Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Co odporucate komisii vyriesit?

za seba mozem povedat ze pri 4 vitazstvovych zapasoch som po dvoch kolach mam totalne dost, a ked sa pzories z opacnej stranky ked mozes vyhrat po dvoch zapasoch na co to natahovat na 4? o co je hodnotnejsie okrem toho ze to trva dlhsie jedno vitazstvo od druheho?

prehra ako pre hra podla mna, a na..re ta to tak isto ci uz pre hras po dvoch zapasoch alebo v siedmom o nejaky blby zapas kde to niekto obcas len tak z prdele trafi nieco co 99% ludi aj tak by nikdy nedalo

ako som povedal minulorocny format nebol dobry, na jednu stranu EI proste boli najlepsi ale zas ta bezmocnost ked sme potrebovali dohanat a nemali sme to len vo svojich rukach nebola to prave ale tiez je aj nasa chyba ze nam prva cast FF PO nevysla ako sme chceli i ked aj to rozlosovanie nam nedoprialo.. :lol2:

proste aby som to zhrnul myslim ze PO zapasovo OK ale nie v starej forme, najst nieco medzi lebo vyse mesiaca sa ani nevyspat pomaly kvoli nejakej "zabave" to tiez nieje bohvie co :-D
janik píše:skoda ze posledny zapas nehrali proti sebe IC a EI o titul
pred poslednim zapasem nebylo jasne, kdo titul ziska a mohl to byt prakticky kazdy. Z konecneho poradi se nedaji vyvozovat zavery
Preco by si kvoli tomu nespal? :D Ja osobne som bol za to, aby do PO postupilo menej timov (a tym padom by aj zakladna cast mala vacsi vyznam ako ma teraz, ked do PO postupi takmer kazdy). Idealne 4 z kazdej konferencie a tym padom by aj vitaz odohral len tri serie :neviem:

Viem, ze by to nove timy asi neprilakalo pocas rozbehnutej sezony, ale podla mna ma uz teraz KTL dobry pocet timov a zbytocne len umelo navysovat ten pocet tiez nie je spravne.
AndyF píše:
janik píše:skoda ze posledny zapas nehrali proti sebe IC a EI o titul
pred poslednim zapasem nebylo jasne, kdo titul ziska a mohl to byt prakticky kazdy. Z konecneho poradi se nedaji vyvozovat zavery
myslim ze rped poslednym zapasom uz bolo jasne ze o titul ide len EI a pripadne IC lenze jedine IC dokazali aj v poslednom dni ziskat ako jediny viac bodov ako EI inak boli diabli na nezastavenie..
kajo píše:Preco by si kvoli tomu nespal? :D Ja osobne som bol za to, aby do PO postupilo menej timov (a tym padom by aj zakladna cast mala vacsi vyznam ako ma teraz, ked do PO postupi takmer kazdy). Idealne 4 z kazdej konferencie a tym padom by aj vitaz odohral len tri serie :neviem:

Viem, ze by to nove timy asi neprilakalo pocas rozbehnutej sezony, ale podla mna ma uz teraz KTL dobry pocet timov a zbytocne len umelo navysovat ten pocet tiez nie je spravne.
lebo to je rpave o tom ze clovek len premysla ci to dobre natipoval ako sa to vyvyja a podobne, tie tri serie by boli podla mna tak akurat, 4 uz je fakt moc...
janik píše:myslim ze rped poslednym zapasom uz bolo jasne ze o titul ide len EI a pripadne IC lenze jedine IC dokazali aj v poslednom dni ziskat ako jediny viac bodov ako EI inak boli diabli na nezastavenie..
Tak jsem si to spletl, uz mi pamet tak neslouzi :andy: My meli sanci jeste po 4. dni, ale v 5. bysme museli vyhrat a EI prohrat, coz se nestalo.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES