Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PRIPOMIENKY, OTAZKY, NAVRHY A VSEOBECNA DISKUSIA

ak to chapem spravne tak na zapas STL bola 0 a na zapas MIN 1
arek píše:ak to chapem spravne tak na zapas STL bola 0 a na zapas MIN 1
presne tak, vysledky tychto dvoch zapasov boli prehodene ako som vysvetlil predtym tak to bolo kvoli poraidu zapasov u nas ktore bolo ine ako na nhl.com z ktorej cerpam :) na zaklade Ohlundovej pripomienky som to skontroloval a opravil hned kao som napisal ten prispevok
Ta preco nedavate podla nhl.com? ved tam je to presne podla casovej postupnosti :)
ja som to daval podla nhl.com/sk..lebo tam mam rovno nase casy. Asi to tam bolo naopak.
mozno ked skoncil ten zapas skor tak to prehodili pri vysledkoch ja pouzivam len nhl.com/sk pri zadavani zapasov a pri vyhodnoteni, akurat ked zapas zacina v rovnaky cas tak asi to nemusi vzdy sediet ale to nic budem davat lepsi pozor len som sa to snzil rychlo nahodit ked som bol v praci a zapasy koncili tak neskoro
Haloooooooo, stale nevieme ako sa budu udelovat body na konci kola pri vyrovnanych umiestneniach… :neviem: :dup: :D
na stranku tipovania by sa malo dat tlacitko "Nastav nahodne tipy", po vzore Yahoo Fantasy :andy: S volitelnym zaskrtavacim polickom "Opakuj kazdy den". Vyrazne by to skratilo cas na tipovanie (vlastne by sa stacilo len zaregistrovat a nic viac :D ) a aj vysledky by boli mozno lepsie :D
Skorpion píše:na stranku tipovania by sa malo dat tlacitko "Nastav nahodne tipy", po vzore Yahoo Fantasy :andy: S volitelnym zaskrtavacim polickom "Opakuj kazdy den". Vyrazne by to skratilo cas na tipovanie (vlastne by sa stacilo len zaregistrovat a nic viac :D ) a aj vysledky by boli mozno lepsie :D
Co nahodne!
Stacilo by (jak jsem arekovi uz navrhoval) nainicializovat vsem tipujicim jednicky, aby v pripade, ze neco pokazi, nebo zapomenou, meli aspon neco.
Nikomu to nerikej, ale dotycny by mel dnes 50b, coz aktualne staci na 5. misto tabulky :nervozny:
nevidim zmysel v tom takto pomahat tym tiperom a timom co netipuju pravidelne...
Dobre, tak tlacitko same 1 a nahodne tipy (Opakuj kazdy den tedy ne :jn: )
Skorpi - to uz testuje Andy ako hlavny tester KTL stranky :-D
co s atyka nahadzovania zapasov na ktl stranku tak veru zatial je to slabe ked sa to nechava tak ze nieje obcas mozne ani natipovat vopred :!: je vas v komisii dost na to aby ste to zvladli a cele kolo by malo byt hotove hned ako zacina kolo.. uz raz som tam aspon na par dni zapasy nahadzal ale skor pre dobr ostatnych nez ze by to bol moj job

a bol by som rad keby sa uz konecne oznamilo ako sa bude postupovat v pripade rovnosti bodov lebo stale som to nikde nevidel
janik píše:co s atyka nahadzovania zapasov na ktl stranku tak veru zatial je to slabe ked sa to nechava tak ze nieje obcas mozne ani natipovat vopred :!: je vas v komisii dost na to aby ste to zvladli a cele kolo by malo byt hotove hned ako zacina kolo.. uz raz som tam aspon na par dni zapasy nahadzal ale skor pre dobr ostatnych nez ze by to bol moj job

a bol by som rad keby sa uz konecne oznamilo ako sa bude postupovat v pripade rovnosti bodov lebo stale som to nikde nevidel
bude to podla toho petrikovho navrhu, akurat ze nebudu polbody, ale vsetky body sa zdvojnasobia. Dame to aj do oznameni, ak nezabudneme. :-D
ROZPIS ZAPASOV 2. KOLA KTL
http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... sov-2-kola" onclick="window.open(this.href);return false;
Skandal! Zrejme kvuli priprave k casovemu posuvu nejde tipovat na zapasy uz minutu po pulnoci!
AndyF píše:Skandal! Zrejme kvuli priprave k casovemu posuvu nejde tipovat na zapasy uz minutu po pulnoci!
no to teda je skandal, lebo napr. aj Nightwolf zvykne tipovat az na poslednu chvilu a dnes mu to nie je umoznene... uz mu tam svieti n/a :dup:
teraz som prisiel, zapasy o 1 mi prirodzene uz nejdu, ale tie o 2 mam stale otvorene..
NightWolfove tipy neboli uznane. Boli mi odoslane az po termine a ziskal by len 4 body naviac, takze timu Falcons by to nepomohlo.
To je SKANDAL!!! SVETOVYCH ROZMEROV!! Treba najst vinnika a ihned!!!


:lol2:


ozaj, dnesnse zapasy su nastavene tak bze ladia s casovym posunom?
ked tak pozeram na to zapasove kolo tak ked uz teda musi byt do buducna si myslim ze by bolo zmenit prvok ktory rozhoduje o vyhre v predlzeni, najlepsie by bolo keby sa bral ako rozhodujuci najlepsi vykon najlepsieho tipera z timu ak budu totozny tak druhych najlepsich.. atd., ked si vezmeme ze je to timova sutaz a pouziva sa nejaka taktika tak sa lahko stane ze dvaja maju vacsi pocet a zvysni dvaja tiperi potom su na tom dost casto mizerne, tak preco brat ako rozhodujuci ukazatel celkovy sucet timu ...

ale inak si myslim ze celkovo tie zapasove kola a aj PO su proste nevhodne pre nas sposob hry... a uz vobec nechapem preco sa tabulky pocitaju tak ako sa pocitaju - ked sa hra medzikonferencne tak by tabulka mala byt len jedna - strasne to skresluje ked sa body jeden den mozu kludne zmenit len v jednej z tych dvoch tabuliek ... je to proste divne

a myslim ze tak ako sa pocita aj v NHL skore a jeho rozdiel tak by sa v tabulkach tiez mohlo pocitat nieco take ako pocet celkovo ziskanych bodov proti celkovo obdrzanym bodom a to by mohlo aj rozhodovat ked budu body zhodne u nejakych timov ...
janik píše:vobec nechapem preco sa tabulky pocitaju tak ako sa pocitaju - ked sa hra medzikonferencne tak by tabulka mala byt len jedna - strasne to skresluje ked sa body jeden den mozu kludne zmenit len v jednej z tych dvoch tabuliek ... je to proste divne
Na konci kola treba body rozdelovat podla konferencii ale, tak naco to komplikovat?
Len pre zaujimavost - mala analyza prvych 6 dni tohto zapasoveho kola. Dal som si tu namahu a spocital body jednotlivych timov na sposob klasickeho tabulkoveho kola. Vysledne tabulky som porovnal s aktualnymi tabulkami zapasoveho kola. Vysledky su veeelmi zaujimave:

V nasej konferencii by si v tabulkovom kole IC hrali vlastnu sutaz. Mali by natipovanych uz 114 bodov a na prvom mieste 20 bodovy naskok. Tipuju momentalne o triedu lepsie ako cely zvysok KTL, napriek tomu su v tabulke zapasoveho kola “az” treti…
Kto je pred nimi? Na druhom mieste su aktualne DD, ti by boli v tabulkovom kole treti s 92 bodmi. To je teda OK. Prvi sme my, co je samozrejme super, ale stalo ma to kopec namahy vybavit nam taky priaznivy rozpis KTL zapasov – v tabulkovom kole by sme s 89 bodmi boli az siesty.
Za zmienku tiez stoji, ze tesne za IC su na 4. mieste vojaci z AM, z doterajsich zapasov nazbierali o 1 bodik menej ako IC. Stacilo im na to natipovat 81 bodov (o 33 menej ako IC!), s cim by v tabulkovom kole boli v nasej konferencii s prehladom posledni…

V druhej konferencii to nie je o nic menej zaujimave: tu v pozitivnom zmysle haluzia priebezne prvi MG a tiez treti MB. V tabulkovom kole by so ziskom 87 resp. 86 bodov boli az na 6. resp. 7. mieste. HP su prvi zasluzene, spolu s RD (priebezne 4.) zatial natipovali najviac - 96 bodov. Od nadsenia skakat asi nebudu napr. dudovci, , ktori by s 95 bodmi boli v tabulkovom kole iba tesne o bodik treti, takto delia az sieste miesto. Ale doslova skandal je priebezne posledne miesto a 0 bodov timu rytierov, ti by totiz v tabulkovom kole vdaka kvalitnemu tipovaniu boli na peknom 4. mieste s iba 3-bodovou stratou na lidrov a 4-bodovym naskokom pred dalsim timom v poradi.

Toto kolo je exemplarnym prikladom ako “atraktivne” zapasove kola frustruju a demotivuju dobre tipujuce timy a naopak odmenuju priemerne az podpriemerne tipujuce timy. Zapasove kola ani zdaleka nie su o tom ktory tim ako dobre tipuje, je to de facto loteria o tom kto bude mat najvacsie stastie pri tvorbe rozpisu KTL zapasov.
Naozaj je pre KTL (sutaz v tipovani pre pana jana) do buducna toto to prave orechove?
petrik píše: Toto kolo je exemplarnym prikladom ako “atraktivne” zapasove kola frustruju a demotivuju dobre tipujuce timy a naopak odmenuju priemerne az podpriemerne tipujuce timy. Zapasove kola ani zdaleka nie su o tom ktory tim ako dobre tipuje, je to de facto loteria o tom kto bude mat najvacsie stastie pri tvorbe rozpisu KTL zapasov.
Naozaj je pre KTL (sutaz v tipovani pre pana jana) do buducna toto to prave orechove?
Nemam tyhle kola vubec rad a to se nam pritom v nich celkem dari (i kdyz vetsinou tezime spis z toho rozpisu a stabilni formy -pozdrav pro dejfa-) a svym zpusobem je snazsi sledovat jen jeden "zapas".
Ze jsme v tomhle kole na tom i bodove dobre je pro me prekvapeni.
Ale at tak nebo tak, tyhlo kola bych nerusil..
AndyF píše:Ale at tak nebo tak, tyhlo kola bych nerusil..
podobne
je historicky dane, ze zapasove kola nasmu timu sedia, ale v ramci spestrenia tam hodit 2 zapasove kola (z 8 kôl) nie je ziadnym extremom a aj ked to neodzradluje veci, na ktore poukazoval petrik, stale je to hra - zabava a tie 2 zapasove kola urcite nie su na skodu
Ved OK, pomer jedno zapasove na 3 tabulkove kola je este ako-tak akceptovatelny (cert to ber), len nech sa prosim vas pocet tych zapasovych resp. tento pomer do buducna aspon nezvysuje :pray:

Ale neda mi este si nekopnut do 100-rokov mrtveho kona a nepripomenut “nenavideny” hybrid ktory tieto problemy s “nespravodlivostou” zapasovych kol efektivne riesil… doteraz nechapem co sa na nom vsetkym nepacilo :neviem:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO