Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KD 6.0 doplnění

Diskuze o všem možném i nemožném.

Jen tak z hecu sem spočítal průběžný stav KD 6.0. Jen pro TOP6, jo, nevím jestli mám počítat i bottom a obranu, ale pro top řekněme, že tam je prostě jednoduché kritérium - počet získaných bodů.

Pořadí podle výsledků:
COL
STL
TOR
VAN
PHI
PIT
TBL
NYI
ANA
CHI
DAL
EDM
NJD
FLA
OTT
CBJ

Pořadí podle bodů:
Leo 225 VAN
marman 219 EDM
kisin 214 TBL
tomasinho 206 ANA
redy 203 COL
heny 199 NYI
danny 194 TOR
anty 179 CHI
atlantik 173 PIT
guddy 170 FLA
rono 162 PHI
martin27 159 NJD
esem 157 OTT
dawe4 155 CBJ
Logan 134 DAL
Joe S. 121 STL

Tj. uplný ústřel u Joa, kterému prostě fakt nevyšla karta, zbytek si může každý zhodnotit sám. Spodek jakž takž sedí, vrch variuje.

Proběhlo ještě alternativní vyhodnocení, kde se rada moudrých rozhodla, že tomu zbytek nerozumí a vyhodnotila si to sama, podle kisinova hodnocení byla trojka pro top6: PHI, NYI, CHI.

Jestli máte někdo nápad jak spravedlivě vypočítat bottom a obranu, tak sem s tím. Mám ještě udělat brankáře? Tam je nutno říct, že se musí nějak udělat projekce vzhledem k počtu odchytaných zápasů. Ano, Price bude mít fajn čísla, ale k čemu jim to je aktuálně?

(a ano, musím se pochválit, že sem měl imo nejpřesnější top)

btw není někde možnost fictional draftu s reálnými body?
3 hráči z TOP 6 boli/sú dlhšiu dobu zranení, tak to sa niekde prejaví.
Jo jasně, to je ale součást byznysu, záměrem hodnocení byla projekce na další sezonu, tak je jen zajímavé to skutečně aspoň nějak porovnat.
Tak pěkně doplnit obránce a vše pěkně, páč tam mám Burnse a skryté zbraně :giggle: jdu po tobě Leo :petrik:
Hodnocení bylo top6, bottom, obrana, brankáři.

Jak mám hodnotit obranu? Můžu sečíst body všech hráčů, ale bude to relevantní hodnocení obrany?
https://www.whatifsports.com/dreamteams/" onclick="window.open(this.href);return false;

si tu jen odložím.. tady jsou sestavit fiktivní týmy, hráči tahají statistiky, akorát ne průběžné.. po konci sezony by se to tam dalo nacpat
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS