Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BOSTON Bruins vs. DETROIT Red Wings

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

Bruins
74%
25
Wings[/b]
26%
9

Ten dopad na korčuľu bol mierne vychýlený ale aby si pri tom odpiekol koleno, to by bolo priveľa. Už vieme, že nesimuloval, no toto musíte uznať. Na prvý pohľad to bolo prinajmenšom podozrivé a s jeho históriou baletenia sa reakciám netreba čudovať.

Obrázek
Och a ešte toto mi včera napadlo. :cert:

Obrázek

Obrázek

Sergej, Sergej. :nono2:
:-O oni su s timom? a ja citala ze zostali doma...tak to je super :clap:


k tomu gifku :lol2: :lol2: ale chcelo by to photoshop
Cathy píše:Ja by som sa na tvojom mieste nesmiala, jemmu ta druha noha neprirodzene sa vychylila aj pocas toho premetu na lade....vid ten pohyb nohy.....budme radi ze mu neodislo koelno alebo stehenny klb...lebo koleno o koleno sa velmi nestretli tam sa mi zda ako keby Marchand podvedome preniesol vahu na druhu nohu....

a teraz ma ukamenujte, ja ho neospravedlnujem, len jednoducho vidim, ze ta druha noha ho MOHLA boliet.....navyse si uvedomte, ze to bolo v rychlostia nie kaskadersky spomaleny kusok.
promin, ale nebudu litovat hrace, ktery simuluje a malem se pri tom zrani :-O :shock:
Kde simuloval??? Veď to bol ukážkový tripping.
o tom se nikdo nebavi, to je jasne, ale nasledne cislo si zaslouzilo divadalni priplatek
Najlepsie urobis ak sa pojdes priamo Marchyho spytat.....pozri si pozorne gifko, dopad na nohu a vychylenie plus pri dopade je tam jeden neprirodzeny pohyb nohy......
Atlantik píše:Ja osobne neverim striktne na neco takoveho jako jsou PO zkusenosti.. Proste bud jses dobrej nebo ne.
bez debat, ale aj ako pise :andy: bud to PO niekomu sadne alebo pusti do gati
u nas to ide, minulorocne PO neznamy Krug a bac, tuto sezonu Smith, ci Miller a nie je co riesit
Cathy píše:preto by som bola radsej keby miesto MIllera hral Mesz....
:sisi:
ako spomenul pf na Millerovu hru do tela nedam dopustit, nad niektorymi chybami po ktorych neinkasujeme sa nepozastavujem, lebo nabuduce si na ne da dotycny hrac väcsi pozor, u mna Miller :good:
ja by som skôr nemal problem prehodit Barta s Meszom, Mesz uvodne 2 zapasy poctivo defenzivne odmakal, ale kedze sme v tomto zapase neinkasovali, na nasich D paroch sa menit nebude zrejme nic
Seid si ale pekne dava do tela :hmm:
a dufam, ze navrat Pieho sa uz blizi
Red Wings dnes nemá na tréningu Datsyuk, Kronwalla ani Alfieho....
cepi píše:bez debat, ale aj ako pise bud to PO niekomu sadne alebo pusti do gati
To mas jako v tenise s GrandSlamama. Ten, kdo se uz nekdy do finale dostal a nebo dokonce vyhral, ma proti novackovi neskutecnou vyhodu (u zenskych dokonce az zasadni). Uz totiz urcite mety dosahl, a nervozita ho tolik nesvazuje.
Mike Babcock on Tuukka Rask in 1st round series: "He looks great in warm-up because that's when he's getting the most shots." :-D

Inak Datsyuk je ok, žena rodí tak je pri nej.
Xavier Ouellet call up ? děje se snad něco v té naší obraně něco ještě horšího :giggle: :jn:
Creeper » stř dub 23, 2014 12:26 pm píše:Xavier Ouellet call up ? děje se snad něco v té naší obraně něco ještě horšího :giggle: :jn:
Nie, len sa 'rozmnožujete'. Aj Kronwallova zena rodí tak dnes chýbal.
Zettetnerg dnes mal prvý plný tréning s tímom a ak ho lekári pustia zajtra nastúpi.

Neviem či ísť po 1 tréningu do zápasu s Bruins po operácii chrbtice je rozumné... uvidíme zajtra.
Zetterberg skating hard. Looks like he's very close to returning.
Zetterberg was excited about skating...will test in morning skate...does sound like tomorrow is possible
:pray: Ak je schopný čo i len z 50 % pomôcť, nech hrá
fu tak toto by bol podla mna iny risk, dovolim si tvrdit az chrbticove hazardovanie:) jedine ze by ho nasadzovali na presilovky, ak by schytal nejaky hit, o com teda nepochybujem, neviem neviem ci by to rozchodil
cepi » stř dub 23, 2014 1:36 pm píše:fu tak toto by bol podla mna iny risk, dovolim si tvrdit az chrbticove hazardovanie:) jedine ze by ho nasadzovali na presilovky, ak by schytal nejaky hit, o com teda nepochybujem, neviem neviem ci by to rozchodil
Podľa mňa to je len psychologická hra. Ja som osobne nečítal žeby mal full contact tréning, dnes tiež podľa všetkého len korčuľoval... neverím že sa nájde lekár ktorý sa podpíše na jeho štart zajtra lebo jeho prvé striedanie bude by po tvrdom hite mohlo byť aj posledné... Aj v PP pred bránkou nič iné ako 'masáž' chrbtice nemôže čakať.
Tohle je jen psychologická hra. Je PO, ale ani nedoleceny Zette nepomůže. Sám vím co jsou záda na ho*no a to nejsem po operaci. Taky může hrát poslední zápas kariéry. Raději řádně dolecit :scare:
Creeper píše:Sám vím co jsou záda na ho*no a to nejsem po operaci.
ja riesim platnickovy nalez, nastastie zatial nic hroziveho, no aj to dokaze cloveka na isty cas vyradit z aktivneho pohybu, takze to co riesil Zett musi byt iny level....naskocit s tymto do PO, podla mna nehrozi, teda ak netuzi stravit zvysok svojho zivota ako invalid
Kower píše: Inak Datsyuk je ok, žena rodí tak je pri nej
Aj Kronwallova zena rodí tak dnes chýbal.
A nejedná se o jednu a tatáž ženu? :-D
Si vies predstavit Datsyuka a Kronwala v jednom? :dudo:


:lol2:
No,že by jim to došlo až v porodnici,že mají stejnou družku :giggle:
Inak Datsyuk je ok, žena rodí tak je pri nej
Aj Kronwallova zena rodí tak dnes chýbal
Dobře, dobře ať jsou potomci zdraví, ale ať podáme my aspoň 1 zdravý výkon.
timy by mali vydat memo aby hraci v july/auguste netrtkali bez ochrany, aby sa v aprili/maji mohli plne sustredit na PO a nie na porody :giggle:
Meli by to mit ve smlouve, jako zakaz nebezpecnych sportu :neviem:
249 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS