Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BOSTON Bruins vs. DETROIT Red Wings

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

Bruins
74%
25
Wings[/b]
26%
9

Zetterberg vraj nastúpi na limitované minúty, 10 až 12... osobne to považujem za hazard a psychologický tlak na našich hráčov aby ho šetrili keďže nie je 100% fit... Ja byť tréner tak 10 krát zdôraznim aby ho nešetrili a hitovali ako každého iného...
Dúfam že naši hráči včera sledovali aspoň zostrihy aby videli ako favorit série hrať nemá... mám na mysli najmä Pens a ich tragický výkon...
Tak Hank bude, akorat uz se to tradicne na hfboardech bruins hemzi nazory, at ho nekdo z hracu Bruins sunda. Typicke pro tyto fanousky.. "zvracim" :evil:

A me se tady jeste nekdo bude divit, ze nelituju hrace, ktery misto aby se snazil co nejvice se vyvarovat zraneni, tak misto toho trenuje piruety aby zakroky na nej vypadaly co nejhure :evil: :evil: :evil:
Neviem čo kde píšu iný... Ja len chcem aby nikto z našich ani sekundu neváhal pred hitom či to je Zetterberg alebo Tatar či iný hráč Red Wings... musí s tým rátať že s ním nikto nebude narábať ako v rukavičkách... je PO a tento zápas môže o všetkom rozhodnúť alebo dať Detriotu nádej čiže od oboch tímov čakám plne nasadenie proti každému hráčovi súpera.
Dnes mám tušenie že to bude tvrdý zápas, možno aj za hranicou únosnosti... namiesto Jurca ide Bertuzzi a tiež som čítal názory že Kronwall má niekoho sundat dole, napr. Marcha.
Kower píše:tiež som čítal názory že Kronwall má niekoho sundat dole, napr. Marcha.
taketo nazory ani nestoja za diskusiu. :neviem:
Tak aby mal ninety radost napisem ako jediny: mali by sme Zetterberga sundat a dochramat mu tu chrbticu este viac. :?

Chalan ty si totalne v lese, nedokazes uznat kvality supera (to s tym Havirovom by sa ujalo akurat tak v krcme), pises bez stipky objektivity a co vies je robit z tvojho oblubeneho timu Bohov a zo supera luzrov, co len fauluju a filmuju.

Co je take tazke pochopit na tom, ze Bruins su jednoznacne lepsi team nez Wings a jasnymi favoritmi serie? Ze dohravame kazdeho a bez rozdielu (to je hokej). Resp., ze si po jasnom trippingu hrac porani pri pade koleno?

Tolko k tebe.

Dnes sa tesim na zapas, uvidim kolko zvladnem pozerat, ale Wings pojdu dole a zlomime im tretim vitazstvom vaz. :fucker2:
powerforward píše:Tak aby mal ninety radost napisem ako jediny: mali by sme Zetterberga sundat a dochramat mu tu chrbticu este viac. :?

Chalan ty si totalne v lese, nedokazes uznat kvality supera (to s tym Havirovom by sa ujalo akurat tak v krcme), pises bez stipky objektivity a co vies je robit z tvojho oblubeneho timu Bohov a zo supera luzrov, co len fauluju a filmuju.

Co je take tazke pochopit na tom, ze Bruins su jednoznacne lepsi team nez Wings a jasnymi favoritmi serie? Ze dohravame kazdeho a bez rozdielu (to je hokej). Resp., ze si po jasnom trippingu hrac porani pri pade koleno?

Tolko k tebe.

Dnes sa tesim na zapas, uvidim kolko zvladnem pozerat, ale Wings pojdu dole a zlomime im tretim vitazstvom vaz. :fucker2:
kaamo, tak ty si dobre vedle. Ja ze delam z Detroitu bohy? tak to vubec nevis co pises. Ja jsem k Detroitu maximalne kriticky (vetsinou ani nepisu moc klady, spis zapory).

A jsou 4 veci ktere na hokeji nesnasim - zakerne zakroky, simulovani a co se tyce fans - sproste nadavani hracum a prat si aby nekdo nekodo sundal. A to se tyka jakyhkoliv fanousku. Me proste toto moje moralka nebere. Ani nema smysl dale komentovat :!:
Pokoj, ak verím na nejaké veci, tak jednou z nich je karma. Či Parchand či Lucic raz doplatia na to, ako sa na ľade správajú. Božie mlyny melú pomaly, ale isto. :ciga:

Ak je Henrik ok, tak nastupuje, keby nebol, isto by hlúpo neriskoval. Aj keď...on je PO psycho, 100 % určite nie je, ale hrať sa s tým dá, ideme, do or almost die.
Kower píše:tiež som čítal názory že Kronwall má niekoho sundat dole, napr. Marcha.
aby tomu nebolo nahodou naopak :lol2: :jn:

no nic snad sa to nejako dohra :giggle: ale davam to v relive wildo cakaj na pokyn!
Co k prvej tretine?

Na moj vkus to dnes prilis nechame ulietavat, hrame dost zbrklo, ten priestor pred brankou necistime tak ako by sme mali, pustame im k dorazkam, chce to viac asertivity v hre, naopak my musime to viac prehustit pred brankou, sance su treba ich len premienat.

Neivem ci zvladnem zvysok zapasu...
Ak to vyhráte v predĺžení tak by ste mali Marchanda milovať a nie nenávidieť... to čo dnes nedal do prázdnych brán sa často nevidí...
RED WINGS – BRUINS (2-3 OT), GAME 4 (Bruins lead 3-1)
Do našej zostavy sa vrátil kapitán, začal vo formácií s Datsyukom a Abdelkaderom. Late scratch bol Howard pre chrípku, Gustavsson 1st NHL career play-off game.

1st period: Zápas sme začali lepšie ako predošlý, mali sme rýchlosť, tak veľmi potrebnú, väčšiu chuť a fanúšikovia boli tiež nabudenejší ako v game 3. Nebezpečne pálil Datsyuk, o pár minút to bol zase on, kto ohrozil Raska. Fans samozrejme šaleli, keď Zetterberg naskočil na ľad. Ale skutočne, vidieť kapitána späť je pre tím obrovský boost. Ďalšiu výbornú príležitosť na skórovanie zahodil Franzen, keď prestrelil z veľmi dobrej pozície bránu. V závere 10.minúty mal najväčšiu šancu Bruins Caron, trafil iba tyč. Za vysokú hokejku išiel hneď na to sedieť na 4 minúty Florek. Faceoffs, faceoffs, faceoffs, shooting, shooting, shooting. Presilovku využil po 4 sekundách Kronwall tvrdou strelou od modrej a stále 2 minúty v PP. Závar si vytvorila aj 2nd PP unit, Tatar, Sheahan, sľubnú šancu mal Kindl, Rask si ale poradil. Na záver PP vyskúšal Raska Franzen, v ďalšom priebehu prvej tretiny nepochopiteľne Marchand netrafil prázdnu bránu. 2:30 si Reilly Smith vybojoval presilovku od svojho brata Brendana za podrazenie, tú ale nevyužili.

S porovnaním s game 3 ako nebe a dudy. Iné nasadenie, snaha, máme rýchlosť, máme energiu, srdce, atmosféra raz tak lepšia jak v predošlom zápase, mali sme dať ale minimálne o gól viac, Rask ale potvrdzuje svoju top triedu, treba však pokračovať v tomto výkone, chodiť do bránkoviska robiť dusno a tlačiť sa tam. Keep it up guys !!!

2nd period: Druhá tretina tiež výborné tempo, začali sme však s menším nasadením ako v prvej, podarilo sa však to potrebné, gól na 2:0. Zetterberg mal podiel na góle, puk vybojoval Abdul, poslal za bránu a Kronwall naservíroval Pashovi do poloodkrytej brány – 2:0. Marchand hnusný zákerný zm*d potom mimo pozornosti rozhodcov kroščekoval Zettera, ale čo sa čudovať, taká prázdna primitívna hlava jak tento potkan iné nedokáže. Na trestnú ale išiel Kevan Miller, ideálna príležitosť na možno kľúčové odskočenie súperovi. Tá sa ale skončila po podivnom interference Bertuzziho na Cháru. Krátku PP Bruins využili po presnom príklepe Kruga. A zase faceoffs, prehraté buly, Glendening ešte tečoval strelu. Prvotná príčina gólu bola v zbytočnom faule Bertuzziho, ktorý ale nemusel byť odpískaný, ako vravím, 50-50. Campbell nám potom daroval presilovku po kroščeku na Helma. V nej výborná šanca na dorážku pre Tatara, Rask bol zase raz pohotový. Presilovka nebola zahratá zle, 1st unit si tam vytvorila celkom slušný tlak, avšak bez úspechu. Gól už nepadol, po tretine mali nejaký spor Abdelkader s Thorntonom.

Nie zlá tretina, ale zbytočný gól, už sme neboli tak aktívni ako v prvej, máme lead, čo je podstatné, je to ale tight game, budú nervy.

3rd: Marchand mal po 30 sekundách veľkú šancu na vyrovnanie, čo sa nepodarilo jemu, spravil Lucic nepokrytý pred bránou – 2:2. Zase zbytočný gól, vôbec nemusel byť...Boston bol v prvých 5 minútach tretej časti lepším tímom, pri troche šťastia sa mohli dostať aj do vedenia, Erikssonovi ale ušiel puk a nedostal sa do šance. Čo nedal Marchand, to už stojí za zamyslenie, samozrejme našťastie pre nás netrafil prázdnu bránu snáď z jedného metra. Quincey potom predviedol niečo, čo som ani neveril, že sa niekedy dočkám, hitom dostal do varu celú arénu. Potom mohol práve Quincey tvrdou strelou vrátiť vedenie na našu stranu, strhujúci hokej pokračoval, do brány sa snažili dostať puk Sheahan s Tatarom. Na nervy, toto škodí zdraviu, na infarkt. Do konca riadnej hracej gól nepadol, OVERTIME !!! Dámy a páni, infarkt sa blíži, must-win game a je tu OT, tak, ako minulý rok s Anaheimom.

K predĺženiu nemám silu písať, v ňom boli lepší, nakoniec vlastný gól. Séria je 1:3, v sobotu možno posledný zápas sezóny, netreba to vzdávať, ale toto bude nesmierne ťažké.

Čo rozhodlo zápas, v prvej sme mali dať minimálne o gól viac, hoci potom dal Pasha na 2:0. Krugov gól nás nalomil, to sa nesmie stávať, 13 sekundová presilovka súpera musí byť ubránená, začiatok 3rd škoda rozprávať. Poďme si to užiť, v sobotu tam nechať všetko !!!
Ak to vyhráte v predĺžení tak by ste mali Marchanda milovať a nie nenávidieť... to čo dnes nedal do prázdnych brán sa často nevidí
Klid. Když to netrefí on, tak my si dáme vlastence. :thumbsdown:
Od Abyho šance(dočkat se od něj gólu asi nepřichází v úvahu) v prodloužení nás vařili a šli rázně za vítězstvím.Z tohoto pohledu zasloužená výhra Bostonu.
Ale jak psal Pasha,zcela jiný výkon od samého začátku.Takhle nějak by jsme měli hrát :good: Jen škoda,že jsme si ten náskok nepohlídali.Po vyrovnání na 2:2 už byl Boston jasně lepší.Ten konec jsme nezvládli.

Škoda téhle prohry,série mohla být ještě hodně zajímavá.Teď už se může stát jenom zázrak.Navíc hrajeme opět ve 3 a to vždy ještě chrápeme.
Od Abyho šance(dočkat se od něj gólu asi nepřichází v úvahu) v prodloužení nás vařili a šli rázně za vítězstvím.Z tohoto pohledu zasloužená výhra Bostonu.
Škoda téhle prohry,série mohla být ještě hodně zajímavá.Teď už se může stát jenom zázrak.
To prodloužení to byla jen otázka času. To byl válec. :scare: Jen jsem čekal, kdy to tam spadne a zrovna takový smolný gól. Jak jsem viděl jak nás drželi v pásmu, tak jsem věděl, že je po všem. My jsme jen vyváželi, resp. vyhazovali puky z našeho pásma. Kdyby jsme dali gól my (ale nevím z čeho :giggle:), přiznal bych výhru za nezaslouženou. Kdyby se Abdul trefil tak by to možná ještě bylo v té chvíli OK. Ale od něj něco čekat je nemožné.
Takto je po všem a Boston si to doma už pohlídá. :wink2:
No jak som pisala, zapas som kukala asi tak, ze zapnuty streama le spala som, sem tam nahliadla na skore a mala som citak ze budeme otacat z dva al. tri nula :D ale nechela som pisat nech nezakriknem, proste som nejak kludne spala....

V SOBOTU IDEME NA NOVE SPORT LIVE OD 21:00 :yahoo:
Marchand :dudo:
Obrázek
arek píše:Marchand :dudo:
co dokaze zahodit :hroza: vcera len do tycky, dnes 2x do prazdnej....ma stastie ze sme to trhli v OT

Obrázek

a zasluzene :yes: prva tretina jasne v rezii domacich, vybehli zhurta na nas, vratit sa do zapasu za stavu 2:0 skvele, postupne sa zacala karta obracat, v 3.tretine sme mohli cervenych definitivne doklepat, dorazit, nastastie to tam padlo v OT...hned v uvode Abdul nepochodil a potom to uz bolo o nasich nepremenenych sanciach a o otazke casu, kedy nam to tam padne, chvalabohu

mam pocit, ze je uz vymalovane a hor sa na hobbitov :yahoo:
to byl zapas, prvni tretina vyborna, klidne mohlo byt skore 4-2 pro nas, ale tradicni impotence nas opet vyradila. Druha tretina z casti slusna, ale pak uz treti a prodlouzeni byla bida. Momentalne jsem nejvice zklaman z Nyquista. Ano, vim, je jeste mlady, ale pote co predvadel na konci zakladni casti jsem od nej cekal aspon TROSKU vice...ale ten clovek netrefi ani branu. Jakykoliv jeho dotek s pukem vypada jako kdyby misto neho nastoupil nejaky zametac s metlou. Misto Jurča nastoupil Bert a byl podstatne lepsi, mozna by mohl misto Gustava nastoupit Cleary (mysleno bez jakychkoli negativnich konotaci) :-D

Hank byl super, hned v prvni tretine udelal dve golovky, akorat tradicne zklamalo zakonceni. Pak uz slo videt, ze jeste neni zdaleka fit, nicmene se tim krasne nastinilo, co by Detroit hral, pokud by byl tym plne zdravy a celou sezonu fungoval. Boston ma proste stabilnejsi muzstvo a predevsim celou sezonu zdrave. pokud nezacneme davat goly, bude to stejna marnost jako zakladni cast. Ale aspon to bude mit pozitivum, muzeme se uz tesit na trejdy..v tymu bych nechal tak 6 hracu :-D
Ninety91one píše:Boston ma proste stabilnejsi muzstvo a predevsim celou sezonu zdrave.
:slap:
Celou sezonu zdrave...chlapce, vidno ze nemas o tom ani ponatia....ani chyru ani slychu.
jojo, nemam:)) me staci pohled na tabulku produktivity u obou tymu. Mate tam par hracu, kterym chybi trosku vice zapasu, ale prvni desitka ma slusne kvantum. Samozrejme, ze to ale nehazim vse na zdravi hracu, mate proste celkove kvalitnejsi hrace. Zamerne se hodnoceni Bruins vyhybam :-P

edit: a abych predesel dalsi reakci -

co chcete jako slyset? to co se vi jiz par let? proboha svateho o takovych rutinich vecech snad netreba vubec psat. nekolikrat to bylo zminovano, takove veci snad ani neni zapotrebi opakovat. Bruins jiz leta predvadeji stabilni, kvalitni vykony - ten tym ma svoji vysokou kvalitu, jinak by asi tezko predvadel takove vysledky jako predvadi. Od nich se ocekava co nejvice, tak nevim proc bych mel uchcavat z kazdeho vykonu.
.. tym ktery nema aspon trosku kvalitni prvni sestku, nema moc sanci
Hovorí to, že proste TOP HRÁČOV A LÍDROV ste nemali zranených, my sme odohrali viac ako polovicu zápasov bez oboch Henrika a Pavela. Si predstav situáciu že by ste boli naraz bez Raska, Krejčího, Bergerona, Iginlu a ešte nejakých 5 útočníkov. V lete to chce strelca, top obrancu, po ktorom musíme ísť na drafte a obetovať 1st rounder. Inak je ten tím ok. Ale rozhodne by som išiel aj po Niskanenovi, ak nepredĺži s Penguins. Ale o tom potom, teraz ideme bojovať v game 5 :box:
Pasha píše:top obrancu, po ktorom musíme ísť na drafte a obetovať 1st rounder. Inak je ten tím ok.
Adam Larsson :!: samozrejme ešte neni top obranca (u nás pod PDB, ani nebude), ale verím, že Detroit by dokázal rozvinúť naplno jeho potenciál! :wink2:
249 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS