Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BOSTON Bruins vs. DETROIT Red Wings

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

Bruins
74%
25
Wings[/b]
26%
9

príde mi to úmevné čítať o prepnutí na iný level, keď v sezóne si medvede povodil vo vzájomných zápasoch aj AHL Detroit, tak trošku pokory by nezaškodilo, lebo nakoniec sa môže kľudne stať, že budete s vašimi báchorkami o inom leveli, na ktorý DET nebude mať, len a len na smiech. Ja len toľko :ahoj:

PS pre Kowera, čo sa týka zranení a plnej zostavy, zjavne si to nepochopil, jeden, dvaja obrancovia, jeden 3rd a jeden 4th liner sú v zjavnom nepomere so zraneniami Wings, keď asi tak tri týždne dozadu mali na maródke 8 či 9 útočníkov (z toho 5 centrov), dvoch bekov a jedného brankára
Getzo5 píše:Neskoro ale nemôžem to sem nedať. :giggle:
To neni jen neskoro, to je hlavne po druhy. :slap:

http://www.hokejforum.com/boston-bruins ... ml#p373060" onclick="window.open(this.href);return false;
Samozrejme, že som "pre istotu" skontroloval len piatu stranu. :slap:
Joe S. píše:keď v sezóne si medvede povodil vo vzájomných zápasoch aj AHL Detroit
si mohol rovno napisat ze nas prevalcovali :lol2: a kolko z tychto povodeni si videl na zivo? tak asi tolko to :)
ano rozpravame o urcitom leveli z nasej strany, lebo asi fanusikovia Bruins najlepsie vedia, coho su nasi hraci schopni zahrat, odohrat a asi nie nahodou sa stali vitazmi Prezident trophy; v 1 zapase na môj vkus ukazali velke gulove, preto bola nasa prehra v podstate zasluzena
pokora a respect tam byt musi, ma ju verim tomu aj kower, ale od Bostonu sa nic ineho ako postup do 2.kola neberie
Joe: O akom AHL pises? Či ty máš pamat ako kronikár? Lebo ja si osobne nespominam kto bol a kto nebol v zostavách v zapasoch v oktobri ci novembri... a ten zapas v aprili vyzeral podobne ako včera s tym ze sme náš tlak nezuzitkovali na goly a po jednej chybe sme dostali rozhodujúci gól.

Seria je vyrovnana ale Detroit má zajtra nôž na krku.. ak to vyhráme tak zvyšok série bude mať hladký priebeh. Ja mam 'respekt' pred súperom ale vidím ten nepomer v zostavach tak veci vzdy pomenuvavam ako to vidím.
Bergy dnes potvrdil ze aj jeho chytila zaludocna chrípka takže v prvých dvoch zápasoch nemal plnú silu a výdrž... Snáď sa nám ten vírus podarilo zabiť a zajtra budú všetci hráči v plnej sile.

Dnes na povzbudenie psychiky zranených McQ a Seidenberga obaja korčuľovali s tímom počas nášho nepovinneho tréningu bez kontaktu.
nemám pamäť ako kronikár, ale mne neslúži hlava len na to, aby mi do krku nenapršalo :wink: a ja som nepísal o októbri a ani novembri :nono:
Joe S. » pon dub 21, 2014 11:59 am píše:nemám pamäť ako kronikár, ale mne neslúži hlava len na to, aby mi do krku nenapršalo :wink: a ja som nepísal o októbri a ani novembri :nono:
Písal si ze nas povodil Ahl Detroit.. naše 2 zapasy sa hrali v oktobri, 1 na konci novembra a o tom poslednom v aprili som písal podrobnejšie. Len toľko k 'historii' zo základnej časti.
Boston je podľa Kowera nadpozemské mužstvo, čo sa my vôbec nádejáme, že máme šancu. Minulý rok sme tiež prehrali s Ducks aj game 3 za stavu 1:1, game 5 v OT za stavu 2:2 na zápasy, v game 6 za stavu 2:3 na zápasy sme išli do OT a nakoniec sme sériu vyhrali. Kower, nemám proti Tebe nič (pochopiteľne, veď Ťa nepoznám osobne), ale trošku REŠPEKTU a POKORY by Ti nezaškodilo, lebo moc máš hlavičku hore, aby si na to nedoplatil. Možno Ťa to nedobehne teraz, ale niekedy isto áno. Chápem, za posledné sezóny si zvyknutý na vysoký štandard a latku samozrejme nechcete podliezať, ale už pochop, že nie sme žiadni nazdárci a máme zbrane, ktorými môžeme Vaše mužstvo poraziť. Ja si sériu užívam, my sme dosiahli úspech už len tým, že Babs dotiahol toto zraneniami zdecimované mužstvo do PO. A keď píšeš o polovičnom Zetterbergovi...Aj ten "polovičný" Zetterberg je lepší ako niektorí naši hráči, čo sú v zostave (samozrejme no offense proti nim, vážim si každého jedného, ktorý tam hrá). A už aj keby nebol 100 % fit, čo isto nebude, ak do tejto série naskočí, tak iba jeho prítomnosť na ľade, jeho vodcovské schopnosti, jeho srdce by nám veľmi pomohli. A sám dobre vieš (ak nevieš, tak Ti oznamujem), že play-off je Hankova súťaž a tam prepína o 1-2 levely vyššie. O must-win zápasoch, kde iná možnosť ako výhra neexistuje nehovoriac. :wink2:

Pasha píše:Boston je podľa Kowera nadpozemské mužstvo, čo sa my vôbec nádejáme, že máme šancu. ....nie sme žiadni nazdárci a máme zbrane, ktorými môžeme Vaše mužstvo poraziť. Ja si sériu užívam, my sme dosiahli úspech už len tým, že Babs dotiahol toto zraneniami zdecimované mužstvo do PO.
Ja som nikdy nepovedal ze sme nadpozemske ci neporazitelne muzstvo... ja nechapem ako mozes ty aj dalsi fanusikovia Red Wings na jednej strane pisat ze uz postup do PO je uspech a na druhej strane tu vytvarate atmosferu ze sa stretli 2 vyrovnane timy kde je vlastne otvorene kto postupi dalej...

Nechcem sa tu opakovat lebo este pred seriou som napisal za akych okolnosti mozete cez nas postupit... no rozhodne ak postupi Boston tak vseobecny nazor bude ze si len "splnili povinnost" a kebyze postupil Detroit bolo by to "najvacsie prekvapenie" 1.kola... takze vzhladom k tomu mi pride trocha od veci (a zo strany fanusikov Bruins alibisticke ci 'povercive') tu citat ako je vsetko otvorene, sance vyrovnane atd. a ako najvacsi mytus povazujem tu hlasku o vasej rychlosti, vasich zbraniach atd.... ved uz to konecne rozbalte aby som tu nasiel nejake zostrihy od vas ako nas vasi hraci prekorculuju, kde mi za vami nestacime atd.

Nema tu zmysel pozerat na zakladnu cast ale ved s vynimkou nasho vypadku v zapase po Thanksgiving, vsetky tie vase vyhry boli jednogolove, tak neviem preco sa tu vytvoril a nadalej zivy mytus ako my na vas nestacime rychlostou.

Ja som tu konkretne rozpisal pomer skusenosti v utoku ci obrane (o rozdiele v kvalite brankarov snad nikto nepochybuje) medzi nasimi timami no zo strany fans Red Wings tu stale citam len vseobecne frazy o vasej 'rychlosti' atd.... snad to zajtra konecne ukazete aj na lade lebo inak to je dost smiesne.

O Zetterbergovi pisal cepi... ja sa k teoretickym hracom nevyjadrujem... kiezby kazdy mohol hrat s plnym timom aby neboli zbytocne dovody na vyhovaranie.

P.S.: Pre vsetkych co maju pocit ze pripadnym vypadnutim Bruins mi skolabuje svet... nemajte obavy... ak by som mal cas a prehlad tak presne rovnakym stylom by som hodnotil seriu Pens-Columbus... ci aj tam hraju vyrovnane timy?
Obrázek :hehe:
cepi píše:
Joe S. píše:keď v sezóne si medvede povodil vo vzájomných zápasoch aj AHL Detroit
si mohol rovno napisat ze nas prevalcovali :lol2: a kolko z tychto povodeni si videl na zivo? tak asi tolko to :)
ano rozpravame o urcitom leveli z nasej strany, lebo asi fanusikovia Bruins najlepsie vedia, coho su nasi hraci schopni zahrat, odohrat a asi nie nahodou sa stali vitazmi Prezident trophy; v 1 zapase na môj vkus ukazali velke gulove, preto bola nasa prehra v podstate zasluzena
pokora a respect tam byt musi, ma ju verim tomu aj kower, ale od Bostonu sa nic ineho ako postup do 2.kola neberie
a ze to tak dobre vite i o Red Wings? asi tezko. (jenom mala napoveda, abychom se k tomu zase nevraceli - to vy jste tady zacali hodnotit maximalni mozny level Detroitu, asi ho dobre znate no :-D :-D )


Pasha: vubec to neres, ja si rikal, proc mi bylo tak divne a to ze zdejsich fans bostonu :good:
ano v prvom rade pozeram na svoj tim, nie na supera, ak je super lepsi, dokazem bez problemov uznat jeho kvality a ak si precitas môj post po nasej uvodnej prehre, tak dokazem vyzdvihnut aj kvalitu supera
o tom, ze ju mate nepochybujem, ale v prvom rade sa pozeram na vykony svojho timu, ak nezahra to, na co sme od neho zvyknuty, tak to nie je o superovi, ktory nam sice svojou aktiviou môze narobit problemy, ale je to najmä o tom, ze sme neodviedli to, na co v skutocnosti mame, to je cele :frajer2:
Bart je konecne plne zdravy a vsetky priznaky chripky odisli.

Paille pokracuje v korculiarskom treningu, tak snad coskoro ho uvidime v akcii :pray:

v priebehu poobedia sa zrejme objavia zostavy na pre game skating.....


BREAKING NEWS :!: :!: :!: ZAPAS IDE LIVE NA NOVE OD 1:35 :!: :!: BREAKING NEWS


edit: opravene, Ďakujem Pasha, som si nevsimla preklep
Cathy » 22 Apr 2014, 12:54 píše:
BREAKING NEWS :!: :!: :!: ZAPAS IDE LIVE NA NOVE OD 1:05 :!: :!: BREAKING NEWS
Od 1:35 :wink2: :wink2:
Sloter píše:Obrázek :hehe:
Kdyby byl ještě mezi námi Rypien tak by ho seřezal :frajer2: RIP
Nevim, co se tam ten sudi motal. Dokud mel Chara v ruce hokejku, to se citil jako hrdina. Kdyz uz pochopil, ze ji musi zahodit aby nebyl za uplnyho sraba a Smith se na nej chystal, tak si na obranu zavolal carovyho. Jak furt ukazuje pravou rukou sudimu: "Pomoc pomoc, pojed uz". To je fakt ostuda :hroza:
Dúfam, že si na neho ešte Wilson alebo McCarron v budúcnosti trúfnu. Tá aura nedotknuteľnosti vďaka Kočího neschopnosti je smiešna.
Forward Daniel Alfredsson has been scratched because of a nagging back issue, leaving the door open for Joakim Andersson, who'll replace Alfredsson.
Bojovať, páni :box: :cinka:
Pasha píše:
Forward Daniel Alfredsson has been scratched because of a nagging back issue, leaving the door open for Joakim Andersson, who'll replace Alfredsson.
Bojovať, páni :box: :cinka:

nebal bych se to oznacit za zpravu dne :) nase velika skoro 6M posila dnes nebude hrat. zacinam verit, ze by to dnes mohlo nejak vypadat, Borec na konec Alfredsson za dva zapasy v PO - 0 strel. Takhle se vyhazuji prachy Holly :-D
AndyF » úte dub 22, 2014 7:27 am píše:Nevim, co se tam ten sudi motal. Dokud mel Chara v ruce hokejku, to se citil jako hrdina. Kdyz uz pochopil, ze ji musi zahodit aby nebyl za uplnyho sraba a Smith se na nej chystal, tak si na obranu zavolal carovyho. Jak furt ukazuje pravou rukou sudimu: "Pomoc pomoc, pojed uz". To je fakt ostuda :hroza:
Dúfam že si tento príspevok myslel ako vtip... Inak žiješ v inej dimenzii ak to myslel vážne. Zdeno by ho roztrhal v zuboch keby chcel.
Dnes čakám takticky zápas... Detroit má v pláne 'utekať' s potyciek po odpiskani aby nám nedovolili získať agresivitu ktorá je motorom našich výkonov...uvidíme ako mladíci udržia tento pokyn.

Od nás čakám tvrdú hru do tela (Alfieho sme uz poslali na marodku) aby si ich hráči 2-krat rozmysleli či pôjdu pre puky do rohov klziska... na absenciu Krejciho produktivity sa trocha začali pýtať tak od neho čakám odpoveď na ľade. Bergy v plnom zdraví tiež bude pre Red Wings problém.

Kľúčový moment bude 1.gol, ak ho dáme tak to bude opäť výsledok ako v nedeľu... Red Wings sa budú spoliehať na tesné bránenie modrej a prípadne breaky čo im nesmieme dovoliť... moj tip 4:2 Boston
Kower píše: Dúfam že si tento príspevok myslel ako vtip... Inak žiješ v inej dimenzii ak to myslel vážne. Zdeno by ho roztrhal v zuboch keby chcel.
:razzi:
Lines same during rushes. Lucic-Krejci-Iginla, Marchand-Bergeron-Smith, Florek-Soderberg-Eriksson, Caron-Campbell-Thornton ^CS


All 8 defensemen on the ice, including Bart. 12 forwards, no Paille or Kelly ^CS

Ako obrancovia mysleni Chara, Boychuk, Krug, Miller, Bartkowski, Potter, Hamilton a Mezs.

a zostava dnes by mala takto vyzerat:
v branke RASK

Lucic - Krejci - Iginla

Marchand - Bergeron - Smith

Florek - Soderberg - Eriksson

Caron - Campbell - Thornton

Chara - Hamilton

Bartkowski* - Boychuk

Krug - Miller

*Bartkowski is expected to take warmups. If he's ready to go, Andrej Meszaros and Corey Potter would likely be the healthy scratches on the back end.
Kower píše:Alfieho sme uz poslali na marodku
Vyrazeni Alfieho je skvely takticky tah :hehe: :lol3:
249 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS