria SVK-CZE

Diskuze o všem možném i nemožném.

To nevadí, hlavně, že se pořád hraje, ne? :-D
Jednym casom to hrala polka fora. To boli zapasy 5v5 alebo 6v6. Vsetci sa nahanali za jednou gulickou, system a taktika ziadna :slintac: Good ol' times :-(
kajo píše:Jednym casom to hrala polka fora. To boli zapasy 5v5 alebo 6v6. Vsetci sa nahanali za jednou gulickou, system a taktika ziadna :slintac: Good ol' times :-(
chcel by som vidiet replaye z toho obdobia :D
Ver mi, nechcel :D
kajo píše:Ver mi, nechcel :D
tak neviem si ani predstavit 10-12 hracov naraz :D to sme na akej mape hrali? snad nie Big :D
Aj Huge sme hravali. Bez taktiky to bola velka zabava :rofl: vecne 1-0pp
Ako pise arek, bol to huge. A nezriedka tie zapasy trvali aj cez 20 minut :lol2:
kajo píše:system a taktika ziadna
co se změnilo od tý doby? :jn:
Vieme, kto je brankar a kto utocnici :frajer2: :yes: :wink2:
Mě nejvíc bavilo 2v2, Rono i Cathy byli super parťáci. (Ok, Rono byl super parťák, Cathy byla nervák :-D )
Nie nahodou naopak? :giggle:
Ne, s Ronem jsme dobře spolupracovali, ale Cathy v tý době začínala a moc jí to nešlo, a pořád chtěla hrát ve větším počtu, zatímco já trval na tom že nejlepší trénink je 1v1, a ona vždy zuřila že v 1v1 pořád prohrává :jn: :-D
Senátor Palpatine píše:Ne, s Ronem jsme dobře spolupracovali, ale Cathy v tý době začínala a moc jí to nešlo, a pořád chtěla hrát ve větším počtu, zatímco já trval na tom že nejlepší trénink je 1v1, a ona vždy zuřila že v 1v1 pořád prohrává :jn: :-D
a ty si nechces niekedy zahrat s nami? Cechom by sa do buducnosti zisiel dalsi hrac.
Když bude čas tak rád, ale nehrál jsem to od té doby co jsem odešel z fóra, chtělo by to rozcvičku :jn:
No ved my (ja teda uz velmi sice nie) hravame dost cast. Kludne sa pridaj, ked tu niekedy k veceru uvidis link :)
Dobrá, díky za pozvání :)
MS v hokeji sa blizia..cas na dalsiu seriu?
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS