Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ALL STAR GAME 2013/14 (23.12.2013)

Obrázek

Termin All Star Game sezony 2013/14 sa nam neuprosne blizi (pondelok 23.12.), tak aby ste si nemysleli ze sme na to v komisii zabudli, tu su prve informacie o tomto podujati:

- ASG sa zucastnia 10-clenne vybery oboch konferencii
- GM jednotlivych vyberov budu GM priebezne najlepsich timov v tabulke ZC v jednotlivych konferenciach po vyhodnoteni 4. kola
- V time budu aj TRAJA najlepsi tiperi jednotlivych konferencii z tabulky jednotlivcov ZC po 4. Kole
- Dalsim clenom timu kazdej konferencie bude najlepsi jednotlivec z aktualneho 4. kola.
- Dalsich TROCH clenov timu si vyberie kazdy GM sam podla lubovole
- Poslednych DVOCH clenov timu si vyberu GM navzajom zo zoznamu 5 tiperov ktory jeden druhemu pripravia. (GM si pripravi zoznam 5 tiperov a druhy GM mu z toho zoznamu vyberie poslednych 2 clenov timu)


Proces vyberu tiperov by mal byt ukonceny najneskor v nedelu vecer, vsetci nominovani budu musiet svoju ucast potvrdit najneskor do pondelka 14:00 – kto nepotvrdi toho bude moct jeho GM nahradit podla lubovole.

O VYSLEDKU ASG ROZHODNE VYSSI SUCET 7 NAJLEPSICH TIPEROV JEDNOTLIVYCH TIMOV. V PRIPADE REMIZY SA BUDE PREDLZOVAT – SPOCITAJU SA BODY VSETKYCH 10 TIPEROV (ako byva standarne zvykom pri zapasoch v zapasovych kolach a PO).

Vramci ASG sa uskutocnia aj “najazdy“ – GM pred zaciatkom ASG urcia poradie v akom cely ich tim nastupi na najazdy a na zaklade tohto poradia sa budu porovnavat vykony jednotlivych tiperov. Vysledok najazdov nebude mat na vysledok ASG ziaden vplyv, je to len na spestrenie (ekvivalent sutazi zrucnosti pri ASG NHL). V malo pravdepodobnom pripade ze by sa ASG aj po predlzeni skoncil nerozhodne, urcia najazdy konecneho vitaza.

DOLEZITE :!: prosime vsetkych GM aby v nedelu od rana sledovali situaciu a v pripade ze by sa mali stat GM vyberu svojej konferencie OKAMZITE potvrdili svoj zaujem a ucast. V pripade ze tak neurobia nacas (presne terminy vcas upresnime), prepadne ich narok v prospech GM dalsieho timu v poradi!!! (z pochopitelnych dovodov potrebujeme mat GM potvrdenych cim skor). Co vsetko sa od GM v ASG ocakava je popisane vyssie. Ak by niekto vopred vedel ze o tuto poziciu zaujem mat nebude, alebo tomu v nedelu a pondelok nebude moct venovat dostatocny cas, nech da vediet uz v predstihu.

A na zaver najvacsia bomba:
VRAMCI TOHTOROCNEHO ASG SA PO PRVYKRAT V HISTORII KTL BUDU TIPOVAT PRESNE VYSLEDKY (SKORE) JEDNOTLIVYCH ZAPASOV NHL! Detailnejsie info o bodovani tohto formatu tipovania vcas doplnime.

ak nieco nie je jasne alebo sa chcete na nieco spytat, smelo do toho ;)
takze este to slubene detailnejsie vysvetlenie bodovania:

tipovat sa budu presne vysledky (skore) vsetkych zapasov. vyhodnocovat sa tipy budu nasledovne:

za neuhadnutie vitaza - 0b (tradicne)
za uhadnutie vitaza, ale nie presneho skore ani goloveho rozdielu - 2b (napr. tip 4-2 a vysledok 3-0)
za uhadnutie vitaza aj goloveho rozdielu v skore, ale nie presneho skore - 3b (napr. tip 4-2 a vysledok 3-1)
za uhadnutie remizy ale nie presneho skore - 3b (napr. tip 3-3 a vysledok 2-2)
za uhadnutie presneho skore zapasu - 5b

je to v podstate velmi podobne ako je KTL standard - 2b za vitaza, 3b za remizu; nejake bodiky navyse sa daju ziskat za trafenie presneho skore alebo aspon goloveho rozdielu

za uhadnutie vitaza + goloveho rozdielu sme dali rovnaky pocet bodov ako za remizu, lebo aj ta trafena remiza je v podstate uhadnuty vitaz (nikto) a golovy rozdiel (0)
A co ked sa trafi aj vitaz, aj hodnota dosiahnutych golov len jedneho muzstva? (trebars tipnem 4:2 a vysledok bude 4:1..to je dost dobry tip na to, aby neziskal nic navyse :neviem: )
dosť si to chalani komplikujete podľa mňa... úplne by stačilo ak by to bolo po starom a + bonus sa presne trafený výsledok, či už výhry alebo remízy. Zvážte to ešte, inak na seba "ušijete búdu" aj pri vyhodnocovaní.
kajo píše:A co ked sa trafi aj vitaz, aj hodnota dosiahnutych golov len jedneho muzstva? (trebars tipnem 4:2 a vysledok bude 4:1..to je dost dobry tip na to, aby neziskal nic navyse :neviem: )
lebo toto ta joomla ci na akej platforme to nase vyhodnocovanie funguje vyhodnotit podla vsetkeho nedokaze.
to co sa vramci ASG vyhodnocovat bude (vitaz, golovy rozdiel, presny vysledok) by sme mali vediet vyhodnocovat prakticky bez problemov (to uz je zaroven odpoved aj pre walta ;) )

a teraz uz len dufat ze nas prax nevyvedie z omylu a nevznikne nejaky necakany problem...
kajo píše:A co ked sa trafi aj vitaz, aj hodnota dosiahnutych golov len jedneho muzstva? (trebars tipnem 4:2 a vysledok bude 4:1..to je dost dobry tip na to, aby neziskal nic navyse :neviem: )
to tam neni zakomponovane, a keby aj, muselo by tam pocitat aj to, ako si bol blizko. Lebo zas keby tipnes 5:0 a skonci 5:4 tak to uz tak blizko nie je :hmm:

Ta petrikova posledna veta moze niekoho znervozniet :-D tak davam do pozornosti, ze system sme uz raz skusali a fical...a este ho odskusame aspon raz pred ASG. Vsetko by malo prebehnut v poriadku, a ked aj nahodou nastanu problemy s vyhodnotenim, stale je to len jeden den o 20 tiperoch, nebude problem to vyhodnotit aj rucne.
tak po dnesnej noci mame prveho isteho ucastnika ASG: pravo stat sa GM vyberu Openfireovej konferencie si v predstihu zabezpecil GM timu Master Gremlins Selly8! :serus:
MG maju uz iste vitazstvo v tomto kole a po jeho skonceni budu na cele svojej konferencie s pohodlnym naskokom :thumbsup:

Selly nam svoj zaujem o tuto funkciu uz potvrdil, takze ak sa nic nepredvidane nestane a v nedelu dopoludnia v tejto teme definitivne potvrdi ze do toho ide, tento lukrativny flek je zasluzene jeho :thumbsup:
zopar dodatocnych info:
- piati tiperi ktori budu do kazdeho timu nominovani generalnymi manazermi musia byt kazdy z ineho timu
- ak budu z jedneho timu dvaja ci viaceri tiperi nominovani do ASG automaticky na zaklade doterajsich vykonov a vysledkov, GMs uz z tohto timu nemozu nominovat dalsich clenov vramci svojich nominacii

(cielom tychto obmedzeni je aby bolo v ASG zastupenych co najviac timov)

pravidla pre najazdy:
vyhodnocovat sa bude vsetkych 10 dvojic podla poradia ake urcia GMs. v pripade remizoveho stavu po 10 seriach zvitazi tim, ktoreho tiper uspel v prvom najazdovom suboji, ak aj ten skoncil nerozhodne tak v druhom, tretom atd
pravo zastavat funkciu GM vyberu Derrylovej konferencie by malo patrit Zezymu, ten vsak o tuto funkciu neprejavil zaujem, takze toto pravo prepada v prospech GM dalsieho timu v poradi, co som cisto nahodou ja... :jn:
a ja o tento flek samozrejme zaujem mam, takze ho beriem :yes:
:petrik:
petrik píše:pravo zastavat funkciu GM vyberu Derrylovej konferencie by malo patrit Zezymu, ten vsak o tuto funkciu neprejavil zaujem, takze toto pravo prepada v prospech GM dalsieho timu v poradi, co som cisto nahodou ja... :jn:
a ja o tento flek samozrejme zaujem mam, takze ho beriem :yes:
:petrik:
no gratulujem,ty si ju zaslúžiš za toto kolo :) len si si istý,že Zezy neprejavil záujem?Lebo tam kde sa skúšalo ALL Stars tipovanie on bol som si všimol,či to nesúvisi,myslím,či to nepovedal arekovi
zatial neoficialne, ale v OpenFireovej konferencii by mali mat ucast v ASG zabezpecenu:
cepi, BluesFan, dejf - traja najlepsi po 4 kolach
Walt - najlepsi v 4. kole
Chris píše:
petrik píše:pravo zastavat funkciu GM vyberu Derrylovej konferencie by malo patrit Zezymu, ten vsak o tuto funkciu neprejavil zaujem, takze toto pravo prepada v prospech GM dalsieho timu v poradi, co som cisto nahodou ja... :jn:
a ja o tento flek samozrejme zaujem mam, takze ho beriem :yes:
:petrik:
no gratulujem,ty si ju zaslúžiš za toto kolo :) len si si istý,že Zezy neprejavil záujem?Lebo tam kde sa skúšalo ALL Stars tipovanie on bol som si všimol,či to nesúvisi,myslím,či to nepovedal arekovi
no ja myslim ze v tej PM co dostali vsetci GMs este v utorok ci kedy to bolo napisane jasne:
Poprosim vas vsetkych aby ste mi najneskor do soboty vecera odpisali na tuto PM ci o tento post mate alebo nemate zaujem, resp. ci by ste na to co sa od vas bude vyzadovat mali v nedelu a pondelok dost casu – skratka ci s vami mozeme alebo nemozeme pocitat. Kto neodpise u toho to budeme povazovat za odpoved “nemam zaujem“
Zezy neodpisal...
neoficialne ucastnici ASG z Derrylovej konferencie:

Nabby, medik911, skorpion - najlepsi po 4 kolach
janik - najlepsi v 4. kole
petrik píše:
Chris píše:
petrik píše:pravo zastavat funkciu GM vyberu Derrylovej konferencie by malo patrit Zezymu, ten vsak o tuto funkciu neprejavil zaujem, takze toto pravo prepada v prospech GM dalsieho timu v poradi, co som cisto nahodou ja... :jn:
a ja o tento flek samozrejme zaujem mam, takze ho beriem :yes:
:petrik:
no gratulujem,ty si ju zaslúžiš za toto kolo :) len si si istý,že Zezy neprejavil záujem?Lebo tam kde sa skúšalo ALL Stars tipovanie on bol som si všimol,či to nesúvisi,myslím,či to nepovedal arekovi
no ja myslim ze v tej PM co dostali vsetci GMs este v utorok ci kedy to bolo napisane jasne:
Poprosim vas vsetkych aby ste mi najneskor do soboty vecera odpisali na tuto PM ci o tento post mate alebo nemate zaujem, resp. ci by ste na to co sa od vas bude vyzadovat mali v nedelu a pondelok dost casu – skratka ci s vami mozeme alebo nemozeme pocitat. Kto neodpise u toho to budeme povazovat za odpoved “nemam zaujem“
Zezy neodpisal...
áno tak to bolo ,tak gratulujem k zvoleniu GM konferencie :)
petrik píše:zatial neoficialne, ale v OpenFireovej konferencii by mali mat ucast v ASG zabezpecenu:
cepi, BluesFan, dejf - traja najlepsi po 4 kolach
Walt - najlepsi v 4. kole

Drzim palce chalani
adrislovakia » Ned Dec 22, 2013 9:22 am píše:
petrik píše:zatial neoficialne, ale v OpenFireovej konferencii by mali mat ucast v ASG zabezpecenu:
cepi, BluesFan, dejf - traja najlepsi po 4 kolach
Walt - najlepsi v 4. kole

Drzim palce chalani
preco fandis superovej konferencii? :-D
petrik píše:pravo zastavat funkciu GM vyberu Derrylovej konferencie by malo patrit Zezymu, ten vsak o tuto funkciu neprejavil zaujem, takze toto pravo prepada v prospech GM dalsieho timu v poradi, co som cisto nahodou ja... :jn:
Obávám se, že se Zezymu stala nějaká nehoda. Jako že si při holení brutálně pořezal žíly na zápěstí nebo že mu spadl zapnutý fén do vany, když se zrovna koupal, i když se v životě nefénoval. :nervozny:
Zezy je zde :-D a zájem mám :)
Tak jestli jsem teda do výběru dostal, tak svoji účast potvrzuji už teď :-D Páč se tady objevím až zítra večer.
petrik píše:pravo zastavat funkciu GM vyberu Derrylovej konferencie by malo patrit Zezymu, ten vsak o tuto funkciu neprejavil zaujem, takze toto pravo prepada v prospech GM dalsieho timu v poradi, co som cisto nahodou ja... :jn:
a ja o tento flek samozrejme zaujem mam, takze ho beriem :yes:
:petrik:

no petriku já sem čekal na dnešek až to bude vše jasné a jisté a jako 1 tým doufám že to budu já :)
Janik - Vsak su tam dvaja bluesmani ;) , i ked ....
takze z OpenFireovej konferencie pozname zatial tychto nominovanych:

Generalny manazer - Selly (Master Gremlins)
vybrany ako GM najlepsieho timu OFK po 4 kolach

cepi (Red Devils)
vybrany ako jeden z trojice najlepsich tiperov OFK po 4 kolach

BluesFan (Hungry Piranhas)
vybrany ako jeden z trojice najlepsich tiperov OFK po 4 kolach

dejf (Hockey Kent)
vybrany ako jeden z trojice najlepsich tiperov OFK po 4 kolach

Walt (Blue Flyers)
vybrany ako najlepsi tiper OFK v 4. kole

Hullywood (Master Gremlins)
vybrany generalnym manazerom Sellym

TA (Steelers)
vybrany generalnym manazerom Sellym

Finch182 (Knights)
vybrany generalnym manazerom Sellym
Zezy píše:
petrik píše:pravo zastavat funkciu GM vyberu Derrylovej konferencie by malo patrit Zezymu, ten vsak o tuto funkciu neprejavil zaujem, takze toto pravo prepada v prospech GM dalsieho timu v poradi, co som cisto nahodou ja... :jn:
a ja o tento flek samozrejme zaujem mam, takze ho beriem :yes:
:petrik:

no petriku já sem čekal na dnešek až to bude vše jasné a jisté a jako 1 tým doufám že to budu já :)
ok, tak ti to teda necham... (btw do timu by som ta bol nominoval tak ci tak)
len mi pls vysvetli co bolo nezrozumitelne na "odpisat najneskor do soboty vecera"??? :roll:
petrik píše:
Zezy píše:
petrik píše:pravo zastavat funkciu GM vyberu Derrylovej konferencie by malo patrit Zezymu, ten vsak o tuto funkciu neprejavil zaujem, takze toto pravo prepada v prospech GM dalsieho timu v poradi, co som cisto nahodou ja... :jn:
a ja o tento flek samozrejme zaujem mam, takze ho beriem :yes:
:petrik:

no petriku já sem čekal na dnešek až to bude vše jasné a jisté a jako 1 tým doufám že to budu já :)
ok, tak ti to teda necham... (btw do timu by som ta bol nominoval tak ci tak)
len mi pls vysvetli co bolo nezrozumitelne na "odpisat najneskor do soboty vecera"??? :roll:
já sem myslel že stačí až v neděli ráno po 4 kole no tak příště napíšu teda dřív :)
Z Derrylovej konferencie pozname zatial tychto nominovanych:

Generalny manazer - Zezy (Army Men)
vybrany ako GM najlepsieho timu DK po 4 kolach

Nabby (Wild Horses)
vybrany ako jeden z trojice najlepsich tiperov OFK po 4 kolach

medik911 (Ice Cats)
vybrany ako jeden z trojice najlepsich tiperov OFK po 4 kolach

Skorpion (Blue Angels)
vybrany ako jeden z trojice najlepsich tiperov OFK po 4 kolach

janik (Ice Cats)
vybrany ako najlepsi tiper OFK v 4. kole

dreamer (FireBirds)
vybrany generalnym manazerom Zezym

petrik (Falcons)
vybrany generalnym manazerom Zezym

Chris (Evil Insiders)
vybrany generalnym manazerom Zezym
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG