Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Co odporucate komisii vyriesit?

Ma pravdu, predsedo!
podla mna je nespravne porovnavat to s medailami... i ked som vedel ze to niekto vytiahne.

medaila je jednorazova zalezitost, KTL je dlhodoba sutaz a v ramci toho ze je rozdelena na dlhsie obdobie je potrebne zabezpecit aby bolo mozne ziskat pevny pocet bodov v kazdom kole a ten prerozdelit medzi timy. inak to dopadne ako vlani ked jedno blbe kolo ktore niekolko timov dohralo na rovnakom mieste nebolo uz skoro mozne zvratit, keby sutaz bola jednoliata a na konci sa len urcilo poradie pre PO tak sa tiez musi urcit pri rovnosti bodov dalsie kriterium aby sa rozhodlo poradie a takto by sme to mali vnimat

takze 1. bud teda timy s rovnakym poctom bodov na konci kola dostanu rovnaky pocet bodov - ale znizeny alebo 2. sa urcia dalsie kriteria ktore rozhodnu ktory z timov skonci na lepsom mieste a tak sa body rozdaju podla pozicii ale ziadny tim nedostane v jednom kole rovnaky pocet bodov.

ine moznosti su podla mna nespravodlive a kazia celkovy dojem zo sutaze
tak nech v prípade rovnosti bodov v rámci kola dostane lepšie bonusy tím, ktorý mal vyššie postaveného tipéra v individuálke
čau komisaři zaregistroval jsem new team a nemáme kde podepisovat smlouvy... :neviem:
Nebolo by mozne pisat na stranke zadavania tipov namiesto "Tipy pre 7. deň" :arrow: "Tipy pre 7. deň (piatok 20.9.)". Mna v jednom kuse pletie, ked vidim, ze zapas sa hra v sobotu, ale je to nasho casu o 1:00 a teda to treba natipovat v piatok. Vcera ma to takisto zmiatlo. Som si myslel, ze sa zapasy hraju v piatok (stvrtok volny den) a teda to staci v piatok natipovat. No omyl.
Skorpion píše:Nebolo by mozne pisat na stranke zadavania tipov namiesto "Tipy pre 7. deň" :arrow: "Tipy pre 7. deň (piatok 20.9.)". Mna v jednom kuse pletie, ked vidim, ze zapas sa hra v sobotu, ale je to nasho casu o 1:00 a teda to treba natipovat v piatok. Vcera ma to takisto zmiatlo. Som si myslel, ze sa zapasy hraju v piatok (stvrtok volny den) a teda to staci v piatok natipovat. No omyl.
skusim to nejako vyriesit do zaciatku sezony, ak zabudnem, pripomen mi
Skorpion píše:Nebolo by mozne pisat na stranke zadavania tipov namiesto "Tipy pre 7. deň" :arrow: "Tipy pre 7. deň (piatok 20.9.)". Mna v jednom kuse pletie, ked vidim, ze zapas sa hra v sobotu, ale je to nasho casu o 1:00 a teda to treba natipovat v piatok. Vcera ma to takisto zmiatlo. Som si myslel, ze sa zapasy hraju v piatok (stvrtok volny den) a teda to staci v piatok natipovat. No omyl.
no co na to poviete teraz? Moze byt?
za mna :thumbsup:
Já doporučuju komisi vyšetřit podvodné hlasování v topicu Najlepsie manazovany klub KTL?
Měly by se podvodné hlasy mazat a hlavně osoba s více účty na foru ( :andy: ) by měla dostat ban. Není přece něco takového v pravidlech. :dup:
Suhlasim, to hlasovanie nie je uplne koser :nono:
heš, v tomto topicu iba seriozne veci, ziadne srandicky :nono:
No vždyť já to myslím vážně. Kdyby se jednalo o náš tým a hlavně u Duda, tak se tady na foru někteří pos...
Prisaham buh, ze sem zadny ucty nezakladal! Vzdyt tolik jich snad ani nevzniklo!
neviem kde to mam napisat tak asi sem
http://www.hokejforum.com/oznamenia-kom ... ml#p354030" onclick="window.open(this.href);return false; nezobrazuje (mi) obrazok noveho loga ktl
švolco píše:neviem kde to mam napisat tak asi sem
http://www.hokejforum.com/oznamenia-kom ... ml#p354030" onclick="window.open(this.href);return false; nezobrazuje (mi) obrazok noveho loga ktl
och, moja chyba :slap: uz by malo
arek píše: NEDELU 29.9.2013 VO VECERNYCH HODINACH (predbezne 20:00) SA USKUTOCNI ZREBOVANIE KONFERENCII KTL :!:
:?: Je velká pravděpodobnost, že v té době bude yahoo draft.
dejf píše:
arek píše: NEDELU 29.9.2013 VO VECERNYCH HODINACH (predbezne 20:00) SA USKUTOCNI ZREBOVANIE KONFERENCII KTL :!:
:?: Je velká pravděpodobnost, že v té době bude yahoo draft.
:scare: takze v poobednych hodinach.
tak žrebuj v sobotu :jn:
aj to je mozne.
uff to myslite vazne s tym PO :?: :thumbsdown: a nove logo... kedysi som nieco podobne navrhoval ale popravde nic moc za mna


a uz ste vyriesili zakladnu cast? lebo nejak nikde nevidim aka bude a ako sa budu delit body pri rovnakom pocte bodov na konci sezony..
janik píše:uff to myslite vazne s tym PO :?: :thumbsdown: a nove logo... kedysi som nieco podobne navrhoval ale popravde nic moc za mna


a uz ste vyriesili zakladnu cast? lebo nejak nikde nevidim aka bude a ako sa budu delit body pri rovnakom pocte bodov na konci sezony..
Nooo – musim suhlasit s janikom. Po sezone 2012 sa tento model PO vyhodnotil ako neuspokojivy – co sa take odvtedy zmenilo ze ste sa rozhodli k nemu vratit? Ak sa do zaveru prebojuju nejake diskusne nie moc aktivne timy tak hrozi ze to bude posledne 2 tyzdne zase o nicom…

Zakladnou ideou zmeny v minulej sezone bolo aby sa PO az do uplneho zaveru tykalo viac timov/tiperov. final four s poslednymi 4 timami trvalo len 6 dni – podla mna to malo svoju gradaciu a dobry spad. teraz sa vraciame k tomu ze zaver s poslednymi 4 resp. potom uz len 2 timami sa opat predlzil na cele 2 tyzdne a obavam sa aby ta PO atmosfera namiesto gradacie ku koncu PO neupadala tak ako pred 2 rokmi.

No a k rozpisu sezony – vieme akurat ze bude 8 kol, 2 zapasove, zvysok tabulkove. Ale odkedy dokedy budu to nevieme (aj ked ja asi viem :D ). Nevieme ani kolko dni bude mat prve kolo ktore uz zacalo. A ako sa poriesia tie rovnake umiestnenia na konci kol…

Nejake info o tom by nebolo od veci ;)
Vždy lepšie zápasový systém v PO ako ten z poslednej sezony, sledovať neaké tabulky počas PO ma vôbec nebavilo a až krátko pred touto sezonou som zistil kto vlastne vyhral posledný titul, tak ma zaujímali tie tabulky final 15.... taká 9 zápasová séria BF vs Kent ma zaujímala 100x viac
No a co je na tom zle, ze to uz nebude bavit viac ludi? Mne tie tabulky a final four minuly rok tiez prisli pritiahnute za vlasy. PO ma byt o seriach, o rivalitach...aj v NHL ked mi vypadne tim v prvom kole, uz to tak nezeriem, ako ked mam tim stale v hre. A sledujem to len jednym ockom, aby sa nepovedalo, ze som analfabet, keby som nevedel kto to vlastne cele vyhral :neviem:

A aj tak nespominam si, ze by to minuly rok pocas FF nejako vyrazne ozilo :hmm:
aby som to upresnil, nejak som si nevsimol teda stale vyriesenu rovnost bodov :!: to je dolezite si myslim

druha vec je ta ze uznavam ze minulorocne PO nebolo to prave orechove, skoda ze posledny zapas nehrali proti sebe IC a EI o titul ked sa rozhodovalo doslova v poslednych zapasoch... ale vratit sa k tiez nie dobremu systemu je ako ist z kaluze pod odkvap...

myslim ze PO by malo byt akcnejsie, kratsie a proste aby neunudilo cloveka na smrt... myslim ze prve kolo mohlo byt tabulkove a potom uz to mohli byt kratke serie na tri vitazstva max alebo este lepsie na celkovo tri zapasy ... cize potom uz by to bola vyradovacka a finale by hrali len dva timy ale malo by to spad, na tie 4 vyhry to je proste za trest po tak dlhej sezone duplom
Celkov na tri zapasy by bola tiez pekna blbost. Tipujes sezonu a mas vypadnut v prvom kole ked sa ti nevydaria dva dni, alebo ti nahodou niekto nenatipuje? No neviem, to by bolo kriku...

Nikdy sa neda vymysliet nieco tak, aby sa to pacilo kazdemu, ale myslim, ze navrat k staremu formatu PO nie je krok spat. Ved prave PO je podla mna najvacsia zabava, tak preco sa to snazit za kazdu cenu skratit?
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES