Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Ako korčuľujú brankári na mieste?

Diskuze o všem možném i nemožném.

Ahojte, mnohokrát som videl pri rozcvičke brankárov v NHL, či na majstrovstvách, ako korčuľujú na mieste. Vedeli by ste mi niekto ukázať ako nato, alebo nejaký navod? Neviem ako to mám hľadať! Ďakujem! :)
Abys nerekl, ze si nikdo nevsiml, tak vsiml, ale netusim..
pod pojmem "korčuľujú na mieste" si dokážu představit jenom "vybruslení brankoviště".. to se dělá proto, aby nebylo tak hladký, a děláš to tak, že se:

1. stojíš normálně v klidu s obouma nohama směrem do středu hřiště
2. odrazíš se od hrany brusle pravý nohy
3. levou nohu trochu pokrčíč a nasměruješ směrem k levý straně
4. kousek se svezeš po hraně levý brusle
5. zabrzdíš levou bruslí přičemž pravou nohu zároveň s tim znova pokrčíš a nasměruješ opačnym směrem, čím se dostaneš do bodu 3. a můžeš celej proces opakovat na druhou stranu až dokud nevybruslíš prostor, kterej potřebuješ (protože ono to úplně na místě neni, chtě nechtě se trochu pohybuješ dopředu)...

ale těžko říct, možná myslíš něco jinýho a možná ti to nevysvětluju úplně přesně.. já se bruslit učil sám.. bez nějaký hlubší znalosti technik a terminologie... takže to neni žádná "ověřená rada"
Uplne si nedovedu predstavit co vlastne chces vysvetlit, ale pokud je to to co popisuje wanic, tak je to v podstate brzda na jedny noze a jen se posouvas dopredu, pokud myslis vylozene pohyb v brankovisti tak jde v podstate jen o prenaseni vahy tela a tlak do noh, tak aby ses pohnul kam potrebujes.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS