Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ALL STAR GAME 2013/14 (23.12.2013)

cepi píše: :cert:

sympaticka zostava 3 kosicane, 1 timovy kolega, samozrejme potesilo aj neznejsie zastupenie, no a zeleno_vodny Selly ako GM :oslava:

na vitazstvo! :wine:
len pozor na životosprávu cepiku, tu si nemôžeš dovoliť nastúpiť na zápas s 2 promile v krvi :wink2: :-D
petrik píše:este ma napadlo ze to poradie na najazdy by sa dalo urcovat pomerne atraktivne keby sa to robilo live...
ak by sa selly so zezym boli schopni dohodnut na nejakom case ktory by im obom vyhovoval, mohlo by to vyzerat napr. takto:
selly urci tipera na prvy najazd.
zezy mu urci zo svojho timu supera a zaroven nominuje tipera na druhy najazd
selly vyberie supera do druheho najazdu a zaroven nominuje niekoho do tretieho atd atd atd

skratka ze by takto mohli urcit kto pojde proti komu v tych najazdoch a nie len z brucha hodit nahodne poradie vsetkych clenov timu a hotovo... ale ako vravim, to by sa museli obaja dohodnut na nejakom case ktory obom vyhovuje
U me by to nemel byt problem :)
Selly8 píše:
petrik píše:este ma napadlo ze to poradie na najazdy by sa dalo urcovat pomerne atraktivne keby sa to robilo live...
ak by sa selly so zezym boli schopni dohodnut na nejakom case ktory by im obom vyhovoval, mohlo by to vyzerat napr. takto:
selly urci tipera na prvy najazd.
zezy mu urci zo svojho timu supera a zaroven nominuje tipera na druhy najazd
selly vyberie supera do druheho najazdu a zaroven nominuje niekoho do tretieho atd atd atd

skratka ze by takto mohli urcit kto pojde proti komu v tych najazdoch a nie len z brucha hodit nahodne poradie vsetkych clenov timu a hotovo... ale ako vravim, to by sa museli obaja dohodnut na nejakom case ktory obom vyhovuje
U me by to nemel byt problem :)
nápodobně :)
Walt píše:len pozor na životosprávu cepiku, tu si nemôžeš dovoliť nastúpiť na zápas s 2 promile v krvi :wink2: :-D
:ups:
fajn Ivane, mas moje slovo, budem sa krotit, dnes vecer pred rozkurcolovanim si akurat zajdem na medovinku do jedneho z Ke stankov (posledny den ta nevyuzi to!) a potom sa odhodlany dostavim na zapas :gol:

som inak velmi zvedavy ako bude na tom nas GM :jn:
Gratulujeme: Walt (42)

:lol2:

a ty mi nieco hovor o dnesnej predzapasovej zivotosprave :-D (samozrejme vsetko NAJ do zivota ako takeho a nech nam to v allstar klapne!)
Selly pls len nas nedaj do spolocnej formacie :-D
cepi píše:Gratulujeme: Walt (42)

:lol2:

a ty mi nieco hovor o dnesnej predzapasovej zivotosprave :-D (samozrejme vsetko NAJ do zivota ako takeho a nech nam to v allstar klapne!)
Selly pls len nas nedaj do spolocnej formacie :-D
A to by nebyl spatny napad, obnovit legii zkazy :-D

PS: Ivane vsechno nejlepsi a snad od nas dostanes maly darek v podobe dnesni vyhry :pivo2:
myslim, ze je to jasne, ale aby sa nahodou niekto nestazoval po funuse, tak pripominam, ze sa tipuju vysledky zakladnej hracej doby (60 min)!
k ASG samozrejme patria aj specialne dresy, tento rok to odohrame v tychto:

Derrylova konferencia:
Obrázek

OpenFireova konferencia:
Obrázek
vydarene dresy :thumbsup:
to co za 9 analfabetov hlasovalo :hroza:
Odbornost sa pozna :thumbsup:
cepi píše:to co za 9 analfabetov hlasovalo :hroza:
Iba triezvo rozmýšlajúci :thumbsup:
cepi píše:to co za 9 analfabetov hlasovalo :hroza:
V tom ma zas nekdo prsty :bee:
Tak urcite uz hlasovala aj petrikova najmladsia dcera... :jn:
neoficialny priebezny stav 3 zapasy pred koncom:

derrylovci 89 - openfireovci 86

edit: po vyhre oilers by sme mali viest uz 95-88

:petrik:
106-93 ak som sa naofajcil :ciga:
Ze sa ti to chcelo ratat ;) . Ale by ste to mali dat ked som pozerala dobre :D . Blahozelam .
na najazdy 5:5, o vyhre OFK rozhodol prvy vitazny najazd veroniky proti nabbymu (13-12)
MVP sme si podelili ja s dreamerom - po 18 bodov

umelec zapasu: Chris - 4 body

(samozrejme vsetko toto len za predpokladu ze su moje prepocty spravne, cize zatial neoficialne)
myslim ze s prehladom 106-95 ak dobre pocitam ja :-D MVP petrik, dreamer po 18b, z nasho timu kajo a dreamer chytili dva presne vysledky :thumbsup: celkovo nas tim chytil 7x presny vysledok zatial co v OFK time to bolo len 3x a nikto nechytil dva take zapasy :)
vyhodnotenie najazdov: OFKObrázek - DKObrázek 5-5

ObrázekVeronika - NabbyObrázek 15-12
ObrázekWalt - medik911Obrázek 13-11
Obrázekcepi - SkorpionObrázek 17-9
Obrázekhullywood - janikObrázek 14-16
Obrázekleci - zezyObrázek 12-10
Obrázekdejf - petrikObrázek 12-18
ObrázekTA - dreamerObrázek 9 -18
ObrázekBluesfan - ChrisObrázek 7-4
ObrázekFinch182 - kajoObrázek 12-14
ObrázekSelly - TiperkaObrázek 11-17
oficialne vyhodnotenie aj s najazdmi http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... g-pon-2312" onclick="window.open(this.href);return false;
:cool: :-P paráda
Tak uz chapete, kdo je tady hvezda?? :andy:
Chceli sme vám urobiť radosť... pre nás šlo v prvom rade o zábavu, po oslave mojich narodenín, sme na zápas už nemali potrebné schopnosti, chudák Chris, ten oslavoval najviac :oslava: :-D
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS