Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PRIPOMIENKY, OTAZKY, NAVRHY A VSEOBECNA DISKUSIA

AndyF píše:Neslo by udelat do toho menu vlevo nahore jeste seznam tipu pro kazdy natipovany den. Samozrejme bez rozpisu zapasu.
Jen obycejny select date,tip1,tip2,tip3,... from tabulka_tipu where tiper = 'andyf'
neuvazujeme o tom. A naco by to bolo dobre, ked to mas v prehlade tipov aj samotnom tipovani, co je na jedno kliknutie?
No ted jedu na hory a nejsem si jistej, jestli se dostanu k tipovani. Takze tam sypu vsechno az do konce. Kontrola, jestli se vsechno ulozilo by mi usetrila cas, ale samozrejme, pokud je implementace tak slozita, nechte to bejt.
kedy bude rozpis na dalsie kolo? Zajtra potrebujem predtipovat cely tyzden! :scare: Arek, pripadne ak ti poslem tipy podla NHL rozpisu cez PM, natipujes za mna?
preco ked kliknem dnes na tipovanie otvori mi rovno den 14 a nie 13 ako spravne ma byt
janik píše:preco ked kliknem dnes na tipovanie otvori mi rovno den 14 a nie 13 ako spravne ma byt
opravene.
Skorpion: dnes, alebo skor zajtra sa to chystam urobit
Isto sa pamatate, ked som pred par rokmi prisla s napadom zapisovat casy, kedy sa zacinaju zapasy v nhl, aby to ulahcilo tipovanie....

teraz mam dalsi jeden napad:

Casto sa mi v poslednej dobe stava, ze jednoducho mi neulozi tipy a musim opakovane davat ulozit, lebo dakedy ma to hodi na stranku prihlasovaciu ci chcem skutocne tupovat pre dane kolom, a nestava sa to len mne. teda minimalne o jednom pripade dalsom viem...

Neslo by zobrazovat take nieco, nad natipovanymi zapasmi ze ulozene? Nemyslim tym to presmerovanie stranky, ale ked ma znovu hodi na tipovacie okno....resp by hodilo na prehlad tipov? Je nieco take mozne?
Vsak co je tazke na tom kliknut prehlad tipov a tam ti ukaze vsetky tipy tvojho timu (teda aj tvoje..ak si tipovala) ?
Ide o to, ze aj ked tam kliknem tak niekedy mi zobrazi ako neulozene...neviem ci to je mojim deb*ilnym notasom, ktory uz je pred skapanim alebo cim...
Skorpion píše:kedy bude rozpis na dalsie kolo? Zajtra potrebujem predtipovat cely tyzden! :scare: Arek, pripadne ak ti poslem tipy podla NHL rozpisu cez PM, natipujes za mna?
prvy den uz je, postupne idem pridat dalsie.
Cathy:
Po kazdom natipovani a naslednom ulozeni sa vypise hlaska "Tipy boli uložené!". Tak naco dalsiu hlasku?

Presmerovat po ulozeni na prehlad tipov by slo, ale nevidim v tom vyznam, pretoze je to na jedno kliknutie. Momentalne to presmerovava naspat na tipovanie a tam tiez vidis, ci sa ulozili alebo nie.

A co sa tyka neulozenia: za cele 3 roky sme tu mali niekolko pripadov, bohuzial nikto z vas mi nebol schopny detailne popisat, zoscreenovat atd. ako k tomu doslo, akym sposobom tipovali atd. (co chapem, lebo vacsina ludi si to vsimla az na dalsi den) Takisto sa neobjavila, pokial viem, ziadna spolocna znamka (napr. prehliadac). Bez toho to sam nedokazem diagnostikovat, pretoze hladat chybu v tisicoch riadkoch kodu je nieco ako hladat ihlu v kope sena. Jedine co viem, je to, ze ked sa niekto na druhy den stazoval, ze mu neulozilo tipy, tak tie tipy neboli ani v databaze. A stadial zmiznut same nemohli, takze sa tam zrejme ani nedostali. Je mozne aj to, ze ste nepockali na kompletne nacitanie stranky, ale uz ste klikli inam a skript na ulozenie neprebehol (nepride mi to realne, ale mozne je vsetko. Mozno si niekto mysli, ze tipy sa ulozia ihned po kliknuti na tlacitko Ulozit, co samozrejme nie je pravda).
checknite prosim vas tabulku, dnesna je teda enjaka divna :-D jedine ze by sa body uz zacali aj odcitat :jn: :sarcasm:
janik píše:checknite prosim vas tabulku, dnesna je teda enjaka divna :-D jedine ze by sa body uz zacali aj odcitat :jn: :sarcasm:
vdaka za upozornenie, vsetko je uz opravene.
Rozpis zapasu aspon na par dni zas!...
F4F by sa malo tak isto vylucit a my6slim ze natrvalo lebo tento tim toto netipovanie predvadza snad kazdu sezonu na konci :!:
janik píše:F4F by sa malo tak isto vylucit a my6slim ze natrvalo lebo tento tim toto netipovanie predvadza snad kazdu sezonu na konci :!:
Ja si myslím to isté,ked sme vyškrtli pre toto Hrošikov,treba to spraviť aj s F4F pravidlá by mali platiť pre každého.
no co je kompetentni, ziadna reakcia? hrosici co bolo k PO blizko tak ste ich vylucili ani ziadne oficialne upozornenie nebolo a F4F co to robi kazdu sezonu tak veselo nechate fungovat dalej?
je posledne kolo, naco sa s tym babrat, ked za par dni koncia tak ci tak.
hrosici co bolo k PO blizko tak ste ich vylucili ani ziadne oficialne upozornenie nebolo
http://www.hokejforum.com/oznamenia-kom ... ml#p362973" onclick="window.open(this.href);return false;
http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... eni-z-ligy" onclick="window.open(this.href);return false;

nestaci?
IMO je to zbytocne vylucovat ich teraz, par kol pred koncom ZC. Do dalsich sezon by som ich uz ale nepustil.
a to je akoze odovodnenie? si robite prdel nie? tak Hrochov vylucite lebo je sezona a inych nie lebo uz je posledne kolo :?: mate ich vylucit uz z toho principu ze si rozdate v danej konferencii viac bodov pritom jeden tim ako by tam nebol takze prave preto ich mate vylucit aby to malo9 zmysel okrem toho uz len z principu si nesmiete povedat ze ved je uz koniec tak na to kasleme :bitka3:

mam pocit ze nieco tu smrdi pekne aj s celou komisiou, a aj Trade deadline ste mali dat nejaky clanocek a nie ze otvorim hlavnu stranku a tam akurat tak veci o OH co je druhorada zalezitost v najlepsom. Ziadne zhrnutie ako bude porkacovat sutaz dalej, aky format PO aby sa potom nesachovalo, nejake terminy kedy PO zacina a podobne... je vas tam dost aby ste par minut na taketo veci obetovali :slap:
Suhlasim s kajom. Do dalsich sezon su F4F s takymto pristupom (opakovanym!!!) zbytocni a uz by som ich nebral… lenze co im zabrani vytvorit si ak budu chciet novy tim s inym nazvom, mozno pod inymi nickmi ?
Janik – tyzden pred koncom ZC ich uz je naozaj zbytocne vylucovat. Vysledky to vobec neovplyvni. Ak by sme ich vylucili tak jedine co by sa zmenilo ze by vsetky ostatne timy v ich konferencii dostali za toto kolo o 2 body menej… ich vylucenie/nevylucenie nie je pre ziaden z ostatnych timov vyhodnejsie ani nevyhodnejsie.

Info o navrate stareho formatu PO je v oznameniach komisie od zaciatku sezony:
http://www.hokejforum.com/oznamenia-kom ... ml#p354128

pocet postupujucich timov je dufam kazdemu jasny z priebeznych tabuliek ZC po kazdom kole – prvych 7 timov nie je v kazdej konferencii vyzltenych nahodou. Z toho poctu 7 postupujucich samozrejme tiez vyplyva ze vitazi konferencii budu mat v prvom kole PO volno…

uznavam ze tych aktualnych clankov by na stranke mohlo byt viac a castejsie, zial potencialnych autorov s dostatkom volneho casu a chute zjavne nemame dost… kto by sa na to citil nech sa nehanbi a kludne pise, radi uverejnime (ak to bude vramci slusnosti).

Neviem ale z mojho pohladu KTL funguje plynulo a bez vyraznejsich problemov, nemam pocit ze by v praci komisie boli nejake vyrazne nedostatky (v porovnani s predchadzajucimi rocnikmi) – skor naopak… :neviem:
to je vec pohladu petrik, za prve ak by bol suboj medzi nejakymi timami o postup do PO tak aj 2 body mozu byt dost, co sa tyka vylucenia, tak proste bud je rovnaky meter pre vsetkych alebo nieje, Hrosici mohli zase zacat tipvoat a kludne si PO uhrat, zaujimave ze tam ste zakrocili hned :slap:

co sa tyka PO, ano od zaciatku to tam niekde je ale PO sa blizi a miesto aby sa to tam kludne zopakovalo a priapdne dalo nieco nove pripadne dalsi pohlad tak je tam OH ktora je uplne nepodstatna, nenariekajte ze sa ludia nehlasia na pisanie clankov, aj k tomu ta komisia je bud sa zapojite vy alebo zacnete hladat aktivne a nie aby sa vam ludia este sami hlasili

vyhodnocovanie funguje slusne, nastastie sa po Ohlundovi prihlasil chrto ale rozpis tam zas pokulhava a na to ze viac menej ziadna ina praca vidiet nieje tak je na povazenie ci je ta praca na lepsej urovni alebo je len menej kontroverzii.. :sarcasm:

tak isto si myslim ze sa davno malo zakrocit voci tym neustalim zmenam v time FB, to co sa tam predviedlo a s tym spojene cachre medzi nimi a dalsimi to je neuveritelne a tiez to nieje koser, uz ste mali pracovat na obmedzeni, bud na kolo alebo nejakym inym sposobom... keby sa na to v tejto chvili arek vyprdol tak myslim ze cela stranka a KTL skoncia do mesiaca lebo 90% prace robi len on a v tomto ziaden progres nieje zial vidiet
suboj o PO by vylucenie/nevylucenie F4F NIJAKO neovplyvnilo. bud budu mat vsetky timy o 2 body viac za toto kolo, alebo vsetky timy o 2 body menej. nikto by ich vylucenim/nevylucenim neziskal nijaku vyhodu/nevyhodu oproti ostatnym timom v konferencii.

hrosici sa uprostred sezony riesili aj preto ze vtedy po prichode firebirds bol nerovnaky pocet timov v konferenciach. zdalo sa nam v komisii zbytocne mat v jednej konferencii 11 aktivnych timov a v druhej 9 aktivnych + 1 neaktivny. primarne to bola moja iniciativa aby sa neaktivny hrosici vylucili a FB presunuli na ich miesto do OF konferencie, cim sa zabezpecilo v oboch konferenciach opat po 10 viac-menej aktivnych timov.

s tym obmedzenim zmien v timoch by som suhlasil, myslim ze 2 na kolo by mali kazdemu stacit.
no a suhlasim aj s tym zaverom, momentalne to cele stoji a pada na arekovi a tiez by som bol najradsej keby sa jeho robota rozdelila medzi viacerych zodpovednych ludi ktorym na KTL zalezi... dobrovolnici?
petrik este raz ide o princip, takto to posobi vseliako, Horsici boli dovtedy aktivny a aj dobre umiestneni, nebolk dovod robit hura akciu, okrem toho kedze zapasove kola uz nenasledovali a vy sami ste boli ochotny ich zaradit este tesne pred zaciatkom zapasoveho kola tak fakt nevidim problem v tom ze bol nerovnovazny stav v konferenciach, podla mna zbrkle a mozno keby sa to riesilo pokojnejsie Hrosici mohli kludne pokracovat

viem si inak predstavit aj to ze posledne jedno-dve kola by sa spravili dve tabulky jedna z timov ktore by mali postup do PO isty a druha do ktorej by sli timy ktore su na v spodnej casti - ci uz by to bolo rovnaky pocet timov z kazdej konferencie alebo ako to je jedno a v tej tabulke by dajme tomu dva timy postupili do PO ale zacinalo by sa v nej od 0 cize motivaciu zostat a tipovat do konca sutaze by bola zarucena, viem ze mozno sa niekto ozve ze bude bodik za niekym a ten druhy postupi uz do PO a ten tim zas bude musiet zacat od nuly ale hold bolo by dost kol vybojovat si postup mohlo by to byt aj tak ze by sa spojili obe konferencne tabulky a na zaklade bodov by sa rozdelili tie dve skupiny cize z jednej konferencie by ich mozno bolo viac ako z druhej ale ved preco nie

pripadne by sa tak mohlo bojovat len o 1 miesto proste ale od 0 aby to zas nebolo rozhodnute skor ako sa vobec zacne
Zas sa mi stratili tipy :(

bola som tam, tipovala, ulozila, dokonca som aj videla ze traja dovtedy co sme natipovali sme mali tri rovnake tipy a bum teraz pozeram nic :(

nechapem :cry:
ako sorry, vymýšľate pikačoviny na PO NHL, ale aby boli zápasy dané na tipovanie to nie.

Zajtra som celý deň preč a preto potrebujem natipovať zajtrajšok už dnes a hľa, zatiaľ nič. Mohli by ste to tam dať ešte teraz? :dup:

Inak budem protestovať a žiaadať anuláciu zajtrajšieho dňa
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS