Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Eastide Hockey Manager:Early Access

Diskuze o všem možném i nemožném.

zo zaciatku hry najdi gm nastavenia a nastav, aby coachoval zapas trener a nie ty, lebo zomries nudou, ked po 2 hodinach odohras 2 zapasy. a nastav si to, aby si ty nastavoval zostavu. ja tak hram uz roky, je to jednoduchsie, a vela hardcore simulator loverov ma spucuje, ale mam to takto radsej.
Ved stačí nastaviť rýchlosť zápasu, nemusí to koučovať minutu po minute, ja si dám fast a hajlajty len key a ide to celkom rýchlo a môžem sem tam aj zasiahnuť do zápasu, sem tam ked prehrávam po 2 tak to stiahnem na 3 útoky alebo ku koncu odvolám brankára..

Ale jedna vec ma začína štvať a to je UFA trh, som odohral asi 5 sezon a v lete mi žiadny hráč nepodpíše a môžem preplácať kolko chcem.. WTF? vždy si vyberú neaký iný tím takže každé leto len oslabujem a musím to doháňať trejdami...

A ako si najlepšie vychováte mladíkov? taký Horvat má len 19 rokov na začiatku hry, do AHL som ho nemohol poslať tak som si ho skúsil nechať v prvom tíme tak ako tomu bolo aj v reále, lenže docela sa zasekol a vôbec sa nezlepšil, vyzerá na riadny bust.. a ked aj nechám hráčov v AHL tak to je o náhode, raz mi v Utice zlepšili Gaunceho tak že už v 2. sezone mohol byť top 6 center v prvom tíme.. potom som začal novú hru a nezlepšil sa skoro vôbec a bol z neho bust..
Originally Posted by Gigantor The Goalie
I can't develop my players in the minors worth crap. There's not a single player on my team that I personally drafted.

reply from riz:
Players can usually only develop up to a certain point playing minor league hockey, so depending on how good your current roster is, it might be really difficult to have someone break into the top lines straight from the farm.

So it might be better to try and identify players with enough potential and bring them up and gradually break them into your pro roster so they can benefit from training with the top coaches and with the other top players.

No nedá sa povedať zaručená cesta k vývoju prospectov, každý hráč je iný čo sa týka potenciálu, súčasných atribútov, mentálnych atribútov (ktoré nevidíme a dosť vplývajú na jeho osobnosť - ako má chuť trénovať, aký je ambiciozny, lojalny atď..). Ja hrajem so zapnutými hlavnými EU ligami (viewed-only), juniorskými ligami v Amerike a AHL. Podľa mňa je dosť rozdiel v simulácii keď máš ligy načítané a naopak ak nie.
Tak jak se vám daří? :giggle:

Já právě mám léto a chystám se na 12. sezónu. :frajer2:

Obrázek
11 sezón
9x :cup:
9x President's Trophy
No tak už to vyšlo v plnej verzii. S tým v akej situácii sú momentálne Canucks ani nemám chuť rozbiehať novú hru :giggle: . Ale čo ma štve že aj v tejto full verzii sú stále tie vymyslené mená a názvy.. Je síce jednoduché si stiahnuť tie databázy a fotky ale nemali by sa spoliehať len na komunitu že všetko spravia za nich.. Navyše ja som si chcel zahrať aj tie staršie sezony čo začínajú v roku 2006 a tam sa zatial žiadna databáza nahodiť nedá pokial viem..
Chlapi, prosím vás, čo je v Early Access vylepšené oproti klasickej verzii EHM 2007? :)
Pasha píše:Chlapi, prosím vás, čo je v Early Access vylepšené oproti klasickej verzii EHM 2007? :)
Stiahneš si staršiu databázu, a v nastaveniach sa dá nastaviť aby si hru začal s db zo sezony 06/07 v lete 2006 napr.

Pasha píše:Chlapi, prosím vás, čo je v Early Access vylepšené oproti klasickej verzii EHM 2007? :)
http://steamcommunity.com/games/301120/ ... 0023289217" onclick="window.open(this.href);return false;
Tuším by som si po 100 rokoch zahral nejakého hokejového manažéra, takže FHM 3 alebo EHM? Čo je lepšie? Podľa toho, čo som našiel na nete, vyhráva EHM, ale názor nejakého miestneho odborníka by mal väčšiu váhu. :-D
Lukas33 píše:Tuším by som si po 100 rokoch zahral nejakého hokejového manažéra, takže FHM 3 alebo EHM? Čo je lepšie? Podľa toho, čo som našiel na nete, vyhráva EHM, ale názor nejakého miestneho odborníka by mal väčšiu váhu. :-D
FHM ma vobec nebavilo..urcite odporucam EHM aj ked som to tak tri roky nehral
Aj danny písal, že EHM je lepšie, takže skúsim to. Ešte počkám, kým tam bude aj Vegas, nech som aktuálny a pôjde sa na to.
jednoznacne EHM. na novej verzii mam odohratych takmer 400 hodin, vacsinu v NHL, ale zacalo ma to nudit, tak manazujem teraz Red Deer v kanadskej juniorke a je to ovela zaujimavejsie, lebo potrebujes obmienat tim ovela castejsie kvoli vekovym obmedzeniam. tu a tam sa vyskytuju bugy, ako napr. jeden tim ku koncu sezonu podpise a vyhodi toho isteho brankara minimalne 5 krat dookola, ale nie je to nic, co by ma obmedzovalo alebo brutalne sralo. dve sezony po sebe som vyhral Memorial Cup, moj najlepsi hrac bol jednotka draftu a hned po drafte mi ho ukradli (Detroit! :lol: ), takze v dalsej sezone sa budem musiet uskromnit. ak ho Detroit neposle naspat...
Super, pamatam sa, ze si nieco podobne pisal dva roky dozadu a hodne ma to bavilo. Aj ked je to Philadelphia :? :-D
Rono píše:Jori Lehterä (Vegas), za něhož přišel
Takže už je nejaký použiteľný update 2017/2018?
Lukas33 píše:
Rono píše:Takže už je nejaký použiteľný update 2017/2018?
Ano. :yes:
http://www.ehmtheblueline.com/forums/vi ... 92#p231692" onclick="window.open(this.href);return false;
2077?! neviem, ci mam tvoju zanietenost obdivovat alebo ta kvoli nej zatratit. ja vzdy odohram do 20 sezon a potom hladam novy challenge. nebavi ma totalna dominancia. a ked vidim, ze nehras s 1-100 atributovym rozsahom, tak ta zatratim :lol2: ale mega zaujimavi hraci, to je cool.
nedavno na reddite v subreddite o EHM sa niekto pytal "What was/is your favorite EHM Save & why?" a rad sa podelim o moj koment:
I used to play a bit with EHM Editor and put myself and a couple of my beloved teammates from my ball hockey team into the game, trying to create EHM versions of us as close to reality as possible, when it comes to the style of play, role and such. I specifically tried to not make us as a bunch of Gretzkys, but still with enough potential to make it in the NHL. I didnt assign us to any team and since we were just teenagers in 2006 when the starting date of the game was on, we were not even drafted yet. So I took control of the ice hockey team in Slovakia, signed all of us as juniors and played with this team in the Slovak league until we were all drafted into NHL and then I tried to apply to open GM spaces in the NHL until I got my chance as a GM of Islanders. I traded all my teammates to Islanders (as of course, we were all drafted by different teams and the trading values were not cheap at all, since all of us went somewhere in the first round of respective draft years) and managed my way to the top and won couple of Stanley Cups in a row, until most of us started to be unhappy with "Looking for a new challenge". I stopped playing around in-game-2025, I wanted to continue on that save later, but I couldnt find anywhere anymore :(
Tak 1-20 je pro tebe menší, těžší vzorek než 1-99. Na ty hráče to jinak nemá vliv. :neviem:

Tvá story zní taky cool.

Jinak jako jo, občas si to taky vyplním novou challenge, ale stejně se vždy vrátím k tomu savu, ty roky prostě už jsou jinde a motivaci pořád nějakou dokážu najít.
Koľko líg a na akej úrovni (view only prípadne enhanced) si zapínate?

Konečne vyšiel TBL update, tak sa konečne chystám aj ja rozohrať to. Hrať plánujem iba za Kings, ale rád by som sem tam pozrel, ako to vyzerá v iných ligách + aby som mohol sledovať prospektov, prípadne nejakých zaujímavých hráčov v Európe. Zároveň mi ide o to, aby simulácia jedného dňa nezabrala niekoľko minút...

Z toho čo som našiel na nete vraj medzi nastavením ligy na view only a nezapnutím ligy veľký rozdiel vo výkone nie. Vybratie view only oproti enhanced by zase nemalo mať vplyv na vývoj hráčov.
Takže to vidím na NHL, AHL a ECHL – enhanced (alebo ECHL na view only), US a CAN juniorky, KHL SUI, SWE, FIN, GER, CZ a SK prvé ligy na view only a zvyšok ignorovať. Aj keď Allsvenskan. :hmm:
Lukas33 píše:...
Enhanced si vždycky nastavím pouze tu, kterou jdu hrát. View only dávám vždy celou NA (AHL, ECHL a Kanadu), a TOP evropské ligy (EBEL, Česko, Finsko, Německo, Rusko, Slovensko, Švédsko, Švýcarsko).

Při samotné hře můžeš potom v klidu změnit z View Only na Enhanced a jít tam dělat GM, ale když tu ligu nemáš od začátku alespoň na View Only, tak už ji v průběhu hry nepřidáš.
Já vždy enhanced jen na NHL. A view-only na AHL, OHL, WHL, QMJHL, MemCup.

Tím to pro mě končí.

Prospekty lze sledovat z celého světa i když ta liga není zaplá. Tam jde zas o to, že pak nevidíš teda výsledky a historií mistrů té ligy atp. Ale mě evropské nezajímají, takže tak. :giggle:
Jinak jsem v roce 2092. Kdybyste chtěly třeba nějaké screeny něčeho, dejte vědět.
Atakujeme tam aspoň hranice playoff nebo to chce ještě pár draftů?
Suckovali jste furt, finále PO žádné, president's trophy taky ne, tak jste byli přemístěni v 2083 do Hartfordu.

Akorát teda v 2020-21 jste skončili druzí na Východě (Eichel 103 bodů, Okposo 89 for example).

Jo, a Eichel si vyvěsil dres s číslem 15. 1334 zápasů. 1161 bodů. 536 gólů.
Ale poslední 4 sezóny kariéry odehrál jinde.
A hned ve své 12 sezóně (2094/95) se Hartford dostal do finále SC. Prohrál ale v 7 zápasech s Canucks.
Rono píše:A hned ve své 12 sezóně (2094/95) se Hartford dostal do finále SC. Prohrál ale v 7 zápasech s Canucks.
Jak dlouho hraješ sezonu? To dáš automanažera a valí to samo bo co? :-D By mě nebavilo ještě se smyšlenejma hráčema...

Canucks se jak dařilo prvních cca 10 let :)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS