Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EHM: HF.com Superstars v1.0

Diskuze o všem možném i nemožném.

Tak s petrikom to vidím ešte na pár SC :good: Super to robíš, len chýbajú stats našich hráčov, alebo aspoň ja som sa k tomu nedostal :D
danny111 píše:Tak s petrikom to vidím ešte na pár SC :good: Super to robíš, len chýbajú stats našich hráčov, alebo aspoň ja som sa k tomu nedostal :D
Pod olympijskými hrami následuje modrý podnadpis: základní část NHL. A hned po ním jsou screeny vašich stats.
Daj aj nejaky medzisezonny update o zaujimavych offseason moves. Ze ako timy vyzerali na zaciatku dalsej sezony
No čekal jsem teda lepší výsledek :-D
Soupiska toho Seattlu by nebyla, páč jsem koukal do toho postu o entry draftu a nevšiml jsem si jich tam. Ať vím kromě těch pár jmen, co je tam za "Krakeny". :giggle:
ja si chcem este objednat do buducej sezony screen produktivity mojho celeho timu po zakladnej casti/playoff nech sa viem porovnat :D
najproduktivnejsie hrac Slovenska na OH a 4. najproduktivnejsi hrac v playoff :hop: a to som hral väcsinu sezony v 3. utoku
rambo001 píše:Soupiska toho Seattlu by nebyla, páč jsem koukal do toho postu o entry draftu a nevšiml jsem si jich tam. Ať vím kromě těch pár jmen, co je tam za "Krakeny". :giggle:
Ano, neboj, mám to v plánu hodit na začátek dalšího partu, stejně tak i tvé atributy.
petrik píše:Daj aj nejaky medzisezonny update o zaujimavych offseason moves. Ze ako timy vyzerali na zaciatku dalsej sezony
V tom létě bylo jen minimum moves. Od dalšího léta to teda budu dělat.
Anty píše:ja si chcem este objednat do buducej sezony screen produktivity mojho celeho timu po zakladnej casti/playoff nech sa viem porovnat :D
Dobrá, beru na vědomí. :moj:
Na tuto sezónu v dobrém nebudou vzpomínat zřejmě ani v Coloradu Avalanche, když klub z Denveru ještě před uzávěrkou přestupů okupoval 4. místo v konferenci a přivedl si velkou posilu v podobě Jakea Muzzina a dal jasný signál, že se chystá útočit na Stanleyův pohár. Nuž, nakonec Avalanche potkala velká krize, ze které se již nedokázali vyhrabat.
Že by nejaký náš brankár púšťal sofťáky? :jn:
Lukas33 píše:Že by nejaký náš brankár púšťal sofťáky? :jn:
:D Ale jo, je fakt, že Husso měl pod 90%. :? :sarcasm:
No, snad další sezóna už bude lepší a potáhnem Colorado co nejvýš. :petrik:
UPDATE 03: Blíží se první žádosti o trejd?

Druhá sezóna byla bohudík ještě o něco defenzivnější než ta předchozí, o čemž svědčí to, že nejvíce skórujícím týmem byla Florida Panthers s "pouhými" 269 brankami. Co se týče individualit, tak nikomu se letos nepovedlo vstřelit 50 branek.

Novinky hráčů:
• 28. září 2018 - Lukáš Rott byl jmenován kapitánem Detroitu Red Wings.
• 4. května 2019 - Lukáš Rott se zranil na 4 měsíce. Zlomený kotník.

• Místo na soupisce Seattle Kraken si pak dokázal vybojovat Lukáš Rambousek, který ovšem pouze kryl záda finskému parťákovi Tuukka Raskovi.

Obrázek
Soupiska: Seattle Kraken

Základní část NHL 2017/18:

Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Přehled týmových statistik:
- Carolina Hurricanes
- Colorado Avalanche
- Columbus Blue Jackets
- Detroit Red Wings
- Florida Panthers
- Ottawa Senators
- Philadelphia Flyers
- Seattle Kraken
- Washington Capitals

• Je to tak! Naše superstar Lukáš Líška, hrající za Colorado Avalanche, je prvním hráčem z líhně HF.com, který opanoval kanadské bodování a k tomu také se stal i králem střelců! Obrovská gratulace!

Daniel Stankovič se pak stal prvním HF.com hráčem, který získal cenu NHL Plus/Minus Award. Také velká gratulace!

• Na druhou stranu jsou tu bohužel ale také negativní zprávy. Radim Kovář z Carolina Hurricanes doplatil na příchod Andreje Svechnikova a celý ročník odehrál až ve 4. formaci. Po nepostupu Canes do play-off pak vypomáhal alespoň na farmě ve vyřazovacích bojích.

• Zklamaný z nedůvěry trenéra může být pak také André Brand, který byl téměř polovinu sezóny zdravým náhradníkem. Na jeho místě zastupoval Chris Tanev, který odehrál také pouze přibližně polovinu zápasu. Tohle by měla Florida vyřešit. Zbytečné nevyužívání takto jinak skvělých zadáků.

• Pravý křídelník Roman Redl ovládl kanadské bodování svého celku, jistě výborná sezóna. A ještě více ho může těšit, že jeho parťákem na centru se stal další český hráč, a to Martin Nečas. Na levém křídle pak nastupuje kapitán Artemi Panarin.

• Výborný ročník má za sebou i Anton Oriňak, jenž stále pendluje mezi druhou a třetí formací a i přesto nasbíral vynikajících 80 bodů.

• New York Rangers ovládli základní část cestou start-cíl. Gólman Corey Crawford si připsal hned 49 vítězství. Nejproduktivnějším hráčem týmu byl Nico Hischier s 80 body.

• Výsledky Sharks a Kraken jsou pak pro mě největším zklamáním. Tyto týmy mají rozhodně na mnohem více.

Mistrovství Světa 2018:

Čtyři hráči mají za sebou premiérovou účast na Mistrovství Světa. Bohužel pro Lukáše Rotta netrvalo příliš dlouho, neboť hned ve druhém utkání si zlomil kotník a vyřadil se tak ze hry na 4 měsíce.

Obrázek

Švédsko - bronz
Rusko - stříbro
USA - zlato


Play-off AHL 2017/18:

Obrázek

Play-off NHL 2017/18:

Obrázek
Obrázek
Obrázek

New York Rangers porazil tým Minnesota Wild ve finále Stanley Cupu 2019.
____________________________________________________________

Hráčské poznámky & Ocenění:

André Brand:
- Žádné novinky.

Pan Jukl:
- Žádné novinky.

Radim Kovář:
- Žádné novinky.

Lukáš Líška:
- Hart Memorial Trophy.
- Art Ross Trophy.
- Maurice 'Rocket' Richard Trophy.
- NHL First All-Star Team.
- Lester B. Pearson Award runner up.
- King Clancy Memorial Trophy third placed.
- 2x Hráč týdne (uprostřed března, na konci května).

Peter Macak:
- Žádné novinky.

Anton Oriňak:
- 1x Hráč týdne NHL (na začátku března).

Adam Papoušek:
- Žádné novinky.

Lukáš Rambousek:
Žádné novinky.

Roman Redl:
- 1x Hráč týdne (uprostřed listopadu).

Lukáš Rott:
- 1x Hráč měsíce (duben).

Daniel Stankovič:
- NHL Plus/Minus Award.
- NHL First All-Star Team.
- Lady Byng Memorial Trophy third placed.
- 1 Hráč týdne (poslední týden v listopadu).
____________________________________________________________

Ronovo oko:

• Největší výměna sezóny se odehrála 23. února 2019, kdy se z Vancouveru do Ottawy stěhoval Blake Wheeler. Opačným směrem zamířili Dylan Strome, Adam Samuelsson, práva na Amira Miftakhova a také výběr v 1. kole draftu 2019.

• Dalším zajímavým trejdem byl určitě přesun Keitha Yandleho ze Seattle Kraken do Los Angeles Kings, a to za Travise Dermotta a dva prospekty.

• Montreal se i letos zbavil svého prvního kola, které poslal spolu s Maxem Jonesem do Calgary Flames za zadáka Jakea Gardinera.

• Útočník Tyler Seguin během sezóny prodloužil smlouvu s Arizonou Coyotes na dalších osm let. Ročně si vydělá 9,8 miliónů dolarů.

• Co se týče výkonů našich hráčů, tak myslím, že více jak polovinu z nich můžeme hodnotit opravdu kladně. A musíme doufat, že brzy dostanou mnohem více prostoru i André Brand či Radim Kovář.

• Nováčkem roku se stal Oliver Wahlstrom z Pittsburghu Penguins, který nasbíral hned ve své první sezóně vynikajících 83 bodů za 40 gólů a 43 asistencí. Nejlepším zadákem sezóny byl zvolen Joshua Morrissey z NY Rangers. Vezina Trophy si pak převzal jeho parťák Corey Crawford.

Daniel Stankovič se v boji o Lady Byng Memorial Trophy musel sklonit před Aleksanderem Barkovem a vítězem Travisem Konecnym.

• Nejlepší hráč sezóny dle novinářů, Lukáš Líška, v boji o King Clancy Trophy podlehl Andrei Vasilevskiymu a vítězi Alexanderu Ovečkinovi. Lester B. Pearson pak pro sebe urval Nikolaj Ehlers.

• Pár dní před začátkem draftu NHL získalo Colorado Avalanche zadáka Jareda Spurgeona z Kansas City, za kterého obětovala Rasmuse Asplunda, Frédérica Allarda a Georgi Dedova. Na papíře nyní mají tak Avalanche nejsilnější obranu v lize: Chychrun, Ristolainen, Muzzin, Spurgeon, A. Larsson, Hunwick, McNabb.

• Velké ztráty v obraně pak utrpěl Columbus Blue Jackets, který se nedokázal dohodnout na prodloužení smlouvy se zadákem Erikem Karlssonem, který tak tým opustil bez náhrady, a před draftem vytrejdoval Travise Hamonica do Los Angeles za Isaca Lunderströma a 35. volbu na draftu.
____________________________________________________________

Letní volný trh hráčů:

• Léto 2019 nabídlo spousta skvělých hokejistů na trhu! S velkým klidem mohu říci, že nabitější trh za posledních 10 let opravdu nebyl. Své nové angažmá si totiž mohli vybírat například tito hráči: Erik Karlsson, Drew Doughty, Sergei Bobrovsky, Oliver Ekman-Larsson, Ryan Ellis, Max Pacioretty, Pekka Rinne, Jay Bouwmeester, Jeff Skinner, Wayne Simmonds, Marc-André Fleury, Anders Lee a další.

Přehled nejzajímavějších podpisů:
Erik Karlsson :arrow: Chicago Blackhawks (6 let - 11,5 mil.)
Drew Doughty :arrow: Washington Capitals (6 let - 9,3 mil.)
Oliver Ekman-Larsson :arrow: Detroit Red Wings (8 let - 9,3 mil.)
Sergei Bobrovsky :arrow: NY Islanders (6 let - 10,4 mil.)
Ryan Ellis :arrow: Arizona Coyotes (5 let - 6,8 mil.)
Jeff Skinner :arrow: Arizona Coyotes (8 let - 8,75 mil.)
Max Pacioretty :arrow: Detroit Red Wings (2 roky - 6,7 mil.)
Mats Zuccarello :arrow: Nashville Predators (2 roky - 7,44 mil.)
Wayne Simmonds :arrow: Seattle Kraken (2 roky - 7 mil.)
Jakob Silfverberg :arrow: Minnesota Wild (5 let - 3,8 mil.)
Jordan Eberle :arrow: Winnipeg Jets (7 let - 5,5 mil.)
Jake Gardiner :arrow: Kansas City Scouts (5 let - 4,75 mil.)
Pekka Rinne :arrow: Toronto Maple Leafs (2 roky - 5,5 mil.)
Niklas Hjalmarsson :arrow: Carolina Hurricanes (2 roky - 7,5 mil.)
Oooo, zahram si s doughtym... superi maju ppci :box:
Proč já mám smůlu, že hraju v tak tragickém týmu? :bee: :-D
TT1905 píše:Proč já mám smůlu, že hraju v tak tragickém týmu? :bee: :-D
Jsi jeho kapitánem, takhle mluvit o svých spoluhráčích. :giggle: Každopádně Detroit podepsal OELa či MaxPace, je tam Couturier či Boeser. Myslím, že Carolina či Columbus mají momentálně teda mnohem horší týmy.
Simmonds na 2 roky za 7M, to co tam je za GM. :scare:
Ja by som mozno navrhol aby si kazdu sezonu rozdelil na 2 casti a z kazdej urobil osobitny report.

Prva cast by bola draft, FA trh, regular seson az po TD (vratane TD moves). By si zhrnul ako sa kto posilnil, ako prebiehala sezona, ktore timy vyzeraju konkurencieschopne atd. Rovnako aj ako sa nam dari individualne, kto ma nasliapnute na aku sezonu, aku ma poziciu v time, s kym hravame v utoku, zaujimavosti, pikosky atd

Druha cast sezony by bola koniec regular season, celkove stats z regular season, kto postupil do PO a kto nie, a samozrejme PO + individualne ocenenia po sezone, ako bonus MS. O PO by bolo fajn mat podrobnejsi report ako len PO tree a individualne stats :neviem:

Keby sa ti darilo urobit 1 takyto report denne, 1 sezona by trvala 2 dni a nase kariery cca 5-6 tyzdnov.
Pri takomto tempe (1-2 sezony denne) sa to skonci moc rychlo :giggle:
Rono píše:
Lukas33 píše:Že by nejaký náš brankár púšťal sofťáky? :jn:
:D Ale jo, je fakt, že Husso měl pod 90%. :? :sarcasm:
No, snad další sezóna už bude lepší a potáhnem Colorado co nejvýš. :petrik:
Se divite, potrebujete misto trenera golmanu spis ornitologa kdyz tam chyta Papousek s Husou :-D
To petrik:
Problém by to asi nebyl a je fakt, že by to bylo zajímavější. Pokud teda ještě někdo by byl pro, tak to tak budu dělat.

To selly8:
Nono.. :lol3:
Spokojenost, nejproduktivnější D ve Flyers, v plusu, tuna času na ledě.. kam mám poslat číslo účtu?
Rono píše:To petrik:
Problém by to asi nebyl a je fakt, že by to bylo zajímavější. Pokud teda ještě někdo by byl pro, tak to tak budu dělat.

To selly8:
Nono.. :lol3:
Taky jsem pro :thumbsup:
Přes Barrieho s Burnsem a Tanevem těžká cesta. V playoffs ale potom skoro půl hodiny na zápas... Mě chce head coach lakovat? Jestli to se mnou pokračuje takhle i další sezónu, tak "I demand a trade."

Nejlíp někam, kde budu v top4 a ve 1st PP :D
TT1905 » stř úno 07, 2018 7:51 am píše:
Rono píše:To petrik:
Problém by to asi nebyl a je fakt, že by to bylo zajímavější. Pokud teda ještě někdo by byl pro, tak to tak budu dělat.

To selly8:
Nono.. :lol3:
Taky jsem pro :thumbsup:
Taky se přídávám.
Karlsson... :hroza: Takhle se do PO nepodivam.

Jinak super prace Rono. Petrikuv navrh se mi libi.
ked chce niekto odist zo svojho timu tak akym sposobom to prebieha? to si moze vybrat konkretny tym ze kam? ci len bude ponuknuty a kto sa ozve tak tam pojde..lebo pride mi blbost ze keby si sami mozme vybrat lebo potom sa vsetci natlacime do silnych timoch :D
Přesně tak, to samozřejmě neexistuje.

Jsou dvě varianty:
1) Osobně se o váš trejd postarám, nabídnu vašeho hráče ostatním týmům a nejlepší nabídku přijmu.
2) můžu zajistit, aby hráč byl nespokojený a požádal o trejd a AI pak už samo se rozhodne jestli ho vytrejduje nebo nikoliv.
177 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS