Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

[Haxball] Svetova seria SVK-CZE

Diskuze o všem možném i nemožném.

kajo píše:Z tej trojice som vysiel najobstojnejsie, takze ja sa nehevam, Wanic ( :jn: )
to asi preto ze si vcera nehral...oh wait :sarcasm:
kajo píše:
Ja by som len dodal, ze Andy sice niekedy mozno bol slabsim clankom, ale dost sa zlepsil v poslednej dobe...
suhlasim ale tak aj Timovi Thomasovi chvilu trvalo kym bol top
to Wanic: :king: je len jeden
ja by som dal aj dnes ale to by sme museli hrat velmi skoro a predpokladam ze okolo 18:30-19:20 nebudete chciet hrat
okolo 19:00 by som dal
ja dnes nemuzu
dnes ale jedine pre zabavu, game 4 bude az v septembri. Vlastne nam zostavaju max. 4 zapasy, a do konca roka su 4 mesiace, takze to vychadza na 1 zapas kazdy mesiac :hmm: Na december ale budeme musiet aj tak nieco vymysliet, lebo Cesi neuhraju 3 vyhry :hroza:
september sa pomaly chyli k zaveru tak prisiel cas na Svetovu seriu. V stredu mozete?
streda,štvrtok tu niesom
co poviete na nedelu?
arek píše:co poviete na nedelu?
zatial moze byt
ostatni?
V pul 10
já bych neměl mít problém tu bejt... i když je škoda, že je nás čechů tak málo... kdybysme měli někoho na střídání, tak mu klidně uvolnim místo.. je mi trochu líto zbytečýho opotřebení klávesnice, kvůli takovýhlemu zápasu :jn:
ja nakoniec neviem ci budem moct lebo dneska hra repre..ak nebude hrat tak dojdem este dam vediet
Samozrejme hra repre! CZE-SVK!
asi nic z toho, redy tiez pisal ze mu to nevyhovuje a bez neho ste strateni.
no ja mozem keby sa nieco zmenilo
to nemyslíte vážne, tak im to odchytá niekto iný :slap:
SLOVÁCI VYROVNALI STAV SÉRIE NA 2:2 :!:

Bolo to napinave ako krizovky. Vo vcerajsom 4. zapase svetovej serie sa rozhodlo o tom, ze seria sa bude hrat na minimalne 6 zapasov. Slovaci napriek mnohym pochybovacom nedovolili Cechom ziskat mecbal a svojho supera doslova zvalcovali v pomerne 9:2 :!: , cim stav serie vyrovnali na 2:2. Slovakom chybal zraneny kajo a tak nastupili len v trojici Anty-Arek-napity Danny. Cesky dres si po dlhej dobe obliekol aj Rono, ktory odohral dve tretiny rovnako ako Wanic a AndyF. Svatynu ceskeho leva branil Redy, ktoremu vsak nepomohlo ani sustredenie v prekvapivo mimoriadne nehaxballovej krajine Kanade a takmer dostal DESET :!:

Svetove media po zapase pisu analyzy o tom, ako by Cesi mali zacat pred dalsimi zapasmi serie viac trenovat, pretoze bez toho nemozu konkurovat Slovakom, ktori kazdy tyzden hravaju narocne zapasy v lige.

Slovensko - CR 9:2 (3:1, 2:0, 4:1)
Goly: 4x Danny, 3x Arek, 2x Anty, 1x Rono, 1x Wanic
Koukal jsem na replay a musim čechům trochu vyčinit... kua chlapi, občas jsme je nechávali až moc okatě :hroza: ... příšte až se zase dohodneme, že je necháme vyhrát.. trochu nenápadněji :bitka3:
ak by este niekoho zaujimal replay, tak: http://leteckaposta.cz/783438628" onclick="window.open(this.href);return false;
nemate niekto nahodou replay k 3. zapasu svetovej serie?
Koukám, že jste Haxball povýšili skoro na umělecký zážitek, pěkné pěkné :klobuk:
Wanic píše:Koukal jsem na replay a musim čechům trochu vyčinit... kua chlapi, občas jsme je nechávali až moc okatě :hroza: ... příšte až se zase dohodneme, že je necháme vyhrát.. trochu nenápadněji :bitka3:
Okate neokate, tech sto litru v Tipsportu za to stalo.. :king:
Senátor Palpatine píše:Koukám, že jste Haxball povýšili skoro na umělecký zážitek, pěkné pěkné :klobuk:
ale zostali uz iba skalni :giggle:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS