Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KTL ZOH

Chcete tipovacku v reprezentaciach na ZOH?

Ano
100%
13
Nie
Žádná hlasování
0

ak si spominate, pred 4 rokmi sme v ramci ZOH vo Vancouvri zriesili nieco ako MS KTL. Tipovalo sa timovo, ale boli to reprezentacne timy. Konkretne ich bolo 5 (Cechy, Morava a 3x Slovensko) a boli do nich vybrani (tusim) najlepsi tiperi z danych oblasti.
Nieco podobne by sme chceli zorganizovat aj tento rok. Pacilo by sa vam to? Mate nejake vlastne navrhy, ako by to mohlo vyzerat?
:good:
Podla mna by stacili len dva timy. CZE vs SVK. Malo by to vacsiu iskru. V kazdom time by bolo 6-8 tiperov a ratali by sa 3 najlepsi. Trebars :neviem:
Pokud budu zrovna v Nemecku, neni to prekazka? :hmm:
Mas jedno odkial budes sledovat pocinanie svojich rodakov. Ci z domu alebo niekde z hotela :neviem:
V tom kajovom navrhu vidim zasadny problem – pri 8 tiperoch a malom pocte zapasov pokryjes prakticky vsetky pravdepodobne kombinacie vysledkov (vitazstva favoritov a este aj nejaku tu prekvapivu remizku…)
inak ak by sme chceli viac timov, mohli by sme to vyriesit aj takto.
Vtedy bolo tych 5 timov vytvorenych umelo, co keby si teraz timy vytvorili tiperi sami? Napr. ja, svolco a petrik by sme vytvorili tim Tekov :-D a vzali k sebe este niekoho, kto je odtialto (kiku :-D ). Ak nikto nie je, mohol by k nam ist hocikto, kto by nemal iny tim. Timy by ale mali mat viac tiperov, povedzme 6-8, nech ich nie je zas tolko ako v KTL.
(cize neboli by sem vyberani najlepsi tiperi, ale pridal by sa hocikto, kto by mal zaujem. Imo je to lepsie, cim viac ludi, tym vacsia zabava. Navyse ti najlepsi budu hrat KTL All Star Game, tak naco by mali aj ZOH).
No petrik ma pravdu, ten moj navrh ma trhlinu...a co takto potom ratat vsetky tipy kazdeho tipera?

arek:co ja viem, ako poznam osadenstvo HF, tak aj tak budu tie timy skoro rovnake ako v KTL
kajo, tak vytvorime nejake pravidla, aby tie timy rovnako nevyzerali. :neviem:
AndyF píše:Pokud budu zrovna v Nemecku, neni to prekazka? :hmm:
ja som tiez v Nemecku, vytvorime tim Deutsch Arbeiter :)
arek píše:kajo, tak vytvorime nejake pravidla, aby tie timy rovnako nevyzerali. :neviem:
mne sa tento váš nápad páči a som za,už aj viem,že ten tím by som tiež utvoril a nebol by rovnaký ako v KTL len prečo riešiť takéto drobnosti?Ak budu mat chalani fantáziu tak tímy rovnaké nebudú, ak áno,tak prečo im to zakazovať,ide hádam o zábavu ,to už moc špekulujeme,každý nech si urobí ten tím ako bude chcieť ak do neho bude mať minimálne tých 6-7 ludí. :wink:
Skorpion píše: ja som tiez v Nemecku, vytvorime tim Deutsch Arbeiter :)
No tak maximalne pokud by to byla soutez na tipy v krasobrusleni, mohli bysme vytvorit Duo Gastarbaiter.

Obrázek
Vytvoríme tím SLOVENKY, čisto ženský tím :-P
Tiperka píše:Vytvoríme tím SLOVENKY, čisto ženský tím :-P
Som za
super nalad :good:
CZE vs SVK si myslim bolo dost zaujimave, akurat teda neviem aky je pomer tiperov no, ale zas bud by sa to dalo nejak poriesit pripadne by si mohli zastupcovia kazdej krajiny zvolit GM pre dany tim a ten by potom z prihlasenych tiperov mohol spravit tim, sice by sa asi nemohol zapojit uplne kazdy ale zas si myslim ze by to ako sranda stacilo a klude nech je to aj 20 tiperov na tim, ale aby sa nepokryli vsetky moznosti vysledkov tak by sa dali tipovat napriklad kombinacie zapasov (2 ci 3) proste to je jedno a body sa udelovali az ked trafite vsetky tie vase zapasy (kazdy tiper) to mi len tak napadlo

pripadne kludne by body ziskal len ten kto by uhadol aspon 50 % zapasov zo vsetkych tipovanych zapasov na dany den cize z tych 20 ludi v time by zabodovalo len 5 za den napriklad - ta percentualna hranica bodovych ziskov by mohla byt rozdelena na niekolko verzii

ale to len tak ako navrh moc som nad tym nepremyslal ale vzdy je vacsia hecovacka medzi statmi :-D
podla mna najlepsi je ten arekov povodny napad...
Bude sa to tipovat? :)
Nabby píše:Bude sa to tipovat? :)
ano, uz je to v stadiu priprav. Zatial mozeme prezradit, ze sa bude tipovat v timoch o 3 tiperov a budeme hadat presne vysledky zapasov, ako to bolo v all star game.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG