Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CZ/SK fantasy NHL liga s obrovskou tradicí

Diskuze o všem možném i nemožném.

Zdravím,

moc se omlouvám, že otravuji, ale vzhledem k tomu, že je zde spoustu lidí, kteří se v NHL opravdu dobře vyznají, rád bych vám něco nabídl.

Napadlo vás někdy, jaké by to bylo stát se generálním manažerem týmu NHL? Řídit si tým podle sebe, trejdovat hráče, draftovat, reagovat na krize, míchat sestavou atd. Pokud jsem vás zaujal, budu rád, když budete pokračovat ve čtení. Moc rád bych vás totiž informoval o tom, že já sám jsem členem ligy, která právě tyto možnosti nabízí, a v současné chvíli rozjíždíme nábor nových členů. Liga běží už 7. rokem!

- Naše NHL liga je složena z 30 týmů (každý tým má svého generálního manažera) a jedna sezóna trvá stejně jako v NHL celý rok.

- Hráči mají určité hodnocení (parametry - scoring, passing, checking, defense, experience, skating, puckhandling), které se odvíjí od jejich poslední reálné sezóny v NHL (jsme tedy rok nazpět podle reálné NHL).

- Zápasy jsou simulovány speciálním programem, který přihlíží ke kvalitě hráčů v týmech, ale samozřejmě bere v potaz i složení útoků (které si ty sám nastavuješ) a také je zde zastoupen prvek náhody (stejně jako v každém hokejovém zápase).

Volné jsou mimo jiné týmy NY Rangers, New Jersey Devils, Vancouver Canucks, Winnipeg Jets, San Jose Sharks a několik dalších. Liga však začala už téměř před 7 lety, takže zejména z důvodu plynutí času a trejdování týmy v lize mají pramálo podobného s týmy v reálné NHL (ano, proběhly u nás už i výměny Crosbyho, Doughtyho či Patricka Kanea). Jde hlavně o to, aby člověk dokázal předvídat, kterým hráčům se bude příští sezónu dařit a budou mít tak dobré hodnocení. Můžete je tak zkusit přivést do svého týmu za určitou cenu, která po jeho vydařené sezóně bude mnohonásobně vyšší.

Jsme komunita milovníků NHL, kteří mezi sebou mají dobré vztahy a několik z nás se dokonce pravidelně schází (např. poslední sraz a společné sledování draftu). Mezi sebou neřešíme pouze ligové záležitosti, ale mnohdy diskutujeme o dění v NHL jako takové.

V případě, že byste se rozhodli do ligy přijít, stali byste se právoplatným GM svého týmu. Mohli byste měnit hráče, zkusit si do týmu přivést své oblíbence atd. Na jaře by proběhlo trade deadline, započal by boj o play-off a pomalu by začala příprava na draft, který je u nás velice atraktivní. Poté by samozřejmě přišlo na řadu podepisování volných hráčů, které je založen na námi vytvořeném systému, na který jsem náležitě hrdí. Záleží tedy pouze na kvalitách GM, jak dokáže se svým týmem hospodařit.

Naše liga není nijak extrémně časově náročná. Já osobně studuji na VŠ, ale jsou v lize i pracující GMs, kteří se lize věnují opravdu jen ve chvíli, kdy na ni mají chuť a čas. Není zapotřebí každodenní péče o tým! Záleží na každém, jak moc se o tým bude starat, jak často bude měnit sestavu, jak moc bude dělat výměny atd. Ale bylo by samozřejmě fajn, kdyby noví GMs byli aktivní.

Hlavní pro nás nejsou znalosti! Statistiky si člověk najde na netu, o mladících si přečte atd., jde nám zejména o zájem a touhu budovat si krok po kroku svůj vlastní tým, a to v kolektivu příjemných lidí. Musím však zdůraznit, že působení v lize není krátkodobou záležitostí, budování týmu je opravdu na dlouho, ale pokud člověka NHL zajímá, určitě ho naše liga chytne. Veškerá komunikace tam probíhá jednak na fóru, ale také přes ICQ a email.

Pokud by se chtěl někdo na cokoliv zeptat, něco někomu není jasné nebo by chtěl nějakou věc ještě detailněji vysvětlit, neváhejte a napište mi na mail goldi48@seznam.cz. Rád vám odpovím a popřípadě podám bližší informace k lize (kontakt na člověka, který řeší přijímací pohovory).
Přes ICQ?? to ještě někdo používá? :-D
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS