Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ALL STAR GAME 2013/14 (23.12.2013)

noooo po 8dc sladkeho vareneho a 1 Pernstejne celkom solidny vykon :gol:

Ivane diky za nahravky :oslava: a Sellymu ze vlozil do mna najazdovu dôveru

skorpi tie najazdy neber osobne :lol2:

fajn allstar spestrenie, dakujem aj organizatorom :serus:
Ospravedlňujem sa tímu za to, že mi tie tipy vôbec nevyšli a akoby som tam ani nebol :oops: .

Každopádne ďakujem za nominačku :).
clanok :arrow: http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... onferenciu" onclick="window.open(this.href);return false;
A ja som si myslel, ze budem najslabsi, ked som rano videl vysledky :lol2: Chris to vzal za nas :jn:

Ale dakujem este raz za doveru, bolo to :good:
Tak mohol som aj ja pridať bodíky naviac,ale kedže som tipoval posledný,snažil som sa kryť tie miesta,kde boli slabiny tímu.Prehra našich,Boston,Buffalo atd a nechcel som dávať podobné tipy ako už mali chalani predomnou, ako bolo v pm :wink: My z Derryl vieme. :wink: Ale čo, minulý rok som mal najviac bodov a nedostal nič,teraz mám J0man trophy tak som na tom lepšie :lol:

prajem všetkým šťastné a veselé Vianoce a aby nás KTL ešte dlho bavila,ostali sme pokope a podarilo sa nejaké pekné stretko aj osobne,ako má v pláne Walt :wink:
kajo » Uto Dec 24, 2013 2:24 pm píše:A ja som si myslel, ze budem najslabsi, ked som rano videl vysledky :lol2: Chris to vzal za nas :jn:

Ale dakujem este raz za doveru, bolo to :good:
škoda, že si nevyhorel :jn:
Ja jsem to bral taky jako zabavu a urcite bylo ted tipovani presnych vysledku o to zajimavejsi. Lidi co jste byli nominovani tak jste si to zaslouzili a byla radost si s vama zatipovat, to ja jsem se tu dostal hlavne diky svym spoluhracum :jn: Souperi samozrejme gratuluju a vzkaz pro Bluesfana... nemas se zac omlouvat, v najezdu jsi vyhral :good: :lol2:
cepi píše: skorpi tie najazdy neber osobne :lol2:
tie najazdy si si mohol odpustit! Takto ma strapnit :nervy: :-D
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES