Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Tipovanie playoff NHL – ano / nie?

mali by ste zaujem zucastnit sa tipovania playoff NHL?

ano
58%
11
nie
42%
8

V komisii uvazujeme ze by sme skusili predlzit tipovaciu sezonu aj o playoff NHL. Radi by sme touto cestou zistili predbezny zaujem medzi tipermi.

Nasa predbezna predstava je asi takato:
- So “standardnou” KTL sezonou by to nemalo nic spolocne, ta by normalne skoncila spolu so zakladnou castou NHL. Toto by bola uplne samostatna sutaz iba pre PO NHL.
- Tipovalo by sa v 4-clennych timoch ako KTL, ale nemuseli by byt totozne s timami KTL (mohli by vznikat aj nove “zlepence” ako bol tim TURBO v turnaji elite trohy)
- Kedze s postupom NHL PO je zapasov na tipovanie stale menej a menej, namiesto standardneho 1-0-2 by sa tipoval presny vysledok (skore) NHL zapasov. Cim presnejsie sa vysledok trafi (vitaz, golovy rozdiel, presny vysledok) tym viac bodov. Vdaka tomu by mohli byt zaujimave na tipovanie aj dni s len jednym NHL zapasom, inak povedane aj v den s iba jednym NHL zapasom by bodove zisky jednotlivych timov v tipovacke mohli byt dostatocne rozdielne na to aby to bolo zaujimave

Viac podrobnosti zatial nemame, najskor potrebujeme zistit ci by bol o to medzi tipermi seriozny zaujem – ak ano tak sa mozu zacat doladovat konkretne veci ako format turnaja atd.
Takze vas prosim vyjadrite sa v tejto teme co si o tom myslite, ci by ste sa pripadne takejto tipovacky zucastnili, pripadne ak mate nejake napady ako konkretne by ten turnaj mohol vyzerat atd, …
Vopred vdaka za feedback ;)
Ne
:good:
Som za :!: :!: :!:
Áno, prečo nie.
Ja som tiez za
Som za, ale možno iným systémom, napríklad 1 - 0 - 2 a k tomu strelca gólu...alebo neviem...
ale vo všeobecnosti som za, s tým, že by sa nemenili tímy, resp. nemuseli... :)
:yes:
Som za.
Asi skôr nie. Základná KTL mi celkom stačí :)
ayoz píše:Asi skôr nie. Základná KTL mi celkom stačí
podobne
ANO :)
Play off již tolik nesleduji,ale pokud bude účast hojná tak se zůčastním.
Nezufaj, devils este mozu to PO dat :jn:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO