Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ALL STAR GAME 2013/14 (23.12.2013)

Zezyho zoznam pre Sellyho je : kajo (DD),Tiperka (WH),phillipo_canya (RT),ayoz (LI),jojusko (BA)

Sellyho zoznam pre Zezyho je : Kory (F4F), Veronika (HK), AndyF (HP), leci (RD) a chrto85 (MB)


prosime oboch GM, aby druhemu GM vybrali z jeho zoznamu 2 tiperov, ktori vyplnia posledne dve miesta v jeho All Star vybere.
Vybery napiste v tejto teme.

Ked budete mat timy kompletne, urcte aj poradie na najazdy.
kajo a Tiperka
leci a veronika
Bude mi cťou. Teším sa :) .
takze timy mame kompletne :) konecne nominacie :arrow: http://www.hokejforum.com/all-star-game ... t8459.html" onclick="window.open(this.href);return false;

poprosim, aby ucastnici potvrdili svoju ucast (ak tak este neurobili) a natipovali.

a GMs urcite poradie na najazdy, do tejto temy
Rád sa toho zúčastním. :)Ďakujem za dôveru :)
Ďakujem za vybratie. :yes: Teším sa. :)
Vdaka za doveru. Moj ciel- MVP :king:
nieže urobíš hanbu, lebo budeš mať tie dve opice z pens v avatare od utorka :dup:
Ďakujem, zúčastním sa :-P dúfam, že sa mi bude dariť minimálne tak dobre, ako minulý rok :-D
Potvrdzujem :yes: , už som natipoval.
tiez uz mam natipovane
este ma napadlo ze to poradie na najazdy by sa dalo urcovat pomerne atraktivne keby sa to robilo live...
ak by sa selly so zezym boli schopni dohodnut na nejakom case ktory by im obom vyhovoval, mohlo by to vyzerat napr. takto:
selly urci tipera na prvy najazd.
zezy mu urci zo svojho timu supera a zaroven nominuje tipera na druhy najazd
selly vyberie supera do druheho najazdu a zaroven nominuje niekoho do tretieho atd atd atd

skratka ze by takto mohli urcit kto pojde proti komu v tych najazdoch a nie len z brucha hodit nahodne poradie vsetkych clenov timu a hotovo... ale ako vravim, to by sa museli obaja dohodnut na nejakom case ktory obom vyhovuje
díky za důvěru :) taky už mám natipováno :)
:cert:

sympaticka zostava 3 kosicane, 1 timovy kolega, samozrejme potesilo aj neznejsie zastupenie, no a zeleno_vodny Selly ako GM :oslava:

na vitazstvo! :wine:
Je to tam :wink:
Ideme si po výhru , lebo sme proste lepší ! :good:
Potvrdzujem. Natipujem zajtra..
Este dve veci za prve kajo tipuje za nas ale ikonku ma dd pre ASG a druha vec nemozme vidiet tipy kolegov z timu ? Predsa len stale ide o tim I ked sa berie sucet tolkych tiperov a nejaka taktika sa moze objavit tiez
A este jedna technicka. Ked dam napriklad 1 musim to zachovat aj pri zadavani skore? Ci mozem dat napriklad 2:3 a ziskat body aspon za to. A predpokladam ze skore pre zakladnu hraciu dobu a nie aj s predlzenim
Potvrdzujem ak to je teda treba
janik píše:Este dve veci za prve kajo tipuje za nas ale ikonku ma dd pre ASG a druha vec nemozme vidiet tipy kolegov z timu ? Predsa len stale ide o tim I ked sa berie sucet tolkych tiperov a nejaka taktika sa moze objavit tiez
jj este sa to doriesi dnes v priebehu dna, tipy kolegov z timu by sme vidiet mali a budu pridani do timov vsetci nominovani
janik píše:A este jedna technicka. Ked dam napriklad 1 musim to zachovat aj pri zadavani skore? Ci mozem dat napriklad 2:3 a ziskat body aspon za to. A predpokladam ze skore pre zakladnu hraciu dobu a nie aj s predlzenim
toto celkom nechapem, lebo klasicke 1 - 0 - 2 sa vobec netipuje, tipuje sa iba skore...
aha, ja som myslel, ze uz je vidiet tipy tiperov zo svojho timu. :giggle: Teraz by uz malo.
petrik » Pon Dec 23, 2013 6:57 am píše:
janik píše:A este jedna technicka. Ked dam napriklad 1 musim to zachovat aj pri zadavani skore? Ci mozem dat napriklad 2:3 a ziskat body aspon za to. A predpokladam ze skore pre zakladnu hraciu dobu a nie aj s predlzenim
toto celkom nechapem, lebo klasicke 1 - 0 - 2 sa vobec netipuje, tipuje sa iba skore...
jaj ja som myslel ze je to na sebe nezavisle ale este som to neskumal tak potom ok
No nezapomente to zitra jeste po zapase doladit :wink2:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES